Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość jagna841
witajcie mamusie ja w brzuchu mam 95 ale nie ma co sie porownywać bo każda z nas miala inna figurę przed znów zimno na dworzu kurcze cos mi sie zdaje ze wiosna to dopiero w kwietniu nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
kasiunia wozeczek ladny widać ze jest na aluminiowej ramie wiec do cieżkich nie nalezy trochę mala gongolka lecz jeszcze nie slyszalam zadnej o nim opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
witam . kasiunia u mnie słoneczko świeci ,mróz jedynie -4 nad ranem był więc jest cieplej teraz. mi też jest ciężko czasem ,szczególnie jak coś porobię albo po prostu więcej pochodzę . wczoraj się dowiedziałam że mój lekarz jest jak prorok . dla dziewczyny na jego dyżurze kiedy odbierał poród jej , powiedział że będzie miała bezbolesny poród a końcówkę ciężką . no i fakt , mówi że tak było . a ciężej dlatego że syn ponad 4 kg urodziła. jej znieczulenie nie było potrzebne , ale inne się męczyły . no to idę przy najbliższej wizycie pytać o swój wyrok :-) mam nadzieję że powie że będzie łatwo szybko i bez większego bólu :-) dodam że już nie jednej dobrze przepowiedział co do bolesności porodu . i faktycznie lekarz jedynie czasem przychodzi tylko sprawdza rozwarcie i przy partych skurczach jest . no mam nadzieję że jak ja bym trafiłam do swego gina na dyżur to trochę bardziej się zainteresuje moim porodem skoro do niego chodzę prywatnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek chode taka niedospana. odkad zaczelismy remont to spimy w duzym pokoju i tam nie moge sie wyspac, poza tym jak maly wstanie to ju nie mam szans na drzemke... idziemy dzis po obiadku na basen, mlody sie wyszaleje kolezanka bo w piatek bylam z nim sama i same glupoty mu do glowy prychodzily :P kasiunia- co do tego wozka to ja nie znam, ale jak tylko spadnie snieg to sie nim zakopiesz i nie wyjedziesz, malutkie kola ma te przednie. wracajac do tematu pieluch... co prawda to prawda, ale kazda pupa jest inna i to co dla jednej moze byc super, druga moze odparzac. niestety treba wyprobowac na tej malej pupce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
co myślicie o płynie do kąpieli Jonsona ? oraz o zasypce z nivea? czy potrzebna jest jeszcze oliwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie słońce i nawet ciepło się robi więc po obiedzie na bank spacer. kasiunia wózeczek ma ładną kolorystykę ale tak jak ewcia pisze te kółka malusie i tu kwestia gustu bo mi się taki stelaż nie podoba. Z pieluchami się z tobą zgodzę bo pampersów idzie mniej po prostu a to żadna oszczędność kupić taniej i więcej zużyć aśkaa ja jak starszemu kupowałam to właśnie J&J odradzano bo niby uczula jak miał kilka miesięcy kupowałam i było ok ale ja dla noworodka bym nie kupiła. Zasypki nie używałam. Tylko płyn d kąpieli oliwka krem na dupkę i u mnie był do buzi bo ja na koniec jesieni rodziłam. Teraz tez podobny zestaw kupię ziolka ja tnę na kwadraty i na trójkąty później daję marmoladę twardą bo dżem wypływa i zawijam potem smaruje rozbełtanym jajkiem z mlekiem i wtedy są błyszczące. Po upieczeniu posypuję cukrem pudrem W brzuszku mam ok 93 cm więc jakoś niezbyt dużo bo na tym etapie dziewczyny ponad 100 mają a przed ciążą jakieś 70 kilka było a z 6-7 na plusie kg jest. mam pytanko a kocyka za 140 zł to okazja;) Ja kocyki odpuszczę bo przecież i tak mi nie sprzeda za te pieniądze będzie wolała negatywa dostać. Mam upatrzone u innego sprzedawcy 100% bawełny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaa
jak się używa płyn do kąpieli to juz na włoski dziewczynki tez można ? czy oddzielnie szampon kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D kasiunia wózek ładny, mi się ten stelaż podoba, podobny jest w epsiro vector, ale faktycznie te kółka z przodu małe. Majka w serialu sobie z nim radziła ale jeździła raczej gładkimi uliczkami:P aśka z tego co czytałam to Johnson nie są polecane dla noworodków pomimo napisu na opakowaniu "OD PIERWSZEJ KĄPIELI" ponoć wysuszają skórę i często uczulają. Można popróbować ze starszym niemowlęciem a na początek dobre są emolienty, np Oilatum. Zasypki nie mam zamiaru używać, tylko kremik Słoneczko wyszło, muszę to wykorzystać i idę na spacer z pieskiem miłej niedzieli 🌼 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki niedzielnie i słonecznie ! Dziś piękny dzien się szykuje więc na pewno wyruszymy z domku hura !!! bo całą zimę siedziałam w domu lub szpitalu . Pięknie na dworze a ja nie wiem jak się ubrać ,nie sprawdzałam ile mam w pasie (brzuszku) ale wiem że mam3,5 kg. na plusie dziwne bo w nic się nie mieszcze brzuszka i piersi dostałam a waga tak sobie . Co do tego wózeczka podoba mi się i cena przystępna bardzo jak na aluminiwy i zgrabny jest podobny do mojego coneco . Powiem wam że jak paczę teraz na wózki to widzę coraz ładniejsze i bardzo tanie i trochę się denerwuje że się tak pospieszyłam .Ale mój też bardzo mi się podoba i jest lekki praktyczny . Kończę rosół M za trzy godziny z pracy wraca no to może zrobie się dziś na bustwo ... Miłej niedzieli spacerów odpoczywania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia- wruc linka do tych kocykow bawelny :) co do szamponow- nie uzywalam dobre pol roku zycia Eryka. polona mi odradzala. jedynie woda z lyzka oliwy z migdala. myslalam ze po tym wloski beda tuste, ale przeciwnie, a do tego nie mielismy ciemieniuchy. jesli chodzi o wozki i kolka to radzilabym rozejrzec sie po okolicy, jak wygladaja wasze chodniki i krawezniki. u tesciow pod domem to jakas masakra jest, albo ja sie przyzwyczailam do tutejszych rowniutkich ze zjazdami co kawalek. tak sie umordowalam zawsze ze mi sie spacerow odechciewalo :) Agnik- pamietam, ze chodzilas na basen ale nie pamietam czy lekarz Ci odradzil czy cos zalecil by nie bylo infekcji? no nic, ide obiad przygotowac, potem do wanny i idziemy na basen. milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aśka no tak bo to nie ma znaczenia takie małe dzieci włosów nie maja za dużo:) a płyn jest do całego ciała. dziewczynki wcale nie mają wiecej włosów niz chłopcy ewcia takie bardziej chłopaczyńskie te kocyki ja chcę ten zielony dla Filipka http://allegro.pl/zdrowy-kocyk-dla-dzidzi-bawelna-100-85x110-i1475945536.html Jeszcze są u innego sprzedawcy takie http://allegro.pl/bobas-kocyk-100-bawelniany-zakard-lux-koc-i1484907111.html ale u tego 1 zrobię większe zakupy więc chyba się zdecyduję. Trzeba patrzeć z wózkiem gdzie się będzie jeździć bo faktycznie jak po parku i prostych chodniczkach to powinien taki wózek się spisać. U mnie położyli piękne nowe chodniki od czasu kiedy ja wózki używałam, ale mimo wszystko ja lubię takie wózki miękkie żebym wszędzie mogła wjechać bo często do lasu jeździmy więc musi być wygodnie. Dziewczyny wózek jak sukienka wszystko kwestia gustu i tyle. Jak to mówi moja mama nie to ładne co ładne ale co się komu podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :D U nas dzisiaj raz słoneczko raz chmurki ale jest straszne wiatrzycho ze aż sie nie chce nosa wyściubiać. jeśli chodzi o pieluchy to my na poczatek tez kupujemy pampersy a potem sie zobaczy. Tak jak piszecie trzeba wypróbować co dla naszego dzidziola bedzie najlepsze :) Płynu do kąpieli tez nie kupuje bo uważam ze zbyt duzo kosmetyków to niedbrze. Powiem Wam ze jednak mamuśki sa niezastapione. poszłąm do mojej wczoraj rano i zaczełam sei "skarżyć" że już sama nie wiem co wybrać na co ona przypomniała sobie ze jej stary znajomy sprzedawał swego czasu wózki. Kilka telefonów i w poniedziałek jestem z nim umówiona i pomoże nam wybrać :) Ja w brzuszku mam 98 cm. Ale na szczeście jeszcze sie nie mecze az tak bardzo :) Kurcze nie chce mi sie dzisiaj obiadu robić. wrzuce udka do piekarnika, nastrugam ziemniaków, zrobie mizerię i bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagna z tą działką to Ci się naprawdę udało. My tez u na chcieliśmy kupić ale ceny stoją po 15 tyś zł za 250-300 m2 a trzeba jeszcze altankę postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia- dziekuje za instrukcje, dzisiaj po poludniu bedziemy z mama pichcic. Zaraz jedziemy po nia na lotnisko. Te zakardowe kocyki sa super! |Na pewno zamowie. ewcia- to do wody do kapieli dolewa sie lyzke oleju z migdalow???? syloonia-ja sama uzywalam oliwki Johnsona i nie bylam z niej zadowolona, wiec dla dzidzi kupie oilatum. stell- to chyba normalne, ze zawsze bedziesz myslala, ze moglas kupic inny. Lepiej juz nie porownuj! Jesli chodzi o wozek, nie pamietam czy juz wspominalam , ale ja jednak wybiore bugaboo. A moj brzuch ma 96cm, ksztaltem przypomina bardziej stozek niz pileczke. Uciekam i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
u nas ceny dzialek podobnie tylko nam sie tak udalo niestety a ludzkim nieszczęściu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim my juzpo wyczerpuacym ale jakze przyjemnym 2 godzinnym spacerku :) pogoda rewelacyjna wiec grzechem byloby nie wykorzystac :) co do kosmetykow to sie nie znam ale tez kupie jedna rzecz do wszystkiego zeby nie pzesadzac ale slyszalam ze ta seria na literke b jest doba ale niepamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
dzieki dziewczyny za wpowiedzi , zastanowie sie najgorzej ze unas w bialym nie ma takich wozkow wogole maly wybor i nie ma jak na zywo obejrzec , wiemze malyutkiei zima bedzie cienko nim jezdzic ale jesli chce lekki to niestety z wiekszymi neikupie w fartlandii tylko sa wozki i ceny zaczynaja sie od 1300 zl wzwyz noi nie sa lekkie codo pynow do kapieli to ja uzywalam oilatum pamietam ze drogi byl i do pol roku kupowalismy go alena dlugo starcza bo 1 zakretke sie wlewa do kapieli i nic pozaty nie uzywalismy ani kremow ani oliwek , wiec chyba tez teraz wyprubujemy , ale co prawda to prawda co dziecko to inna skora i co innego pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie:) ja juz po obiadku. dzis byly frytki warzywa z patelni i rolada z indyka z pieczarkami. teraz mam obiad na 3dni:) u Nas dzis slonecznie tylko strasznie wiatr wieje, myslalam ze z rana glowe mi urwie gapinka dzieki za gratki:) co do brzucha to mierzylam tydzien temu i mialam 88cm a wydawalo mi sie ze mam wiecej...w swoje spodnie jeszcze wchodze ale ledwo ledwo:) i tak juz mnie jeansy draznia wiec po domu smigam w dresach a na wyjscia zakladam legginsy. co do kosmetykow to nie wiem jakich bede uzywac ale na poczatek chyba ten Oilatum a pozniej nivea, a cos czytalam ze jak sie uzywa oilatum to juz pozniej nie trzeba smarowac oliwka? i jeszcze pytanie do mam mieszkajacych w Niemczech. tesc pracuje wlasnie w Niemczech i zaproponowal mi ze pampersy bedzie mi przywozil ale czy w ogole sie oplaca? tam sa tansze? bo chyba jakosc ta sama. chodzi mi oczywiscie o marke Pampers. uciekam na spacer z psem bo juz siedzi przy mnie i mnie lapa traca zebym w koncu ruszyla ten tylek sprzed kompa milego popoludnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
inka linka nie trzeba po oilatum niczym smarowac bo on zawiera w sobie oilwke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej...ja dzisiaj wymęczona strasznie....byłam na zakupach z mężem i małym. Kupiłam pieluchy. 85zl za 184sztuki...o ile sie nie myle.pampersa! bylam w realu te body super ale ja nic nie kupowałam bo nie mam po co..no chyba ze okazalaby sie dziewczynka!!! i w mc byłąm ale sie najadłam...mniam mniam. I jeszcze paperkowa robota mnie czeka:) musze zakonczyć miesiac...brrr nie chce mi sie w tych papierach siedziec. Jutro jade do ksiegowej..o co mialam sie zapytac ksiegowej?ktoraś miala jakies pytanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my tez spacerek zaliczyliśmy :) po południu jednak zimno a że nad jeziorkiem byliśmy to ciągnęło chłodem. Teściowa upiekła ciacho zjadłam a mały zaczał fikać ehh nie ma to jak słodycze juz przed narodzinami hehe. Wiecie T znalazła rożek po Olku a zastanawiałam się gdzie jest. Wtedy ponad 60 zł za niego dałam z Drewexu śliczny więc chyba nie będę nowego kupować bo to i tak tylko do szpitala i na kilka dni na początku;) Wracając do kosmetyków to mam w planach zakupy takich miniaturek do szpitala dla siebie i Filipka, a w Niemczech w drogeriach DM wszystko można takie mini kupić. Olkowi zawsze takie małe żele kupuję i kremy na basen ma z Bubchen i Penaten. mam tyle do spakowania do szpitala że te malusie buteleczki dużo miejsca mi zaoszczędzą:) kasiunia to masz kiszkę z wózkami u mnie w mieście z tych modeli co mnie interesowały też tylko Tako był, a resztę w szczecinie oglądałam. bomi powodzenia z wybieraniem wózka i podziel sie wiedzą z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale padnieta jestem :P 3,5 godziny na basenie wszystkich wykonczyly, Eryk juz spi, ledwo doczlapal do lozka. Palusia- tez kupie taki kocyk, chyba ze tutaj znajde cos podobnego ze 100% bawelny. te male opakowanie kosmetykow sa tez normalnie dostepne w tutejszych rossmanach. ziolka- tak olej z migdala, dodaje sie go do kapieli. nie jest to kosmetyk tylko olej robiony w aptece, bez zapachu, koloru czy innych dodatkow. inka- nie wiem jak kosztuja pampery nr 1 i 2 (bo to inny kolor opakowan) ale te od 3 i wyzej to podwojne (jumbopacki) kosztuja ok12. w promocji 16 ale jak sie zapisze tutaj do klubu pampersa to wysylaja raz chyba na 2 miesiace kupony 4xpo 4 na pieluchy i 2x2 na chusteczki. ja zawsze tak kupowalam- w promocji a do tego dawalam ten kupon na 4. nie wiem czy dosc zrozumiale to napisalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczki euro mi nie wyskoczyly... w promocji 16euro, do tego kupon na 4euro to daje 12 euro za 2 paczeki zielonych pampersow. dodam ze w kartonach podwojnych czy potrojnych jest wiecej pieluch niz kupione 2 lub 3 opakowania pojedyncze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia dzieki. to nawet lepiej ze juz oliwki nie trzeba, to ja bede uzywac na poczatku oilatum a pozniej sie zobaczy ewcia tak zrozumialam:) to nawet fajna sprawa z tymi kuponami a znacie moze jakies stronki na ktorych mozna sie zalogowac i otrzymywac jakies darmowe probki kosmetykow, pieluch itp? uciekam do lozeczka. w piatek kupilam sobie film shrek forever i sobie zalacze. bylismy na tym w kinie. swietny film. usmialismy sie okropnie:D milej nocki. buziaki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny unas dzis ładna pogoda słoneczko swieci narazie -2 ale do poludnia pewnie zrobi sie cieplutko, wiec zapewne spacerek chociaz ostatnio mala ma napady zlosci wcozraj nanmeza wsklepie na wrzeszczala i taka honorowa ze dopiero w domu po 3 godzinach przeprosila, szok nie wiem czy to reakcja na to ze 2 dziecko bedzie, no nic kary na bajki dostaje ,< dla niej najgorsze co moze byc> ccoraz bardziej boje sie co to bedzie z dwojka , no imoze odwiedzimy kolezanke dzisiaj to jakos dzien zleci te bole zoladka co wam pisalam chyba byly spowodowane tym ze mala naciskala bo wtedy jakos tak wyzej kopala a , wcozraj zoladek wieczorem rpzestal bolec i kopniaki byly bardzo nisko az sie wystraszylam ze chce wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
i ja tez witam w ciepły dzionek , mam nadzieję ze tak cały tydzień będzie. o dziwo dziś mam tyle energi i chęci do pracy że nie wiem . tyle że co ja mogę robić,nawet przemeblowania nie mogę zrobić a mam wizję :-) ale wybieram się zaraz do szwagierki po torby z ubrankami , ponoć 10 dużych toreb .ale to ubranka do roku już odłożone sa dla mnie. gdzie to pomieścić? zacznie się pranie i prasowanie . ale co zrobię teraz to potem będę miała spokój . miłego poniedziałku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo serdecznie:) Chwilkę mnie nie było a tu tyle do poczytania:D jak w telenoweli:) Kupiłam wózek... wybór padł na Teutonia Mistral P i powiem Wam że jest naprawdę wart swojej ceny. Zastanawialiśmy się również nad zakupem bugaboo cameleon. Ale po oglądnięciu stwierdziliśmy że: posiada bardzo małą gondolę, jest niskim wózkiem ( mi nie przeszkadza, mój mężuś ma 1.85) i wprawdzie ma skrętne przednie koła ale są małe i nie nadają się na drogi polne czy żwirowe... Oglądaliśmy z mężem również łóżeczka i proponuję zastanowić się zanim kupi się łóżeczko Safari. ( takie z żyrafką czy misiem) Jest dość "tandetnie" zrobione.. nie ładnie wykończona i takie troszkę mało stabilne. Na zdjęciach na allegro wygląda o niebo lepiej niż w realu.. niestety. Oglądałam też wczoraj elektryczne nianie:) zasięg od 100 do 600 metrów.. ceny od 50 do 1000 zł:) Te droższe posiadają kamerkę którą montuje się na wózek i w każdej chwili można zobaczyć czy dzidzia śpi czy wymiotuje itd.. Można też zrobić zoom na twarzyczkę:D fajny bajer ale koszt 1000 zł. Mam jeszcze do Was prośbę. lekarz zlecił mi badanie odczyn combsa... i czy muszę to robić? ja mam RH+ i mąż też RH+.. sama już nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika:)
Hej Dziewczyny, wstałam dzis z jakimś bólem głowy i jakaś jestem do niczego, już wczoraj coś żle się czułam, nie wiem co się dzieje. Za oknem słoneczko mimo że jeszcze mrożno, ale ma być coraz cieplej, fajnie. w środę mam wizytę u gina, zobaczę co mi powie na wynik po glukozie, pewnie znowu kolejne badanie 75g glukozy ale chyba już się nastawiłam psychicznie na to, trudno. Już i tak nie słodzę i nie jem słodkiego a poza tym jem więcej małych posiłków tak jak pisała Bomi. Ta niania elektroniczna droga, wydać tysiaka na coś takiego - sporo. Ale bajer niezły, jak ktoś ma duży dom to pewnie się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×