Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Braun Aga-------> ja juz nie pamietam dokladnie jakie ja mialam wyniki, ale im igg wieksze, tym choroba jest starsza, wiec nie powinnas sie martwic. Najgorsze jest zakazenie cytomegalia w czasie ciazy, a jezeli jest starsza niz 6 miesiecy, jest juz niegrozna. Moj lekarz kazal mi byc spokojna. Ja nie slyszalam nic na ten temat, ze trzeba czekac, az igg spadnie do 15. Badania robilam prawie rok temu, a teraz lekarz nie kazal mi ich powtarzac, bo dzidzia prawidlowo sie rozwija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Witaj a wiec to ty krylas sie na pomaranczowo? Gratuluje ci i zycze spokojnych 9m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) abi super wiesci aby tak dalej ;) ada bedzie tak jak pisze braun aga dolaczycie do nas i potem bedziemy pisaly jak to wychowujemy nasze szkraby ;) ja jak zwykle juz nie moge spac :O ale potem mnie rozlozy ;) Milego dzionka wszystkim zycze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 5...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............6dni.. ........czerwiec PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........23...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........20. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............30... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............23. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................12..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................13.......................4 abi 66................34............K-e...................... 7............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkfbjoptrh.................enr
[zgłoś do usunięcia] dlaczego ja ?? cześć dziewczyny nie pisze ale was czytam i serce mi peka myslalam że żadna kobieta juz tutaj do nas nie dojdzie ze bedzie mniej poronień i tu byłam w błędzie jest nas coraz wiecej ;( wczoraj minął mój termin porodu bym miała swojego aniołka jednak tak sie nie stało ..... dziewczyny trzymajcie sie przytulam was wirtualnie . złośnica83 dobra wiara czyni cuda z całego serca ci współczuje i przytulam trzymaj sie 13:07 [zgłoś do usunięcia] ada111 I WYDAŁO SIE KTO PISAŁ NA POMARAŃCZOWO :D:D:D:D:D cześć dziewczyny nie pisze ale was czytam i serce mi peka myslalam że żadna kobieta juz tutaj do nas nie dojdzie ze bedzie mniej poronień i tu byłam w błędzie jest nas coraz wiecej ;( wczoraj minął mój termin porodu bym miała swojego aniołka jednak tak sie nie stało ..... dziewczyny trzymajcie sie przytulam was wirtualnie . złośnica83 dobra wiara czyni cuda z całego serca ci współczuje i przytulam trzymaj sie pomyliły mi sie niki WERONISIA 27.03.2008 MÓJ CAŁY ŚWIAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! Mąż wysłał mnie dziś do lekarza bo jutro w pracy jestem na pewno potrzebna, a jutro miałam mieć wizytę kontrolną . Kraqers ja juz z tego nic nie rozumiem poprostu jestem za głupia,żeby to ogarnąć!!!! Niby sie cieszę a niby nie - bo nie wiem co myśleć Lekarz powiedział,że już jestem prawie zdrowa , został katar i mam go zwalczyć ale mnie już nie będzie lekami faszerował i dał mi skierowanie na powtórzenie wyniku cytomegalii ale za dwa tygodnie, tydzień temu miałam wynik - 31 +- pozytywny a ma spaść do - 15 + . Ten wirus jest uaktywniony i dlatego zabił moją kruszynkę ( tak to rozumiem, bo lekarz tak nie mówi dosłownie)Jak spadnie poniżej 15 to z jego strony już wszystko i jego zdaniem wtedy się będę mogła starać o dzidzie.Dał mi nazwisko ginekologa do którego mam się udać ( jutro mi poda dokładne namiary).A ja znowu gdzieś czytałam ,że ten wynik pozytywny IGg to całymi miesiącami spada A i jeszcze lepsze !pół rodziny męża zwariowało i kupiło sobie koty!!! męża brat nawet dwa! a co tam! a lekarz do mnie ,że teraz to mam unikać jak ognia ludzi którzy mają koty !!!mam osłabiony organizm i mogę łapać teraz jak gąbka kolejne wirusy i jeśli koty nie mają zrobionych badań na toxoplasmozę to unikać kontaktu !!! No to święta nam się ładne szykują :) :( nie spotkam sie z Wami nie przyjadę bo macie koty !!! Co wy o tym myślicie ??????????????????? Sam lekarz uważa ,że więcej o cytomegalii dowiem się o ginekologa bo on nie chce mnie wprowadzać w błąd a internet to nie jest dobre źródło wiedzy :( a ja nie umiem zyć w niewiedzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buziole dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurata ten nik mam na innym temacie z dyskusij ogólnej a nie ciąza , poród, macierzyństwo i wychowanie . chyba popelnilam grzech smiertelny ze pisze tez na innym temacie najlepiej całą wine zrzucic na mnie bo uczestrzam nw innym temacie tak naprawde pujde do spowiedzi i opowiem to księdzu ze chyba tylko moge siedziec na forum aniolkowe mamy a w innych tematach nie moge napisac ani slowa a po drógie jeżali mi lezało by mi cos na sercu to napisałam bym pod swoim nikiem a ja nie lubie podszywów w koncu to tylko internet nie jestem tchórzem jak inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
My dostalismy wyniki spermiogramu...mamy moze 10 % szans na naturalna ciaze... Nawet morfologi i Martestu nie mozna bylo przeprowadzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dlaczego nikt nie pisze ??? co z Wami ??? widzisz prinzeska kompletnie nie wiem co to spermiogram??? szkoda ze ta tabelka taka długa a dziewczyny w ogóle nie pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Agus spermiogram to badanie nasienia meskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witjcie Dziewczyny ... Prinzesska i co teraz? Dalsza czesc badan? U mnie pochmurno zimno :O Wczoraj dzien bardzo dobrze sie zaczal bylam u lekarza wyniki sa ok i tj najwazniejsze :) Poza tym moj M znalazl prace od nastepnego tyg zaczyna :D ale wieczorem kolezanka mi napisala ze miala robione badania i usg i prawdopodobnie ich dzieciatko ma jakos wade genetyczna :( jest tak jak ja w 12 tc ... sa zalamani ... nic wiecej nie wiem bo nie chcialam jej meczyc pytaniami :( ale jakos wczoraj przez to zrobilo mi sie tak smutno :( w grudniu samoistnie poronila :( i po miesiacu znow byla w ciazy tak sie cieszyli :( mam nadzieje ze jeszcze wszystko bedzie ok ... Milego dnia Wam zycze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Narazie nic...z badaniami immunologicznymi musimy do slubu czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mnie dzisiaj jakiś smutek złapał sniło mi sie ze wcale nie poroniłam ze mialam taki sliczny duzy brzuszek urodzilam synka byłam taka szcześliwa trzymałam go w ramionach ten sen był jak na jawie taki prawdziwy tylko szkoda ze tak szybko sie obudziłam ;( u mnie tez ponury dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braun Aga jak mam 4 koty, nie myję szleńczo rąk po tym jak ich dotknę, w ciąży staram się unikać czyszczenia kuwety i nie mam toxo, większe prawdopodobieństwo zarażenia się jest przy pracach ogrodowych czy przez owoce i warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę do was dołączyć? Byłam duchem i pisałam wcześniej na innym forum ale to chyba dlatego, że to wcześniej jakoś mi umknęło. Bałam się zaglądać do tematu ciąża, poród, macierzyństwo...... Poroniłam w 10 tygodniu ciąży i nie muszę pisać co wtedy czułam bo znacie to dobrze. 21 marca zrobiłam test ciążowy i zobaczyłam na nim drugą kreskę, płakałam jak dziecko. Jak już przestałam to zaczęły mnie nachodzić różne myśli. Z jednej strony cieszę się, że w końcu zaskoczyłam, z drugiej strony bardzo się boję. Nie mam z kim pogadać. Większość ludzi, których znam nie ma pojęcia co przeżywam a poza tym nie chcę mówić nikomu z rodziny ani przyjaciół. Ostatnim razem bardzo łatwo przyszło mi powiedzieć wszystkim, że będę mieć dziecko a potem przeżywałam męki jak musiałam to wszystko odkręcić. A z kimś pogadać muszę bo zwariuje chyba. Chciałabym znaleźć jakąś szczęśliwą myśl, której mogłabym się trzymać ale jakoś nie potrafię przegonić tych wszystkich złych. Poradźcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatanserduszko cIESZ SIE KOBIETO:) Teraz szybko do lekarza i zobaczysz co powie, napewno bedzie dobrze. Brauna - Madalena ma racje, ja tez przechodzilam toxo i lekarza muwili zeby odczepic sie od kotów, moglas zjesc cos nie umytego i od tego moze jest to toxo. ada - wypedzam od CIebie smutek 🌼 dla Ciebie. Groszkowa, a to juz w 12 tygodniu mozna sie dowiedziec ze dziecko moze miec wady genetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny. kopę lat... My już z powrotem. wróciliśmy w niedzielę :) Jestem taka chora, że.... leje mi się z nosa, łep mi pęka, gardło jakby wbijało sie tysiąc szpilek... ehh. starania odłożone... :( na dodatek siedzę w pracy!!!! bo nie mogę iśc na zwolnienie, bo dopiero co przecież byłam na urlopie.... Groszkowa Kaem - ale ten czas leci...:) Abi - gratulacje!!! Prinzesska - przykro mi bardzo, co teraz , jakie dalsze działania???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
zadne, jedynie czekanie jak bedziemy hajtnieci zeby zrobic badania immunologiczne a potf Bog wie kiedy i czy beda fundusze na 1 pierwsze invitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatanserduszko witaj :) wiemy co czujesz bo przechodzilysmy lub przechodzimy przez to wszystko teraz pedz do lekarza i ciesz sie blogoslawionym stanem :) i staraj sie odpedzac czarne chmury nad glowa chodz wiem ze tj trudne szukaj sloneczka bo ono wlasnie teraz dla nas swieci ;) marylka takie bad wykonuje sie pomiedzy 11 a 13 tc jakies tam parametry wyszyl zawyzone i w pt jedzie do jakiejs kliniki genetycznej na bardziej specjalistyczne badania ... gosia 🖐️ to wrocilas smarkata :D no tak leci ten czas leci :) oby tylko wszystko ok bylo usg mam za ponad 2 tyg i troche sie stresuje czy wszystko jest ok ... kochana co sie odwlecze to nie uciecze tez rozpoczniecie starania :) Braun Aga marylka i madalena maja racje z tym toxo ada piekny sen to wszystko krazy w twojej podswiadomosi i dlatego takie sny kochana moze to sen proroczy ktory w najblizszym czasie sie spelni czego bardzo Tobie zycze ❤️ ;) dla ciebie kochana 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Za oknem może i szaro, ale nie trzeba się poddawać! GOSIA, walcz z choróbskiem!!! Mnie też coś dopadło, na szczęście nie tak groźnego... Ale na zwolnienie poszłam - nie będę ryzykować... Po pracy wskakuj pod kocyk, zażyj jakieś super lekarstwa i wygrzej się porząnie. Oby jutro było lepiej :) SZATANSERDUSZKO oczywiście, że możesz dołączyć :) Tu możesz się wygadać... No i możesz pisać o tych złych myślach - może właśnie wypowiadanie ich zamiast duszenia w sobie pomoże Ci poradzić sobie z nimi... Straciłam córkę 7 miesięcy temu, w 22 tc, teraz jestem w 7... W przeciwieństwie do Ciebie powiedziałam wszystkim. I kupiłam spodnie ciążowe, i śpioszki. Wiem, jest za wcześnie, ale... Po prostu postanowiłam założyć, że wszystko będzie dobrze. I już.Miewam chwile słabości, ale mówię niedobrym myślom "SIO!!!". Na razie daję radę :) Chciałabym jakoś zarazić cię optymizmem, dać ci trochę mojej siły... Ale tak naprawdę sama musisz odnaleźć siłę i radość w sobie... Będę trzymać kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Groszkowa, jakoś nie mogłam Cię zastać na forum :) Jak samopoczucie?! Mam nadzieję, że oprócz stresu przed usg nic Ci nie dolega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj abi oprocz stresu przed usg wszystko jest ok :) Tylko mecza mnie mdlosci o kazdej porze dnia i nocy :O a Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fora jednak mają pewną zaletę. Można czytać, pisać i płakać i nikt nie pyta ale o co chodzi? I już się cieszę, że na was wpadłam. Wiem, że pozytywne myślenie to połowa sukcesu i dlatego bardzo chciałabym zarazić się od kogoś tą radością. Jutro idę do lekarza więc może po wizycie będzie lepiej. Ktoś powinien wymyślić odpędzacz czarnych myśli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GROSZKOWA jest w porządku :) Miewam nudności, odkąd biorę Duphaston. Ale jakieś takie "niemęczące" są... A poza tym ja naprawdę zwariowałam z radości i cieszę się wszystkim, nawet tymi mdłościami :) I dobrze wiem, że gdybym ich nie miała, to cieszyłabym się ich brakiem:) SZATANSERDUSZKO chętnie zarażę :) ale najlepiej jak sama wymyślisz sobie odpędzacz swoich czarnych myśli, bo tak naprawdę ty jedna znasz je najlepiej... Część trzeba przepędzić, część może warto oswoić...Lęk jest teraz częścią nas i jest to zupełnie zrozumiałe. Chodzi o to, by się nie panoszył, by nie opanował nas całych... Strata córki była dla mnie szokiem - to była pierwsza śmierć bliskiej mi osoby... Zaczęłam się bać, że stracę też syna... Ale nie mogłam zamknąć go w domu, nie mogłam mu odebrać samodzielności... Powoli oswoiłam ten lęk... Ale go nie dokarmiam i nie rośnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laski Ja wam tylko napisałam co powiedział mi lekarz ! I nie mam przeciwciał na tokso bo nigdy nie miałam i sugerował,że mając cytomegalię mam bardzo uważać bo organizm jest osłabiony i po tej 2 miesięcznej infekcji i mogę złapać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa - to że Ciebie mdli to tylko się cieszyć. :) Naprawdę! POwiedział mi kiedyś gin że to znak że ciąża rozwija się prawidłowo. Mnie tam nie tylko mdliło jak byłam w ciązy z młodym, po prostu rzygałam jak kot .... :) hehehe, ale takie uroki :) Abi fajnie że masz takie nastawienie. To podobno podstawa!!! Trzymajcie się ciężarówki cieplutko!!! Ja dalej chora, tylko że nie cieknie mi już tak bardzo z nosa, ale za to boli mnie łepetyna tak że dzisiaj wzięłam już 3 apapy :( Braun Aga - nie martw się, nawet się nie obejrzysz, a wyleczysz wszystko i wtedy - dalej do dzieła!!!! 😘 dla Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×