Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość berciaa

DUKAN raz jeszcze od 18.10.10

Polecane posty

Hej Myszka Z tego co Piszesz to wcale nie Wazysz dużo:) Ja do pracy biorę zazwyczaj duży jogurt naturalny z włoszczowy (tylko ten mi smakuje) i mieszam z otrębami:) Ale nic tak jak ostatnio:) Ola zobaczysz, ze jak staniesz na wadze to będzie w dóóóół:) A i Kochane wybrałam już suknię ślubną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyszłam za mąż 25.09.10r ale był to slub cywilny teraz jestem w trakcie zmiany dokumentów, po prostu masakra, a najgorsze jest to że za 2 lata zmieniam adres i to samo mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollllllla
original- dzięki, obys miała rację z tą wagą. Ale podziel sie sekretem- jaką suknię wybrałaś , jakiego typu? Ja to nawet koncepcji nie mam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dół Identyczna do tej tylko gorset na dole zdobiony trzema różyczkami i delikatnie marszczony i miseczki są bardziej w kszrałcie trójkątów: http://www.google.com/imgres?imgurl=http://oiw.pl/komis/suknia_4916.jpg&imgrefurl=http://oiw.pl/komis_sukien_slubnych/6/3/4916/suknia_slubna_papa_michel_entoria.html&usg=__mP1a7bzYL8QuxkWfxY0grFv7EvM=&h=487&w=399&sz=31&hl=pl&start=226&zoom=1&tbnid=1xXgSlBeiIXuhM:&tbnh=139&tbnw=125&prev=/images%3Fq%3Dsuknie%2Bslubne%2Btiul%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dsafari%26rls%3Den%26biw%3D1024%26bih%3D597%26tbs%3Disch:10%2C5556&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=266&vpy=259&dur=1209&hovh=248&hovw=203&tx=115&ty=121&ei=j1vBTMXCEsuLswaJ8um4CA&oei=OVvBTN_gMcHNswbQ9emZCA&esq=13&page=13&ndsp=17&ved=1t:429,r:1,s:226&biw=1024&bih=597

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
original - suknia śliczna:):):)ja to po starej drodze chodze z moim przed slubem bylismy 12lat, mamy córcię co ma już 10lat:):):)ale dziękuje kochana:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollllllla
original- śliczna- jak dla królewny ale dzięki temu, że ten dół tak wugląda jest nowoczesna. Atomówka- wszystkiego naj naj naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny:) Ciekawe czy tej mojej marudzie bedzie się podobała:) A i slubuję najprawdopodobniej 12/02/2011:) Tak , ze muszę zacząć rygorystycznie diety pilnować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola- dzięki:) śmiać mi się chce z samej siebie, zamiast przed slubem się odchudzać tak jak wy dziewczyny to ja po hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zawrzało na topiku... Witam nowe Panie! zawsze razem raźniej. Młodym i przyszłym Mężatkom gratuluje i życzę naj, naj... Ania - nie narzekaj, ja też dopiero 1 kg - a do zrzucenia mam prawie 20. A to czy zaczęłaś przed czy po nie ma znaczenia, efekty będą! Nie spada teraz to po spadnie szybciej. A Zuzka to już drugi dzień plącze się po topikach widzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orginal flower
Naela-dziękuję. Przynajmniej motywację dodatkową mam. A po za tym termin nagli i wszystko na wariackich papierach jest robione to zażyję trochę ruchu:) I jak się synek czuje? atomówa-Dziękuję i wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! Zobaczymy, na razie biorę go na przetrzymanie bo jak pojadę do lekarki to znów antybiotyk a dopiero w ubiegła środę skończył brać poprzedni. W ogóle z moimi dziećmi to mogłabym książkę napisać o tym co przeszłam w ostatnim roku, /na szczęście w nieszczęściu, to choroby wieku dziecięcego, ale jedna za drugą i do tego oboje/, teraz było chwile przerwy od lipca do września i znów jazda... Do lutego będziesz szczuplutka na tej dietce, suknia śliczna a Ty filigranowa... cóż dodać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do weekendu to nie wiem czy znajdę chwilę aby popisać. W domu to mam wycisk z dzieciakami, jakby co, to w poniedziałek się melduję. Trzymamy dietkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J a też się żegnam bo już kończę pracę a i lecę na uczelnię. w ten weekend mam zjazd;/ I dzisiaj do 21 więc nie będę miała jak pisać. I dla zaineresowanych czyli Oli i innych -smacznego piwka na weekendzie:) Papa Laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollllllla
Macham na dowidzenia dziewczynki. Melduję sie w poniedziałek. Miłego weekendu i trzymamy się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLOW,HELLOW. ZAKOŃCZYŁAM i FAZĘ 2,7 KG MNIEJ /TROCHĘ MALUTKO/ A DZISIAJ JUŻ SERWUJĘ WARZYWKA mniam !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloooo jest dzisiaj ktośśśśśśśś, ja wieczór spędzam sama, przy piwku, wczoraj też wypiłam i to 2 no i drinka, a dzisiaj 1 dzień II fazy, masakra cały dzień jem, placki z cukini mi nie wyszły i poszły do kosza:(, ale za to super serniczek zrobiłam mniammmmm, jest ktoś ?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw2010 - ja schudłam 2kg wydaje mi się że to i tak nieżle:):)):) biorąc pod uwagę że w 5 dni 2kg to chyba niezle:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co dziś jemy? rano byl ser bialy z jogurtem i ze slodzikiem a do pracy zabralam 2 serki wiejskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
original flower uważaj bo będziesz gdakac HiHi Powiedz mi z czego Ty się odchudzasz jak z Twojej wagi wynika że jesteś sucharkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berciaa-Aleo zamiast gdakać to sama zacznę znosić:) Bo ja wygladam na więcej od bioder w dół. Taka jakaś śmiesznie zbudowana jestem , ze góra to 34-36 rozmiar a dół czasami 36 ale najczęsciej 38. Poza tym chcę się ładnie prezentować na weselu choć to wyszło w trakcie odchudzania:) atomówa- Zła kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×