Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerazonaa 1

Czy moja teściowa jest czarownicą ????

Polecane posty

Gość bagienko
Podoba mi sie pomysl modlitwy. Tej o szczescie nie znam, ale sprobuje, dzieki dziewczyny. Mysle, ze latwo drwic z innych dopuki samemu sie nie doswiadczy tragicznych wydarzen i znikad nie ma pomocy. Okazuje sie wtedy, ze wlasnie modlitwa jest ostatnim wybawieniem :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagienko
Autorko, jest jeszcze mozliwosc ze twoja tesciowa jest lekko niezrownowazona psychicznie. Moze bylo jej glupio, ze sie skaleczyla i chciala to ukryc. Do tego kleptomanka, kradnie innym co sie jej spodoba. Moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo
,,,,,,, predzej zdechniesz niz tu cos zrobia to zdanie ma byc dowodem na to, ze twoja tesciowa jest czarownica?kultura to ona nie grzeszy, ale chyba jej o to chodzilo, ze budowa drogi idzie tak wolno, ze dlugo tam asfaltu nie zobacza... dla mnie to dowod, ze sobie cos wkrecasz mysle, ze bagienko probuje to jakos rozsadniej wyjasnic ale wydaje mi sie, ze nie tylko tesciowa moze miec problemy z rownowaga psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo
i atorko o co ci chodzilo z tym wazonem na stole u tesciowej? to tez ma byc dowod na to, ze jest czarownica? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
tak bagienko moze miec racje i wcale tego nie wykluczam jak rowniez tego ze moze jestem troche przewrazliwiona na jej punkcie. Ale nic nie usprawiedliwia jej gupiego zachowania jak i chamskich oddzywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
to ze sie skaleczymy to wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
jestes wredna bo znowu mnie obrazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo
nie chcialam byc wredna, moze troche za ostro pojechalam ale z mojego punktu widzenia to jest smieszne, takie samonakrecanie, po co tak sobie uprzykrzac zycie? piszesz, ze mialas ciezkie przezycia za soba, ale moze tesciowa tez takie miala i dlatego jest 'pokaleczona' i zachowuje sie dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7829387987
chyba jest jaki test zeby sprawdzic czy jest czarownica.... Kup jej miotle jak ja zaprosicie na Gwiazdke, i zobacz, czy wroci czy na niej do domu.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
moze miala..... ,,,,,,, predzej zdechniesz niz tu cos zrobia,,,,wcale nie napisalam ze dlatego jest czarownica, czytaj uwaznie a nie caly czas mnie atakujesz nie znajac kompletnie calej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
hahha dobre z ta miotla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
powinna sie od nas odczepic i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia a skad wiesz jak bys sie czula bedac na moim miejscu wiec skoncz te glupie komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo kurdeeee
a ja uwazam ,ze babka moze praktykowac jakies gusła Nie podoba mi się to ,ze zabrała łyzke , talerz i poszewke :-0 naprawde dziwne zachowanie , z ta krwia tez nie ciekawie Mozna rózne rzezcy pisac , mozna się mylić , ale mi się to nie podoba i juz Normalny człowiek tak się nie zachowuje Normalny człowiek poprosiłby o chusteczke i przemył rane woda , anie po cichu opuscił ręke zeby krew kapała i to w taki sposób zeby nikt nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
no ale malibooo twierdzi ze to wynik jej okaleczenia .Poprostu udawala twardzielke co w tzm dziwnego to na huj jej husteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
teściowa właśnie zadzwoniła i powiedziała "oby dom twój ogniem kipiał, bada bada bum" i coś jeszcze dodała, ale pod nosem, nie słyszałam, potem odłożyła słuchawkę. Boże, dziewczyny, jestem przerażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
Właśnie znalazłam pod kaloryferem zawiniątko ze skrzydłem z piórami, pióra są białe, skrzydło małe.. Boże.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo
moze jest jakies prawdopodobienstwo, ze tesciowa sama wierzy w jakies gusla i je odprawia, ale w tym wypadku nalezaloby jej tylko wspolczuc :S a nie zasytanawiac sie nad skutecznoscia tych czarow poza tym to co zawsze mnie zadziwia to biernosc ludzi..zobaczylas swoja lyzke w jej kuchni? albo swoja poszewke w jej domu? no to do diaska dlaczego jej sie po ludzku o to nie zapytasz? mozeby wyjasnilo sytuacje i nie musialabys godzin spedzac nad dociekaniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
w ogródku leży martwy kot z wbitym nożykiem ..... :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny ja potrafie
wyczuc kiedy mi ktos zle zyczy albo przeczuc np. smierc bliskiej osoby. Wierze moze nie tyle w czary jako slowa i gesty ale jako pewne intencje z pewnym skutkiem. Gesty sa pomocne tylko przy wizualizacji tego co chcesz osiagnac. Ale przechodzac do sedna, zrobilam sobie troche "napakowanej symbolami" bizuterii, uwazam ze pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
na parapecie leżał naszyjnik z wisiorek z wosku, z zatopionymi włosami :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
przed chwila weszlam do lazienki, zauwazylam jakies plamki krwi, zajrzalam za pralka a tam odkrojona glowa myszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
właśnie ktoś rzucił w okno martwym strusiem :( Jestem taka przerażona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
W wannie leży wypatroszona kura. co ja mam o tym wszystkim myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo
'Wierze moze nie tyle w czary jako slowa i gesty ale jako pewne intencje z pewnym skutkiem.' wlasnie, uwazam ze wszystko mozna logicznie wyjasnic, choc nie wszystko jeszcze mozna, ale niektorzy wola wierzyc w magie i czary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
W koszu na bieliznę znalazłam figurkę, chyba z wosku, figurka ma na sobie małą bluzeczkę z wyszytym napisem "Agata" (moje imię) i ma przyklejone blond włosy (ja jestem blondynką). Co teraz? Dzwonić na policję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo
wbij w figurke igle i zobacz czy cie zaboli jak zaboli to znaczy ze laleczki voodoo dzialaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
Z nerwów zamówiłam sobie pizzę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
dziekuje za podszywy naprawde smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaa 1
Myślicie że powinnam iść pod jej dom i rzucić czymś w jej okno? Może cegłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×