Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

MoniaG gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeee... Tak włśnie zaglądałam z ciekawości jak te Twoje testowanie no i w końcu:) Super.. A ja w domu siedze-gorączka od niedzieli, ból gardła -tabsów nie brałam, bo przecież nie wiadomo czy @ przyjdzie... ha ha ha aż nawet słyszałam, że to czasami na ciąze takk jest -organizm osłabiony...:) tylko ja nie wieże i znów wychodze z założenia że jeszcze się nie udało... tak mi lepiej:) Pozdrawiam dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaG---> Tak sobie o Tobie myślałam dzisiaj i to super, że najpierw nie było widocznej kreski, a teraz słabiutka - zrób za 2 dni, pewnie będzie już gruba krecha - świadczy to o tym, ze beta ładnie przyrasta i wszystko jest ok :) Ja właśnie wróciłam z samodzielnej opieki nad moim nowonarodzonym siostrzeńcem (ma 6 dni :) i powiem wam, że opieka nad noworodkiem to naprawdę ciężka praca... :) Zaczęłam doceniać to, że jeszcze nie mam dziecka... i chyba zaczynam do tego inaczej podchodzić, na zasadzie, że póki nie ma, to trzeba się cieszyć tym co się teraz ma (czyli spokojem) :) Nie oznacza to oczywiście, ze bym nie chciała... takie tylko przemyślenia, że nie ma się do czego tak bardzo spieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara z dnia na dzień są coraz gorsze:( dzisiaj mało brakowało a bym pusciła pawia przez perfumy teściowej Monia gratuluje z całego serduszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G...
Witam Was Moje Drogie Ja niestyty leże w łóżku- jestem na zwolnieniu do końca tygodnia. Powód- mam mega grypę z zatokami (straszny bół głowy, lejący się katar, ból gardła, gorączka i kaszel) Dziś byłam u lekarza i niestyty muszę brać antybiotyk :-( Dokładnie biorę Duomox. Czytałam w internecie że zapalenie górnych dróg oddechowych u cieżarnych wskazane jest leczenie antybiotykiem a ten jest w miarę bezpieczny. Dużo babeczek będąc w ciąży brało własnie ten antybiotyk. Boję się troszkę, ale jestem dobrej myśli, że wszytko bedzie dobrze. Myślę, ze lekarz wie co przepisuje- zaznaczyłam mu od razu ze jestem w ciązy. Powiedział mi, żebym brała rutinoscorbin- to też jest bezpieczne w ciąży. A na gardło tylko ziołowe tabletki do ssania. Mam nadzieje ze przejdzie mi to jak najszybciej bo oszaleję w tym łózku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G...
Co do "Ciążowych" spraw to do ginekologa idę 19.01. Ciekawa jestem czy już będzie można w 100% stwierdzić obecność bobaska. Co do objawów to nie mam kompletnie żadnych. Nie wiem czy to dobrze czy źle. Jedynie od czasu do czasu czuję lekki ból w dole brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, GRATULACJE!!!!!! Strasznie się cieszę! :D MoniaG, zacieszka --> dzięki słowa otuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G.. oj to wspólczuje...Będzie dobrze:) Ja tez chora,jutro do lekarza,ale lekow nie biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kochane:))))) ale jeszcze wole nie zapeszac, oczywiscie zrobie drugi test poutrze,ale co bedzie jakznowu wyjdzie jedna krecha???:))))) Dzis w pracy zjadlam kiwi i mialam zgage jak nigdy dotąd:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pojutrze bedzie mocniejsza krecha to stawiam wszytskim....martini:)))a dla zaciązonych sok:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia GRATULUJE!!! G. nie martw się ja w pierwszej ciązy też przechodziłam grypę z antybiotykiem i wszystko było ok :) u nas mimo przedziwnej nieregularności cykli owulacja była tydzien temu, teraz czekamy :) i profilaktycznie biore luteine...jakby co to pomoze utrzymac a jak nie to pomoze uregulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G...
kasia444, pocieszyłaś mnie- dzięki:-D Ja kolejny dzień spędzam w łóżku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie towarzystwo ktos chce rozpic ;D na pewno bedzie gruuuba krecha ;) a co do lekow na grype... to na pewno lekarz wie co robi!! no bo przeciez kobiete w ciazy tez trzeba leczyc!! bo inaczej to by sie wykonczyla... G... bedzie dobrze ;) a u mnie to sie zanosi na.... cudowny okres :( wiec trzeba myslec o nastepnych staraniach. i nie bedzie prezentu na urodzinki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym mialam sen ... cudowny sen... taki ze mi wyszla jedna kreska na tescie ... wiec czego tu sie spodziewac :/ pytanie do przyszlych mamusiek : bo ostatnio slyszalam w tv ze jak kobieta zajdzie w ciaze to zaraz na chorobowe idzie, siedzi w domu i nic nie robi... i ze wiekszosc uwaza ze ciaza to choroba... ja sie z tym nie zgadzam... a Wy jak do tego podchodzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie każda kobieta wie co dla niey dobre... Też nie traktuye ciązy yak choroby zresztą przy dziecku sie nie dal leżeć i byczyć sie ;) Kobiety chca sie odzczedzać i uważayą ze praca meczy i takie tam... niech robią co chca ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiankowa zgadzam się z Toba ;) ale tez mysle ze inaczej jest z pierwsza ciaza a inaczej z druga,trzecia czy czwarta ;) (no tu juz chyba przesadzialam ;P ;) a jak mowi moja sis to lekarz o wszystkim decyduje ... Tatonka glowa do gory ;) wczoraj czytalam we w internecie ;) ze srednio starania o dzidziusia trwaja od 3 do 6 cykli ;) wiec nie mozna sie poddawac ;) wiadomo pol roku to niby wiecznosc ale np kolezanka dwa lata walczyla az w koncu sie udalo ;) a druga dwa miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) dołączam do klubu staraczek i trzymam za nas kciuki :) obecnie biorę bromergon i luteinę na obniżenie prolaktyy i uregulowanie cyklu, może tym razem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jasli mozna sie przylączyc ja staram sie juz dosc czasu maz leczy slabe nasienie dzis badanie czy cos siep oprawilo czy nie a w poniedzlek wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie kobietki sa mile widziane ;) Pierwszy raz slysze o takiej chorobie( jezeli to jest choroba bo nie wiem za bardzo jak to nazwac :/ ) trzymam kciuki :) oby wyniki byly jak najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro robie kolejny test i strasznie sie boje ze wyjdzie jedna krecha:(((((( dzis nawet nie mialam czasu nad tym myslec, bo kolezanka z pracy mnie okradła. Ukradła mi 100 zł. I wiem ze to ona bo kilka osob to widzialo.....dzien pełen wrazen, a kasy nie odzyskalam:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro robie kolejny test i strasznie sie boje ze wyjdzie jedna krecha:(((((( dzis nawet nie mialam czasu nad tym myslec, bo kolezanka z pracy mnie okradła. Ukradła mi 100 zł. I wiem ze to ona bo kilka osob to widzialo.....dzien pełen wrazen, a kasy nie odzyskalam:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia współczuje ... a skoro inni to widzieli to nie czas na rozmowe z koleżanką? witam nowe staraczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaG u mnie w pracy tez sie takie rzeczy dzieja... nie mam pojecia jak mozna okracs kogos z kim sie pracuje ... :/ a rano zobaczysz !! bedziesz skakala z radzosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialam z "kolezanka" i wszytskiego sie wyparała, ale na poczatku rozmowy, gdy powiedzialam jej ze wiem, ze to ona zrobiła wyjela z portfela 100 zł i cytuje " ja ci nie ukradłam, ale masz, wez te 100 zł zey nie było na mnie..." no i wszystko wiadomo....tak bardzo chce te 2 krechy ze az boli:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOniaG ----- trzymam baaardzo mocno za Ciebie kciuki aby potwierdziła się ciąża :D:D:D Według mnie skoro ostatnio wyszły dwie kreski to jutro już 'formalność" A z tym Martini trzymam Cię za słowo :) Różowe lubię najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOniaG--- "koleżanka" od serca nie ma co....Też kiedyś okradła mnie w pracy koleżanka.Również to było 100 złotych. Nic jej nie powiedziałam bo nie było świadków. Ona do dziś nie wie, ze ja wiem. Niby nadal się kumplujemy, jednak nie ufam jej i biorę zawsze "poprawkę" na jej koleżeńskie , miłe gesty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×