Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

>Coz moze dla Ciebie oszustem jest tylko ktos kto kradnie miliony, dla mnie kazdy kto zeruje na uczciwosci innych. Dziecko drogie... dla mnie ktoś, kto oskarża inną osobę o coś tak brzydkiego, a nie ma tak naprawdę mocnych argumentów, NIE JEST OSOBĄ UCZCIWĄ. Zresztą, ona jeśli już, to żerowała raczej na dobroci innych, a nie na uczciwości. Ktoś, kto jest biedny, niekoniecznie zaraz jest oszustem kiedy prosi o pomoc. Może i ona nie potrzebuje tej pomocy, nie wiem, chociaż mnie się wydaje... ale o tym już pisałam wcześniej. Te wasze "dowody" przeciw niej są tak mało przekonywujące, że strach ją kategorycznie ocenić jako oszustkę. Przykład choćby z tą "Rutkowską za trzy grosze", co pisała, że autorka handluje na allegro, bo sobie wpisała jej adres i wyskoczył jej link do konta jakiejś Karoli. Ja tez wpisałam i wyskoczyło mi coś zupełnie innego. Tyle, że mnie chciało się dokładnie sprawdzić jak się sprawy mają, a owej pannie co chciała rzucić kamieniem - już się tego nie chciało. Link był do konta wspomnianej Karoli, ale tam pojawił się KOMENTARZ osoby , która miała login taki jak ta dziewczyna. Login, a nie cały adres (adresu tamtej martyc co wystawiła komentarz nie znamy) I na takim czymś, na takich "wiarygodnych" dowodach mam kogoś oczerniać? Ktoś jej zarzucał, że nie odpowiada na pytania o ojca dziecka. A jakby czytał uważnie, to by zobaczył, że na pierwszej czy drugiej stronie już o tym pisała. Niezaradna, nieobyta w sprawach codziennych dziewczyna, ale dlaczego zaraz oszustka? Na takie oskarżenia brak dowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venus nikt
Nie jestem dzieckiem, szanowna pani juz od dawien dawna,uczciwosc innych to ich dobroc, nie oskarzam jej ale pisze o swoich watpliwosciach,to publiczne forum na ktorym kazdy, moze wypowiedziec sie na dany temat.W pracy ktora mialam okazje wykonywac widzialam wielu takich"uczciwych", i niestety lub stety zycie nauczylo mnie pewnej ostroznosci.Ale jak mowilam tego sprawa co pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>zawsze o to na podstawie ustawu o pomocy udziela sie stosownych informacji i kieruje petenta do odpowiednich innych instytucji. Jestem osobą w wieku, hmm, mocno średnim, dlatego tych spraw urzędowych załatwiałam w swoim życiu mnóstwo. Cudownie by było gdyby każdy urzędnik ochoczo i rzetelnie informował o wszystkim, nawet o tym, co można zrobić w razie gdyby kiedyś twoja sytuacja życiowa się zmieniła. A niestety najczęściej bywa tak, że niektóre panie z łaską informują o tym, co nas dotyczy obecnie. Ona pisała, że przerwała naukę jak zaszła w ciążę (błąd, mogła kontynuować, no ale to inna bajka) więc renta jej przepadła. To musiało być ponad trzy lata temu. Jak myślisz, ile urzędniczek jest na tyle rzetelnych, żeby jej w takiej sytuacji powiedzieć, że jakby kiedyś, dajmy na to, chciała wrócić do szkoły, to renta znowu będzie jej przysługiwała? Bo mnie życie nauczyło, że jak się sama nie dopytam, to się dowiem tylko części. Ale ja żyję na tym świecie lat grubo ponad czterdzieści, nie jestem dopiero co wkraczająca w dorosłość młodziutka kobietą, więc wiem już o takich sprawach więcej... A już ZUS jest szczególnie chętny do wypłacania pieniędzy:-D >:Gdyby autorka miala rzeczywiscie prawo do renty, a jej rodzice nie zyli na 100% uzyskalaby informacje na ten temat Pisała, że miała rentę, ale straciła ją jak przerwała naukę.Widocznie nikt jej nie poinformował o tym, że znowu może ją dostawać jak wznowi naukę. Powtarzam, może ona i jest oszustką, nie wiem. Ale uważam, że tutaj na forum nikt nie ma prawa TWIERDZIĆ tego z całą pewnością, że tak jest bo po prostu nie macie na to dowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanim mops wyplaci....
cokolwiek najpierw dokladnie przeswietla delikwenta,wiec gdyby miala inne zrodla dochodow o ktorych pisze, na bank nie mialaby tego zasilku,wiec wydaje mi sie podobnie jak venus ze kobietka mija sie z prawda.... na szkole 60 zl? to szkoly zaoczne dla doroslych przypuszczam ze to ogolniak sa platne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Powtarzam, może ona i jest oszustką, nie wiem. Ale uważam, że tutaj na forum nikt nie ma prawa TWIERDZIĆ tego z całą pewnością, że tak jest bo po prostu nie macie na to dowodów. Nikt tego nie twierdzi z całą pewnością, szkoda jednak, że Autorka nie odniosła się do naszych wątpliwości. Ja sama pytałam ją o pewne kestie kilka razy. Niestety bez rezultatu. Parafrazując Twoje słowa. Może i ona potrzebuje pomocy, może jest zagubiona, ale pewnymi wpisami pokazała, że nie do końca jest z nami szczera - i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikjj
nie wszystkie szkoły sa płatne u mnie jest jedna do której chodzi moja kumpelka i nie płaci ani grosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanim mops wyplaci....
Może i ona potrzebuje pomocy, może jest zagubiona, ale pewnymi wpisami pokazała, że nie do końca jest z nami szczera - i tyle. DOKLADNIE TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mieszajcie dziewczynie we lbie. sama bym sie pogubila. sprawdzilam dokladnie o co chodzi z alleggro. dziewcczyna o niku karola2030 ma innego maila, specjalnie wyslalam wiadomosc zeby zobaczyc na jaki adres wysle. w jej komentarzach pojawil sie nick zblizony do nicka autorki, dlatego wyskakuje. poza tym, jest maila martac1@wp.pl , martac1@buziaczek.pl i jesszcze dwa inne.szukacie sami problemoow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja założe
się że wiele osób skłądających tej dziewczynie obietnice pomocy poporstu sie nie wywiąże z nich ..bo im sie nie bedzie chcialo...złe miejsce na szukanie pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 13:48 [zgłoś do usunięcia] BiednaMama 2323233 cudowna wenus - widzisz i tobie tez sie dostaje " Jak to mówiono-ignorancja to siła:D.To dlaczego nie byłaś na skrobance:P?Bo coś mi trudno uwierzyć w niezasłużona biedę:P.W każdym razie cały czas dajesz powod aby sądzić że ta bieda jest zasłużona:P.A robotę polecam w zachemie-tu 2 głupców się zagazowało i może na ich miejsce zostaniesz przyjęta : http://etox.2p.pl/biblio.html?str=6 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max,,,,,,
Autorki już nie ma o tej porze,,,,, Jutro napisze rano z biblioteki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghghgdsdsd
Dla niektorych wszystko wyglada pieknie, niestety to tylko przepisy na papierkach MOPS - pracowalam w jednym na stazu i powiem wam tylko tyle ze ci ktorzy naprawde potrzebowali, to gowno dostali, nigdy dla nich kasy nie bylo, za to ci co ja mieli zawsze kurwa cos dostali. Urzdniczki przyznawaly kase dla najblizszych i znajomych. To samo obiadki w przedszkolu i oplata za przedszkole, ci co potrzebuja gowno dostana. Znam duzo odob ktore potrzebuja pomocy, ale po kilkunastu odmowach, w dupie maja caly MOPS. W mojej miejscowosci sa glodujace rodziny, MOPS im nie chce pomoc bo mowi ze juz kasy nie ma na pomoc, za to w lutym wychodzi gazetka gminna w ktorej pisze ze Mops-owi zostalo np 30 tys z zeszlego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno "każdy ocenia innych według siebie..." :-D Coś w tym jest no nie??? Ktoś kto sam nie kombinuje, nie oszukuje i nie kradnie - raczej nie będzie podejrzewał nikogo o niecne intencje, bo po prostu nie przyjdzie mu to na myśl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juramita
Mnie sie wydaje, ze autorka oprocz tych 450 zl o ktorych pisala ma rowniez rente czy jakies inne zasilki i w sumie w skali miesiaca w granicach 800 - 1000 zl ma. Fakt, diabelnie malo! Gdyby poszla do pracy stracilaby jakies tam zasilki a realnie patrzac pewnie zarobilaby tez okolo 800 zl. Wiec jej sie nie oplaca i tyle. Przyzwyczaila sie do tej biedy i tak wegetuje. Takich ludzi jest mnostwo, taka wyuczona bieda i wegetacja. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja założe
3 osoby na 500 postow pomogly i co reszta chciala pokazowke strzelic czy jak ?500 / 3 3 ktore pomogly i 497 ktore zjebaly co za kraj ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie78
niech sie wpisza osoby które wyslaly cos biednej mamie zbieram informacje. Wiem ze byla to ostra siostra wiec niech tez sie zglosi i napsize co wyslala dyrektore mgadaleska i cudowna wenus napiszcie co wyslaliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znając życie
To napiszą, że to nie Twoja sprawa. Ciężko się przyznać do tego, że się dało zrobić w booca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam pytanie78
Bo to nie jest twoja sprawa, a wy żadnych dowodów na to, że ona jest oszustką nie macie, więc skończcie pieprzyć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znając życie
Taka moja sprawa jak i Twoja. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam pytanie78
Wpieprzanie się w życie innych i ocenianie to wasze główne zajęcie, nołlajfy cholerne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znając życie
życie kochana, życie przez takie jak ona, ktoś naprawdę w potrzebie niestety jej nie uzyska gdyby sami uczciwi ludzie byli, nie byłoby podejrzeń. niestety są ściemniacze, a takich należy pokazywać ku przestrodze i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnkjkk
potrzebującamama jestes tutaj czasami???ja tez jestem z slaska .moze moglabym pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam pytanie78
Dowody poproszę, jasne klarowne dowody, że laska jest naciągaczką. A nie DOMYSŁY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena wojowniczka 2000
ja wysłałam 23.000 zł. i zrobiłam stałe zlecenie dla jej konta na kwotę 2000 zł. co miesiąc i dodałam nową pościel i kombinezon dla jej synka a tobie kutasie co żal? Pilnuj swojego nosa a nie wpierdalaj się w czyjeś życie bo jak będziemy mieć ochotę to kupimy jej nowego MLa i chuj ci do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znając życie
mam Ci przekopiować wczorajsze kilkanaście stron? poczytaj ze zrozumieniem wpisy innych osób, może coś wyłapiesz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena wojowniczka 2000
narazie jedyne klarowne dowody to te które świadczą o tym jakim głupim ciulem jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam pytanie78
To w dalszym ciągu są domysły. A gdzie dowody? Łatwo jest kogoś opluwać i gnoić. Ja na tym topie widziałam głównie to. Poza tym, j.w. Co ci do tego, że ktoś jej coś wysłał? Nikt nikogo nie zmuszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znając życie
To w dalszym ciągu są domysły. A gdzie dowody? Łatwo jest kogoś opluwać i gnoić. Ja na tym topie widziałam głównie to. ja nie opluwałam i nie gnoiłam. Zadałam kilka pytań autorce, na które nie raczyła odpowiedzieć. Kilka prostych pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×