Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

hej dziewczyny wszystkie wyniki mam książkowe poza jednym cytomegalia img ujemna a igg dodatnia 31 czy któraś z Was wie coś na ten temat ? Lekarz zapewnił mnie ,że nie mam się czym martwić, dostałam leki na zwalczenie tego kaszlu który utrzymuje się u mnie już jakieś 6 tygodni i za dwa tygodnie mam powtórzyć wynik i jeśli ginekolog będzie tego samego zdania co on to będę sie mogła starać o dzidzie .Dodam,że ginekologa też wybiera ten lekarz - stwierdził że teraz to mi jest potrzebny porządny ginekolog. Do swojego chodziłam 7 lat prywatnie i olał ,że tak powiem tą moją ciągnącą się infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braun Aga to super ze wyniki ok infekcje wyleczysz i wszystko pojdzie juz z gorki :) Swietnie ze trafilas na lekarzy z powolania a nie przymusu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak groszkowa tylko że z tego co czytam o cytomegalii w internecie to wcale nie jest tak kolorowo jak mnie zapewnia ten lekarz kurde nie wiem już co myśleć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Braun Aga----> ja mam cytomegalie, jest to wirus, ktory siedzi u nas w organizmie, ale jest teraz uspiony. Moze sie w kazdej chwili odezwac. Atakuje glównie wlasnie płod traktujac go jako intruza. Ogolnie cytomegalie przechodzi sie bezobjawowo, mozna jej nabyc podczas zwyklego przeziebienia, kiedy to nasz organizm jest oslabiony, gdy zjemy brudne warzywo, czy tez surowe mieso. U mnie odpukac zbliza sie powoli 8 miesiac ciazy i jak na razie wirus sobie "spi". Nie denerwuj sie, z ta choroba mozna urodzic zdrowe dzidzi:) Mam kolezanke, ktora poronila przez cytomegalie, ale w koncu urodzila upragnionego synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze jedno ten wirus jest najgrozniejszy wtedy, gdy go nabedziesz w czasie ciazy, a jezeli zarazilas sie nim pol roku wczesniej, to nie masz sie czym martwic, tylko 1% urodzonych dzieci moze zarazic sie cytomegalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) U mnie na szczęście wszystko w miare sie uspokoiło, ale muszę leżeć do końca ciąży. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie, brakuje mi tego codziennego klikania do Was, ale cóż... czego My nie zrobimy dla swoich dzieci :) :) :) Buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 5...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............6dni.. ........czerwiec PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............29... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............23. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................11..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................12.......................4 abi 66................34............K-e...................... 6............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Zrob kolejna bete w pon wtedy zobaczysz czy nadal stoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelinka złą tabelke wkleiłaś, na poprzedniej stronie MAłgosia84 wklepiła najnowsza Ewa zrób jeszcze raz bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :) milego dnia zycze NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 5...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............6dni.. ........czerwiec PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............29... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............23. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................11..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................13.......................4 abi 66................34............K-e...................... 6............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 5...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............6dni.. ........czerwiec PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............30... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............23. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................11..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................13.......................4 abi 66................34............K-e...................... 6............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu dziewczyny nic nie piszecie ??? Piszcie co u Was jak się czujecie ??? te w ciąży i te co sie starają ??? Kto ma tu w nas rozbudzić nadzieję???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braun Aga czuje sie dobrze:) Az sama sie dziwie, ze jestem w takiej formie:) Mala kopie, ale teraz juz te ruchy sa inne niz wczesniej, ma coraz mniej miejsca. Dzis sie zaczal 30tc, jeszcze tylko 10 i koniec:) Nie moge spac w nocy, sikanie mi dokucza, a oprocz tego zaczely sie klopoty w domu i jestem bardzo nerwowa od soboty, a nie powinnam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakers a kto CIe tak denerwuje, mów tu nam szybko a my sie z tym kimś rozprawimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraqers dziękuje taka tu cisza, a przecież my potrzebujemy Was słuchać ja tak bardzo chciałabym już móc myśleć o dziecku a tu jakaś zasrana cytomegalia.ale już wolę poczekać i zbadać wszystko niż jeszcze raz przeżyć ten koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 5...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............6dni.. ........czerwiec PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............30... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............23. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................11..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................13.......................4 abi 66................34............K-e...................... 6............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN cześć kobietki. Witam sie i zarazem żegnam po raz kolejny. Ale teraz już na serio. Drażni mnie to już wszystko,te całe dogryzki wszystkim i Groszkowej. Napisałam bym coś więcej ale ugryze sie w język. Życze wszystkim powodzenia,Kragersiku,AgniesiulkaAbi,Wunia,MarylkaGosia,Ada,Dedi,Migrenka,Eterno,Marcelinka,Eriss,Kasia G,Nerwusek,Kate 31 i Katie 84,Prinzeska :) Najukochańszym Dziewczynkom Ewci mojej,Madzi,Kasiuli ❤️ 🌼 ;) jeśli kogoś pominełam to przepraszam. Powodzenia nowe i "stare" babeczki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braun ja tez w poprzedniej ciazy mialam cytomegalie, teraz jestem juz w 21 tygodniu i jak na razie jej nie ma. Pamietam jak lekarz zobaczyl wyniki cytomegali to powiedzial zebym odczekala na zajscie w kolejna ciąże, tak tez zrobilam. CO tam u CIebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny troszke mnie nie było ale no ale ...... musze sie wyadac czuje sie tak cholernie zle dzisiaj przypadał by termin porodu mojego bobaska :( widze ze prawie nikt tu nie pisze a szkoda ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witjcie Dziewczyny :) Mnie tez kilka dni nie bylo bo mialam problemy :( eh zycie :( ada wiem jak dzis Tobie ciezko kazda z nas to przechodzi :( jesli potrzebyjesz to placz oczysc mysli serce ... trudny to czas ... ja juz wiele razy pisalam ze w ten dzien zakonczylam zalobe w sercu odliczanie tygodnii itd choc jak przychodzi kazdy piatek to zmawiam "wieczny odpoczynek" za wszystkie Aniolki ... Pamietaj ze to Dzieciatko juz zawsze bedzie z wami w waszych sercach umyslach jest czescia waszego zycia ... przytulam dzis bardzo mocne do 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADUSIA i ja niedawno przechodzilam ciezki czas, termin porodu, tulam i wysylam swiatelko dla twojego aniolka . GROSZEK buziaki, co slychac, jak sie czujesz? BRAUN AGA juz sie tlumacze, nie pisze, bo nie bardzo mam kiedy. a poza tym targaja mna tak sprzeczne uczucia, ze szkoda gadac. przewazajacy oczywiscie jest strach. mam jakas cholerna paranoje. wiedzialam, ze nie bedzie latwo, ale nie spodziewalam sie, ze bedzie tak ciazko. uffff dziewczynki, poki co, jakos nie umiem cieszyc sie w pelni ta ciaza. za bardzo sie boje. co mnie zreszta irytuja na potege. czasem az mi sie wydaje, ze juz calkiem mi siadlo na glowe i mam psychoze maniakalno-depresyjna. tak sobie mysle i gdybam, moze sie uspokoje, jak poczuje pierwsze ruchy dzidzi. a mam nadzieje, ze to juz niedlugo. z kajtkiem poczulam ruchy w 17tc, z leo w 13tc, w trzeciej ciazy nie czulam wcale :(. a teraz... zobaczymy. co prawda miesnie juz porozciagane, wiec to tez pewnie wplynie na rodzaj doznan, ale z drugiej str. wiem, czego okczekiwac. tak wiec zaczynam sie wsluchiwac w swoje cialo, wyobrazam sobie, co tam sie dzieje. to troche pomaga. spokoj. spokoj i cierpliwosc. poza tym, jako tako wyszlismy z chorob. chlopcy jeszcze troszke pokasluja, za to mnie dzis gardlo boli i jakas taka niemrawa jestem. laseczki, moze mi ktoras zastrzyk energii zapoda, co? pozdrawiam serdecznie wszystkie forumowiczki 👄 MONIA na gole dupsko bedzie lanie, ojjjjj, bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super że sie odezwałyście w końcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja cały dzień w pracy .Dziś pierwszy raz po stracie :( Już od rana płakałam bo płaczę codziennie jak rano staję nago przed lustrem :( gdzie mój brzuszek???? Potem powrót do pracy dziewczyny rzuciły się na mnie bez słowa- słowa tu nie były konieczne i płakałam płakałam płakałam generalnie chciałam iść do pracy żeby nie myśleć a cały dzień myślałam Dziewczyny jestem 10 dni po zabiegu i już dwa dni nie plamiłam a dziś znowu , nie dużo, jedna wkładka na cały dzień ale wczoraj i przedwczoraj nic.Czy to normalne??? Cały dzień na nogach i kilka razy podniosłam coś mniej lżejszego myślicie ,że to od tego??? Jak było u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraqers jeszcze pytanie do Ciebie Ja mam IgG dodatnie 31 a to drugie ujemne co myślisz o tym wyniku ??? Ja czytałam że to znaczy,że miałam go kiedyś,ale znowu czytałam ,że 31 to dużo i trzeba czekać aż spadnie do 15 Wiesz coś o tym napisz mi jak jest u Ciebie??? PROSZĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka 84 O dopiero zobaczyłam Twój wpis ! ja to jestem zakręcona A ile musiałaś czekać??? Mój lekarz powiedział,że jak wyleczymy tą infekcję to robimy znowu badania i jak będą ok i ginekolog podzieli jego zdanie to można zacząć starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak sie cieszę jak Was czytam życzę Wam aby te ciąże do końca były spokojne i zeby dzieciaczki urodziły się ZDROWE i Piękne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada 11 nie smuć się dla nas też zaświeci słoneczko i też nie długo będziemy w ciąży i będziemy się tak martwić jak dziewczyny teraz i u nas też sie wszystko skończy super jak u nich !! :) Musimy wierzyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 5...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............6dni.. ........czerwiec PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............30... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............23. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................11..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................13.......................4 abi 66................34............K-e...................... 7............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :) Dla mnie ta ciąża jest niesamowita... Chodzę taaaaka uśmiechnięta!!! I opowiadam wszystkim o swoim szczęściu :) Czasem czuję, że podkrada się jakaś myśl niedobra, ale zanim dojdzie - mówię "SIO!!!". I dalej się uśmiecham. Nie mam żadnych specjalnych dolegliwości, dbam o siebie i o Maluszka... Naprawdę, dawno nie było we mnie tyle pozytywnych emocji :) Mam nadzieję, że was zarażę!!! Pozdrawiam was wszystkie serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×