Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Gosiu, cieszę się, że już lepiej! Odpoczywaj dużo, bo od poniedziałku pewnie znowu do pracy... Groszkowa, jak widzisz mdłości nie są takie złe - w porównaniu z wymiotami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;) gosia abi ale ja nie narzekam na mdlosci ani na inne objawy :) kiedys juz pisalam ze moglabym tak miec cala ciaze oby z dzidzia wszystko bylo ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to w dobrym momencie dołączyłam do was. Ostatnie dni były bardzo stresujące i chyba tylko dzięki wam udało mi się je jako tako przetrwać. Dzięki za wszystkie słowa otuchy. Tak na prawdę to chyba bałam się, że nie jestem w ciąży tylko, że mam jakieś urojenia lub tego, że na usg znowu pokaże się coś niedobrego ( ostatnio miałam krwiak pod dzieciaczkiem). Wczoraj byłam u lekarza i od wczoraj jestem spokojniejsza. Wszystko jest w porządku. Ufffff!!! Czy zawsze kobietom po poronieniu dodają jakieś lekarstwa profilaktycznie zabezpieczające przed kolejnym takim numerem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej SZATANSERDUSZKO, witam na forum i tulam mocno, bardzo mocno. mycha, ja dostalam profilaktycznie aspiryne, polowe dawki. mialam do wyboru, czy chce ja brac, czy nie. z wynikow badan hist.pat. wynikalo, ze w lozysku byl jakis skrzep, ktory co prawda nie musial, ale mogl byc przyczyna smierci mojego dzieciatka. dlatego lekarka zaproponowala aspiryne. nigdy wczesniej, nie mialam najmniejszych problemow z krwia. ale wole nie ryzykowac. biore te aspiryne od ok. 9tc. i jeszcze jedna kwestia, ja tez, calkiem niedawno mialam krwiaczek pod dzidziusiem, ale powiedziano, ze to nie ma na malenstwo zadnego wplywu, zadnego zagrozenia, mam sie nie przejmowac. na ost. usg juz nie bylo tego krwiaka widac. teraz jade w czw., zobaczymy, czy wszystko ok. mam ogromna nadzieje. bo tradycyjnie juz sie zaczynam powoli stresowac. ja, swir... papatki dla ciebie i dla wszystkich kobitek. milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) szatanserduszko super wiesci :) zobaczysz dobrze bedzie bo nie ma innej opcji ;) ja dostalam od gin acard bo mialam troche za gesta krew i duphaston i tradycyjnie kwas foliowy oraz magnez z wit B6 a od 4 miesiaca witaminy dla kobiet w ciazy np prenatal classic lub complex ;) kaem to 3mam kciukasy za wizyte i dobre wiadomosci bo inne nie moga byc :) tez przed kazda wizyta sie stresuje :O nastepna mam dopiero 18 kwietnia :O no ale coz musze czekac cierpliwie bo na razie dzieki Bogu nic sie nie dzieje ... Ta kumpela co jej zle wyszlo bad genetyczne jutro jedzie do Katowic na bardziej specjalistyczne bad i wtedy sie wyjasni czy ich dziecko bedzie miala wady genetyczne czy nie :O jakos caly czas o tym mysle :( chce aby bylo u niej wszystko ok ... Milego dzionka :) Jestem bardzo senna i na chwilke ide sie polozyc a potem spacerek i spotkanie z psiapsiolkami :D Papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 5...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............6dni.. ........czerwiec PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........33...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........32. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............30... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............23. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................12..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................13.......................4 abi 66................34............K-e...................... 8............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Uaktualniam tabelkę. Pozwoliłam sobie uaktualnić tydzień ciąży dziewczyn z poprzedniego forum - one tam czasem wchodzą i aktualizują. A nam tu raźniej będzie, no nie?! Pamiętam, jak Paulina Kiss jeszcze nie była w ciąży, a tu już 36 tydzień!!! Strasznie szybko ten czas leci. Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Widze,że wielkimi krokami znliża się kolejna szczęśliwa Mamunia w tabelce.Paulina trzymam za Ciebie kciuki i za reszte również. My postanowiliśmy,że zostaje w domy z Dzieciaczkami także od 25 mają ide na urlop wychowawczy na rok doszłam do wniosku,że w życiu są sprawy ważne i ważniejsze. Buziaki-kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny poranek :) Mam nadzieję, że i u was cudowna wiosna... Wszystkim życzę miłego dnia! Kasiu G, wcale ci się nie dziwię, że zostajesz z Dzieciakami. Masz rację, są sprawy ważniejsze i najważniejsze. 10 lat temu też zdecydowałam się na pełnoetatowe wychowanie syna, choć to komplikowało życie (finansowo i nie tylko). Nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja mialam fatalna noc pozno poszlismy spac co godz sie budzilam do wc i M dzis zaczyna nowa prace takze byly nerwy :O ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :) abi tak ten czas leci pamietam jak paulina pisala ze ciaza zagrozona ze swiat jej sie wali a tu juz czeka na rozwiazanie :) wszystkie bedziemy 3maly kciukasy za nia i za malenstwo :) Kasia G masz racje sa rzeczy wazne i wazniejsze ja tez zdecydowalam ze ide na L4 a moglabym pracowac bo rozpoczelam staz na wyzszy stopien ale to mi nie ucieknie teraz bobo jest najwazniejszy jego i moje zdrowie wiec takze nie zaluje :) U mnie pogodnie ale zimno :O pranie juz sie pierze :) Dzis mam troche spraw do zalatwienia wiec bede dreptac spacerkiem po miescie i nie tylko ;) Milego dzionka Kobietki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane gwiazdeczki !!! NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 5...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............16dni.. ........czerwiec PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........33...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........32. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............30... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............23. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................12..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................13.......................4 abi 66................34............K-e...................... 8............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN Ja też poprawiłam datę w tabelce bo od ostatniego wpisu minęło 10 dni Dobrze ,że ten czas tak leci. Cieszę się ,że wróciłam do pracy bo nie mam czasu myśleć no i finansowo też od razu do przodu. Tak właśnie mamy zamiar na spokojnie podejść do tematu ciąży. Ja dziewczyny mimo,że długo karmiłam piersią moje dziewczyny to zaraz po porodzie wracałam do pracy ale dzięki dziadkowi miałam dzieci ciągle w pobliżu.Ja wychodzę z założenia ,że nie ilość godzin spędzonych z dziećmi ale jakość ma większą wartość. Ja mimo,że czasami pracuję od świtu do nocy to spędzam bardzo dużo efektywnego czasu z córkami ,a z drugiej strony znam mamy które siedzą w domu z dziećmi a mimo to nigdy nie układały puzzli, nie malowały farbami, kredkami. Ze starszą córką siedzimy późnymi wieczorami, czasami do 2 w nocy rozmawiamy , a z młodszą mimo zmęczenia kładę się na ziemi układam klocki bawię się w zoo i uczę ją angielskich nazw zwierzaków :) Rozpisałam się kochane Uciekam miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braun Aga-----> podziwiam Cię, na prawdę dzielna z Ciebie kobietka. Masz rację Kasia G. że są rzeczy ważniejsze, bo nie ma takich pieniędzy ani żadnych dóbr, które można by postawić na szalce wagi a które zrównoważyły by wartością np. pierwsze samodzielnie postawione kroki, albo pierwsze wypowiedziane mama. Często (niestety takie czasy) te najważniejsze chwile obserwują obcy ludzie.... Mam pytanie, czy któraś z was brała może clexane 0,4 w ciąży. Przeczytałam ulotkę i zaczęłam się zastanawiać czy lekarz aby się nie pomylił.... generalnie mam mieszane uczucia w tym temacie. Napiszcie jeśli coś wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szatanserduszko Witaj! Czytałam na innym forum, że lekarze zapisują ten lek (lub podobne) w ciąży po stracie dziecka. To heparyna, która zmniejsza krzepliwość krwi. Z podobną intencją zapisują też aspirynę w małych dawkach (np Acard). Dawniej dawali tylko przy zespole antyfosfolipidowym albo zakrzepicy. Ale teraz czytam, że to niemal rutynowe po poronieniu... Nie stresuj się. Jeśli ufasz lekarzowi, weź te leki. Jeśli nie, znajdź takiego, któremu zaufasz... To bardzo ważne - dla twojego (a więc i dziecka :) ) spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxdiamondpearlxxx
witam ;) ja nie jestem aniolkowa mama ale chcialabym wyrazic swoja opinie na temat groszkowej :) bardzo cie podziwiam bo czytalam forum od poczatku i twoje wpisy ten zal smutek ale tez sile dzieki ktorej przetrwalas najtrudniejsze bardzo mnieto poruszylo tak bardzo cierpialas ( z reszta nie tylko ty takze inne anilokowe mamy ) az wkoncu udalo sie tobie czego ci bardzo gratuluje :) i zycze aby dzidzia urodzila sie zdrowa i silna :) i wszystkim kobietkom tego zycze ;) ps. co do wypowiedzi kasi ze mdlosci to znak ze ciaza sie dobrze rozwiaja to moze nie do konca sie z tym zgodze poniewaz sama jestem mama wspanialego chlopca i ja sama nie mialam zadnych mdlosci a ni zadnych wymiotow mimo to ciaza rozwijala sie prawidlowo i urodzilam zdrowego synka :) wogole oprocz braku @ nie mialam zadnych objawow ( o ciazy dowiedzialam sie w 13 tyg ) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxdiamondpearlxxx
przeprazam chodzilo mi o wypoweidz gosi 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u innego lekarza niż zwykle bo akurat trafiłam na urlop a nie mogłam już dłużej czekać. Więc właściwie nie wiem, normalnie ufam pani doktor, bez zastrzeżeń tylko teraz mam jakieś takie dziwne wątpliwości. Ale pewno i z tym jakoś sobie poradzę, bo co zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatanserduszko rozumiem cię :) Wiesz, ja też miałam wątpliwości co do konieczności brania leków. Nie miałam typowego poronienia, córeczka zmarła w 22 tc... A lekarz dał mi Duphaston. I jeszcze tą aspirynkę właśnie. Wypytałam i wiem. W moim przypadku dmuchamy na zimne... No i mam 35 lat :) Postaraj się nie stresować. Jeszcze parę lat temu aspiryna była niedozwolona w ciąży, a teraz lekarze często ją zapisują. Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie myślą, że takie teksty jak na czerwono powyżej nas urażą albo nie wiem co. Ubawiłam się, głupota ludzka nie zna granic :P Offermo zdrowia szczęścia w zdobywaniu tego czego pragniesz. w sumie czytałam, że wiele kobiet brało te zastrzyki i dzieci zdrowe:) ja mam wątpliwości tylko dla tego, że mam już jedno dziecko i całą ciążę nic się nie działo a czego ja nie robiłam włącznie z remontem mieszkania. Drugim razem już w 5 tyg pod dzieciaczkiem widać było krwiak, spory dosyć i do końca nie zniknął a właściwie nieco się rozprzestrzenił nawet. I cały czas miałam jakieś takie złe przeczucia i obawy. Teraz jest wszystko w porządku i właściwie wisi nad nami tylko ta nieciekawa przeszłość. Pewno to wszystko dlatego, że właściwie nie używam lekarstw, robię to od wielkiego dzwonu i też niechętnie. Stąd to myślenie... A tak z innej beczki. Fajnie jest was mieć babeczki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szatanserduszko, też mam już dziecko (wspaniałego dziesięciolatka) i też nie miałam żadnych problemów... Ale może wiek zrobił swoje? Nie wiem. I nie dowiem się... Trzeba teraz myśleć o żywych. Też nie lubię lekarstw. Biorę jak muszę. A teraz najwyraźniej muszę:) A ofermą nie trzeba się przejmować. Widać ma oferma problemy, które ją przerastają.... Najlepiej nie reagować (nie karmić trolla). Zgłaszać do usunięcia. Życzę Ci, serduszko, duuuużo spokoju i cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz wszystko zalatwione przy poniedzilku tyle spraw fiu fiu :) Czekam na M z obiadem ;) pewnie bedzie mial co opowiadac :) U mnie robi sie pochmurno ... A senna jestem na maxa 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diamondpearl witaj :) bardzo dziekuje za tak mile slowa 👄 tak masz racje sporo wycierpialysmy ale dzieki bliskim dzieki takim forum i wiary w lepsze jutro znalazlysmy w sobie sile aby walczyc o szczescie i najwiekszy skarb na ziemi czyli DZIECI :D dziekujemy za kazdy mily wpis i pozytywne wibracje oraz fluidy 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Powoli zaczynam szykowanie wyprawki dla mojego szkraba:) W tym tygodniu jade do kuzynek po ciuszki dla malej i zaczynam pranie i prasowanie, bo pozniej roznie moze byc z kondycja. Teraz juz jest ciezko, a co potem bedzie. Brzuchola mam juz giganta:) i zaczyna sie obnizac, wiec nie wiem, czy wytrzymam do czerwca. Z samopoczuciem u mnie roznie bywa, jednego dnia czuje sie bardzo dobrze, a innego juz nieco gorzej. Dzis ten dzien zaliczam do drugiej kategorii:( Pozdrawiam was wszystkie i w dalszym ciagu trzymam kciuki za wszystkie babeczki na forum:) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 5...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............16dni. . ........czerwiec PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........33...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........32. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............31... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............23. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................12..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................13.......................4 abi 66................34............K-e...................... 8............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............8 ...............2 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 5...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............16dni. . ........czerwiec PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........33...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........32. ...................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............31... .................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............23. . . ...............4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........16..............6 dorota83............27...........Koszalin..............14 ...............10 Kate31..............33............B-g.................... .19.................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................12..........................7 Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki .........17......................9 Kaem357...............30...............L-k (Irl)....................14.......................4 abi 66................34............K-e...................... 8............ 7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) kraqers jeszcze troche i bedziecie tulic swoje szczescie :) boisz sie porodu kiedy czujesz ze to zbliza sie wielkimi krokami? :) U mnie dzisiaj pochmurno :O Na szczescie nie musze nigdzie wychodzic moze tylko na spacer ;) Mezowi nowa praca bardzo sie podoba i bardzo nas to cieszy :D Dzis spalismy jak leniwce ja nie moglam sie dobudzic a dla mnie tj nowosc bo raczej jestem rannym ptaszyskiem :p kaem jak sie czujesz? brzuszek rosnie? ;) Milego dzionka kobietki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka212
Dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy. Przez krotki czas pisłam z wami w grudniu 2010 rok i teraz dalej potrzenuje waszej pomocy> moja sytuacja wyglada nastepująco: jestes w takiej dosc dziwnej sytuacji i nie wiem co myslec. Wiec zaczne od poczatku> w grudniu przeszłam zabieg lyzeczkowania.odczelkalam 3 cylke i zaczelam sie starac i tu sie wlasnie zaczyn.31.03 powinnam dostac@ ale nie przyszla. 2.04 zrobilam test i nic nie wykazla, @ dalej nie nadzeszla wiec wczoraj zrobilamtest i wyszla 1 bardzo blada kreska, zapislam sie od razu do lekarza bo przyplatalo i sie jakies zapalenie < pieczenie ,swedzenie itd> i poszlam do lekarza, on nie widzial ciazy powiedzial tylko ze sluzowka na 10 mm co by wskazywalo na to ze moge byc w ciazy. A dzisaj rano Przyszlo krwawienie , najpierw takie brazowe potem juz normalna krew. I tu Was prosze o wyrazenie swojej opini. czy to mogla być ciaża?? bo ja juz nie wiem co myslec. Bje sie ze moglam byc w ciazy i stracilam kolejne dzieciatko :( prosze wypowiedzcie sie co o tym myslicie? czy to było bardzo wczesne poronienie czy poprostu nie bylam w ciazy. jezeli to byla ciaza to byl to 4t4d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka212
Dokladnie tak. na usg nic lekarz nie widzial a na tescie byla 2 blada kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie byłam tak wcześnie u lekarza, najwcześniej to było 5+4, więc nie wiem co widać na usg tak wcześnie ale chyba powinno być widać ciążę gdyby tam była. W sumie mogło tak być, że do zapłodnienia doszło i dlatego śluzówka macicy czyniła przygotowania ale nie zdążyło dojść do implantacji i stąd okres. Ciężka sprawa. Wiem co teraz myślisz, ja trzeci i czwarty cykl po zabiegu dałabym sobie obciąć rękę, że byłam w ciąży. Objawy mam zawsze te same. Ale nie robiłam testu bo bałam się właśnie czegoś takiego, że będę mieć takie myśli. Lekarka moja powiedziała mi wtedy właśnie, że śluzówka macicy widocznie jeszcze się nie zregenerowała i że muszę czekać. Następnym razem już się udało :). Rozumiem Cię, te wszystkie obawy, strasznie trudno się z tym uporać zwłaszcza jak bardzo chce się znowu mieć dziecko. Zanim mi się udało trzy razy byłam u lekarza, bo coś tam. A jak mi się w końcu udało to bałam się iść. W pierwszym i drugim cyklu starań zrobiłam trzy testy choć nie było podstaw. Generalnie trochę mnie to przerosło wszystko. Czemu niektóre kobiety muszą doświadczać takich sytuacji, jakby wszystko nie mogło być proste, łatwe i bezbolesne. Beatka212 trudno w takiej sytuacji dać dobrą radę. Ciężko powiedzieć czy to była ciąża czy nie. Nie myśl o tym. Zamknij tą kartę i otwórz nową. Bo nie możesz pozwolić, żeby takie myśli cię zadręczyły. Mnie udało się zajść w ciążę dopiero jak opanowałam moją przeszłość na tyle, że mogłam o niej spokojnie mówić i myśleć, jak już przestała mnie dręczyć a tylko czasem przypominała o sobie. Nie jesteś sama, jest nas więcej, przeżywamy podobne sytuacje, mamy podobne myśli, upadamy i podnosimy się. Taki los :) Trzymaj się i nie daj się. Głowa do góry, jesteśmy z Tobą. Mój tato mówi, że jak jest bardzo źle to w końcu musi być lepiej. I to się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×