Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

SMUTNA MAMUSIU smucę się razem z Tobą.... Mam nadzieję, że czas złagodzi Twój smutek... I że jednak się pozbierasz... Na pewno już nigdy nie będzie tak, jak przed śmiercią naszych dzieci... Ale to nie znaczy, że nie zaznamy szczęścia czy radości... Życzę dużo siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna mamusiu tak bardzo mi przykro :( Brak słów... Wiem, że łatwo mówić, ale musisz być silna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już niedługo zaczynam starania - pierwszy raz w życiu... Poprzednio wpadki były... No i nie wiem, czego się bardzie boję - tego, że zajdę, czy tego, że nie zajdę... Ech, strasznie to wszystko skomplikowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abi .... to jest urozumiale ze sie boisz...Ja.sie tez boje, ale wiem.jedno,ze jesli nie Sprobuje to bede tego zalpwac do konca zycia...o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane 👄 W końcu nadeszła @ także rozpoczynam 4 cykl starań...koniec z liczeniem płodnych niepłodnych :D będzie co ma być :) w lutym parodniowy wypad w góry :) górskie powietrze może mi pomoże ;) a najbardziej to mi pomoże grzaniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........9......................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 Groszkowa83.......27...............B - B ....................7..........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....6..................za 6-7 miesięc ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .......6.........nie zaczęłam, chyba kwiecień ??? marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 6..... ..........zaczynamy Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)............ ...3..............1 ewwwa.............25........ o/Mielec ..................2..........zaczynam styczeń lub kwiecień aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 3...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............20... .................5 po stracie marcelina13.........29.............Kce...............13.. . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN.. Aktualizacja. Mam nadzieje że skopiowałam dobrą tabelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyni ;* Katie powiem ci ze psiak to dobre lekarstwo ja mam 8 mies szczeniaka yorka i dzieki niemu poradzilam sobie w pierwszych dniach bardzo madry i troskliwy jezeli mozna tak o zwierzeciu powiedziec ale od straty zachowuje sie cudownie tak jak by wszystko rozumial i mnie wspieral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczko to teraz tylko czekać jak przygotowania pójdą pełną parą-GRATULUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz pelna para zalatwiamy dokumenty i termin jest zarezerwowany. Znalazlam juz wstepnie serwis dekoracjny ktory zajmuje sie fotografia slubna. Teraz potrzebujemy sali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćufka..
Witam Was ! Ja nigdy o tym nie mówiłam nie pisałam, udawałam twardą.. Zaszłam w ciąże w wieku 18 lat, 17 listopada 2009r- usuwali mi płód, ponieważ mojemu dzieciątku serduszko nie biło.. Miałam depresję kilka miesięcy, ale sama jeszcze byłam dzieckiem, teraz na wspomnienie o tym łzy mi napływają do oczu, mam 21 lat moje dziecko w maju skończyło by dwa latka.. :( Teraz podejrzewam, że mogę być w ciąży, ale nie jestem jeszcze pewna.. Boję się bardzo powtórki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga forumkowiczko... nie placz kochana...wiem ze ci zle i cierpisz... ale jestes silna kobieta-jak kazda tu z nas... musisz wierzyc ze bedzie dobrze, ze ci sie w koncu uda... nikt nie jest w stanie ci dac na to gwarancji- bo natura rzadzi sie swymi prawami... ale nadzieja musi byc w naszych sercach... a ja czje ze zbliza sie owulka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........9......................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 Groszkowa83.......27...............B - B ....................7..........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....7..........................4 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....6..................za 6-7 miesięc ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... .....7...........1.../przerwa/. marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 6..... ..........zaczynamy Eterno...............30...........Poznań................ ...4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)............ ...3..............1 ewwwa.............25........ o/Mielec ..................2..........zaczynam styczeń lub kwiecień aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......... 3...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............20... .................5 po stracie marcelina13.........29.............Kce...............13.. . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........9...............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............32............B-g.................... .8.................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN.. Aktualizuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jestem dzis padnieta :O robilam imieninki i padam na pysiola ;) Katie szkoda ze sie teraz nie udalo ale trzeba wierzyc ze nastepnym razem sie uda :) mnie pobolewa brzuch i jajniki dzis 18 dc ... to przykre ze z dnia na dzien nas przybywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny. wiecie co - coś skasowało mi zdjęcia w komórce. O dziwo zdjęcia dotyczą 2010 roku od stycznia do sierpnia. Przypadek? Małą straciliśmy w lipcu :( NIe mam już nic . została mi tylko dokumentacja ze szpitala i karta ciąży. Wszystkie zdjecia brzuszka zniknęły :( Nawet pierwsze zdjęcie Jej grobu zanim postawiliśmy pomnik:( Dziwne to wszystko wczesniejsze zdjęcia i późniejsze są!!!! Tak jakbym miała o wszystkim zapomnieć. A tak przecież się nie da!!! Jutro termin z USG, 29.stycznia termin wg ostatniej miesiączki - kiedy miała się urodzić.... Nie dam rady.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Groszkowa. fajnie że piszesz. normalnie cieszyłabym się że klikam z Wami. Ale dzisiaj mam strasznego doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Was tulam :( moje Kochane! Będzie ciężko. Już jest zresztą. I jeszcze te zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Trochę mnie nie było bo doła miałam i nawet nie chciało mi się czytać i pisać. To wszystko przez zbliżający się termin. Jakoś nie moge się pogodzić z tym co się stało. Szczególnie, że w rodzinie pojawiło się w styczniu dwoje dzieci i jedno od koleżanki z pracy. Moje byłoby czwarte. No coż. U mnie zawsze pod górkę:(.Dziś już troszkę lepiej. Byłam u lekarza umówiłam się w lutym na inseminację no i teraz czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tule Wszystkie zdołowane mnie ten zal i ból czeka za miesiąc kiedy Dzieciątko kończyło by roczek ehhh a tak musze czekać do października i to jest moim światełkiem które wskazuje mi droge w życiu. Buziaki i do przodu Kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu 👄 tak trzeba iść do przodu ubaśka 👄 ciężko Ci na pewno skoro tyle dzieci się pojawiło :( ale ważne że jesteś już tak blisko- inseminacja już niebawem :) jestem dobrej myśli gosia monia kochane przytulam Was baaaardzo mocno, jutro bedzie Wam cieżko ale jesteście silne..BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkuś :) wierzę że się uda...predzej czy później ale się uda :) oj tylko żeby mnie tak dziś nie bolało :O tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa choc tu sie przytulac... Ja postanowilam tylko dlatego wznowic staranka bo musialam odstatwic antyki. Ale sklamie,jesli powiem ze nie mam nadzieji.. Wyczynialam wczoraj-swiece,ogromna poduche pod biodra,nogi na sciane... Usmialismy Sie oboje... Jestem zaabsorbowana slubem,planuje...ale wiem ze bede czekac do okresu. Groszkowa ile cykli sie juz starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska :) my staramy sie 3 cykl po stracie zobaczymy czy do 3 razy szyuka :) ja wczoraj tez wariowalam swieca tylek w gorze i te sprawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedziemy miec albo nie miec @..ktory masz dc? Ja od wczoraj mam bole podbrzusza i lewego jajnika wiec dzis lub jutro rano bedzie owulka. Ja mam dzis...14 dc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×