Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

palusia wchodzilam w ten link od Ciebie z tymi kocykami, i tam w opisie aukcji w tekscie jest napisana cena 32zl, nigdzie nie jest wspomniane o jakiejs obnizce, moze sprzedawca sie pomylil, no ale teraz juz chyba nie moze odwolac sprzedazy, tez mnie kusi kupic go za grosze, chyba nie ma w tym zadnego przekretu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolka dobre spostrzeżenie co do podnóżka. Ja dlatego właśnie Jedo borę ma plastikowy regulowany i spacerówka ma głębsze siedzisko. Dzieciak trochę pochodzi a później siup i wypaćka. Mojemu M Tako sie nie podoba on wolałby Murę ale ona 2400 bez tormy czy innych rzeczy więc odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolka no właśnie musi sprzedać za 7zł takie sa przepisy na innym forum laski wychaczyły. Ja małemu tego lewka i zielonego słonika wzięłam. Myślę że warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolka z tego co widziałam na zdjęciach spacerówka bebetto magnum nie ma plastikowego podnóżka chyba ze coś źle spojrzałąm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qska co do tej kołyski to ja mam taka:) super sprawa.... mi się włąśnie wydaje ze ona nie jest duza.Ja mam kolor biały. Mi się ona bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a magnum, spojrzalam i chyba nie ma, tylko ten pałąk owiniety materialem, nie wiem moze sie przyczepilam tego podnozka, bo nie uzytkowalam zadnej spacerowki do tej pory, ale jakos mi sie wydaje ze lepsza taka plastikowa polka, wlasnie jedo wczoraj na zywo widzialam i fajna ma ta polke, musze sie z m naradzic, niech sam zobaczy i pomoze zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te kocyki jesli to nie jakas podroba, to tez pewnie wezme ze 2, tylko musze siostry jutro spytac czy zechce mi odebrac w warszawie, bo szkoda mi przy tak niskiej cenie kocyka placic za przesylke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto usunąl moj brzuchol z naszej poczty? brrr..oj nieładnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włąsnie myslałam ze Ci o ta folijke chodzi bo Jumper nie ma folijki przy pdonózku. Czizas ja już sama nie wiem jaki ten wózek wybrać!!! Poooooomocy!!! Ide spać może jutro coś wymyśle konstruktywnego :) Buziaki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka nawet nie zdazylam zabaczyc Twojego brzusia:( tez swoj mialam wyslac ale jakos nie mam kiedy fotki zrobic:o co do pieluszek to na poczatek chcialabym kupic z wycieciem na pepek ale nie wiem czy wszystkie marki je produkuja czy tylko pampers? a pozniej nie wiem.... moja siostra uzywala tylko huggiesow i byla zadowolona. co do wozkow to coraz bardziej zastanawiam sie czy nie kupic zwyklej gondolki a pozniej zainwestowac w dobra lekka spacerowke. no ale jeszcze mam troche czasu bo wozek zamierzam kupic w maju zycze milej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ ja dzis o nietypowej porze. Mężul na wieczorze kawalerskim u kolegi a ja z przeżarcia zasnąć nie mogę bo sobie z bratem mega pizzę na kolację zrobiliśmy. Fajnie, że wkleiłyście linka do kocyków. Od razu na 2 się rzuciłam. Szkoda mi trochę sprzedającego bo będzie miał stratę ale jak tu nie skorzystać:P Co do pieluszek to na pewno Bella Happy ma z wycięciem. Ja na początek wezmę prawdziwe pampersy,bo wydają się być najpewniejsze a ja niedoświadczona i boję się ryzykować:D a jak dzidzia podrośnie troszkę to pobawię się w testowanie innych. Znalazłam taką stronkę http://www.dzieciowo.pl/ Jest tam dział Ocenione produkty dla dzieci: pieluszki, chusteczki, kremy itd. Sporo tych produktów i opinii o nich Idę spać,buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
cześć dziewczyny :-) ja sobie wczoraj obliczyłam że od dziś mam równe 100dni do terminu porodu tego pierwszego co wyliczył mi ginek na samym początku , także studniówka :-) dziś jeszcze dowiem się jak się rodzi siłami natury w moim szpitalu i poród odbiera mój ginek .nic czekam na relację może mnie nie załamie ta osoba:-) zaraz uciekam na zakupy i po pampersy .na początek newborn kupie , a potem będę eksperymentować z tańszymi . coś miałąm jeszcze napisać ,ale cóż skleroza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny macie jakis sposob na ukojenie bolu zoladka od paru dni mi dokucza :( nadodatek sie nie wyspalam czekalam na meza az wrociz pracy wcozraj do 24 bodzis po 4 znow pojechal , a mala po 5 wstala vos sie snilo z placzem przyszla no i marudzi ehh pogoda dzis juz brzydka bez slonceczka , kiedy ta prawdziwa wiosna wczoraj popralam ubranka po Zuzi dla malej 56 - 62 jakos wydawalo mi sie ze jest ich mniej a to na suszarce mi sie 1 nie pomiescily :) no i dzisbede szukala miejsca zeby je jakos poukladac mniej wiecej i zobaczyc co by tu jeszcze dokupic , dopiero gdzies w kwietniu maju komode bedziemy kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boomi i margolko :) no wiec bebetto solris jeszcze ma taki szczgół fajny ktorym rozni sie od np tako jumpera a mianowicie to ze solaris ma hamulec zamontowany z boku i zadnej ramy ktora ogranicza chodzenie tak jak jest przy taco. Jak ktos ma dlugie nogo to moze uderzac o rame bo znajduje sie ona miedzy kolami a w solarisie tego nie ma i jest wiejksze pole do stawiania kroku :) my sugerowalismy sie przy zakupie miedzy innymi podnozkiem gdyz dzieci ponoc ktore nie maja podnozka dobrze dopasowanego maja pozniej problemy ze stawami wiec tutaj w solarisie podnozek jest super :)my kupilismy wersje 2 w 1 za 1160 zl na allegro bylo by taniej ale stwierdzilismy ze jak by cos sie z nim dzialo to zawsze w sklepie lepiej reklamowac :) jak macie jakies pytania to piszci naprawde jestem w stanie pomoc bo znam go na pamiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
ale widze że wywolalam mały mętlik a forum ale juz sie uspokoilo co do pieluch a poczatek napewno pampersy ale póxniej napewno tańsze... Mam dużo znajomych ktorzy używają tanszych pampersow choc stac ich ...twierdzą ze nie ma potrzeby bo Bella czy dada z biedronki są porowywalne a zeby pupa sie nie odparzala to wystarczy regularnie zmieniać... Z dadą są problemy przejściowe ponieważ jest za duża rozbierznosć w rozmiarach. Co do wozków kazda kupuje jaki uważa, ja zdecydowalam sie na drogi bo mało miejsca zajmuje a te tańsze słabo sie skladają tylko dlatego ... piekne kocyki ... Moj maluszek jest bardzo ruchliwy kopie non-stop czasami sie zastanawiam czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny, u mnie slonecznie a moj maluch od jakiegos czasu jakis spokojniejszy, niby sie rusza, kilka razy dziennie ale juz nie czuje tych ruchow tak intensywnie, mam wrazenie jakby mial wiecej miejsca i juz sie tak nie rozpychal, moze macica sie podniosla i stad mniej czuje kopniaki w wiezadla jak na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagna nie przejmuj się, te mętliki coś ostatnio się często tworzą. Ktoś czyta na bieżąco i jak tylko coś się nie spodoba to zaczepia hanka a Twój brzuszek jest na poczcie:D fajniutki Co do wózków to zauważyłam dziś że w wersjach roboczych jest kilka linków wklejonych. Jeden z nich to CONECO TOLEDO. Ma go któraś???? Wiecie co wysłałam wczoraj smsa na RMF FM bo było 30 tysięcy a oni zadzwonili do takiego faceta, który mieszka 8 km ode mnie i zgarnął mi nagrodę. Blisko było kurde noooo a poszalałabym sobie na allegro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas remont w sypialni, wiec sporo zamieszania i mniej czasu na kompa. co do pieluch to w szpitalu byly Pampersy nr 1, ale w domu mialam juz 2. pamietam ze nie mialy wyciecia na pepek, ale to zaden problem, bo podwija sie ten pasek pod spod i jest ok. za to te najmniejsze pampersy miala pasek cieniutki ktory pokazywal kiedy trzeba zmienic pieluche. na suchej nie bylo go widac wcale, a jak pielucha byla pelna robil sie niebieski. fajan sprawa dla poczatkujacych. uzawalam prawie caly czas pampersow,bo tutaj z kuponem rabatowym ich cena taka jak tych rossmana czy lidla. my wozek kupimy mysle, ze w pierwszych dniach maja. dalej mam dylemat czy Mura czy Teutonia. kupilam tez kilka rozowiutkich ubranek, z dalszymi zakupami czekam az lato zawita do sklepow. w czwartek mam test na glukoze, potem omowienie wynikow, a po poludniu usg w szpitalu. mam juz termin na pierwsze ktg w 30tc. ni w ten sam czwartek chlopaki ida na caly dzien do szpitala, zbadac nerki Erysia, mam nadzieje, ze choc gorzej nie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
jagna moja mala tez intensywnie kopie az jest to juz nie przyjemne czasem tak mocno jakby o kosci obijala , zadko zdarzaja sie leciutkie i caly brzuch chodzi od szwa zpoprzedniej cesarki az nad pepek , chybabedzie bardziej zywa niz Zuza az strach pomyslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proba stopki... ... i lece pomoc przy remoncie :) Milego dnia :) P.S. u mnie dzis na obiad filety z kurczaka ala schabowe, ziemniaki i kalafior :) na deser salatka owocowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jakis czas temu bylo o basenie, ja chodze raz w tygodniu i pytalam o to lekarke to powiedziala, ze to nawet wskazane. lepsza kondycja, zadnych obrzekow, spuchniec, zatrzymywania wody. tylko zastrzegla by po kazdym basenia stosowac dopochwowo kultury bakterii, ja mam lactovaginal. dobra teraz to juz uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Hej dziewczyny, u nas znów piękny, słoneczny dzień, super, wczoraj mąż wyciągnął mnie na długi spacer, było ślicznie, słonecznie, poszliśmy się rozejrzeć bo chcemy jakąś działeczkę ogrodową kupić, fajnie byłoby tak z maluszkiem spędzać sobie czas w ogródku, zobaczymy co z tego będzie. Qska, widziałam tę kołyskę ostatnio w sklepie u nas, ładna. W sumie nie jest taka duża ale to może bardziej jak ktoś chce zamiast łóżeczka. Ja natomiast łóżeczko mam, Ty chyba pisałaś że też dlatego szukam takiej małej jak gondola wózka czy coś koło tego, żeby móc sobie malutką mieć przy sobie w salonie czy w kuchni jak będziemy, bo łóżeczko to tylko w sypialni. Dlatego decyduję się na tę którą Ci wysyłałam- jest mała i ma otwierany jeden bok, można ją przystawić do łóżka na początku żeby nie wstawać do łóżeczka co chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
my rok czasu z mężem polowaliśmy na nasza dzialkę ogrodową wiadomo jak sie mieszka w bloku to chociaż maly skrawek by sie przydał zeby sobie poodpoczywac latem... Ale w naszym mieście bardzo trudno znaleść, rok czasu dawaliśmy ogloszenia w lokalnej gazecie az wkońcu zadzwonil pan w trudnej sytuacji materialnej ktory chcial sie wyzbyć bo jak stwierdzil teraz po rozwodzie już mu niepotrzebna i tak za pomocą ludzkiego nieszcześcia ( wstyd sie przyzać) piekną dzialkę 10 min piechota od naszego mieszkania 600m2 z duża zadbaną murowaną altaną i z mnustwem drzew owocowych za 5 tyś wzieliśmy bez namyslu. W lato bede miala gdzie wyskoczyć z Kubusiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Oj już aukcja z kocykami zakończona, szkoda.. Jagna to tanio Wam się trafiła ta działeczka, ja też mam blisko, bo z okna widzę ogródki, więc byłoby super, oby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się witam w ten weekendowy poranek. noc minęła spokojnie...u mnie dzisiaj słoneczka brak:( Ale jest +5stopni. Jadę dzisiaj na zakupy:) mam na to cały dzień...mam nadzieję że juz cos kupie. musze kupic butelki,kosmetyki,podnożek dla Eryka,pampersy..ja kupuje 1 na poczatek tylko jedna paczke bo zalezy od tego ile moj synek bedzie wazyl. Ja cały czas uzywalam pampersow i zadowolona bylam bardzo...ja kupuje z hurtowni wiec cena jest naprawde ok i nie bede zmieniac. Kazdy oczywiście ma swoje zdanie i swoj typ. Tak samo co do wozkow. Rzecz gustu:) Może sobie tez coś kupię..jakas tunika?!:) dobrze że nie mam dzisiaj wykladow...dopiero za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie kocyków-dostałam maila od sprzedającego, że transakcja będzie wycofana a kasę zwrócą. A tak się cieszyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syloonia ja również dostałam takiego maila - tylko jaką ja mam pewność, że faktycznie ktoś jej się włamał i zmienił cenę, czy po prostu sama się walnęła wystawiając przedmiot i nie chce być stratna.ehh a tak się cieszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×