Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Groszkowa miałaś racje o wszystko trzeba łazić i pytać Wyniki histopatologiczne mam za 3 tygodnie a z tymi przeciwciałami to jak bym nie poszła sie wypytywać to bym nie miała wyników .lekarz zapewnił mnie że w sobotę wysyła krew do szczecina a tu sie okazało że nie i ze sama mam sie tam zgłosić.Poszłam do pani dr. i ona kazała mi przyjść jutro o 8 rano na izbę przyjęć i da mi skierowanie i pobiorą mi krew i wyślą łaskawie. Napiszcie czy te badania -toxoplazmoza -cytomegalia -przeciwciala antykardiolipinowe -prolaktyna -prolaktyna po obciazeniu -tsh -stosunek Lh do Fsh można je zrobić na skierowanie od internisty czy musi być od ginekologa czy tylko prywatnie a jak prywatnie to ile to kosztuje Groszkowa kupiłam koszyczek nagietka ale na nim jest napisane,że stosować tylko zewnętrznie ??? Dziewczyny czy od razu wróciłyście do pracy? Czy używałyście czegoś specjalnego do higieny intymnej? Aha i jeszcze ja dostałam papier do urzędu stanu cywilnego zgłoszenie o urodzeniu martwego dziecka i mówili ,że z tego tytułu należy się coś z ubezpieczenia , wiecie coś o tym? Dziękuje wszystkim za wsparcie staram się być twarda i myśleć pozytywnie 3 miesiące szybko zleci i będziemy trenować :) mój mąż mówi tak jak wy że to tylko zmiana terminu porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede pisala historii swojej choroby bo nie jestes lekarzem ja wiem jaka jest prawda i zachowam ja dla siebie ... Lepiej byc grubym niz miec zero taktu i poszanowania dla kobiet w ciazy i ogolnie dla ludzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek 3maj sie
a skad wiesz ze groszkowa jest "duza" kobieta jak twierdzisz czyzbys znala ja lepiej bo to juz nie jest zabawne musisz raz na jakis czas wejsc i jej dojebac pewnie okres przyszedl mimo modlitw prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podam nicka
aga braun mozesz go pic takie sa rozporzadzenia przy sprzedazy ziol na kazdych musi byc info ze do uzytku zewnetrznego tak uslyszalam w aptece zielarskiej:) mozesz sie tez nim podmywac i kupic sobie czopki dopochwowe z nagietka calendulin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braun Aga na opakowaniu pisze ze tj do uzytku zewnetrznego ale 3 razy w tyg mozna parzyc i pic tak polecil mi dobry i znajomy aptekarz :) Po zabiegu dostalam tydz zwolnienia pozniej przeszlam na miesieczny urlop po miesiacu wrocilam do pracy. Nie uzywalam zadnych plynow bo mialam na nie uczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ktoś tu ma kompleksy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak chcesz sobie poprawić samopoczucie Orange to rozpiszę ci dietę i ćwiczenia!!!od upokarzania kogoś się nie chudnie. Nie obchodzi Nas ile chorób w sobie kto nosi każdy ma prawo do prywatności nikt nie musi się tłumaczyć ze wszystkiego - ale z taką inteligencją to chyba powinnaś wiedzieć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek 3maj sie
pewnie jak policze to te twoje pozal sie boze wypociny niedorobione pojawiaja sie raz w miesiacu w terminie miesiaczki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek 3maj sie przypuszczam ze tj osoba z forum ciazy obumarlej gdzie kiedys pisalysmy tam sie wymienilysmy adresami na nk domyslam sie kto to jest i mialam zupelnie inne zdanie o tej osobie no ale coz sa ludzie i taborety takze bez komentarza sa rasisci i ludzie nie lubiocych chorych albo grubych trudno ich problem widocznie ta osoba jest mega madra zdrowa piekna i bez skazy - gratki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek 3maj sie
groszkowa i ja sie domyslam.3maj sie i nie przejmuj wazne jest wasze zdrowie:)wiedz ze nie wszyscy sa tacy a to co czytam jest jawna zawiscia i wredota :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek 3maj sie ;) dzieki 👄 Aga na forum ciazy obumarlej kilka stron wczesniej agniesiulka pisala o tych formalnosciach i podala strone ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka inna ja...
jestem jedna z was i tydzien temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i wybaczcie ,ale sie nie przyznam ,bo za chwile ktos taki zacznie i mnie cisnac ,a ja nie mam na to sil ,przez zawisc juz nie pisze na forum nie pisze nigdzie bo swiat jest pelen ludzi ktorzy nam zle bardzo zle zycza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka inna ja wielkie gratulacje dla Ciebie!!! No widzisz jak to jest zero tolerancji wspolczucia i poszanowania dla drugiej osoby przykre to ale prawdziwe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ciąży dowiedziałam się tydzien temu, radość była nieziemska bo straliśmy się póltora roku, w czwartek pierwsza wizyta - nic nie widać, lekie plamienie, w piątek większe plamienie kolejna wizyta, szpital. W szpitalu masakra, opisywalam juz to na moim temacie. Tak bardzo się cieszyliśmy ;( A lekarz powiedzial że ciaży nie ma i już ;( A tak się cieszyliśmy ;( Probuje myslec pozytywnie ale ciągle mi się chce plakać. Takie plany, taka radość, już nawet imiona mieliśmy. Mam ciągle jeszcze poedjżenie pozamacicznej - jutroostatni raz ide rano na betę by mieć pewność bo się boje - lekarz też mówi że nie ma co. Życie jest okrutne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WPADAM I ROZRABIAM pomarańcze beszczelne wynocha a kysz małpy wredne wczoraj wróciłam z odpoczynku jak dobrze pojechac na wies mmmm ale sie wyleniłam a dzisiaj tzeba było wrócic do codzieności ale na pocieszenie mam to że w piatek znowu jade heh kobitki ciezarne jak sie czujecie bo ja nic nie wiem nie było mnie 2 tygodnie .... a i jeszcze jedno pomaranczo weś sobie książeczkę i poczytaj o cukrzycy dobrze co radze moja kolezanka ma cukrzyce i zgadnij jle warzy az 49 kilo napewno z obżarstwa co naprawde brakuje ci inteligencji a moze ty w podstawówce jeszcze jestes :) Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewe bardzo mi przykro :( Masz racje zycie jest okrutne :( Czesto mowia natura sama wybrala tylko dlaczego przez to mamy wbity noz w serce??? :( Musicie przejsc tera zczas pytan zlosci zalu zaloby czy potem bedzie lepiej? Hmmmmmm moze nie lepiej ale lzej bol bedzie ale mniejszy nigdy o tym nie zapomnimy :( Musicie teraz wspierac sie nawzajem jesli trzeba to plakac i wykrzyczec bol i wierzyc w to ze zostaniecie rodzicami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWE PROLAKTYNA, BRAUN AGA witam na forum. tak mi przykro, ze tu dolaczylyscie. przytulam i zycze duzo sil. jakkolwiek banalnie to brzmi, jakos sobie z tym wszystkim radzimy. lepiej, gorzej, szybciej, wolniej, ale brniemy do przodu. targamy ten bagaz doswiadczen, oswajajc bol. potem, po pewnym czasie, jakos samo sie tak zycie, z ta straszna swiadomoscia uklada. a jeszcze potem uda sie zajsc znow w ciaze i rozpoczac nowy rozdzial. tego tez wam zycze dziewczatka. GROSZEK spokoj, tylko spokoj. nie takie przeciwnosci losu czlowiek musi znosic i zniesie, wiec, po prostu jebac takie ponizej poziomu, ponizej wszelkiej krytyki wpisy. omijaj, nie czytajac. drobna kwestia, osoba piszaca ewidentnie zna groszkowa ze zdjec, to raz. a dwa - to jakas psychoza, przegladac rozne watki, o roznej tematyce, w poszukiwaniu informacji na temat na jej temat. psychofanka? :P laski, u mnie chorowanie na calego, chlopcy i ja zmagamy sie z chorobskami. uffff, dosc juz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ada oj na wsi naprawde mozna odpoczac sa tam zupelnie inne klimaty :) fajnie ze jestes :) a jak wasze starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze że ja nie wiem nic. wiem że w macicy nic nie ma ale czy powinnam robić jakieś badania? Dlaczego tak się stało? Co zrobiłam nie tak? Nie wiem kiedy możemy się starać, kiedy dostanę okres, do kiedy testy będą pozytywne? Czy okres będzie normalne, silny czy jak? Mam brać leki które brałam czy nie? Nie wiem nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i moe powieci że to głupie - bo pewnie tak, ale ja cały czas łudzę się że może lekarze się pomylili? I ja jestem w ciaży? podbrzusze troszke boli, piersi bolą, czuj się tak jak bym byla w ciazy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres zazwyczaj przychodzi od 4 do 8 tyg po zabiegu ja mialam @ bardziej obfite i bolesne napewno nie powinno uprawiac sie sexu do 1 @ po zabiegu nie kapac sie w wannie tylko brac prysznic az wszystko tam sie zagoi. Jesli chodzi o starania zdania sa podzielone jedni mowia ze juz po 1 inni ze po 3 a jeszcze inni ze po pol roku wszystko zalezy od psychiki kobiety i jej organizmu oraz badan. Trzeba wybrac sie do swojego gin i on zleci bad jakie nalezy wykonac po stracie. Napewno trzeba przyjmowac kwas foliowy on nigdy nie zaszkodzi. Ja jeszcze pilam nagietek ktory pozwolil aby wszystko tam sie dobrze zagoilo i aby endometrium sie odbudowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze starania jda pelna parą :) miesiaczka mi sie o pare dni poszla do prządu ale to chyba ze maz był na poligonie i akurat jak wrócil to w dni plodne bo jak by przyszła wczesniej to po dniach plodnych bylo by pusto a tak to sie akurat ułożyło :) w niedziele moja córeczka kończy 3 latka :) mój kochany dziubasek maly jak ten czas szybko leci uff a na 29 miałabym termin ale cóż chyba tak musiało być :( wole sie nie stresować co było to minelo nie ma nikt takiej sily zeby to odwrócić teraz wiosna przyszła wiec hormony buzują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ....7..................3/w tym roku ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...........................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... 7..... robimy przerwę Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................4.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 5...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............29... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............21. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................10..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................12.......................4 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Cześć Groszkowa;). Kiedyś tutaj do Ciebie napisałam. Czasem Was podczytuję, ale narazie jestem w gronie staraczek. Bardzo Ci kibicuję. Nie zwracaj uwagi na te wpisy samotnych frustratek. 3 MAJ SIĘ DZIELNIE !!!!! Pozdrawiam naprawdę serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A napiszecie mi jak z tymi badaniami skierowaniami i kiedy czy mogę już robić czy po 3 miesiącach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam i nie rozumiem oczywiscie ze cie pamietam :) Dziekuje za mile slowa i kciukasy :) Ja rowniez za Ciebie 3mam kciuki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAUN AGA przykro mi bardzo... Do pracy nie musisz wracać - po urodzeniu martwego dziecka należy ci się 8 tygodni urlopu macierzyńskiego. Badania na cytomegalię i toksoplazmozę na pewno możesz zrobić od razu. Skierowanie możesz dostać od kontaktu lub od gina - z tym, że niektórzy nie dają, bo uważają, że po pierwszej stracie nie należą się... Trzymaj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×