Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

witam was laseczki. widze, ze juz sie roznioslo, lotem blyskawicy :). wiec tak, jest oczywiscie radosc olbrzymia, ale i strach szalony, z ktorym staram sie dzielnie walczyc. w poprzedniej ciazy, ktorej, nawiasem mowiac nie podejrzewalam, mialam dziwne obawy, dziwne mysli. niestety nie okazaly sie bezpodstawne... :( teraz jest inaczej. strach jest tylko wynikiem poprzedniego doswiadczenia. i niechaj tak zostanie. laseczki, teraz juz musi byc dobrze, prawda? MUSI! GROSZKOWA, zdaje sie, ze bedziem miec ten sam termin, bo ja tez ost. @ mialam 4.01 :) ADA teraz wszystkie dziewczyny beda zasiegac u ciebie info - bedziesz naszym medium :). i ja tez, tak niesmialo chcialam zapytac o "przepowiednie". jesli mozesz ofkors :) pozdrawiam was wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Już po pracy zjadłam obiadek i jestem z Wami:) Przyszłe mamusie pozytywne myślenie to podstawa będzie dobrze zobaczycie:) A kto mi powie czemu mnie tak boli w brzuchu najpierw prawy jajnik a teraz cały brzuch no i jeszcze te plamienia to na ciąże raczej nie jest i smutam się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mnie zastanawia testy robilam w pon srode i dzis i za kazdym razem druga krecha byla prawie tej samej intensywnosci no moze dzis troche ciemniejsza moze beta nie rosnie i ciaza sie nie rozwija :O :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa nie gadaj durnot... Ja wlasnie kupilam w ebay suknie slubna i dostalam umowe. Groszkowa....kaem.....ale macie fajnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bol jajnikow i lekko brzuch i mdlosci i sennosc - teraz ledwo co widze na patrzalki ;) i mniejszy apetyt oj dobra zmykam bo w glowie mam glupie mysli i padam na pysiola ;) papatki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny czytałam sobie o Was i podzielę się tez moimi smutkami:/ wzięłam ślub 2,5 roku temu dwa tygodnie przed ślubem dowiedzieliśmy się że jestem w ciąży marzyłam o dziecku byłam wniebowzięta jednak dwa 4tygodnie później zaczęłam krwawić znalazłam się w szpitalu i niestety straciłam dziecko:( lekarka do której chodziłam od "zawsze" zapewniała mnie że będę miała jeszcze dzieci że tak po prostu czasem się zdarza- nie potrafiłam wtedy powstrzymać łez... lekarka mówiła jednak żebyśmy poczekali pół roku ze staraniami tak też zrobiliśmy przed zajściem w druga ciąże poszłam do niej by się upewnić czy na pewno wszystko jest ok (dodam jeszcze że chodziłam do lekarza w przychodni jednak zawsze prywatnie w czasie jego godzin przyjmowania pacjentów z kasy chorych) ginka "pozwoliła" że tak to nazwę zachodzić w drugą ciąże po prawie 3 miesiącach znów straciłam dziecko:( tego co czułam nie da się opisać tym bardziej że myślałam że jestem pod dobrą opieką później gdy do niej poszłam oczywiście zapewniała mnie że będę miała jeszcze dzieci po tym dluuugo nie poszłam do lekarza powiedziałam że już nigdy do niej nie pójdę minęło dużo czasu jak pomyślałam znów o dziecku dostałam namiary na b. dobrą lekarkę w sąsiednim mieście postanowiliśmy że pojedziemy przedstawiłam cała sytuacje w dodatku miałam nieregularne miesiączki czasem nie dostałam wcale czasem dwa razy w miesiącu było naprawdę różnie lekarka przyłożyła się na tyle że dostałam tabletki clostylbergyt czy jakoś tak dokładnie teraz nie wiem obserwowała cykl co dwa trzy dni czy jajeczka rosną i czy pękają w pierwszym miesiącu się nie udało w następnym okazało się że jestem w ciąży pojechaliśmy to potwierdzić a na drugiej wizycie okazało się że w brzuszku zamiast jednego dzidziusia są dwa:) od razu dostałam zwolnienie zaleciała dużo odpoczywać przez 3msc wstawałam z łóżka tylko gdy musiałam zapisała mi też luteine (ona wywołuje okres a gdy jest ciąża to ją podtrzymuje) obecnie jestem w 21tyg wiemy już że będziemy mieli dziewczynkę i chłopca. Wcześniej dużo bliskich mówiło mi że Bóg nam to wynagrodzi z nawiązką trudno było w to uwierzyć i tak naprawdę jednym uchem wlatywało drugim wylatywało teraz wiem że naprawdę trzeba wierzyć!!! Wiara czyni cuda! Mam nadzieję że wszystko zakończy się dobrze nic piękniejszego nie mogło mnie spotkać. Życzę Wam podobnych zakończeń! i po swoich doświadczeniach radzę wybrać dobrych lekarzy bo głównie dużo zależy od nich. A co do badań to miałam robione jakieś przeciwciała toksoplazmozę cytomegalie i różyczkę chyba nic więcej. Rozpisałam się trochę ale opowiedziałam całą swoją historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syylwia witaj :) przykro mi ze stracilas swoje skarby :( ale widac ze jestes silna kobieta nie poddaliscie sie i macie w drodze 2 szczescia :) zycze duzo zdrowia radosci pozytywnych mysli i szczesliwego rozwiazania gdy przyjdzie na to czas :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa kolezanke...wspaniale,ze wam sie udalo...chlopiec i dziewczynka-idealnie. To mi chyba los wynagrodzi czworaczkami....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na polu szaro i ponuro :O a mnie cos rozklada :O bol migdalow uszu i zatok :O jeszcze tego mi trzeba 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa.... Ja pije kawke....brzuch boli wiec @@ nadchodzi. Dzis wracam do domu,juz nie moge sie doczekac mego m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja herbatke z wapnem :) nasmarowalam sie nalewka z bursztynu w uszach olejek kamforowy krople do nosa psikadla do gardla i mam nadzieje ze przejdzie mam 2 dni aby stanac na nogi bo od pon w pracy kontrola gdyz dyrektorka ma ocene pracy i cale przedszkole postawione na nogi masakra w bialy dzien pila mechaniczna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis.... Jak cie uszy bola kup sobie maly spirytus i nasacz wacik i do ucha wlorz... Od poniedzialku idzie moja suknia do obrobki...juz sie nie moge doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska to kiedy bedzie gotowa suknia? :) Katie jak pobyt w gorach? Jakie warunki? Pusto tu bez Ciebie :( Marylka jak sie czujesz? Mnie piersi z dnia na dzien bola coraz wiecej :O tak jak powiedzialam zniose wszystko wszystkie objawy i zle samopoczucie oraz porod oby szczesliwie przechodzic ciaze i urodzic cale i zdrowe bobo :) Mamy juz porzadek w domciu, duszonki sie robia a ja non stop pije herbate z sokiem malinowym i smaruje sie bursztynem oraz olejkiem kamforowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze tak za 4 tyg bo musi przejsc przez clo. Juz sie nie moge doczekac jak ja przymierze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska jestem pewna ze bedzie cudna :D Wiecie co tak teraz sobie siedzie i mysle ... Wydarzyly sie pewne rzeczy i to nie moze byc przypadek ... Zawsze mowilam ze musze isc na prawko ale jakos nie moglam sie przemoc potem okazalo sie ze jestem w ciazy i wiedzialam ze napewno nie pojde po kilku tyg stracilam dzieciatko i stwierdzilam ze musze czyms zajac glowe poszlam na prawko i zdalam :) gdybym nadal byla w ciazy to bym nie poszla ale gora zadecydowala jak zadecydowala ... na jesien pisalam wam o kocicy co przyniosna na nasza wycieraczke 2 male kocieta i tak mowia ze jesli kotka okoci sie np w wozku lub przyniesie na wycieraczke male to w najblizszym czasie w tym domu pojawi sie dziecko ... moja sasiadka tak miala i teraz ma 7 - lenia Julke :) kolejna sprawa 16 stycznia mialam termin porodu zamknelam czas zaloby i powiedzialam ze zaczynam myslec o przyszlosci po tym dniu mialam dni plodne i nam sie udalo przypadek? kto wie? :) moze tym razem rzeczywiscie bedzie dobrze czego zycze Wam i sobie oraz o to sie modle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa będzie dobrze, bo jak ma być inaczej :) Ty lepiej zmykaj na L4 - po pierwsze coś cię bierze, po drugie w pracy masz dużo roboty. Ty się nie absorbuj tym, Ty leniuchuj :) Prinzesska - Tulam dzisiaj też. Katie - ale Ty się wczasujesz... o nas zupełnie zapomniałaś. Ale dobrze - potrzeba Ci relaksu.... Monika!!! Syyylwia- witajcie !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadam na chwilkę, bo muszę wykupić dalsze zastrzyki dla małego :( Nie za dobrze na razie... Kaszle dalej.... Jeśli będzie trzeba to pójdę na dalsze zwolnienie chyba. A potem urlopik.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaem super wieści trzymam mocno kciuki i zycze spokojnych ośmiu miesiecy Kochana. Jeśli chodzi o kalendarz chiński mnie się sprawdził i z Adą i Olusiem. Buziaki dla Was i czekam na jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Groszkowa trzeba myslec pozytywnie, bedzie dobrze:) Zastanawiam sie co psikasz do nochala? Cos specjalnego dla kobiet w ciąży czy sama na własną ręke. Ja nadal leze, chcociaz moge juz troche chodzić. Wiecie nic nie przytyłam, ale chyba kształt brzucha mi sie zmienia bo jak na razie spodnie nie mieszcza mi sie na brzuchu i musze pod nim nosic, ale w tym tygodniu jade chyba cos sobie kupić. Katie odpoczywa w górach i może we trójkę wrócą:) tak sie wyluzują Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylka jak bylam w aptece to mowilam zeby dala cos takiego co mozna w ciazy stosowac ale raczej stawiam na naturalne produkty typu czosnek nalewka z bursztynu do smarowania olejek kamforowy i plukanki do gardla oraz inhalacje goraca herbata i sok malinowy ale jak mi nie przejdzie to oczywiscie pedze do lekarza. No kochana jak juz spodnie nosisz pod brzuszkiem to lepiej juz cos kupic ciazowego :) a ogolnie jak sie czujesz masz jakies bole np brzucha piersi mdlosci i tego typu rzeczy? Daj Boze aby Katie wrocila w wiekszym gronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×