Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobra24

dziewczyny poradźcie! - moja dziewczyna nie chce się ładnie ubierać.... co robić

Polecane posty

Gość kobra24
"ona chyba uznała, że skoro z nią jestes to właśnie taka Ci się podoba i nie musi nikogo udawać" chyba trafiłe/aś w dziesiatkę! od początku mi w niej brakowało tego o czym mówimy, ale chyba musiałem oszukiwac sam siebie... kur... co robić to nie wiem... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro już próbowałeś i nie działa to masz dwa wyjścia: 1. postawić sprawę na ostrzu noża i jak będziecie mieli gdzieś iść, to powiedz, że dopóki się nie przebierze to z nią nigdzie nie idziesz, bo chcesz iść z kobietą a nie chłopczycą. 2. zostaw ją jeżeli delikatne sugestie nie działają i ona nie chce z Tobą w żaden sposob dochodzić do kompromisu to nie wróżę temu związkowi przyszłości. to że piszecie, że to jej styl i koniec niestety nie jest slusznym rozumowaniem. ludzie są ze sobą w jakiś sposób się docierają i uzupełniają. jedni rezygnują z tego, drudzy z tamtego - tak się tworzy zdrowy i normalny związek. jeżeli Twoja dziewczyna mówi "nie i koniec" to widzę w niej powazny problem. potem dojdą kolejne rzeczy - nie ten kolor scian bo nie, nie ta godzina spotkania bo nie, nie to danie na obiad bo nie. średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobra24
zalezy mi na niej i nie chce nikogo skrzywdzić, ale ja potrzebuje czego innego chyba. mam siebie oszukiwac czy ją? albo dac spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4739847983
"ona chyba uznała, że skoro z nią jestes to właśnie taka Ci się podoba i nie musi nikogo udawać" no i trudno sie jej dziwic... z reguły to logiczne, że chodzi się z osoba co się podoba??? A może ty autorze, jesteś niedowartościowany,i jak widzisz odstawione laski to myślisz, że są dla ciebie za dobre... Może dlatego związałes się z nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobra24
a Ty starsz się być atrakcyjna dla swojego faceta i wogóle na codzień i jak to robisz? Afrodyto..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobra24
4739847983 - powiem Ci że znowu trafiłeś niewielką strzałką ale za to chyba w sam środek... mysle że masz troche racji... już to słyszałem pare razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4739847983
eżeli Twoja dziewczyna mówi "nie i koniec" to widzę w niej powazny problem. Ale chrzanisz... chyba że chodziłoby o np. tylko noszenie kolczyków czy inny bzdet. Ale zmiana całego stylu życia i ubierania to nie jest drobiazg! Nno i trzeba tez często zmienić styl życia -- ja wszędzie jeżdżę rowerem - wiadomo że muszę mieć spodnie i normalne buty. Lubię aktywny tryb życia, jeźdzę konno - nie ma przy tym mowy o np. dlugich paznokciach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobra24
panie kultura, tylko ja ja tym skrzywdze a tego nie chce. chce zeby bylo dobrze. to jest proste rozwiazanie ale przed tym wyslucham troche opini... w koncu co 10głów to nie jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobra24
sam nie wiem co robic a czas tego nie załatwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4739847983
- powiem Ci że znowu trafiłeś niewielką strzałką ale za to chyba w sam środek... mysle że masz troche racji... już to słyszałem pare razy... Jeśli tak, to tym bardziej daj jej spokój. TYlko delokatnie.... Popracuj nad tym poczuciem wartościi startuj do ossób co ci się podobają. Skrzywdziłeś ją... Jak byś się czuł, gdybyś dowiedział się, że związała się z tobą, bo ma kompleksy i czuje, że nie zasługuje na przystojniaka, tylko takiego brzydala jak ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobra24
no tutaj bym się kłócił. nie wiem czemu ale koleżanki i kumple zawsze kręcili z niedowierzaniem głowami jak widzieli moje nowe sympatie. japrzystojniejszy z nich wszystkich zawsze przyciągnąłem jakiegoś paszczurka... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobra24
to chyba coś ze mną nie tak. dzięki za dyskusje. skończe może prędzej sam ze soba, nikogo nie zranie a sam siebie tez nie będe oszukiwał. to jest jedno wyjście bez minusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejfejvejvo
Znaczy nie kochasz jej, to dla mnie logiczne. Bo jak sie kogos kocha, to kocha sie go bez wzgledu na to jak wygląda i jak sie ubiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile lat ma Twoja dziewczyna? Powiem Ci, ze to, ze podoba Ci sie jej charakter na dluższa mete nie wystarczy. Jestem kobietą i wiem, ze faceci to wzrokowcy, lubie sie wystroic dla chłopaka i widzeic pożądanie w jego oczach- mi tez sprawia to radosc :) Jakie Twoja dziewczyna ma priorytety? Ubiór naprawde nic dla niej nie znaczy? Moze jej praca wymaga od niej zwyklego stroju? Moze problem lezy w finansach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on z duzym kutasemm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobra24
raczej nie w finansach. a ma lat 24, tak jak ja. nie pracuje tylko uczy sie jeszcze na studiach zaocznych. także nie o prace tu chodzi. a taka dziewczyna jak Ty to jest moje spełnienie marzeń, tóra chciałaby sie dla mnie wystroic.. Boże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani ;) Przestań, nie ma sensu zmuszac się do bycia z kims kto nam nie odpowiada. A wymuszenie zmiany jak ktoś słusznie zauwazył jej całego stylu zycia tez jest nie fair wobec niej I co masz zamiar zrobić? Trwać w stagnacji byleby jej nie zranić? W koncu to sie skończy a im dłużej trwa tym bardziej ją zranisz Oczywiście o powodach jakie będa Tobą kierować przy ewentualnym zerwaniu nic nie mów Oczywiście może ona odkryje jak miło byc atrakcyjna i sama zechce sie zmienić i oboje będziecie szczęśliwi ale wątpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobra24
heeeee. wydaje sie głubi temat i błachy powód, ale nie to tylko się wydaje. dla mnie to jest PROBLEM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobra24
postawie jej warunek. okrutne, ale może zadziała. tak zrobie nazajutrz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś pomarańczowa
Wygląd to wyraz charakteru. Jeśli zwiążesz się z jakąś lalunią zapewne będziesz miał odwrotny problem. Ale słusznie ktoś pisze, że Twoje uczucia są nieszczere, bo jeśli kogoś się kocha to kocha się za całość. Ja bym nie chciała takiego chłopaka co by porównywał mnie z jakimiś laskami na ulicy. Duma by mi na to nie pozwoliła, bo to trochę tak jakby się znaczyło dla niego dokładnie tyle samo co one (czyli niewiele). Jeśli ona Cię nie pociąga to albo ona Cię nie pociąga (i ubranie szpilek tylko by to zamaskowało) albo coś jest nie tak z Twoim podejściem do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breloczekkkk
zostaw swoja dziewczyne bo jej nie kochasz , dla ciebie liczy sie tylko wyglad, znajdz sobie laleczke do podziwiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka .
hmm mialam podobnie z facetem:D kiedy sie spotykalismy w domowym zaciszu to byl w powyciaganych dresach, koszulkach ktore nosil ktorys dzien z rzedu, za to do "ludzi" potrafil sie odwalic ze szok... Wprost spytalam go czy nie odczuwa potrzeby wygladania dla mnie pociagajaco? i czy bylby zadowolony jakbym ja przyszla do niego niezbyt ciekawie ubrana, bez makijazu itd... Mowil ze to ze wzgledu na wygode, ale co go widzialam w takim stroju to mowilam ooo nie znowu ten dres, wiesz jak CI ladnie w jeansach i jak podkreslaja twoj seksowny tylek... mmm :D no i mam co chcialam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka .
aa wlasnie skoro studiuje i pracuje to ma kontakt z ludzmi i widzi jak kobiety wygladaja... Jak ona sie ubiera? Buty na plaskim obcasie sa wygodnekiedy duzo musi chodzic, choc ja sama mam raczej wiekszosc szpilek:) ale to zalezy kto co lubi... Nie wierze w to ze caly czas chodzi w bluzach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam wprost: Jak u niej z ochotą na sex? Jaki ma temperament? Kurcze, w kazdej kobiecie tkwi choć odrobina zmysłowości, która warto czasem podkreślać strojem. Co ona robi, by "utrzymać" Cie przy sobie? Ty dajesz coś od siebie i zrozumiałe jest, ze chcialbys by ona odwzajemniła to. Skoro Ty starasz sie byc dla niej atrakcyjny, to ona tez powinna. Nie ma nic gorszego w związku niz nie starać sie dla drugiej osoby... Wiesz... fajny charakter itp, to może mieć koleżanka, przyjaciółka, siostra. Kobieta- partnerka, oprócz osobowości musi być pociągająca, musi kusić i sprawiać, ze na sam jej widok bedziesz mial ochote.. ;) Miłość fizyczna i pociąg do drugiej osoby to bardzo ważne aspekty związku. Te dziewczyny, ktore uwazają inaczej, ze nie tylko seks i atrakcyjność fizyczna są wazne, bądź lub są mniej wazne, to oszukują same siebie i matke nature ;) Mowisz, ze studiuje zaocznie i nie pracuje? To co robi calymi dniami? Moze sie rozleniwiła troche i po prostu nie chce jej sie dbać o siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobra24
cały czas nie... ale większość... co za życie. ja jestem przystojniacha a ona taka myszka i jeszcze wszystko przezemnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHUJOOWA PROWOKACJA
KTÓRY FACET WIE CO TO SĄ "balerinki" BUUEHEHEHEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHUJOOWA PROWOKACJA
kobra24 wdodatku 24 letni, jak mniemam, a piero****sz jak 16 latek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobra24
pracuje- owszem ale to tylko dorabianie. praca też pod żadnym względem jej nie ogranicza... nie wiem co jest grane... a z Tobą kozetka to się zgadzam. kobieta musi pociagać i byc dla swojego samca sexi. fajna to może byc koleżanka mama i babcia.... TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHUJOOWA PROWOKACJA
"samca" heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×