Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

jak nie tęsknił?, jak nie tęsknił? :P czekałyśmy na wieści ze szkoły rodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe kiedy Ukryteznaczenie, będzie mieć dostęp do kompa. szczęśliwa też przestała się odzywać... no nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XanulaX Ty to zawsze pocieszysz :) dzieki :) Chyba troche tego potrzebuje :) W szkole rodzenia super ja jestem zachwycona polozne wszystko super opowiadaja doradzaja i te cwiczenia dla kobiet bardzo mi sie podobaja. Byla juz kapiel noworodka i moj M super sobie poradzil to bedzie jego obowiazek jak mala sie urodzi :) Na ostatnich zajeciach odwiedzila nas dzewczyna ktora 8 dni temu urodzila, jak ona super wygladala. Szok ! Opowiadala ze porod miala aktywny,rodzila z mezem i oboje sa z tego zadowoleni. Mala jest zdrowa i grzeczna. Razem wstaja w nocy do karmienia haha dobrze Go wyszkolili w tej szkole rodzenia:) Moze moj tez sie tak da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja myślę, bom się już zbulwersowała!!! :D widzę, że fajne te zajęcia:) ja teraz jak będę u lekarza to też się zapytam, bo u mnie w szpitalu kiedyś była, ale cała ginekologia przeniosła się do mojego rodzinnego miasta i szkoła rodzenia podobno też. chciałabym chodzić z M ale on do 20 pracuje:/ nooo, to teraz już wiesz co powiedzieć teściowej. M kąpie, bo go w szkole rodzenia nauczyli! ;) ja się pytałam M czy będzie ze mną przy porodzie, to powiedział, że chciał być ze mną żeby mieć wszystko co się dzieje ze mną i dzieckiem pod kontrolą, ale po tym co obejrzał na internecie, to już chyba "na żywo" nie chce :D może jeszcze zmieni zdanie, ale nie naciskam oczywiście, bo sama bym chciała żeby mnie tam nie było w tym czasie:D boję się strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś, tak jak ja mam w WAS oparcie, tak samo chcę, żebyście WY miały we mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny boli Was kręgosłup, bo czytałam że w ciąży przeważnie boli w odcinku lędźwiowym...??? pytam się dlatego, że mnie nie boli, ale za to nie bardzo mogę ruszać głową na boki tak mnie kark boli, idzie zwariować:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M ogląda jakąś bajkę i tak głośno, że rozpierdzieli chyba głośniki za chwilę :) siedzę na kompie, bo się spać nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dawno się nie odzywałam, ale jakoś nie miałam natchnienia..... Zaczęłam 29 tc. Dziś byłam na wizycie kontrolnej. Podczas badania USG wyszło, że moje łożysko zbyt szybko się starzeje. Jest już w II grupie. Jak jest u Was ? Wiem, że może dojść do wcześniejszego porodu. Ale czy może ono w pewnym momencie, nagle "wysiąść"- przestać działać i nie będę nawet o tym wiedzieć ? Zastanawiam się też przez to nad dokładnymi badaniami w Krakowie. Chyba zwariuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, ja to nic nie wiem na temat swojego łożyska. może jak będę mieć to ostatnie USG.???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia oj tam zaraz nie tesknimy.. tesknimy tesknimy ;-p ja to teraz mialam zwariowane ostatnie dni.. super sprawa z ta szkola rodzenia ;-) tez bym chciala chodzic, ale ja bedac w obcym kraju nie znajac za dobrze jezyka zle bym sie tam czula ;-/ anka , ojj tez bym sobie pojechala nad jeziorko ;-P w PL jak jechalam nad jezioro o 11 rano to wracalam dopiero po 18 ;-D ech ale bylo wtedy fajnie ;) aa wczoraj jak poprosiłam o to USG i jak lekarka mi powiedziala, ze z dzieckiem wszystko dobrze to mowie a zapytam sie czy bede miec chlopca czy dziewczynke. I pytam co widzi czy chlopca czy dziewczynke a to do mnie, ze DZIECKO!hah no co za ludzie. Ja chyba do samego porodu nie dowiem sie co bede miala ;-/ no chyba ze moja polozna 15 czerwca mi powie.. ech brak slow! ja tak jak Ania o swoim lozysku niczego nie wiem.. kurcze i tak mnie to wkurza bo mi naprawde malo co mowia i teraz nie wiem czy nie mowia bo jest wszytsko dobrze czy tez moze dlatego, ze tego nie sprawdzaja ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem zmęczona.. Masakra wykończyło mnie to prasowanie tych poszewek.. Aniu co do bólu kręgosłupa to mnie boli od 3 dni jakoś w lędźwiach ale to z powodu przemęczenia. Aż trudno uwierzyć, że obowiązki życia codziennego mogą tak bardzo być uciążliwe. Głupie pozamiatanie podłogi, umycie klatki schodowej i już mnie w plecach łamie hehehe :D Marta no jakże nie tęskniłyśmy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewuszki:) Aniu wizyta u endo to był tyle ze weszłam i wyszłam,kolejną mam 26 maja mam przyjść z wynikami TSH. dzisiaj byłam rano zanieść siuśki,morfologie zrobiłam i odczyn coombsa,jestem ciekawa wyników:) Dostałam taki kaszel ze masakra,wszystko mi się odrywa a jak boli jak zakaszle:(masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) nie było mnie trochę bo pojechałam do mamy na tydzień i zamiast odpocząć wymęczyłam się bo zawsze ktoś coś :( ale Was czytałam na bieżąco :D super pogoda jest nawet się cieszę, że wzięliśmy psa bo wychodzę sobie z 3 razy dziennie na spacer z Lordem i mam się do kogo odezwać a po południu mąż się nim zajmuje :) czy Wy też tak macie, że przestałyście dbać o siebie, kupować coś sobie bo wszystko z myślą o dziecku się robi? dużo ubranek dla dzieci pieluchy tetrowe są w promocji w Auchan, ubranka dla Antka mam już chyba wszystkie :D eliose a mogłabyś link do tego dostawcy pościeli? skoro jakość jest dobra i sprawdziłaś jak zachowuje się po praniu to też kupię dziś robiłam miejsce na ubranka dla małego i utwierdzam się, że nie pomieścimy się :( muszę coś wymyślić w sypialni jakąś dodatkową komodę czy cuś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie wreszcie wiosna na całego wczoraj byliśmy z chłopakiem na zakupach i stoimy juz do kasy i mój do mnie mówi żebym sie odwróciła. Ja patrze a tam jakaś kobieta na końcu kolejki aż się wygina na wszystkie strony żeby zobaczyć mój brzuch, normalnie masakra. Ludzie są straszni. Eliose pościel świetna też sie pewnie na nią skuszę tylko ja chce żeby było od razu do niej wypełnienie żeby nie musieć szukać potem odpowiedniego rozmiaru do poszewek. mam wrażenie że w ostatnich dniach mój brzuszek rośnie z dnia na dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliose dziękuję bardzo za link :) niedaleko mam do tego producenta, podjadę sobie do nich obejrzę na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki ,ale popedziliscie ze wszystkim... Nie wiem od czego zaczac heheeee..Ale napisze ogolnie Ciesze sie,ze wszedzie wiosna zawitala i odrazu mamy lepsze humory heheeee..Ja wczoraj padalm jak kawka, co prawda mialam wolne,ale pojechalam z moim mezulkiem do klientow bo mielismy wpasc na chwilke a tu sie okazalo ze zrobilo sie pare godzin i siedzialam jak ta glupia w aucie do 14 i co chwile z fafulkiem na trawke i torche podrzemalam... Potem pojechalismy do znajomej Hanny jak wyzej wspominalam urodzila tydzien temu chlopczyka.. Zawiozlam prezent dla niego i braciszka starszego bo tutaj jest zwyczaj dawania papierowych kolorowych jajek napenionymi slodyczami oczywiscie w swiateczne zajaczki, jajka i takie tam.....Przyjechalismy o 19.00 kapielka i padlam na maxa... Dzisiaj rano do pracki, myslalam ,ze bede miec wolne jutro,ale niestety musze jechac do roboty i luz od soboty... W sobote rano wybieramy sie na ryby nad morze... W niedzilke po poludniu jedziemy do znajomych na grilla, a w poniedzialek do znajomej na urodziny i w sumie bedzie po swietach..... Dzisiaj u nas 20 stopni ciepla.... No skwarek na maxa..... Spodenki moje juz poszly do szafy...i ruszyly ciazowe bojowki, ale kurcze z tym pasem na brzuchu goraco strasznie pufffff..... Tez mam wrazenie ,ze brzuchol teraz poszedl do przodu bardzo duzo... Sasiedzi sie patrza i juz plotkuja... No tak wygladamy bardzo mlodo a my juz po 30-tce.. ale coz niech sobie oczy naciesza... Teraz czekam na mezulka bo pojechal po reszte narzedzi zwiesc i jedziemy na swiateczne zakupy... A potem biore sie za pozadki calego mieszkanka i wsioo,bedzie czyscutko i pachnaco.Jutro musze porobic salatki i potem tylko 3 dni lenistwa i nic wiecej.... Odebralam juz poscielke, rozek,ochraniacz i tez jestem bardzo zadowolona, wszystko wycglada tak jak na zdjeciach z internetowego sklepu.. Dzisiaj odbieram butelki bo mam awizo i czekamy na lozeczko z materacem i bedzie koniec wysylek z pl jak narazie....Tak wiec siedze i odpoczywam..... Buziaki dla Was.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja zaraz wybieram się na wizytę do lekarza. Dowiem się co z moimi wynikami... Pogoda cudowna :) A wy jak spędzacie dzień, pewnie wszystkie sprzątacie??? ALex żyjesz??? Odezwij się :) buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susi jak po wizycie??? No właśnie co tam u alex słychać??? Ja jestem padnięta powiem Wa ze tak cięzko mi juz chodzić ze masakra a tu jeszcze prawie 3 m-ce i to w tym cieple...Ja juz chce lipiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, właśnie Alex gdzie się obracasz??? ;) korzystasz ze słoneczka?? sprzątasz???? nogi mam jak z ołowiu ostatnio:/ a gdzie tu jeszcze 2 miesiące??? M dzisiaj wymyślił, że wywierci w ramie drzwi wejściowych dziurę i zamontuje łańcuch i do tego łańcucha będę przyczepiać wózek:D Macgyver znów coś wymyśla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tak jak obiecałam staram sie czasem zaglądnąć, niestety nie mam laptopa, a przy stacjonarnym nie wolno mi za długo siedzieć. Moja Zuza (lekarz, twierdzi że na pewno dziołcha ;) ) ma juz 1 kg, imie wybrała starsza siostra :) Ja stwierdziłam że jak dotrwam i moje dziecko bedzie miało szanse na przezycie to imię nie jest tu najważniejsze... Ale podoba mi sie :) U mnie zaczyna sie magiczny III trymestr i juz powoli sie uspokajam jakoś. Żal tylko tej wspaniałej pogody, no ale jak trzeba leżeć to trzeba - odbijemy sobie po porodzie ;) Pozdrawiam Was wszystkie bardzo cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susi daj znać jak tam minęła wizyta i jak wyniki... Aniu ten Twój to faktycznie Macgyver hahaha ale przynajmniej coś robi i ma pomysły, mój jest tak leniwy że szkoda słów:) Marcelina13 pewnie że sobie odbijesz jak mała już będzie, a imię bardzo mi się podoba:) Odpoczywaj dużo i daj czasem znać co u Ciebie:) U mnie pięknie, u Was pewnie tak samo, ale jak dłużej pochodzę to nogi mam jak u stara babci, puchną że hoho jak już wchodzę po schodach (więcej niż 5) to mam taką zadyszkę jakbym maraton przebiegła. Czasami to już narzekam jak te babcinki co ich w kościach łupie hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, ja dzis posprzatalam, bylam na zakupach i u mamy, milo spedzilam dzien. Moj M dzis wrocił z 3 dniowej delegacji, czuje sie bezpieczniej jak jest przy mnie na codzien :) Jutro zaczynam gotowac potrawy na swieta, fajnie ze u was wszystko oki. I ta piekna pogoda, az chce sie wszystko..... Buziaki, milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj Aga żebyś wiedziała, że Macgyver:D czasami jak coś wymyśli to masakra. teraz czekam aż mi zawiesi suszarkę w łazience. wczoraj zrobił dziurę i stwierdził, ze się nie może przebić:D najlepsze jest to, że pożyczyłam od ojca specjalną wiertarkę, więc wydaje mi się, że kombinuje jak się z tego wymixować :D jak nie zawiesi to znów po cichaczu kupię sobie suszarkę do rozstawienia w pokoju i po krzyku:) po świętach mają ma w bloku likwidować junkersy. w końcu, bo mam już dość. M wiecznie w nim grzebie, bo co chwilę przestaje odpalać. czasami boję się, że Nas wysadzi w powietrze. co myślicie o takich imionach Weronika Nina??? chcę żeby miała dwa imiona. ostatnio zastanawiam się jakim będzie dzieckiem:) mam nadzieję, ze będzie grzeczniejsza ode mnie, bo ja to byłam szatanem jak byłam mała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinka, dobrze że u Ciebie OK:) ja też już się nie mogę doczekać śmigania z wózkiem:) nie jestem zadowolona ze swojego wyglądu. wkurza mnie to jak się ludzie na mnie gapia. brakuje mi jeansów i szpilek;) a poza tym moja babcia wiecznie komentuje to jak wyglądam, staram się to olewać, ale wkurza mnie to masakrycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu imię Ninka bardzo ładne. Do Weroniki mam dystans bo jakoś tak twardo brzmi :) Czuję się jak stara babcia :/ normalnie masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, ale M tak się uparł, że inne nie wchodzi w grę. Mi też się zawsze podobało, ale bardziej u dorosłej dziewczyny niż u małej dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, zawsze możesz na nią mówić Nika ;-P mi się podobają takie: Lena, Maja, Antosia, Lilianna, Alicja, Zuzia ale za cholerkę nie wiem jak dałabym swojej córci ;-P cały czas myślę, że będzie synek czyli Gabriel albo Olek ;-P asiula, wyniki będą dobre zobaczysz ;-) a właśnie miałam się Tobie pytać jak tam u Was w tych sprawach? no wiesz zapaliło się zielone światełko w sypialni ?? ;-)))) hihi bo już kiedyś pisałaś, że jest lepiej ale nie mówiłaś czy możecie pozwolić sobie na coś więcej ;-D andzela, no co za głupa baba ;-P niektórzy to maja nasrane w głowie ;-P haha monisia , no to cale szczęście że już tyle rzeczy do Ciebie dotarło no i że jesteś z nich zadowolona ;-) ja teraz jakoś zamówię komplet pościeli i materac ;-) alex, co tam u Ciebie? Brzuszek rośnie? ;-) bo mi to teraz z każdym dniem .. a Twój był już spory i ciekawa jestem czy się mocno powiększył ;-D dziś byłam z mamą pochodzić za jakimiś sukienkami takimi dłuższymi i przymierzyłam może z cztery i więcej już chyba nie będę.. Łoo matko św. jak ja w nich wyglądałam jak słonica ;-D nawet moja mama powiedziała, że ładny ze mnie pulpecik ;-D kurczę a marzy mi się taka długa zwiewna suknia.. może jeszcze się jakaś znajdzie ;-P susi , czekamy na wieści od lekarza ;-) Anka ten Twój Marecki to jest udany, ale dobrze bo przynajmniej chłopak ma pomysły i z nim nie zginiesz ;-) marta , o kurczę a jak Twojego nie ma w domu to jesteś sama? czy mieszkasz może z rodzicami, albo teściami? bo ja to bym chyba umarła ze strachu będąc sama w domu ;-/ ja to sobie nas tak szczerze nie wyobrażam latem.. a w 9 miesiącu to tak napuchniemy że szok ;-P teraz jeszcze daję jakoś radę, ale później to nie wiem co to będzie .. ;-D mnie teraz strasznie bolą dziąsła. Co chwile mam podrażnione.. jak nie z prawej to z lewej strony jak nie u góry to na dole.. mam już tego dość ;-/ koszmar jakiś.. Buziaczki ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, dzisiaj piekłam cały dzień ciasta, pakowałam nas i jutro z rana śmigamy do Ustronia,więc trochę nas nie będzie, melduję się tylko, żebyście się nie martwiły:) i już dzisiaj życzę Wam zdrowych i radosnych Świąt! wszystkiego dobrego! jak wrócę to Was poczytam :) buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×