Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

kwestionariusz przedzwiazkowy

Polecane posty

o przepraszam ! george był bardzo fascynujący i mi go w serialu bardzo brakuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera chciałam napisać to samo, ZS ale w głowie szukałam jak ona się nazywa tak bardzo zapada w pamięć..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no tak to wszystko ma sens gdy komunikacja w zwiazku jest ok ale problem w tym, ze stworzysz KP ale czy ktos go przeczyta ? zrozumie? zastosuje ? czyli nadal podstawa jest poprawna komunikacja i chęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taka j.
yeez no tak to wszystko ma sens gdy komunikacja w zwiazku jest ok ale problem w tym, ze stworzysz KP ale czy ktos go przeczyta ? zrozumie? zastosuje ? czyli nadal podstawa jest poprawna komunikacja i chęć Kiedy to jest ważne aby dużo rozmawiać na rózne tematy, takzwanie dogadywać sie... To PK ma sens jeżeli dwie strony napiszą przeczytaja, przedyskutuja i zgodzą sie na pewne punkty w PK, czy to realne???? kwestia charakteru i podejscia do partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, widzę, ze próbujesz zatuszować poranną wpadkę z wydaniem się Twoich eyes only for ZS, ale chyba nie myslisz, że ja się nabiore :) lusiu sprawa została już wyjaśniona:P poza tym trudno na tą cholerę nie zwracać szczególnej uwagi skoro jest autorem topu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×