Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Florka 🖐️ popytaj w aptece o krople z jak największą zawartością symetyconu ( mam nadzieje,że dobrze napisałam ) dobre są niemieckie krople sap simplex i w wielu przypadkach one się sprawdzają,a jeśli to zawiedzie to po prostu trzeba przeczekać aż jelitka same dojrzeją i bóle się zakończą,można też podać w największym bólu paracetamol działa przeciwbólowo i też pomaga,a co do rurek słyszałam o nich wiele dobrego,my Adusie odgazowywaliśmy końcóweczką termometru też pomagało,tylko że Ona nie miała typowych kolek tylko problem z kupką,a z Olkiem aby tych przypadłości uniknąć podawaliśmy espumisam,masowanie brzuska,ciepłe okłady i jak najmniej nerwów i płaczu z Dzieckiem wiem,że łatwo się mówi ale niestety trzeba to przeżyć. Monia WITAJ no powiem Ci,że jesteś expres Kobieta,super że tak szybko i sprawnie poszło,mam nadzieje że pochwalisz się nam tym swoim Cudem-buziaki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny monia buziaczki dla ciebie i Tymka, ja juz sie nie moge doczekac kiedy bedzie maj hihi NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 Wunia _________33_________N-ko___________29_____________________ni e liczę vixwoman.........25..............śląsk................3 6.. . ... ...........................1 tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........21..... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................30 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............27... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g.................21.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi...........................SN........34tc abi66..............35..........K-e ...........Szymon ...........6.11.2011..........C.......38 tc katie84..........27..........Kraków........Filip........ ...06/12/2011.........SN..........41 Gosiek_76......35..........Katowice......Zuzia.........11 .12.2011...............CC............39 Agniesiulka.....31..........Poznań.........Nikodem... .15.12.2011...........CC............35? monia_aa.........24..........wlkp.........Tymek.......... .12.01.2012...........sn..........38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ moniś1308...........24.............Grodzisk............. ...7.........................3 lidzia1................28.............Ch*jna............. ......4.........................2 ida272...............27...............Pisz............... ......3................. nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... .. 4 ................ nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E......................10 .......................4 marta2387..........23..............Gliwice............... ....3........................4 martaxxD ...........39............Nowy Sącz ................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..............Poznań............. ......2.................może tera aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988...........23............o/ Warszawa.......... dedi...................36............Sosnowiec........... ......1.........nie wiem, wkrótce??? anka 23 ..............23............o/Krakowa................2...... ........zaczynam po 3 gagatek22b..........22..........okolice:Lublina.......... ...8 ......................4 załamana 2...........32............Warszawa................3......... ....może w lutym Kicia1985 ............25............ Gostyń ...................0 ............nie wiem kiedy Anulcia27.............27...........Ziel.Gora............. ..... 9.......................7 lilka1079..............31..............W-wa.............. ......4...............jescze nie syl24..................24..............Tczew ...................4.......................1 Braunaga.............31............Kołobrzeg............ 29dni................?????????? prinzesska...........28.............Niemcy............... 2,5 roku........ponad 100 Papi170...............22.........o/Gorzowa Wlkp.........2dni....................11 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .........KTÓRY CYKL PO STRACIE martta.............27.............Kraśnik..............4 0 ..............................18 cykl po stracie Kate31.............33...............Bg..................2 9 ..............................4 Wunia _________33_________N-ko___________29_____________________ni e liczę vixwoman.........25..............śląsk................3 6.. . ... ...........................1 tika27_________27________Zabrze__________25______________ ______ _ 3 Danusienka_____23___Newton Aycliffe(uk0____20______________________11 nerwusek26____27_______Radomsko_________23_______________ _______ 9 ewwwa............26.......o/podkarpacie...........25.... ............................10 dorota83..........27............Koszalin..............14. ... ............................10 Kasia G............35.............Kalisz................19... . ..................... ada111............23.............zach..................30 ..................................7 kafferina.........23...........Warszawa.............27... .. .............................3 oOomadalenaoOo...21.........St-g.................21.... ...............................9 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... .....DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia G.............34...........Kalisz............Oluś.......... .29.10.2010r........SN....40tc r@velka............26.........Łow i cz.........Michalina.......15.11.2010.........SN....36tc Ewka77............33..........Malbork...........Lena..... .....07. 04.2011........CC.....36tc Migrena73........37...........Wa-wa........Jędrzej...... ....28.04.2011.........SN......37tc PaulinaKiss........24..........Kraków........Jakub Karol.....06.05.2011........CC..... 40tc Anieani............29..........Białystok......córeczka. ..... ..30.05.2011.......SN........41tc kraqers............29..........Cz-wa..........Marika..... .. ...05.06.2011.......SN........38tc Serce_1976.......34...........Płock.........Weronika.... .....08.07.2011.......SN........40tc Marcelina13......30............J-bie..........Zuzanna.... .. ...18.07.2011.......SN.........39tc Małgosia84........27..........Nowa Sól........Łukasz..........19.07.2011.......CC.......37tc< br /> Erisss..............26...........Konstancin......Alicja.. .......21.07.2011........SN.......38tc Marylka84.........27............O-M ...........Ewcia...........05.08.2011........SN.........39tc Kaem357...........31..........L-k(Irl)........FRANEK ..........19.09.2011........SN.......37tc Groszkowa83.....28............BB........Gracjan.......... 28.09.2011.........CC.........38tc Eterno.............31..........P-N.........Jakub i Jeremi...........................SN........34tc abi66..............35..........K-e ...........Szymon ...........6.11.2011..........C.......38 tc katie84..........27..........Kraków........Filip........ ...06/12/2011.........SN..........41 Gosiek_76......35..........Katowice......Zuzia.........11 .12.2011...............CC............39 Agniesiulka.....31..........Poznań.........Nikodem... .15.12.2011...........CC............35? monia_aa.........24..........wlkp.........Tymek.......... .12.01.2012...........sn..........38 monia ❤️ pozdrawiam Wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) Dziewczynki ale leca Wam te tygodnie super :) Ciesze sie ze jest tak dobrze :) Kasia W dzieki za pamiec za poniedzialek 👄 smutno bylo ale dalam rade bo mialam Gracusia kolo swojego serducha :) Za tydzien Gracjan konczy 4 miesiace i bedzie juz mogl jesc nowe rzeczy :) Ciekawe czy beda jemu smakowaly :) kaem buziole dla Franka wczoraj skonczyl 4 miesiace :) Caly czas jest na cysiu? monia jak Tymek? Jak sie czujesz w nowej roli? :) Katie odezwij sie co u Filipka co u Was? Buziaki kolorowych snow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa to Gracjan już "prawie" dorosły facet ;) ile waży? Tymciowi dziś odpadł pępuszek i z siostrą myłyśmy mu jego czuprynke :) no i położna wyciągła mi szwy,ale ulga bez nich :) zaraz normalnie siąfe :) Kasiu wiesz może co u Migreny?? bo pisałaś do niej chyba? Katie no własnie,odezwij sie,bo sie martwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka.d
Witam, we Wrocławiu trawają zapisy do grupy wsparcia dla Aniołkowych Rodziców. Proszę, przekażcie wszystkim, którzy mogą potrzebować takiej pomocy. Jest to darmowe wsparcie psychoterapeutek, które znają środowisko Aniołkowych rodziców i oddziałów ginekologicznych i położniczych . Poniżej wszystkie informacje. Pozdrawiam ciepło Szanowni Państwo, Pragnieniemy poinformować, że trwają zapisy na zajęcia grupy terapeutycznej, skierowanej do rodziców doświadczonych stratą dziecka. Zajęcia prowadzi certyfikowana psychoterapeutka mgr Idalia Mazurec i psycholog w trakcie specjalizacji psychoterapeutycznej mgr Agnieszka Nomejko. Spotkania odbywają się we wtorki w godz. 17.30-19.30. Terapia trwa 3 miesiące. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu: 71 349 39 11 lub centrum@babyvita.com.pl Dzięki współfinansowaniu z Gminy Wrocław spotkania w 2012 roku są bezpłatne! Towarzystwo Rozwoju Rodziny we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia 12 stycznia Gracjan wazyl 6 kg i mierzyl 68 cm :) Fajnie ze Tymkowi juz pepuszek odpadl Gracjanowi w 12 dobie :) a wloskow duzo nie ma takie kolanko narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Migrena odezwala sie na drugim forum wszystko u niej ok. Tez sie martwilam. A jak juz o dzieciaczkach to moja Emka konczy dzis 2 miesiace i wazy 5 kg. :-) Dzis kurcze znowu ja kolka meczyla, ale po troszku te ataki ustepuja . Mam nadzije, ze jeszcze miesiac i calkiem przejdzie. Od tygodnia podaje jej niemiecki Lefax ale w sumie to samo co pozostale - kokka raz jest a raz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ko0bietki :) Ale te tygodnie lecą, jescze trioche i powitamy kolejne Maleństwa :) Moja Zuza w tym tygodniu skończyła pół roku. Tak jak miała leniucha to nagle z dnia na dzień zaczęła raczkować i zasuwa jak perszing :) Dziewczyny co tam u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) po długiej przerwie wracam :) miałam pare zawirowań ale jest ok. W czwartek ide na kontrole z Fifim to zobacze ile grubcio waży ale chyba sporo bo go cieżko nosić :D monia jeszcze raz wielkie wielkie GRATULACJE kochana ❤️ wycałuj Tymcia Trzymamy z Filipem kciuki za kolejne mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja miałam termin
na 2 styczeń 2010 :( Udało się za drugim razem, urodziłam w maju 2010 i kocham mojego skarba ponad życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Katie witaj i nie opuszczaj nas już na tak długo-buziaki dla Was. My wczoraj byliśmy u gina jest wsio OK szykuje się spory chłopaczek ale tak jak mówiłam ja podchodze z dystansem do tych wyliczeń z usg,najważniejsze ze wszystko dobrze,no i na pewno urodze między 20.02 a 12.03 :D :D :D :D Brzuszki meldujcie się co u Was 👄 Buziaki dla Wszystkich i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu :) heh jak byłam jeszcze na łóżku porodowym to mój gin stoi koło mnie,trzyma mnie za ręke i mówi,że mały będzie miał 3150 :) potem położna mówi do niego Ty doktor ale masz oko he he :D w środe na wizycie jeszcze wychodziło 3400,a okazało sie,że 3700 :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) KASIU mi przed porodem wychodziła waga 3700. W trakcie porodu 4100 - 4200. Zdecydowali się więc na cc (bo i parę innych wskazań było: poprzednie cc, no i ciąża wysokiego ryzyka). I cóż: urodził się całkiem ciężki chłopczyk - 4560. Na dodatek miał szyję owiniętą pępowiną, więc naprawdę dobrze się stało, że zrobili to cc.... Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko pójdzie bez niespodzianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Cóż to za pustki? Kasiu nie opuszcze :) kurde to już prawie na dniach. Trzymam kciuki ❤️ Groszek 👄 jeszcze raz dziękuję. wiesz za co :) Ufff mały śpi. A ja chwila oddechu- poumawiałam sie do kosmetyczki i fryzjera. Mi w dniu porodu powiedzieli na usg że 3600 i to był strzał w 10 :) na usg wcześniejszym wychodziło 3700 wiec też blisko. BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasie, oby tak dalej :-) Widze ze juz Wam niewiele zostalo :-) Super wiesci U mnie mowili na USG ze mala bedzie 3500 a urodzila sie 3600 wiec prawie trafili heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie, wyprobowalam rureczki Windi na kolki. REWELACJA!. Mala caly dzien marudzila a teraz spi jak susel juz ponad 3 godziny. Na razie uzylam raz wiec zobaczymy jak dalej, ale jak pomoze to pisze do mamy zeby przysylala wiecej, to moze jakos dobrniemy bez problemow do 3 ciego miesiaca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Florka widzę że nasze maluchy ta sama waga :) będzie udana para ;) ufff ja na szczeście odpukać póki co brak kolek ale dzieki za info w razie czego. Miłego dnia. jedziemy na kontrole do pediatry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Katie Ty na forum o tak wczesnej porze? :D Alez te dzieci nas zmianiaja :D I jak dzis u lekarza ile FIFI wazy? U nas ok :) bioderka zdrowe i lepsze niz ostatnio nadal ukladac na zabke i jak najwiecej na brzuszku kolejna wizyta za 2 miechy :) Wczoraj w nowym odrodku rehabilitacji tez ok lekarka super wizyty u niej beda co miesiac a spotkania z rehabilitantem raz w tygodniu i bedziemy walczyc z wnm i asymetria i miejmy nadzieje ze ten osrodek to strzal w 10 :) No i oczywiscie pani doktor powiedziala ze Gracjan rozwija sie szybciej niz rownisnicy i jest bardzo silny :) i dlugi :) W sobote konczy 4 miechy a ma juz 68 cm albo i wiecej bo ubranka ma na 74 :O Oj rosnie rosnie w oczach :) Boski jest jestem zakochana w moim syneczku :) Aha dzis tez lekarz mowil aby nic nie majstrowac przy fifoku malego ze wszystko jest tak jak ma byc a w odpowiednim czasie samo wszystko sie odklei :) No to synowa kiedys mi podziekuje :) Gracjanowi zdarza sie bardzo ulewac nieraz jak wodospad niagara a nieraz nic miejmy nadzieje ze po 6 miechu wszystko ustapi :) Kolek nie ma juz ok 2 miechy :) chociaz i tak bardzo go nie meczyly ale pomagaly kropelki bobotic i espumisan masowanie brzuszka lezenie na brzuszku i cieply termoforek :) Aha info nerwusek juz urodzila i jest z syneczkiem w domu :) Super bardzo mnie to cieszy :) 3mam kciukasy za kolejne mamuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek :P ano wlazłam przed 12 na forum hehe cuda sie zdarzają :P Filip waży 5800 i ma 60 cm :) dziś zaszczepiony wiec obserwuje go czy wszystko ok na szczescie temperatury póki co (odpukać) nie ma. Super że z Gracjankiem jest dobrze :) a bedzie jeszcze lepiej :) mój też ulewa zamówilam bebilon ar. |kolejna mamusia :) NERWUSKU GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie to pieknie Fifi wazy :) Jesli chodzi o usg to w 36 tyg waga wskazywala 3 kg w 38 dzien przed porodem 3200 w porywach 3400 a Gracjan urodzil sie z waga 3010 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) U nas nocka jak zwykle pobudka o 4 pozniej po 8 pozniej troche marudzenia i teraz jest pat mat :D Dzis chyba spacer odpada bo jest -9 :O Milego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U Nas też pobudka o 4 była :D potem o 7. A teraz sie znowu budzi mały skarb. Spał cały dzień po szczepieniach. U Nas rano -13 spacer odpada. BUZIAKI LASENCJE ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z malymi dziecmi mozna smialo wychodzic na specer do - 10 stopni potem juz bym odpuscila ani dla dziecka ani dla mamy to niekoniecznie musi byc przyjemne:) Buziaki dla maluszkow😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki eterno, bo właśnie sie zastanawiałam czy można wychodzić czy nie? Kasia W. trzymam kciuki za Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×