Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Hej dziewczyny Ja po wizycie łozysko sie nie odkleja, powinno być dobrze, ale prawdopodobnie będe musiała leżeć do końca ciąży.... To prawdopodobnie dziewczynka :) Pozdrawiam Was ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Juz po wizycie. Na szczescie wszystko jest w porzadku. Szyjka sie nie skraca, dzidzia ulozona glowka do dolu. Serducho bije jak dzwon i co sie okazuje?............ Jednak to corcia:D Groszkowa jezeli chodzi o takie rzeczy jak ten kalendarz chinski, czy ph to ja w to juz od dzis nie wierze. Mialam odczyn zasadowy i wedlug kalendarza mial byc chlopiec, a tu jednak niespodzianka. Lekarz powiedzial, ze to juz na 100%, ostatnio musialy poprostu zaczac wyksztalcac sie wargi sromowe i dlatego myslal, ze to chlopczyk. Ja sie ciesze, moj maz troszke zawiedziony, ale mu przejdzie:) A wiec bedzie MARIKA, a nie BORYS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super wiesci :) do takich rzeczy jak ph czy kalendarz chinskie nalezy podejsc z wielka rezerwa ale nic nie szkodzi ot tak zobaczyc dla nas to obojetne co bedzie aby cale i zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraqers, Marcelinka - GRATULACJE!!!! Ale zarówno Córeczka jak i Synek - każde będziecie bardzo bardzo mocnooo kochać!!!! Na pewno! Co do tego nie mam żadnych wątpliwości :) Dużo zdrówka dla Was i Waszych pociech. Groszkowa - ciekawe Kto do Ciebie zawitał?????? Daj koniecznie znać cioci Gosi - jak będziesz juz coś więcej wiedzieć - ok? SUPER że u Was jest wszystko dobrze :) :) :) U mnie dołek powoli mija. Nowy cykl - nowa szansa. Kiedyś i na mnie przyjdzie pora. A tak poważnie - teraz jednak chyba nie będziemy się specjalnie starać, bo w maju Komunia młodego - lepiej będzie jak będę przy Nim wtedy niż gdybym musiała leżeć w szpitalu (a raczej na pewno początki bym spędzić musiała w szpitalu....:( ) Zaczniemy znowu staranka w majowym cyklu :) albo jak będziemy nad morzem w lipcu :) - jeszcze nie ustaliliśmy :) A tak w ogóle - za dwa dni będe nad morzem :) - jadę na turniej :) na całe 10 dni :) :) :) Pozdrowię od Was morskie fale!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu dziekuje bardzo:) Pewnie, ze bedziemy kochac jednakowo:) Moze nastepnym razem bedzie chlopczyk;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam ;) Ale u mnie fatalna pogoda zimno szaro - buro i pada deszcz a ja dzis mam troche zalatwien :O nie lubie krazyc w taka pogode ale co zrobic :) Gosiu jak tylko bede wiedziala kto zamieszkal w moim M1 to Wam napisze ale jeszcze trzeba bedzie troche poczekac chociaz czuje ze to dziewczynka :D Milego dzionka wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakersik fajnie by bylo jakbyscie mieli docelowo parke;-) dobrze ze nie chcesz miec jedynaczki:-)powiem Ci ze żal mi mojego Dziecka jak widzę jak kochają sie rodzeństwa a on na razie jest sam. Mam nadzieje ze dlugo to juź nie potrwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu na pewno niedlugo, zobaczysz. Moj maz ma jeszcze 1 szanse;) niech ja wykorzysta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) prinzesska pozdrowienia z Polski :) gosiu jaka pogoda nad morzem? Bo tutaj istna plucha deszcz ze sniegiem :O ale w domciu cieplutko napalilam w kominku i jest miodzio :) zobaczysz synek napewno nie bedzie jedynakiem ;) postaracie sie o to z mezem ;) ja zostalam sama na weekend bez M :( M pojechal do swoich rodzicow ja nie najlepiej sie czuje i nie pojechalam :( ale jest babcia rodzice wiec nie tak do konca jestem sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO spokojnie mogę kliknąć - jest tutaj internet /ale często znika :( / więc od czasu do czasu do Was zaglądnę :) Groszka - tutaj wieje jak diabli , ale co najważniejsze- NIE PADA!!!! Byliśmy nad morzem na spacerku :) - mimo, że zimno - to po prostu PIĘKNIE!!!! :) :) :) Słyszałam że we Wrocławiu pada śnieg?????? Jest ktoś stamtąd na topiku???? SZOK A juz myślałam , że wiosna zawita w końcu do nas.... BUźka dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja was witam kochane❤️ u mnie leje caly dzien tragedia:( gotuje bigosik taki bardziej dietetyczny ma ktos ochote zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo :) 🖐️ gosia u mnie duzo sniegu i non stop sypie tak samo ma byc jutro a od poniedzialku poprawa :) Milego dzionka wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ja kisne w Zurichu, tu leje od 2 dni... Mario pisal ze w poniedzialek odbiera nasze zaproszenia...juz sie nie moge doczekac..Moj M jest w nowym mieszkaniu zeby rozpoczac malowanie. Jak pomysle o pakowaniu i przeprowadzce to juz mi sie odechciewa Wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska przeprowadzki nie zazdroszce :o zaproszenia napewno beda super :) Uff uporalam sie ze wszystkim przy pomocy rodzicow i babci: sprzatanie przygotowanie do obiadu salatka na wieczor zlozenie zyczen tesciowi a teraz maly odpoczynek :) brrrrrrr za oknem zima :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Widzialam probki...piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale zimno brrrrrrr :O dzis mam niesamowicie senny dzien :p prinzesska ta piosenka jest boska uwielbiam ja :) Milego dzionka wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Dostalam zgode na badania immunologiczne. Matko jak sie ciesze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 7..... robimy przerwę Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................4.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 5...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............29... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............21. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................10..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................11.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN Groszkowa takie pobolewania brzucha, czy jajnikow to normalna rzecz w ciazy. Ostatnio tez mnie moj brzusio bolal, poszlam do gina i powiedzial mi, ze tak ma prawo sie dziac i zeby sie nie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :0 alez u mnie pieknie swieci slonce :D dzis pierwszy dzien wiosny:D taki jak byc powinien.Groszku pobolewania sa normalne macica rosnie uciska rozciagaja sie wiezadla i nam sie wydaje ze to jajniki a to wcale nie to:)zapraszam na kawke herbatke kakao co tam lubicie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po lekarzu mam dalsza czesc L4 na nastepna wizyte mam przyjsc za miesiac robil usg i wszystko ok robil juz przez powloki brzuszna a nie 'docipnie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie Chciałabym do Was dołączyć i mam nadzieję ,że nie długo jak wy bedę mogła sie starać znowu Groszkowa dzięki tobie w to wierzę naprawde!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braun Aga witaj pozwol sobie na czas zaloby i rozpaczy tj potrzebne jak mozesz to placz wyrzuc to z siebie ... tu sa kobiety ktore stracily swoje dzieci i sa juz na roznym etapie niektore rozpoczynaja starania inne juz sie staraja jeszcze inne sa w juz w ciazy a Kasia G jeszcz szczesliwa mama Olusia ... daj sobie czas ... bedzie dobrze ja w to wierze :) po mojej tragedi kobiety z forum bardzo mnie pomogly bo daly nadzieje ze bedzie dobrze ze jeszcze bede w ciazy i ze bede mama i tak ze jest :) pamietaj wierz!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×