Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość berciaa

DUKAN raz jeszcze od 18.10.10

Polecane posty

Witajcie laseczki OJ UMIERALAM dopadla mnie grypa żołądkowa powoli wracam do świata żywych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z Wami śpicie? Dawno nie widziałam tu takiej ciszy Idzie weekend co będziemy jadły ja mam ochotę na sernik dukanowski a może zrobię kopytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Berciaa!!! Ja to ostatnio wogóle nie mam weny na gotowanie, ciągle tylko serki homo zjadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, 6 dzień się rozpoczął, ja jakoś też nie mam weny, ale polecam wam gorąco karczek wołowy, wczoraj jadłam już drugi raz i jest naprawdę i pyszny i mega chudy :)) u mnie jest co prawda w jednej masarni i dziś idę na niego polować. Kupiłam też wczoraj mintaja i chcę go zrobić w foli, jakie przyprawy najlepiej pasują do takiej rybki? Bo nie chcę przesadzić. A i takie pytanko mam do piersi z kurczaka, proszę dziewczyny napiszcie jak ją robicie bez tłuszczu? Zbliża się weekend a ja bym się tak piwka napiła ... yhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam o najważniejszym! :D Ponieważ nie mam narazie (dobrze działającej) wagi ważę się u mamy, i ubyło mnie prawie 3 kilo :D aż to wrzucę w stopkę ;)) a ważyłam się popołudniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierś z kurczaka posypuje przyprawami i smażę na patelni grilowej bez tłuszczu pycha z musztardą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berciaa a jak i Ciebie z wagą na dzień dzisiejszy? Bo nic w stopce nie zamieszczasz ;) Jak widzisz efekt po ciuchach Pierś zrobię jak mówisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopki nie zmieniam bo boje się wejść na wagę bo co 2 dzien grzeszę ale po ciuchach widzę róóżnicę pożegnałam się z roz. 42 kupuję 40 lub bluzki M Jeszcze do ideału daleko ale na początek mily akcent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bercia czemu
uciekłaś z naszego topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ucieklam jestem ale nic nie piszecie a ja naprawdę chcę schudnąć za 10 minut idę do domku najprawdopodobniej odezwę się w poniedziałek miłego weekendu laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny słodkie jak maliny :P :) dzis zjadlam mleko z otrebami na sniadanie , w pracy 2 jajka i piers gotowana (zaraz chyba sie pozygam ) juz mnie mdli od tego jedzenia ... niewiem co na kolacje ..ale chyba chleb z szynka i twarozkiem zjem ( razowy ) - musze bo sie rzucę na cos !! albo zupke krem sobie zrobie np. brokułowa :) powiem wam , ze ja tez z tymi serkami naturalnymi nie wyrabiam !! waniliowe lepsze 100 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Bercia ale po tej grypie to na pewno Cię coś ubyło Biedaczyno Ja lubię jogurt naturalny ale tylko z włoszczowy. Zott i inne sa ohydne. A serki homogenizowane też kupuje naturalne tylko przerabiam sama aromatem i słodzikiem na waniliowe. Ja wczoraj dostałam @ to bym teraz "oczami jadła" Nie wiem jak u Was ale ja od ka jestem na diecie to uregulowała mi się @-28 dni. Bo tak to był meksyk do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak dajecie radę w weekendy z dieta bo u mnie w tygodniu ok ale w weekend totalna klapa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jak leci Kobietki? U mnie @ spóźniona o 6 dni... Już panikowałam, że znowu torbiel, ale muszę i to sprawdzić, może to przez dietę... U mnie po 3 tygodniach diety wygląda tak: w sobotę się ważyłam -5kg /hura!!!/ w niedzielę - waga to potwierdza, po południu dostałam @, staję dziś na wagę a tam tylko -4, a ja wczoraj nic nie podjadałam, miałam dzień poza domem, nawet mało piłam a tu kg na plus. Może to przez @, ale do tej pory uważałam, że przed zatrzymuję wodę i więcej ważę, a później to już zlatuje... A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wielkie gratulacje Naela 5 kilosów mniej dobry wynik a tym 1 to sie nie przejmuj to chwilowe Ja grzeszę nie wchodze na wagę trudno mi przejść obojętnie kolo ciastek itp martwi mnie brak silnej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość originala flower
- 5 kg brawo. Zobaczysz , ża po @ dojdzie Ci jeszcze z kg od razu na minusie. Dla mnie też weekendy to udręka. Coraz ciężej mi dietę trzymac:( Niby spadek wagi powinien mnie motywować a tu na podwrót. Poza tym nie mam czasu nic ugotować i na te serki, jogurty itp to patrzec nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A robiła sobie moze która z Was badania krwi na diecie? Bo ja podobno strasznie blada jestem. Sama róznicy nie widzę ale kilka osób mi to juz mówiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie ale mam zamiar może nawet w tym tygodniu iść na badania bo i @ jakoś nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercia, ja też mam 36 lat, dwie ciąże za sobą, dzieciaki 4,5 i 1,5 roku i po ostatnim porodzie kuracje hormonalną... Też mi rewelacyjnie nie spada jak niektórym Dziewczynom na forum, ale ja jem dużo, nie chodzę głodna, tylko, że pilnuję bardzo co jem. Najgorszy był pierwszy tydzień. Moje słabości to jabłko od czasu do czasu, codziennie śmietanka do kawy i jeszcze codziennie serek danio waniliowy, chyba on mi zastępuje słodycze... A swoją drogą, to ja nie mogłam się przyzwyczaić do nabiału, zresztą codziennie jem dużo kurczaka gotowanego i makreli wędzonej. A tak w ogóle to się cieszę z tych 4 kg w ciągu 3 tygodni, to też nieźle. Zresztą nie ważne, że wolno spada, ważne, że spada!!! Wydaje mi się, że już po ubraniach troszkę czuję, nie opinają mnie. Bercia! wytrwałości życzę i Tobie i sobie i nam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę teraz robić badania w medycynie pracy, więc zobaczymy. Tylko, że nie będę miała porównania, bo już 1,5 roku nie robiłam badań krwi i moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak tam :) Ja sobie w weekend zaszalałam .... :( pizza , macdonald , owocki ...achhh nie ważyłam się bo się boję , że przytyłam ...powiem wam , że weekendy są bardzo cięzkie :( Ale od dziś robie same proteinki znowu ..... przez 5 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×