Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....PŁEĆ....SKĄD JESTEM kate1238.........25..........26.09........03.07.........? .........małopolskie alex81............30...........01.10........08.07..dziewczynka..śląskie agata_85.........25..........03.10........10.07..chłopak ..? śląskie XanulaX...........27..........05.10.......12.07.......... ....Szczecin monada2003......30.........06.10.........13.07........?.. .łódzkie susi1978..........33.........07.10..........14.07....córeczka.....śląskie Ukryteznaczenie..26.........9.10........16.07...........d olnośląskie kasia_k26.........27.........10.10........16.07......?... ....śląskie Asiula2323........24.........11.10.......17.07.......... ? pomorskie marta8322........27..........11.10........17.07.......... wielkopolska andzelinka09.....20.........15.10.......22.07.......chło piec..podkarpacie mak82.............28..........16.10........22.07........? ...wielkopolska marcelina13.......29......... 15.10........21.07......?........śląskie katiaa85.........25.........16.10.......24.07........?... Wielkopolska Lipiec2010........25.........20.10.....26.07.?........... mazowieckie ebudka............31.........20.10.....26.07.....CH...... .Mazowieckie/Wielkopolska babababum......21.........20.10.......27.07.....?..Wielko polska /Irlandia monisia8002......30..........24.10.......31.07..........? Sto ckholm Eliose..............22..........24.10.......31.07.......? .....Katowice 1991-szczęśliwa..20.........25.10........1.08.......?.. ....Szczecin Alex miało być 10 a nie 01 po prostu nie zauważyłam pomyłki, ale już poprawione więc ok:) ostatnio strasznie zaczęły krwawić mi dziąsła i miewam krwotoki z nosa, też tak macie? i jak wam weekend mija bo u mnie strasznie leniwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mnie dziąsła krwawią od około 2 miesięcy i mniej więcej tyle czasu leci mi nad ranem krew z nosa. Z tego co się orientowałam, to jest to normalne :) Ja też buszuję na allegro :) ciągle czegoś szukam i się rozglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruchów wciąż nie ma a bulgocze coś... ktoś hiihihihiih Ciotki Klotki a czy Wy macie takie wrażenie jak ja, że w II trymestrze ciąży jest dużo lepszy seks niż przed ciążą? doznania są silniejsze i to bagienko w środku dobrze działa :D a może ja jakaś dziwna się robię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawienie z nosa i dziąseł jest czymś normalnym w ciąży, zwiększona ilość krwi uciska na drobne naczynia krwionośne. a na krwawienie dziąseł polecam zieloną płukankę elmex na odsłonięte szyjki zębowe, krwawienie po codziennym stosowaniu ustępuje :) jakiś czas temu kupiłam sobie takie koszulki i jestem bardzo zadowolona, nie były zbyt drogie a po praniu nic się z nimi nie dzieje i pozytywnie nastrajają :) http://moda.allegro.pl/nowa-pizama-koszula-ciazowa-do-karmienia-s-m-cze-i1401731259.html http://moda.allegro.pl/koszula-do-karmienia-m-rozmiary-wybor-i1401057337.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje maleństwo się rusza jupppppi nie kopie jeszcze tego nie czułam ale leżałam na boku ale znudziło mnie się i położyłam się na plecy a tuuuuu :) po lewej stronie brzucha taka górka a z drugiej strony normalnie, musiał chyba podpłynąć tak blisko i z jednej strony chyba główką :D możliwe to? czy wymyślam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, u mnie wszystko ok. Dzis na miescie obiadek pozniej chwilka u rodzinki i tak dzien minal :) mam straszna ochote na chipsy cebulowo-serowe :) :) Eliose jak sie czujesz ? Bol minal ? Ja tez mam krwawienia z nosa ale to tez normalne jest wiec niepanikuje. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrr napisałam i mi nie wysłało, więc jeszcze raz: Agata, mnie na krwawienie dziąsła pomogło zamienienie szczoteczki na miękką. ebudka oczywiście, że było to mozliwe, zobaczysz później jak bedzie cały brzuch Ci chodził i co chwilę będą pojawiać się jakieś górki przemieszczające się:) a sex.. dla mnie może teraz nie istnieć, ale czego się nie robi dla męża:) xanulax- nie doczytałam o tym roku przestępnym, ale zaszłam w 2007, więc wtedy on nie był przestępny, ale może coś innego namieszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex, może z wiekiem? :D ciekawe czy mi się sprawdzi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorkiem :) Ja dalej mam bóle jajników więc jutro zadzwonię do lekarza i umówię się, o ile to będzie możliwe, na wtorkową wizytę. Wiecie co, ale ja mam apetyt.. Strach się bać! Co 15 minut najchętniej bym jadła! Jak tak dalej pójdzie, to skończę z wagą 90 kg ;) Super jest zobaczyć taką kulkę na brzuchu :D taki wzgórek :) ja jeszcze tego nie doświadczyłam, jedyne co to pukania. Idę coś zjeść! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Pobudeczka:) Ja już byłam w przychodni zanieść siuśki,ciekawe co mi wyjdzie,ale po wyniki jutro...i jutro USG.Ciesze się na maxa,ale też mam obawy że może coś być nie tak...ale trzeba być dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ranny ptaszek z Ciebie:D ja też pod koniec tygodnia idę powtórzyć badanie moczu, ciekawe jaki będzie wynik:/ a w poniedziałek mam wizytę :) ciekawe czy zrobi mi USG??? Eliose nie martw się nie będziesz w razie czego sama:D ja też jem jak szalona:) ciekawe ile teraz ważę?? pewnie z 65kg, jak nie więcej...:D nie biorę już 12dni tych witamin, i muszę powiedzieć że zaczynają mi schodzić pryszcze z twarzy, oczywiście małe co nieco mi wyskoczy, ale nie ma już tragedii jeszcze żeby plecy mi się wygoiły i będzie super. M wczoraj kupił sobie masło orzechowe, fuuj jaki to ma nieciekawy zapach, bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnią mi si,ę ostatnio znów jakieś koszmary :( dzisiaj mi się śniło, że urodziłam i porwali mi w szpitalu dziecko...strach zasypiać a innym razem śniło mi się, że dziecko w brzuchu rosło, ale nie rósł mi brzuch i w końcu skóra zrobiła się tak cieniutka, ze było widać dokładanie całe dziecko, jak się rusza i w ogóle... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Oj to prawda, sny potrafią być okropne. Mnie się dziś śniło, że byłam na usg i widać było Dzidzie. To był chłopak :D a ja czuję, że to będzie dziewczynka w dalszym ciągu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam koszmary,ale zupełnie nie związane z ciążą,nie kiedy sie budze i nie moge zasnąć...hmm wolałabym ich nie pamiętac... Dziewczyny moge WAM polecic fajne stronki? www.rodziceradza.pl www.dziecko24.pl http://ciazaporod.pl/ http://www.kalendarzciazy.dbdstudio.com.pl/16_tydzien_ciazy.php http://www.zdrowotne.pl/kobieta/ciaza/ciaza/545-ii-trymestr http://fajnamama.pl/20-tydzien-ciazy/ To by było na tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamusie ja zaczynam 19 tydzień mój maluszek czasem pozwala sie poczuć a czasem zachowuje sie sie tak jakby go nie było. zaczynają mi się bóle krzyża :( brzuszek przestAŁ rosnąć ale pewnie za jakiś czas znów zacznie rosnąć w zastraszającym tempie :) w środe mam wizytę ciekawe co nowego sie dowiem :) tak czytam sobie te wasze wypowiedzi odnośnie obiadków i takiego mi smaka robicie że sie głodna robie :P a za mną chodzą łazanki z kapustą, trzeba będzie spełnić wreszcie tą zachciankę:) pozdrawiam Was i Maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja też mam dziwne sny , brrr. Dziś wieczorem mam usg prenatalne. Napisze jak będę po. Jutro idę do laboratorium pobrać krew i oddać mocz. Będę miała też pobieraną krew w kierunku cholestazy bo w 1 ciąży mnie dopadła, więc już duże prawdopodobieństwo że znów będę ją miała. Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm łazanki, pycha. Ja dziś mam spaghetti bo mój synek mi głowę o nie suszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm dzwoniłam do żony mojego lekarza i powiedziała żebym podjechała do szpitala :o tak. Lepiej nie bagatelizować chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam koszmary do póki nie dowiedziałam się że mam syna:) pamiętam jak pewnej nocy śniło mi się że urodziłam dziewczynkę i była strasznie brzydka, taki mały mutant - koszmar. A podobno sny są przeciwne, więc będzie śliczny chłopak:D moje ulubione strony to: http://www.zapytajpolozna.pl/ciaza-tydzien-po-tygodniu/trymestr-2/tydzien-19.html i brzuszek.net ale to już XanulaX wkleiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ..............WIEK ....OST/MIESI...TERMIN....PŁEĆ....SKĄD JESTEM kate1238.........25..........26.09........03.07.........? .........małopolskie agata_85.........25..........03.10........01.07..chłopak ..? śląskie XanulaX...........27..........05.10.......12.07.......... ....Szczecin monada2003......30.........06.10.........13.07........?.. .łódzkie susi1978..........33.........07.10..........14.07....cór eczka.....śląskie Ukryteznaczenie..26.........9.10........16.07...........d olnośląskie kasia_k26.........27.........10.10........16.07......?... ....śląskie Asiula2323........24.........11.10.......17.07.......... ? pomorskie marta8322........27..........11.10........17.07.......... wielkopolska andzelinka09.....20.........15.10.......22.07.......chłopiec....podkarpacie mak82.............28..........16.10........22.07........? ...wielkopolska marcelina13.......29......... 15.10........21.07......?........śląskie katiaa85.........25.........16.10.......24.07........?... Wielkopolska Lipiec2010........25.........20.10.....26.07.?........... mazowieckie ebudka............31.........20.10.....26.07.....CH...... .Mazowieckie/Wielkopolska babababum......21.........20.10.......27.07.....?..Wielko polska/Irlandia monisia8002......31........24.10.......31.07..........? Stockholm Eliose..............22..........24.10.......31.07.......? .....Katowice 1991-szczęśliwa..20.........25.10........1.08.......?.. ....Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ale zaszalałaś z tymi stronkami:)ale dziękować poczytam z checią:)Dziewczyny jak znacie coś jeszcze to dawajcie:)Eliose trzymam kciuki-bedzie ok zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose, trzymam kciuki. Będzie dobrze :) Fajne te stonki.Właśnie sobie czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia - dużo zdrówka, radości i spełnienia wielu marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecznie coś grzebię na necie:D Monia 100 lat!!! 100lat!!! niech żyje, żyje NAM!!! :D 🌻 jakie mnie skurcze łapią w nogach, masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ja też dzisiaj nie moge odejść:) Monisiu życze Tobie jak i maluszkowi dużo zdrówka:)a rezta przyjdzie sama:) Aniu na skurcze najlepszy magnez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj po ciężkiej nocy, najpierw śniło mi się ( chyba), że mam skurcze, potem moje dziecko się obudziło i wymiotował 4 razy, wszystko zarzygane, masakra. sny też mam straszne, ale wiem, że to normalka w ciąży, mi sie śniło, że rodziłam chłopca, a mam mieć dziewczynkę:) Susi, jakoś wyjatkowo bliska mi tu jesteś, wiele mamy wspólnego:) napisz więcej o tej cholestazie, ja zrobię sobie badania na własną rekę, od 3 tyg mam straszne swędzenie całego ciała, ale z wysypką, gin powiedział, że to nie cholestaza, ale problem dermatologiczny, chodziłam do 2 dermatologow, przepisywali jakieś specyfiki i zero poprawy, dopiero ostatnio lekarka stwierdziła, że to nie uczulenie na proszki, a na witaminy, biorę femiion i chyba to on mnie uczulił! więc od 4 dni go nie biorę i mi znacznie lepiej, tzn ciało dalej swędzi, ale już nie tak. co się robi na cholestazę, tylko próby wątrobowe? Moniu- wszystkiego najlepszego, duzo zdrówka i spokojnego dotarcia do TP:) a potem szybkiego porodu i zdrowego Dzidziusia:) xanulax- na skurcze w nogach przepisują magnez, widzisz ja też mam pryszcze na plecach, ogólnie jak pisałam wyżej jestem cała w krostach i pryszczach, więc może to na serio wina tych witamin. eliose- jedź i pisz co Ci powiedzieli, mnie także bolą czasem jajniki! andzelika- uwazaj na bóle krzyża, często sygnalizują one skracająca się szyjkę, powiedz o tym koniecznie ginekologowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny dziekuje za zyczeni..... Wiecie co w tamtym roku na urodzinki jak zdmuchiwalam swieczki ,zyczylam sobie, ze za rok chce byc w ciazy... hihiii i i ptrzcie jak sie sprawdzilo.. Dzisiaj lece 31- urodzinki i z brzucholkiem do przodu heheeeheee... Samopoczucie w sumie nie najgorzej, ciagle mysle o moim braciszku biedula mi wczoraj napisal ,ze superr prezent dostal na urodziny i nikomu takiego nieszczescia nie zyczy ehhh.... Mi tez nogi dretwieje jak spie na boku, zaczelam jesc co drugi dzien magnez moze przejdzie....... Kurcze dzidzi corz czesciej glodna sie robi... burczenie w brzuszku coraz czesciej slychac he heee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×