Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Właśnie miałam pisać :D Pewnie jest więcej tematów na lipiec 2011 z tego jeden mj bo tego nie zauważyłam wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak się robi tłok, to nie można się normalnie porozumieć, bo łatwo wypowiedzi umykają. Mi się zdecydowanie bardziej tu podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat lekarza to ja sie nie wypowiem bo u nas w StKholmie ciaze prowadzi barnmozska czyli polzona. Do niej sie idzie w 6 tygodniu ciazy, ona robi wszystkie badania i jak cos sie dzieje to ona mnie rejestruje do ginegologa... Tak wiec przed swiatmi mam wizyte i mam nadzieje,ze juz zobacze dzidzie... Cala ciaze prowadzi tutaj polozna, do ginegologa zerka sie zadko, dopiero w ostatnim trymestrze ciazy...Tak wiec tutaj nie bede sie duzo wypowiadac.. Juz mam metlik z rodzicami i tesciami bo Tego nie rozumieja jak to jest he heee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o No szoknęłaś mnie troszkę. Ciekawe dlaczego takie podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja będę lecieć już :) Trzeba w końcu nynać bo jutro nowy tydzień, nowe wyzwania ;) Trzymajcie się tu cieplutko i nie zapomnieć o pozytywnym myśleniu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj uwazaja ,ze ciaza to nie choroba. Ginegolog cie nie przyjmie za nim nie dostaniesz skierowania od poloznej... To nie jest taka polozna jak w pl, To sa kobiety zajmujace sie tylko ciezarnymi i robia wszystko to co ginekolog... W szwecji jest Aborcja dostepna ,wiec niestety ginegologow by braklo jak by tak nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska jest niesamowicie rozwinięta pod względem medycyny. W Holandii dali by mi paracetamol 500 i powiedzieli zebym się zgłosiła jak urodzę (tam jeszcze ciągle baby w domach rodzą!!) POWAŻNIE! Szybko z tamtąd się zwinęłam jak poszłam do lekarza z wymiotami, biegunką i gorączką(objawami, które mogły być np. malarią), to lekarz nie badamąc zapisał mi wodę z solą i cukrem! ŻENADA. Tylko Polska!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez cale dni plodne robilam testy na owulacje tak wiec dokladnie szczyt mialam 11, 12. listopad.... Dzisiaj mam 36 dzien cyklu ,wiec jestem miedzy 2- 3 tygodniem ciazy. Robialam elektroniczny test wczoraj i wyskoczylo 2- 3 tydzien. wiec jestem na samej koncowce 3 tygodnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tutaj tak jest... One tez robia USG I wszystkie badania, terminy masz wystawione juz do przodu ze hoo hoo, jak juz jestes w 7,8 miesiacu ,Ona sama przyjezdza do Ciebie do domu i przygotowuje Cie to porodu i wszystkiego co potrzebujesz, potem do dwoch miesiecy jeszcze jej podlegasz i ona zajmuje sie dzidzia.uczy Cie wszystkiego... Kolezanki sa bardzo zadowolone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×