Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

prinzesska27 zycze ci z całego serduszka zeby byly 2 kreski wam laseczki kochane tez zycze 2 kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek tęskniłaś? :P Pakuje się rano wyjazd :) mam przeczucie że czegoś zapomnę :D biorę laptopa to się odezwę :) aduś ❤️ ja Tobie również życzę 2 kresek :) prinzesska trzymaaaam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;) kawka lub herbatka podana ;) Katie jak dojedziesz daj znac :) milego pobytu zycze 👄 prinzesska daj znac co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :) GROSZKOWA nie umrzyj z nudów na tych tej nasiadówie!!! Te sprawozdania z półrocza potrafią wykończyć... Ja sie zwykle wyłączam już na początku :) PRINZESSKA jak nie możesz wytrzymać, to testuj... I brykaj do lekarza, bo co by nie było nie powinno tak boleć, jak piszesz... A życzę wiesz czego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie 1 kreska...Wiedzialam ze tak bedzie ale tak dawno juz testu nie robhkam ze nie moglam sie powstrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRINZESSKA to normalne, że zrobiłaś test... Powiem ci, że sama mam ochotę zatestować, chociaż jakoś tak nie chce mi się wierzyć, że się udało. Czekaj teraz na termin @ i wtedy zdecydujesz, co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzielam test do reki po 3 godzinach i zastanawiam sie czy to co widze to mega blada kreska czy to przeswituje pod wplywem wilgoci... Zrobie jutro albo pojutrze nastepny... Nie moge doczekac sie juz przeprowadzki do nowego mieszkanka.. Juz planuje,maluje , ustawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w kosciele bylam i zaraz do pracy :O nie chce mi sie no ale co zrobic :) prinzesska powtorz test w pt i wtedy zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Co tak milczycie? Buziaki do Was z gór lecą ;) prinzesska może jeszcze nie wszystko stracone..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dla pocieszenia napisze ze ja robilam 7 testow i dopiero ten siodmy wyszedl pozytywnie, a robilam go tydzien po spodziewanej @ W dniu spodziewanej @ test wyszedl negatywny, a robilam rozne testy, wiec glowa do góry i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie ulepilas juz balwana ;) Kate poki nie ma @ tj dobrze i nadzieja zawsze jest ;) Prinzesska 3mam kciuki za pozytywny test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Mnie tez tak bylo...w trzeciej ciazy dop tydz po @@ (wczesniej raz tylko taka mega blada) zrobie w piatek drugi...nie ucieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Czytam Was ale nie mam sił pisać. Cały czas dół. U mnie 25 dc. W niedzielę mam zrobić test. Cały czas jestem na luteinie i pewnie to też mnie dołuje:(. Trzymajcie się i powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! ja mam 19 dc i tak mnie boli juz 2 dzień z prawej strony nie wiem co jest grane uf ciągle coś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa to chyba nie jest dobry sygnał prawda? Wcześniej nic takiego mi nie dolegało ale cóż coraz gorzej. A ty rozmawiałaś o tych bólach z gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ja pisze o objawach bol piersi brzucha jajnikow mdlosci sennosc lekki bol glowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×