Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdecydowana wegetarianka

czy mam szanse spotkac faceta ktory tez jest wegetarianinem?

Polecane posty

Gość gjgjgjg
Aha,no i to nie jest wkestia jedzenia bądź nie jedzenia tylko właśnie bardziej tej otoczki,ideologii.Może jak odrzucasz muzułmanina tylko dlatego że jest muzułmaninem to nie wiesz co to jest miłość? bez przesady. A co do butów plastiku i skóry..chyba bardzo trudno jest tak żyć,by nigdy niczego ze zwierząt nie wykorzystać.Sama bardzo bym tak chciała ale tak całkiem to nie potrafię..pewnie nawet czasem nie wiem o czymś.Ale już samo niejedzenie mięsa może pomóc tak jak i używanie kosmetyków nietestowanych na zwierzętach.. no i tak samo to co zrobić jak sie chce nakramić psa na przykład..o niego też trzeba dbać,chcemy dbać..no i tak samo jak żyjące rośliny.No coś jednak jeść trzeba a myśle że rośliny to mniejsze zło mimo wszystko.. Dlatego ja naprawde rozumiem,jak ktoś z mięsa nie potrafi i nie chce zrezygnować. tylko dlaczego tak mu ciężko zrozumieć tych co to robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjgjgjg
a to całe gadanie,że z roślin w takim razie też powinniśmy zrezygnować..co wy nam chcecie udowodnić? Że wcale nie jesteśmy tacy dobrzy jak myslimy? Ja wcale tak nie uważam.Chciałabym być jak najlepsza,dobra,idealna ale wiem że taka nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjgjgjg
a co do tej miłości..to chyba lepiej szukac kogos kto nam odpowiada niz sie wiazac z kims dla zabicia samotnosci ...no zależy mi na tym żeby facet do mnie pasował :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta menstruacja to juz przesada:) czyli z tego tematu mozna dowiedziec sie ze czlowiek powinien wpieprzac tylko rosliny (najlepiej te ktore juz nie zyja :) bo jak je zrywamy to boli. Aha i jeszcze chodzic na czterech lapach bo kregoslup cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była wegetarianka...
Porównujesz wegetarianizm do muzułmanów. Tak, dla mnie religia nie jest niczym odpychającym także... A niski itd. to już troszkę co innego jednak. Bo to ma wpływ na geny.. i w ogóle. Czy jesz mięso, czy też nie to nie ma znaczenia dla otoczenia, więc i dla mnie nie powinno. Tak samo z wyznaniem. Mam kolegę Muzułmanina i wcale mnie nie odrzuca - a wręcz przeciwnie bardzo interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była wegetarianka...
A wracając do samego wegetarianizmu, to ja także zrezygnowałam dlatego między innymi, bo to żałosne tak zajmować swoją osobą otoczenie. Gdziekolwiek się wybierałam, gospodarze bardzo musieli się starać, abym i ja tam miała co jeść. Nie chciałam być utrapieniem dla ludzi. (bo samo mówienie, aby się nie wysilali nie wystarczało) A już w ogóle nie przyszłoby mi do głowy, aby wymagać i narzucać swoje wizje innym. To jest egoistyczne i chamskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była wegetarianka...
A gdyby tak byli autorki stwierdzili, że kochają piłkę i ona musi to uszanować i w związku z tym każda randka tylko i wyłącznie musiałaby odbywać się na trybunach? Byłoby to fair?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była wegetarianka...
Oczywiście uwzględniając, że autorka nie lubi piłki nożnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była wegetarianka...
Jak można pod przykrywką szanowania zwierząt nie szanować ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była wegetarianka...
Ale jesteście płytcy.. A może jeszcze dodajcie, że na śniadanie także musi jadać liść sałaty ze szklanką wody, bo każdy inny odpada.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnej salaty! chcesz zeby facet zabieral jedzenie innym zwierzeta? ta salate mogl dostac jakis biedny glodujacy krolik...ale nie... :( tez nie znam zadnego faceta wege

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś idiotką
bo jedzenie osobników własnego gatunku jest cholernie niezdrowe :classic_cool: Co udowodnili choćby ludożercy umierając na zgąbczenie mózgu :classic_cool: które ciebie już chyba dotknęła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego samego gatunku? jedzenie kregowcow jest bardzo niezdrowe masz racje. ale skoro sie juz chcecie na sile truc, to zezryj wlasnego bachora albo poczestuj sie kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś idiotką
i mnie, ale ja nieświadomie zjadłam ciocię, która przyszła w paczce z Ameryki. Było skremowana i chciała być pochowana w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbanowane Kciókiem
Pozuję na taką nowoczesną i postępową bo liczę na posadę jurora w Tap Madly gdyż bardzo kocham Joanne Krupę oraz pokój na świecie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była wegetarianka...
Pisząc takie coś, to już możesz być pewna że nikogo nie znajdziesz. kto zasnąłby z tobą w jednym łóżku? Bo ja na pewno nie odważyłabym się nawet w pokoju obok. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była wegetarianka...
Większość facetów nawet weganów z pewnością wykluczyłaby was z powodu braku inteligencji i egoizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była wegetarianka...
A niektóre z Was jak widać jest już chora psychicznie, co wyklucza małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była wegetarianka...
A ja jestem byłą wegetarianką co wyklucza regularne stolce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie wyklucza malzenstwa :) mozna trafic na takiego samego psychola lub ukrywac sie z choroba. Zeby potem zjesc partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była wegetarianka...
Niestety biorąc ślub w kościele katolickim trzeba powiedzieć, czy są w rodzinie choroby psychiczne, lub czy samemu się takową posiada. Jeśli tak to małżeństwo nie może zostać zawarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale nie gatunek kregowce ;) jedzac kogos swojego gatunku jesz czlowieka. Ktory jest kregowcem ale kregowiec to nie gatunek a podtyp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×