Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Groszkowa super wiadomosci, oby tak dalej:D Braun Aga zrob tak jak pisze Groszowa, wyplacz sie ile wlezie, po jakims czasie ten bol bedzie o polowe mniejszy, zobaczysz. Zacznij myslec o kolejnej ciazy, to na prawde doda Ci sily, przynajmniej tak bylo w moim przypadku, a teraz juz 29tc i jak na razie wszystko jest w porzadku. Trzeba mocno wierzyc, ze kolejnym razem bedzie juz dobrze. Niestety tak sie czasem zdarza, ze tracimy ukochane malenstwo, ale po burzy wychodzi slonce, pamietaj o tym. Oprocz naszej kochanej Kasi G, jeszcze r@velka urodzila sliczna corcie:) A tu juz kolejne dziwczyny zblizaja sie do porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje kochane Ja nie chcę już płakać mam przy sobie wspaniałego faceta i dwie córeczki Oswajam się z tymi myślami ból jest ogromny kiedy patrze w lustro i patrzę na brak brzusia który w piątek był wielkości 5 miesiąca ciąży i ciągle myślę , ale chce szybko stanąć na nogi wiem ,że płacz mi już nic nie da a tylko pogłębi stres i nerwicę To już jest fakt dokonany już nie wróci już nic sie nie da zrobić Teraz chcę jak najszybciej wyzdrowieć zrobić badania - tyle ,że nie wiem jakie??? I zrobić wszystko ,żeby zaraz znów nosić życie pod sercem Mam takie etapy full sił, żeby iść do przodu 100% nadziei że sie uda że następnym razem wszystko bedzie ok i napady żalu bólu i cierpienia po stracie Jadę teraz po ten wypis nie mam pojęcia o co mam pytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana na wypisie bedzie ze bylas w szpitalu mialas zabieg i zalecenia ja po 2 tyg od zabiegu moglam odebrac wyniki bad histo - pat ale nic konkretnego tam nie byla zadnej wady ani powodu strart tak po prostu musialo byc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braun Aga, nie wiem co Ci napisac, o co masz pytac. W sumie wtedy tez nie wiedzialam, co robic. Pewnie bedziesz musiala jeszcze poczekac na wyniki badan histopatologicznych okolo 2tygodni i wtedy bedzie wiadomo, czy dzidzia miala jakies wady wrodzone, ale szczerze mowiac na tych badaniach nic zazwyczaj nie wychodzi. W moim przypadku lekarz kazal zrobic mi nastepujace badania: -toxoplazmoza -cytomegalia -przeciwciala antykardiolipinowe -prolaktyna -prolaktyna po obciazeniu -tsh -stosunek Lh do Fsh -w dzien zabiegu robili mi pdstawowe badania z krwi Powiedzial, ze kolejne starania moge zaczac po 3 miesicach i to tyle. Po 5 sie udalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braun Aga bardzo mi przykro, a co CI powiedzieli w szpitalu, ze jaka była tego przyczyna? Groszkowa nie nazekaj:):):) Dziewczyny napiszcie mi na czym polega badanie na droznosc jajników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ze tu Cie boli, tam CI strzyka. Musisz sie cieszyc, nosisz w sobie małego ludka:) Nie zlosc sie ze tak napisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki krakersiku dobrze:) Mnie to nic nie dolega, ale teraz mam nadcisnienie i musze zgłosic sie do poradni która to leczy, ale wyobrazcie sobie zeby zapisac sie do takiej poradni to tylko w godzinach 9.30 - 14.00 i to we wtorki. Ta nasza służba zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, ze sie dobrze czujesz:) Oby tak dalej. A z ta sluzba zdrowia niestety juz tak to jest. Musisz kontolowac cisnienie, tak jak ja musialam kontrolowac hormon tarczycy. Bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga teraz jedynie co moge to Cię wirtualnie przytulić i myslami być z Tobą,jest czas na wszystko także daj sobie go troche porób badania i do dzieła ,musi się udać,a wielu nam się udało i udaje-trzymam kciuki i witam Cię wśród nas. Buziaki Kochane dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko ja sie nie zloscze nie mam o co :) I nie narzekam tylko pisze ze jednego dnia lepiej a drugiego gorzej to chyba normalne dzis np mnie nie boli :) A jesli chodzi o radosc to ciesze sie kazdego dnia :) Dobrze ze z Toba tez ok :) Ja tez mam cisnienie biore leki 3 razy dziennie robie pomiary i jestem pod staja opieka lekarzy jak na razie ok i oczywiscie L4 mi sluzy jestem o wiele spokojniejsza i po wynikach zaraz to widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz powiedzial ze moje cisnienie to juz przed ciaza bylo, bo takie ciazowe to objawia sie dopiero okolo 25 tygodnia. a jakie leki biezesz? ja na razie jeden dziennie i to jest Dopegyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do groszkowej
Groszkowa dlaczego wstydzisz sie powiedziec dziewczyna ze masz cukrzyce ciazowa?widzialam twoje wpisy na cukrzycy ciezarnych. to jakas tajemnica? no widac masz pare kg.za duzo jesli cie to spotkalo.trzeba bylo o tym wczesniej pomyslec i mniej zrec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandaryna nie jest gruba i tez ma cukrzyce juz od lat ... poczytaj troche na ten temat bo twoja wiedza pomaranczko jest nikoma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak apropo nikt o to wprost nie pytal jakby zapytal to bym odpisala i jak widac na innych forach pisze pod swoim nickiem a nie tak jak orange tchurzliwe popłuczyny ;P ktore nie potrafia pisac pod swoim nickiem i nie maja nic do roboty tylko lazic po innych forach i sledzic ludzi zal mi takich istot ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka inteligencja
Groszkowa taka wyksztalcona jestes,tyle tytulow masz a nie wiesz jak sie pisze "tchorz" WSTYD :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka inteligencja
trzeba jakos wybrnac z trudnej sytuacji ,co??? ze sie nie zna podstawowych zasad ortografii:):):) ciezko sie przyznac ze sie nie jest doskonalym ,co? ale ty jestes zalosna.zal mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe prolaktynka
i ja mogę dołączyć? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutne jest to ze nasze spoleczenstwo jest tak zacofane i ze nie rozumie ze na tym swiecie sa rozne choroby i niestety ludzie na nie choruja widocznie pisza to osoby ktorych nieszczescie i choroby nie spotkaly ... Wystarczy byc w szpitalu i widziec cierpienie innych ludzi jak niosa swoj codzienny krzyz ... to ze ktos choruje to nie powod aby wysmiewac sie czy wyliczac choroby ... to sa osoby bez taktu nie majacy wyobrazni i empatii wocec innych ... Ja juz dosyc sie napatrzylam kiedy dzien w dzien przez miesiac jezdzilam do taty czy mamy do szpitala bo byli bardzo chorzy albo kiedy ja sama znalazlam sie w szpitalu ... No ale widac na jakim poziomie sa te osoby ktore tak bezmyslnie pisza wytykajac choroby innym bo jak by nie bylo to nadcisnienie cukrzyca czy wady wzroku czy serca to sa choraby cywilizacyjne i czesto jest obciazenie genetyczne nikt sam sobie choroby nie wybiera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek 3maj sie
cukrzyca nie wybiera a ciazowa tym bardziej czy to jest powod do wstydu czy trzeba na pieprzonym forum uzewnetrzniac swoje dolegliwosci wg niektorych tak po chyj tu wchodzisz sledzisz ja czy co zrobila ci cos czy moze zaszla po prostu w ciaze a ty nie mozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektorzy sa jak hieny ktore zywia sie cierpieniem i slaboscia innych ... nawet jak ktos jest wysoki czy niski gruby czy chudy zdrowy czy chory kogo to obchodzi i na dodatek takie bezmyslne istoty wchodza na fora gdzie kobiety cierpia po stracie dziecka czy takie ktore sa w ciazy i sa pod ochrona naprawde zastanowcie sie ludzie nad soba i nad tym co piszecie bo broszki przypinac kazdy potrafi ... ale zastanowic sie to juz nie trzeba prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do groszkowej
u ciebie z racji tuszy chyba obciazenia genetyczne mozna wykluczyc.nie trzeba byc geniuszem zeby wiedziec ze cukrzyca bierze sie z otylosci.tyle w tym temacie.proponuje zebys kontynuowala swoj monolog,bo jestes w tym najlepsza:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×