Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Cześć dziołchy :) U mnie tez jakoś sie kula ;P Kraqers ale ten czas zleciał, za chwile będziesz przytulać swoje Maleństwo :) Mi sie dłuży ale to pewnie przez te 12 tygodni leżenia i wogóle te problemy z ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelina pewnie tak. Ja lezalam tylko 2 tygodnie i mialam dosc, a co dopiero tyle. Teraz mimo tego, ze jestem slaba ciagnie mnie na dwor, a dopiero wtedy. Co prawda przedtem moj spacer to 4-5 km, a teraz z 200m i dysze jak parowoz hehe. Przynajmniej na lawce mozna posiedziec i sie dotlenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny:) JA juz po wizycie, z dzidzią dorze. Maleńka wazy juz 1100kg:):):) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... ........KTÓRY CYKL PO STRACIE anieani............29............Białystok...........37. .........................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............37... ......................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... ..........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............30. .....................4 cykl po stracie Erisss.............26............Konstancin...........28. ........................8 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................26..........................6 martta............26.............Kraśnik..............25 ......................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........27/28.........................9 Kate31..............33............B-g.................... .........19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................19..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................19..........................7 abi 66................35............K-e.......................15 .............................7 dorota83............27...........Koszalin................ .........14..................10 Katie84.............27.............Kraków............... .........12......................8 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... ........KTÓRY CYKL PO STRACIE anieani............29............Białystok...........37. .........................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............37... ......................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... ..........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............30. .....................4 cykl po stracie Erisss.............26............Konstancin...........28. ........................8 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................26..........................6 martta............26.............Kraśnik..............25 ......................18 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........27/28.........................9 Kate31..............33............B-g.................... .........19........................4 Kaem357............30...............L-k (Irl)..................20..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................19..........................7 abi 66................35............K-e.......................15 .............................7 dorota83............27...........Koszalin................ .........14..................10 Katie84.............27.............Kraków............... .........12......................8 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc hej dziewczatka, u mnie polmetek! juz! i chce powiedziec, ze zazdorszcze wam, ciezaroweczki, ze potraficie cieszyc sie ciaza, ze potraficie przezwyciezyc strach. ja jestem chyba wyjatkowo slaba psychicznie i podatna na psychozy, bo po prostu nie umiem sie cieszyc. kazdy tydzien, kazdy dzien, dostarcza wiecej strachu, niz radosci. nie wiem, prawdopodobnie robie najwieksza bzdure, porownujac te ciaze do poprzednich. dziewczynki, nie czuje regularnie maluszka. a juz powinnam. bylo kilka dni, ze czulam wyraznie i mocno, zarowno ruchy, jak i czkawke. brzuszka praktycznie nie mam, na wadze nie przybieram. zeby to byla 1-sza ciaza, to co innego, ale to moja kolejna, wiem doskonale jak aktywnosc dzidzi sie odczuwa. a ja mam bardzo dlugie okresy przestoju. juz 4 dzien praktycznie nic. bylam u lekarza, ale ograniczyl sie tylko do sprawdzenia detektorem serduszka. a moje obawy po prostu pominal. kuzwa mac! jesli syt. sie nie zmieni, to pojde znow w czw. i po prostu bede sie domagac skierowania na usg. a poki co chodze zdolowana, jak zbity pies. paranoik wrrrrr. az sie sama na siebie wkurzam, ale jak tu sie nie denerwowac. dziewczatka, podeslijcie troszke optymizmu i wiary, bo u mnie z tym krucho. papatkow moc i... z gory dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ marylko no to rosnie duza panienka ;) super kaem kazda z nas ma strach :O ale trzeba wierzyc ze bedzie ok ;) przeciez musi byc dobrze ;) kazda ciaza jest inna wiec lepiej ich nie porownywac ... masz takie prawo aby domagac sie o usg i takie leczenie jakie powinno byc - takze do boju kobieto ;) i nie smutaj sie tylko ciesz sie kazdym dniem ;) przeciez to jeden z najpiekniejszych okresow w zyciu kobiety ;) ja czuje sie cudownie pod kazdym wzgledem ;) stan ciazy baaaaaaaaaaaaaaardzo mi sie podoba i mnie cieszy ;) Milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Kaem - rozumiem Cie, mnie też każdy dzień napawa obawą, ale postanowiłam, że nie moge dać sie zwariować. Czasem jak pół dnia nie odczuwam ruchów to juz sie schizuję i wszyscy myślą że mi odbija. Ale my już tak mamy - niestety. Staram sie myśleć pozytywnie, bo wiem że to również ma wpływ na zdrowie mojej Zuzki. Wiem ,że tak łatwo sie mówi, ale naprawde nikt Cie lepiej nie rozumie niż my tutaj. A więc głowa do góry i musi być dobrze !!! Mówie Ci to ja - marcelina która leżała w łóżku 12 tygodni by utrzymać ciąże, a w szpitalu nie dawali mi większych szans na donoszenie... Jestem prawie w 31 tyg i też nie ciesze sie tak jak powinnam z ciąży , ale po takich przezyciach to chyba normalne. Uciesze sie jak juz urodze :) Trzymaj sie kochana i staraj sie myśleć pozytywnie, dla siebie i swojego Maluszka :) Pozdrawiam Was wszystkie ciepło :) Marylko super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaem moja droga, nie denerwuj sie, tak moze byc. Ja na swojej skorze sie przekonalam i tez schizowalam, jak przez kilka dni nie czulam nic. Dziecko ma tez swoje zle dni i wtedy nie jest aktywne, a pozniej zobaczysz jak sie rozbryka:) nie denerwuj sie , na pewno wszystko jest w porzadku. Ja np teraz tez nie czuje prawie malej od jakis 2 tygodni. Czytalam jakis artykul na ten temat i tak na prawde ona sie rusza, ale jest juz tak ulozona, ze jej poprostu nie czuje. Glowa do gory schizolu nasz koFany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylka jak wizyta w poradnii? bo to dzis bylo prawda? dziewczyny ze starego forum agniesiulka i monia_aa maja fasolki pod serducham ;) gratulujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... ........KTÓRY CYKL PO STRACIE anieani............29............Białystok...........37...........................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............37... ......................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30..............................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............30.......................4 cykl po stracie Erisss.............26............Konstancin...........28..........................8 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........27/28.........................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................26..........................6 martta............26.............Kraśnik..............25 ......................18 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................20..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................19..........................7 Kate31..............33............B-g..............................19........................4 abi 66................35............K-e.......................15 .............................7 dorota83............27...........Koszalin..........................14..................10 Katie84.............27.............Kraków.........................12......................8 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Ja juz po wizycie. Z mala wszystko w porzadku, byc moze zobacze ja juz w przyszlym tygodniu, a na pewno juz za dwa. Niestety cisnienie mam za wysokie, gin przepisal mi na nie tabletki. Mam je kontrolowac 2 razy dziennie, a jesli sie nic nie zmieni, to dzwonic do niego i jechac do szpitala. Poki co za tydzien kolejna wizyta i na tej wizycie juz na 100% bede miala umowione cc. Mialam rodzic u nas w Cz-wie, ale niestety zmiana planow i musze jechac do niego do Świetochlowic, bo tutaj raczej nikt nie zajmnie sie mna tak jak potrzeba, a sama sie boje, bo to wysokie cisnienie zagraza dzidzi. Oprocz tego czeka mnie od dzis dieta bezsolna, zero soli, nawet chleb mi kazal kupic bezsolny, powiem szczerze, ze bylam w kilku miejscach i takiego nigdzie nie ma. Wiec jeszcze troszke i Marika bedzie na tym swiecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraqers ja rodziłam córke prawie 5 lat temu w Świętochłowicach, bardzo fajny oddział tam wtedy był, nie wiem jak teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelinko ja tam bylam na zabiegu w zeszlym roku. Fajnie tam jest i personel bardzo mily. Tylko, ze teraz moj maz jest bez prawka i za bardzo mi to nie na reke, ale jakos musimy dac sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, no to rzeczywiście... Ale pewnie zawsze znajdzie sie ktoś kto będzie mógł Cie zawieżć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraqers to super ze wszystko ok i juz wiesz kiedy sie spotkacie po drugiej stronie brzuszka ;) ja dzis mialam cisnienie 111/68 nigdy takiego nie mialam ;) leki odpoczynek relaks i zero stresow skutkuja ;) kraqers jeszcze troche i dasz rade ;) ograniczenie soli naprawde pomaga obnizyc cisnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziś mialam wizyte u gina a potem szał zakupów bo wczoraj przespałam pół dnia, a dziś też aż wstyd wstałam o 11:45 :D no ale sukienkę mam, do tego też spodnie :) sukienka taka http://www.happymum.pl/sklep3/?grupa=sukienki (ta pierwsza gardenia)- ma jeszcze czarną tasiemkę którą się wciąga bod biust. BUZIAKI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) pamiętacie mnie jeszcze...? pisałam tez na ciazy obumarłej, bo juz nie wiem gdzie piszecie.... ;P gratuluje nowum mamusiom i zafasolkowanym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryla84
HEj Groszku tak byłam w poradni, dobrą masz pamięć:D:D:D Dostałam diete i mam jej przestrzegać. Jak bedzie dobrze to mam do swojego lekarza chodzic z wynikiami. A jak bedzie skakał cukier to zgłosić sie do poradni. BEdzie dobrze:) Katie robisz sie na bustwo:) mmmmmm nerwusku jasne że Cię pamiętamy:) Pisz tu do nas jak najczęsciej, co tam u CIebie KOchana słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Nerwusku :) U mnie jakoś leci , niestety od wczoraj mam problemy z żołądkiem :( I na dodatek jeszcze stawy mi nawalają, prawdopodobnie przez te 3 miesiące leżenia, a troche mi sie przytyło ;P. Tu nagle krótkie spacerki i nogi szwankują - masakra :( Ale ogólnie nie jest źle... Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... ........KTÓRY CYKL PO STRACIE anieani............29............Białystok...........37. ..........................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............37... ......................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... ...........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............31. ......................4 cykl po stracie Erisss.............26............Konstancin...........28. .........................8 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........27/28.........................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................26..........................6 martta............26.............Kraśnik..............25 ......................18 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................20..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................19..........................7 Kate31..............33............B-g.................... ..........19........................4 abi 66................35............K-e.......................15 .............................7 dorota83............27...........Koszalin................ ..........14..................10 Katie84.............27.............Kraków............... ..........12......................8 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...ale upał. nerwusek 👄 nie pamiętamy :P pisz co tam u Ciebie??? marylka 👄 z tym bóstwem to bym nie przesadzała ;) oczywiście że bedzie dobrze z cukrem :) marcelinka 👄 każdemu by stawy wysiadły od tego leżenia :( ale nie martw się jeszcze pare tygodni i się rozruszasz że ho ho ho ho :D gosia 👄 hej groszek 👄 gdzie się podziewasz??? Miłego weekendu dziewczyny :) zaraz wyjeżdżam- okres komunijny czas zacząć ;) BUZIOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marykla84
Groszku jak mozesz to podaj mi numer gg, mam kilka pytan jeszcze do CIebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawa25
zostały mi 4 dni do @ i nie czuje żeby miała przyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jezu ale mnie tu dawno nie było :( ale bywam na innym forum, gdzie nie ma mozliwości "docinania" przez niezalogowane osoby. Gratuluje tym kobietką co juz sie rozpakowały i maja swoje pociechy przy sobie, ale także tym co tak jak ja czekają na ten wazny dzień. U mnie leci po staremu, będzie synuś i chyba duży, bo już mi to lekarz powiedział. Siedze w domu i dobijają mnie te upały, a tak poza tym to ogólnie jest ok. Radości nie było konca kiedy wybrałam sie na dzieciaczkowe zakupki i kupiłam wszystko to co potzrebne. tj. wózek łóżeczko ubranka itp. Odswiezam tabelke z moimi danymi :)) NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ tika27................27................ZABRZE 1..............????????????? moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ............... zaczynam ida272...............27...............Pisz............... .......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... 4 ................. nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E....... ...............10 ...............4 marta2387...........23..............Gliwice.............. ...3...................................4 Eterno...............30...........Poznań................ ...6....wrzucamy na luz martaxxD ...........39........Nowy Sącz ...............1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ..2.................może teraz ewwwa.............25........ o/Mielec ..................5.......... zawieszam starania aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. 0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ...........23..............o/Krakowa............ ...2........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina..........8 .........................4 załamana 2...........32.........Warszawa.............3.............mo że w lutym ada11 .................23 ........... szczecin......... 6...............już zaczełam Kicia1985 .............25............ Gostyń ..................0 ............nie wiem kiedy Gosiek_1976..35Katowice..5..zaczynamy od lutego oOomadalenaoOo...21...........St-g...................2... .................1 Anulcia27.............27......Ziel.Gora.................. 9...................7 lilka1079............31.........W-wa................4.... ............jescze nie syl24..................24........Tczew ..................4.......................1 Braunaga.........31..........Kołobrzeg............29dni. . ........?????????? vixwoman.........25..........śląsk...................?. ........................1 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... ........KTÓRY CYKL PO STRACIE anieani............29............Białystok...........37. ..........................9 po stracie kraqers...........29..............Cz-wa.............37... ......................5 po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............30... ...........................7 po stracie marcelina13.........29.............K-ce...............31. ......................4 cykl po stracie Erisss.............26............Konstancin...........28. .........................8 cykl po stracie Marylka84...........27........Ożarów Mazowiecki .........27/28.........................9 Małgosia84.........27...............Nowa Sól...................26..........................6 martta............26.............Kraśnik..............25 ......................18 cykl po stracie Kaem357............30...............L-k (Irl)..................20..........................4 Groszkowa83.......27...............B - B ....................19..........................7 Kate31..............33............B-g.................... ..........29........................4 abi 66................35............K-e.......................15 .............................7 dorota83............27...........Koszalin................ ..........14..................10 Katie84.............27.............Kraków............... ..........12......................8 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r..........SN r@velka............26........Łowi cz.........Michalina.....15.11.2010.......SN....36tc Ewka77............33..........Malbork........Lena.....07. 04.2011.......CC.....36tc Migrena73........37.............Wa-wa........Jędrzej.... .....28.04.2011...SN...37tc PaulinaKiss.......24.........Kraków........Jakub Karol......06.05.2011.....CC..... 40tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate31 gdzie ty sie podziewalas kobieto?:) Wiem fajne jest to uczucie :) Pamietam jak ja robilam zakupy dla malej, na twarzy mialam wtedy wielkiego rogala ze szczescia. Przed chwila gadalam przez tele. z moim ginem odnosnie mojego cisnienia, ktore caly czas skacze. Mialam miec wizyte w przyszla srode, ale jednak mam miec w pn i wtedy to dostane skierowanie do szpitala i.............w przyszlym tygodniu zobacze juz swoja coreczke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate - rzeczywiście dawno Ciebie nie było !!! dobrze wiedzieć że wszystko w porządku. Synusia też fajnie mieć :) wiem coś o tym :) też można ładnie ubrać ;) Katie - baw się dobrze!!! ale u mnie duszno i gorąco - 27 stopni, chmurzy się - może coś spadnie. tylko że chmurzy się już od ponad 2 godzin.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek - fajnie że zaglądasz! :) Marylka, Groszek , Kraqersik 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARCELA, ja jestem, u mnie pogoda do bani, chco chwilowo nie jest zle. wiec jakby co, jestem w okolicy kompa. co slychac, jak sie czujesz? a korzystajac z okazji, chcialam pozdrowic wszystkie laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×