Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobra24

dziewczyny poradźcie! - moja dziewczyna nie chce się ładnie ubierać.... co robić

Polecane posty

Gość energybasscreaativ
najlepiej znajdz inną nie ma sie co meczyc na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neeexttt
kopnąc taką w du..... - każda kobieta powinna chcieć się stroić !!! :) a nie chodzić w workach po kartoflach, kobieta która nie umie się wystroić nawet od czaassu do czasu (na jakeś imprezy, uroczystości) oznacza że ma strasznie kompleksy i problemy emocjonalne - chce być niewidoczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat. pustyni
Ehh jak ja bym chciała, by jakiś facet pomagał mi kompletować ciuchy na zakupach . Mam ztym ogromny problem. Kupię przykładowo jakąś rzecz mi nie pasuje do reszty ehh .... ktoś taki bardzo by mi się przydał na zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiiiruuuuu
kobety muszą się stroić !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e325rtgs5yy
ja mam jeden brzydki, rozciągnięty sweter do chodzenia "po domu", na który mój facet mówi "worek pokutny" i... uważa że nie mam bardziej seksownego ciuchu :D zresztą zawsze ubieram się wygodnie, na sportowo, chyba że mam np. spotkanie w pracy, i nie zauważyłam żebym stała się przez to dla niego mniej pociągająca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie byłoby
odkopaliście temat sprzed 2 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu8899
Jesli sie nie ubiera tak jak Ci sie podoba a Ty bardzo na to zwracasz uwage (MASZ DO TEGO PRAWO) to poprostu JA ZMIEN... POKI MOZESZ ...naprawde.... jesli podobaja Ci sie eleganckie kobiety - szpilki i te sprawy.. to ZMIEN DZIEWCZYNE poki mozesz.. Ty masz prawo do tego co Ci sie podoba... a ona ma prawo tego nie lubic i chodzic w dzieciecych adidaskach..... jesli jest to dla Ciebie na tyle wazne i nie jest za pozno (slub/dzieci/powazne narzeczestwo) to chlopie szukaj takiej jaka Ci sie podoba ! dobrze Ci radze!!! jesli myslisz ze ja zmienisz to sie mylisz!!!... taka sytuacja bedzie prowadzic do wiecznej irytacji obu stron..... ona nie bedzie sie czula atrakcyjna.... a Ty nie bedziesz z niej dumny... kazdy facet powinien byc dumny ze swojej kobiety i kazda kobieta powinna sie czuc atrakycjna dla swojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kochasz jej, w życiu ważniejsze są cechy charakteru niż sposób ubierania się. 90% kobiet zimą chodzi w spodniach w tym kraju, w lato trochę mniej tylko. Wymyśliłeś sobie ideał wypindrzonej prostytutki to takiej szukaj, tylko się nie zdziw jak taki związek się nie uda, bo żaden związek nie opiera się na wyglądzie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×