Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kataszyka

gdzie kupic dobre meble

Polecane posty

Trafiłam na ten wątek jakiś czas temu poszukując mebli do sypialni zawiedziona ofertą popularnej szwedzkiej sieciówki. W poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytanie wnikliwie czytałam post po poście dochodząc do wniosku, że większość odpowiedzi to posty reklamowe. Postanowiłam poszukać na własną rękę z google ;) noi znalazłam - boskie, stylowe, wymarzone łoże do sypialni w sklepie internetowym sagameble-sklep.pl/ Duży wybór, darmowa dostawa i bardzo miły kontakt. Jestem trochę wybrednym klientem, ale pracownicy udzielili mi cierpliwej i fachowej pomocy - dla mnie bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli w grę wchodzą zakupy internetowe, odsyłam na http://sagameble-sklep.pl Można znaleźć coś ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre meble w swojej ofercie ma Saga meble: http://sagameble-sklep.pl Ciekawa oferta, z którą można zapoznać się na stronie internetowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem urządzając kuchnię najlepiej zainwestować w meble na wymiar. Ja zamawiałam swoje w firmie www.acerys.pl i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargos
Odsyłam tutaj - http://meble-bik.pl/ Znajdujesz na mieście, kupujesz w sieci. Ogólnie akurat teraz mamy duży wybór tanich mebli. Wiadomo, że jednak nie można po nich oczekiwać cudów - to nie będą meble na lata, chociaż kwestia taka ile na nie wydacie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draka
dobre meble możesz kupić w salonie meblowym, wszystko zależy od tego ile pieniędzy chcesz wydać na meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre meble można kupić na www.mebloteka.pl szczególnie polecamwww.mebloteka.pl/ zestawy-mebli-ogrodowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaMirek
Ja kupowałam meble razem z siostrą na stronie www.impresje24.pl i jestem bardzo zadowolona. Mebelki są nowoczesne, solidne i wyglądają rewelacyjnie. Kupuję tam również dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToruńskaMaskotka
Dobre meble? Tzn. solidne, nowoczesne i modne? Polecam wejść na stronę www.impresje24.pl i tam znajdziesz to wszystko w jednym miejscu. Kupowałam tam meble i uważam, że są najlepsze, a wiec do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka31
Polecę Ci z całego serducha sklep http://www.kare24.pl/meble Maja naprawdę designerskie i ciekawe modele. Od łóżek po stoliki. Ja zamawiałam regał i sofę od nich. Naprawdę się opłaca bo wyglądają pięknie i są rzetelną firmą. Nic dodać nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam www.meblezagrosze.pl oraz ich salony w Warszawie, szeroka gama mebli, szybki czas realizacji Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam salon meblowy Agata. Myślę, że to jeden z nielicznych sklepów, w którym jest tak duży wybór mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaba Kula
Ja mam meble z BlackArt. Naprawdę dobre meble. Urządziłam sobie salon i tam mam ich meble, wygodne i jakościowo też widać, że dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyyna
solidnie i elastycznie robią meble w wandpark.pl osobiście robiłam u nich łóżko i zakupiłam od razu materac. jestem bardzo zadowolona z ich usług. niedługo też będę robić remont w kuchni więc pewnie się do nich zwrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje u producenta mam taniej i wiekszy wybor.Za pare groszy doplaty przywoza do domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie co dla kogo oznacza dobre meble. Jeżeli mają być porządnie wykonane i starczyć na lata to nie mogą być tanie. Trwałe lite drewno jednak kosztuje. Proponuję zajrzeć np. na www.edar.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomaszBD
www.MEBLUJDOM.pl - duży sklep internetowy a zarazem producent mebli na każdy wymiar oraz realizacja niestandardowych projektów indywidualnych klientów. Bardzo szybka i fachowa obsługa. Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo klasowego towaru z importu, zwłaszcza takich mebli jak fotele biurowe, krzesła i stoły oferują na portalu www.mebel-partner.pl. Właściciel dba o jakość i sam lata do Chin, żeby na miejscu sprawdzić towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego na czym komu zależy. Najlepiej oczywiście połączyć funkcjonalność z pięknem i trwałością. Nie jest to wcale takie proste, ponieważ tak jak wszystko dziś, meble również produkowane są masowo. Polecam ponadczasowe drewno, które ociepla wnętrze, jest trwałe i wygląda niesamowicie. Zajrzyj do tego sklepu (www.edar.com.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bazarze =) Ja jestem archeologiem i lubię kiedy przedmioty z mojego otoczenia mają duszę. Często odnawiam stare zniszczone meble. Ostatnio udało mi się kupić piękną rzeźbioną szafę jednak bez klamek. Przeszukałem internet i postanowiłem zamontować jej dwie kołatki z tego sklepu: http://www.klamkistarejdaty.pl/ Teraz wygląda pięknie. Zamiast kupować dajmy nowe życie starym przedmiotom =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karaska
Wspaniałe meble kupiłam miesiąc temu w www.kare24.pl wspaniałe i ciekawe wzornictwo. Moje meble maja to coś czego szukałam do salonu. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzinkaa
to co polskie bo nasze. sklep kare24 mają fantastyczne meble dobrane dla każdego. design, nowoczesność a jak pięknie się prezentują w domu. w sklepie to tak się nie odda bo charakter jest całego pokoju. jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mija00
Ja bardzo fajne meble kupiłam ostatnio na http://meblomoda.pl/ Sofę i fotele, bardzo wygodne i tapicerka też widać, że porządna i trochę wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkaaa1
Polecam Ci przejrzenie strony kare24.pl Mają bardzo szeroki wybór, meble w różnych stylach, na pewno znajdziesz coś dla siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CARVERS_PL
Dzień dobry, jestem właścicielem firmy CARVERS i zajmujemy się realizacją dowolnych projektów mebli na zamówienie. Zapraszam do nas na stronę, gdzie można zobaczyć wybrane realizacje www.carvers.pl lub kontakt telefoniczny 530 77 43 78. Chętnie podejmujemy się trudnych wyzwań:) Zapraszam! Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie najlepszym rozwiązaniem jest kupno przez internet. Przede wszystkim zawsze w sieci jest taniej. Ja najczęsciej robię tak, że najpierw oglądam w sklepie na żywo a potem szukam w sieci. Ostatnio tak zrobiłam jak kupowałam fotele. Znalazłam świetny sklep w necie http://www.impresje24.pl/ z meblami tam zamówiłam. Jestem bardzo zadowolona bo wyglądaja bosko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może meble kute? One zawsze świetnie się prezentują. Ja mam łóżko kute od ROTEX (www.rotexdg.com.pl) i jest świetne *.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetaaaa12
Polecam meblomoda.pl z Poznania. Można kupić za rozsądną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×