Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Ja juz po wizycie, niestety za duży mam cukier i musze zgłosić się do poradni która leczy cukrzyce ciążową NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............25 ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ...........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... .................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........36...... ...............4 po stracie anieani............29............Białystok...........34. ....................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............34... ...................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............27. ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... .....................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ................2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ .......14.......................10 Kate31..............33............B-g.................... ...19........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................16..........................7 Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................16..........................4 abi 66................34............K-e........................1 1............................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ...DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa - Komunia już w niedzielę :) Wszystko niby zapięte na ostatni guzik - jeśli wierzyć p. z knajpki :) Robimy imprę w lokalu - w domu nie ma warunków. nikt nie będzie mi gotował, a ja chcę być z Dzieckiem w tym Dniu, a nie uganiać się przy garach (mimo że to normalnie lubię :) ). Niestety moja mamusia ani teściowa nie zaproponowały mi nawet pomocy przy organizacji .... tak więc pozostał lokal :) A niech się naj...edzą ile chcą. .. Przykro mi tylko, że sama muszę się ze wszystkim borykać. Oni tylko krytykują.... MOja mamusia uważa, że swoje dzieci już odchowała i to nie jej problem. a teściowa - (nawet swego synka nie chowała tylko babcia) - sądzi że niech się martwią inni jej to nie dotyczy... ech parszywe życie. Na dodatek moja mamusia zazdrości mi tego, że w przeciwieństwie do mojej młodszej siostry coś w życiu osiągnęłam (praca wykształcenie itp...), mimo, że jej zdaniem jak wyszłam za mojego M to straciłam szanse na bycie kimś w życiu. (wiele pisania na ten temat...). Myślała, że będzie wszystkim się żalić jak mi się życie nie ułożyło, a tymczasem jednak i bez ich pomocy (rodziców\ udało mi się spełnić swoje marzenia!!! W ten sposób teraz moja pozycja zawodowa dopiero jest kością niezgody.... Zazdroszczę Dziewczynom, które mają jakąś pomoc od rodziców... bo ja jestem całkiem sama :( Co prawda to nauczyłam sobie z tym radzić - w końcu "poszłam na swoje" jak miałam niecałe 22 lata. NIkt mi nie pomógł ani finansowo, ani w inny sposób... Ale daliśmy radę!!! Jest mi przykro...Kurcze co ja komu w życiu takiego zrobiłam ,że tak pod górkę ze wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wam wspolczuje,ja sama stracilam dzieciątko w 30 tc.Mialam termin na lipiec 2010.Urodzilam w maju,musialam urodzic martwe dziecko.Zeschizowalam totalnie.Problemy z tarczzycą zaczely mi się od maja tamtego roku i trwają doteraz.Mimo,ze minął juz prawie rok przykro mi z tego powodu,chociaz wiem,ze nie dalabym rady bo mam jednego rozrabiake w doomu.Ma dwa latka.Juz nigdy nie chce miec dziecka.Boje się,ze i nowej ciazy nie doniose i skonczy się tak jak tamta,a tego raczej ani ja ani moj mąż bysmy nie zniesli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) marylka ja tez mam stwierdzona cc mam diete cukrzycowa i musze bardzo sie pilnowac ... dasz rade dla dzieciatka wszystko 👄 gosia no to super ze to juz :) To piekna duchowa i rodzinna uroczystosc :) Kochana pamietaj co nas nie zabije to nas wzmocji najwazniejsze ze wzielas zycie za bary i sie nie poddalas tak 3mac!!! 👄 ;) madzuilka witaj ... bardzo mi przykro ze musialas przez to przejsc to jest horror i zawsze bedziemy o tym pamietaly nawet jak juz bedziemy mialy dzieci tu na ziemi przy nas nasze Aniolki siedza na chmurkach czuwaja nad nami i czekaja na spotkanie z nami po drugiej stronie teczy ;) Kto wiem moze jeszcze jakas dziecina czeka aby pojawic w waszym zyciu ... Chyba od kilku dni czuje bobo ;) Tak mi sie wydaje szczegolnie rano lub wieczorem jak sie wycisze i wslucham w swoej ciala czuje takie muskanie i pulsowanie w okolicach pepka i nizej :) zobaczymy czy to bedzie sie powtarzalo ;) Milego dnia Slonca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIULKAAA rozumiem Cię. Moja córeczka zmarła w 22 tc i też musiałam ją urodzić... Poród był ciężki...A za ścianą co i rusz krzyk kolejnych nowonarodzonych dzieciaczków... Teraz...jestem w ciąży :) Lęk jest mniejszy niż się obawiałam. Nie odliczam czasu do tego cholernego 22 tygodnia, bo zwariowałabym. Cieszę się tym, co mam. Też mam już dziecko. Zawsze go uczyłam, że nie należy się poddawać. Że jak się spadnie z huśtawki, to trzeba jak najszybciej znowu na nią wejść. Że trzeba próbować... Wiem, że to trudne... Jeśli nie jesteście gotowi, to nie ma co... Ale może kiedyś wasz lęk przeminie i zapragniecie jeszcze jednego dziecka. Tak czy siak życzę wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............25 ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ...........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... .................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........36...... ...............4 po stracie anieani............29............Białystok...........34. ....................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............34... ...................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............27. ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... .....................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ................2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ .......14.......................10 Kate31..............33............B-g.................... ...19........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................16..........................7 Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................16..........................4 abi 66................34............K-e........................1 1............................7 Katie84.............27.............Kraków...................10.......................................8 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ...DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............25 ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ...........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... .................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........36...... ...............4 po stracie anieani............29............Białystok...........34. ....................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............34... ...................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............27. ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... .....................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ................2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ .......14.......................10 Kate31..............33............B-g.................... ...19........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................16..........................7 Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................16..........................4 abi 66................34............K-e........................1 1............................7 Katie84.............27.............Kraków............... ....10......................8 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ...DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Coś cicho tu :( gosiu 👄 to życze Wam aby w niedziele była piękna słoneczna pogoda- taka wymarzona na komunię :) dobrze że robisz w lokalu przynajmniej nie padniesz na pyszczek tylko poświęcisz czas dziecku. A rodzice cóż..przykro mi że nie masz wsparcia :( oby kiedyś zrozumieli swój błąd. madziulkaaa1 witaj. Bardzo Ci wspólczuje, nie potrafię sobie wyobrazić tego przez co przeszłaś. Jeśli nie czujesz się gotowa psychicznie na dziecko to lepiej się wstrzymać. Życze Ci dużo siły w życiu i może kiedyś jednak sie zdecydujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek 👄 czuje się dobrze :) śpię do południa. Cudne życie ;) wczoraj miałam wizyte u gina ale bez usg tylko tam sobie hmmm podotykał i stwierdził że jest ok- czekam na genetyczne ide 16 maja. A co u Ciebie? Kiedy wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce to ciese sie :) ja wizyte mam 23 maja to bedzie 20 tydzien :) zobaczymy moze juz nam powie kto tam mieszka :) od kilku dni czuje juz dzidziola delikatnie ale czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super że już wyczuwasz maluszka :D to chyba jest taki moment kiedy człowiek już sie uspokaja i nie myśli o kolejnym usg :) bo i tak bąbelka czuć. Ale ten czas leci za niedługo na świat przyjdzie pełno maluszków- u migrenki, kraqersika. A wolałabyś chłopca czy dziewczynkę? Oczywiście wiadomo że obojętne bo ważne żeby zdrowe ale i tak człowiek sie czasem zastanawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie widze ze ciazowo sie zrobilo:) coraz wiecej i dobrze:)sporadycznie pisze i zagladam ale jestem z wami myslami😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zdania są podzielone...ja córa, mąż syn. Choć jeszcze tydzień temu gadał o dziewczynce ;) A jak brzuszek ciażowy? Pojawił się? Mnie kuzynka w święta zaskoczyła pytaniem czy aby w ciąży nie jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno 👄 hej kochana. Co u Ciebie słychać? Co z tą suczką? Polubiła się z Twoimi psami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Katie niestety po zanim zostala u nas na stale ,jej wlasciciel chcial ja wysterylizowac i usunac wlokniaki i po narkozie dostala niewydolnosci nerek i po tygodniu musieli ja uspic...wiec poki co jestesmy w tym samym psim skladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Katie zazwyczaj tak jest ze kobieta chce corke a mezczyzna syna ale najwzaniejsze aby cale i zdrowe :) Hmmmmmmmmm moze dlatego zadala Tobie takie pytanie bo po prostu masz to wypisane na twarzy ;) Brzuszek sie zaokragla ;) A Twoj robi sie pelniejszy? eterno witaj 🖐️ przykro mi z powodu psiaka :( wiemy jak bardzo kochasz zwiarzeta ... Milego dzionka Slonca 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Wpadam tylko zaktualizować Po 10maja mam wizyte, mam nadzieje już na pozwolenie na jakieś wychodne .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............25 ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ...........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... .................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........36...... ...............4 po stracie anieani............29............Białystok...........34. ....................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............34... ...................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............28. ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... .....................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ................2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ .......14.......................10 Kate31..............33............B-g.................... ...19........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................16..........................7 Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................16..........................4 abi 66................34............K-e........................1 1............................7 Katie84.............27.............Kraków............... ....10......................8 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ...DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki Juz nie moge sie doczekac porodu. Od paru dni dosłownie sie mecze. Spac nie moge juz od polowy ciazy, ale teraz doszedl straszny bol konczyn. Sa cale spuchniete, do rak nie moge nic wziac, nic chwycic, koszmar jakis. Buty jedne szmaciaki tylko dobre. Jak sie przwracam z boku na bok to tez bol w dole brzucha, koncowka to juz meczarnia mowie Wam, ale dam rade, bo dzielna kobita jestem. Od pn zaczne 35tc i juz z goreczki:) Nie jade rodzic jednak na ślasku, urodze u siebie. Maz by nawet dziecka nie zobaczyl, bo nie mialby jak tam dojechac, a pociagiem sie wloczyc to w ogole bez sensu. Takze zdecydowalam sie na porod tutaj juz na 100%. Co ma byc to bedzie i taka jest prawda. Wiele kobiet rodzi bez lekarza prowadzacego i jakos daja rade. Ja w dalszym ciagu trzymam kciuki za te dziewczynki, ktore sie staraja i te, ktore juz maja swoje fasolki pod serduszkiem:) Oczywiscie sciaskam rowniez te, ktore niestety w dalszym ciagu dolaczaja do naszego forum. Caluje Was mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) eterno 👄 jeszcze raz napisze: szkoda pieska :( u Ciebie mialby jak w raju. Ale pamiętam wspominałaś coś kiedyś o kozie :) nadal jest w planach? I co w ogóle u Ciebie? Przyzwyczaiłaś się już do tego że mąż w domu? Pewnie początki były trudne :) buziolki groszek 👄 z twarzy to ja brzydnę ;) nic nie mam wypisane :D coś tam się zaokrąglił brzuch ale nie wiem czy to nie kwestia hmmm jelit ;) za to piersi cudo ;) marcelinko 👄 właśnie spojrzałam w tabelkę wow już 28 tydzień!! Dużo musiałaś przejść ale zobaczysz teraz to będziesz miała z górki :) kraqersik 👄 już niedługo i zobaczysz maluszka :) dasz rade kochana. przytulam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Katie mnie duzo osob wrozy synka ;) zobaczymy za 3 tyg ;) marcelinko lez odpoczywaj a jak dostaniesz pozwolenie od lekarza to wystartujesz jak strzala ;) kraqersik jeszcze troche i dzidzia bedzie z Wami :) Super ;) U mnie piekna pogoda zobaczymy jak bedzie dalej ;) Slonecznego i cieplego dnia Wam zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza migrenka ma juz swoje dzieciatko:) Ale sie ciesze:D Dzisiaj wrocili juz do domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. ....8..........................5 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............9 ...............3 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Kate31...............32..............B-g ....................2......zaczynam od listopada Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............25 ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............36.. ...........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............23... .................9 po stracie anieani............29............Białystok...........37. ....................9 po stracie. kraqers...........29..............Cz-wa.............34... ...................5 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............27. ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............27... .....................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ................2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................16..........................6 dorota83............27...........Koszalin................ .......14.......................10 Kate31..............33............B-g.................... ...19........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................16..........................7 Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........25.........................9 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................16..........................4 abi 66................35............K-e........................1 2............................7 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ...DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .28.04.2011...sn...37tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) pozwoliłam sobie zaktualizować Migrenę. Bo cudownie, że wreszcie ktoś dołączył do Kasi w dolnej tabelce! Życzę słonecznej majówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×