Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

dwoch facetow w zyciu to puszczanie sie uuuuuuu no to pojechalas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watpie zeby ktos to przeczytal
no rzeczywiscie. kobita ma sie czym przejmowac, ze ktos jej dupe obrobi, bo chce miec dziecko z drugim mezem... hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE KRZYWCIE SIE TAK
tak tak katie tutaj sie usmiechasz ale w duchu myslisz "ma racje bo taka jest prawda":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE KRZYWCIE SIE TAK
o dwoch wiemy,i raczej o INNYCH ABSZTYFIKANTACH sie nie dowiemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co..jebnij sie w leb...tera to juz przesada.. ja tez bylam 3 pierwsze razy z moim ex w ciazy.. dziewczyny przestancie dyskutowac z idiota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE KRZYWCIE SIE TAK - słuchaj nie wiesz co myślę więc spadaj ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam wrazenie
eeeeeeee tam niech sie bzyka z kim chce.jej dupa. tylko zeby sie polapala ktore czyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrace slówko
prinzesska ale byc w ciazy z exem to jedmno,a miec dwojke z jednym i teraz dowalac trzecie z nastepnym to roznica ,ty bys pewnie gdybys urodzila to z tamtym do tej pory byla..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE KRZWYWCIE SIE TAK
NIELADNIE KLAMAC KATIE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O znowu pomarańczowo, ale ktoś ma cierpliwość tak czytać i kojarzyć co u której się dzieje :) jak nie zna sytuacji... Witaski Kochane 😘 Katie Eterno !! Ja zaraz z młodym do kościółka:) znowu zaczęły się przygotowania...., a był prawie cały miesiąc przerwy :) Dzisiaj popłakałam się mocno . Byłam na pogrzebie 27-latki. Szok .Walczyła z rakiem dobrych kilka lat dla swojego dziecka!!!. Teraz malutka została sama na świecie. Cholernie to życie niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE KRZWYWCIE SIE TAK
TOBIE PRINZESSKO OD PANA BOGA BARDZIEJ SIE NALEZY NIZ DLA NIEJ ONA JUZ DZIECI MA KATIE TRAFIONE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE KRZWYWCIE SIE TAK
PONADTO NIECH TAM NIE MEDRKUJE NIE UMIALA SOBIE ZYCIA Z PIERWSZYM CHLOPEM ULOZYC I WYBRAC MADRZE,TYLKO DZIECI NASTUKALA A MADRZY SIE JAKBY WSZYSTKIE ROZUMY ZJADLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to że mama tej dziewczyny też zmarła w wieku 27 lat na to samo....:) A ojciec maleńkiej się wyrzekł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz komu sie dziecko nie nalezy? takiej ktora rucha sie sorry- po pijanemu bez gumy po katach cpa,itd...takiem sie nie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE KRZYWCIE SIE TAK - a co Ciebie to tak obchodzi. Jej życie - jej sprawa. Po co w wkraczasz w drażliwe tematy. Daj sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE KRZWYWCIE SIE TAK
DRAZNI MNIE OBLUDA WYSTARCZY TAKA ODP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE KRZWYWCIE SIE TAK już Ci lepiej? Fajną masz radochę że poubliżasz innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE KRZWYWCIE SIE TAK
WIDZISZ KATIE OBLUDA NIE POPLACA CO WIDAC PO TWOJEJ REAKCJI,ETERNO JUZ WIE ZE KATIE W DUCHU NIE MYSLI TAK JAK PISZE NA FORUM NIE TRZEBA PSYCHOLOGA BY WIEDZIEC ZE MIALAM RACJE:D PRZYKRO MI ETERNO,ALE WSZYSTKIE TUTAJ MYSLA PODOBNIE DO KATIE🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co jest dziwnego w tym że kobieta ma drugiego męża i pragnie dać mu dziecko? To grzech do cholery czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala uwaga....
Eterno w stopce masz strate dziecka.Dlaczego nie ma nic o dwójce pozostalych?Czyzby tak na mozg Ci padlo z tym nowym chlopem.Ze nic innego sie nie liczy tylko zajscie z nim w ciaze? Katie84"dac dziecko" a co to prezent jest ze "dziecko sie daje"Dziwaczne zgola podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×