Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

AniaMyszula -- o jak fajnie :) Dziewczynki wreszcie po ponad 70 dniach mogę zaktualizować tabelkę :) Nick............Ostatnia @......Dł. cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Scarlet0983........18.01...........29................2... ..............18.02 Ignacja.............06.02...........30... .............6. ............nie testuję aja_wolę...........30.10.........30-31. ............. 2. ................? dzastolinatoja.....01.03.......37-119....... ...... 5..................? szczęśliwa..........6.11.........28-2 9.. ........... 1 .................. róż-owa.............8.10........30-3 3..... ......... 5 ...............po 12.11 gragragraaaa.....10.11..........28........ ........25 .............. Sylwanka89.........27.10.......29-32................7 ................. kasiula201...........26.11......28-29... ...........3 ..............nie testuję Felicja^.............13.12.......29-33 ..............6. ................ kasia444...........6.12........28-30. ... .........4 .................? celinka88..........1.12.......27-31. ..............5..................nie kiki007...........31.01......37-44 ....... ........4.................. tatonka81...... 8.12 ....? max 51...... ..........1 Bettina81......07.02..........28.... .............13............... klara1984.....14.01..........28.... ..............5................ skrzatunio...12.02...........28-42.... ... ......2................nie testuje scooby84...10.02.............30.... ... .........13...............10.03 AniaMyszula..28.02..........32..... .. ...........4................ Anna P........20.02..........28......... ....... ...6................ Satelite......04.02........30-32. .................2................... Nam się udało: Nick......cykl starań...termin porodu......................syn/córka sara!...........3....................... ........... ....................... ...... zapamietam_cie.5.......5 września................ ......................... Fabiankowa......3.......9 wrzesień....................... ................. G..................3.........18 wrzesień ....................... ....... MOnikaG........3........26 wrzesień....................... ................ zacieszka......1....... 27 wrzesień....................... ................ Lorealka........4.................... ....................... ............... rottana. .......4...... 29września................. .................. Weronika84 ..3 ....... ................. ................................. kiderka........1.......17 lipca.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja my mieliśmy ślub 26.06.2009, takżer juz już i bedzie 2 lata, jejku jak ten czas leci. A do slubu tak się ciągnęło wszystko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykorzystaj to swoje dziesięć minut jak najlepiej Ci sie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hej dziewczynki. mam pytanko. co myślicie o częstym usg?? tzn tak raz w miesiącu? bo mój lekarz prowadzący przy każdej wizycie robi mi usg, ja nie mam nic przeciwko bo moge zobaczyć swojego maluszka i posłuchać jego serduszka ale siostra mnie ochrzaniła żebym nie dawała sobie robić za każdym razem usg bo t niebezpieczne, i tłumaczy się że ona przez cała ciąże miała robione tylko 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana --- wiele osób w tym lekarze mówili mi , ze częste usg nie jest szkodliwe dla dziecka. Podobno podczas usg dzieciątko może nie musi słyszeć szumy/szmery /swist ale nie wpływa to negatywnie na dziecko. Lekarz z który pracuje moja mama tak mi powiedział niedawno. A jak Ty się czujesz????Który to już tydzień ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> zacieszka , ja tez już teraz życzę Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :) Fajnie tak ślub w ostatki ;) Aż mi się przypomniało jak ot fajnie było brać ślub, i już w dniu ślubu - te ubieranie się, malowanie, wszyscy są dla Ciebie mili i wogóle, świat jest Twój :) I jest pięknie :) A Twój ukochany wzruszony przysięga że tak już będzie zawsze :D :D Coś pięknego :) Trochę Ci zazdroszczę, że masz to przed sobą. Ja bym z chęcią powtórnie przeżyła swój ślub i wesele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzatunio---mam dokładnie takie same odczucia jak Ty tez chętnie przeżyłabym znowu ŚLUB I WESELE nawet z tym samym facetem ;) :D Piękny dzień :) niezapomniany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
dzastolinatoja----> też tak myślałam, w końcu lekarz nie zrobiłby krzywdy dzieciątku. wczoraj minął 10 tydzień;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana, ja jestem w 17tc i tez mam co wizyte usg, gdzies slyszalam ze to moze zle wplynac a gdzies ze nie ma roznicy, ja z moim gin i wiekszosc moich kolezanek wychodzimy z zalozenia ze lepiej sprawdzac co tam u malenstwa sie dzieje bo gdyby bylo cos nie tak to mozna mu troche pomoc a tak w ogole to dzis mam taka wizyte :):) oby bylo ok i moze sie dowiem pleć:) fajnie by bylo :) pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolewna :):):) alez sie ciesze bo ja to samych braci mam, zawsze chcialam miec siostre to bede miala coreczke. Ale moj maz jeszcze sie nie oswoil, kazdy nam mowil ze chlopak bedzie to zesmy sie tak nastawili a tu ;) biedny ten moj maz jeszcze to do niego nie dotarlo bo syn mial byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara --to cudownie:) zazdroszczę Ci kochana i bardzo bardzo gratuluję :) Mąż na razie w szoku a za chwile zobaczysz , ze będzie córunia tatunia :) A imię już macie sprecyzowane ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacieszka----- z okazji Twoich zaślubin życzę Tobie wielu pięknych chwil spędzonych z Mężem i Dzidzią, na co dzień mało burz dużo słońca , nieustającej miłości i zrozumienia :) No i dużo dzieci :) Powodzenia kochana!******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacieszka ja również dołączam się do życzeń. Już teraz jesteś Młodą Żoną :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, imienia jeszcze nie wybralismy, bo ja nie chcialam gdybac, dopiero teraz sie zasanawiamy, moj maz ten niby w szoku co mial byc, mowi mi teraz ze mi sie wydawalo, i juz imie dla corki wybral, marcelina co mi sie w ogole nie podoba, no i zrozum tu faceta...aaa i jeszcze Marika moze byc, ot takie jego typy, a moze wy macie jakies fajne imiona dla dziewczynki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacieszka, najlepszego na nowej drodze zycia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara a mi się podoba Paulinka albo Izabela, ale tak na prawdę jest tyle tych imion, że szok. Ja być może będę znała płeć dziecka w następny poniedziałek:) Bardzo chciałabym córeczkę ale wszyscy mi wmawiają, że będzie chłopak. Ale pożyjemy zobaczymy. My nie mamy sprecyzowanych imion jak się urodzi to zdecydujemy. Wielu moich znajomych miało wybrane imiona dla dzidzi zanim się pojawiło na świat a potem zmieniali zdanie bo np wybrane imię nie pasowało do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiderka u nas tez mial byc chlopak, tzn wg calej reszty, rodzina przyjaciele, no wszyscy byli pewni i przez to moj maz tez bl pewny bo u nas prawie same chlopaki w rodzine a tu widzisz, kazdy zaskoczony byl nawet ja, ale ciesze sie przeogromnie, takze niczego nie mozna byc pewnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Jak dawno mnie tu nie było. u mnie nic ciekawego,tzn bez zmian,czekamy teraz na @ 19go ma sie pojawić,oby sie nie pojawiła.starania były intensywne,ale jakiś specjalnych przykładań nie było. a tak poza tym Wiosnę widać powoli:) i może na wiosnę własnie bociany coś z ciepłych krajów przyniosą:) pozdrowionka dla wszystkich forumowiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hej dziewczyny. mam bardzo nie przyjemny problem, a mianowicie piersi mi urosły i po mimo tego że smaruje sie oliwkami to porobiły mi sie roztępy;/ może polecicie mi jakiś dobry krem bo dużo jest tego na rynku a co drugi nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jak mija dzień kobiet :) Ja już dostałam dość dużo kwiatów - zawal8iły mi biurko trochę ;p Ale taki urok pracy z mężczyznami - poza szefową jestem jedyną kobietą w firmie :D Jeśli chodzi o starania, to nadal biorę tylko castagnusa i mierzę temperaturę ;] Kochamy się kiedy mamy ochotę, bez napinania się, że może zaskoczy :) Ostatnio może trochę rzadziej, bo mam bóle jakby jajnika i kłucia, ale jak mnie nie boli to korzystamy z życia ;) Tylko ostatnio tuż po miałam plamienie/krwawienie - na różowo - co to może oznaczać? Chyba wybiorę się do gin... Pozdrawiam kobietki :) W ten, wyjątkowy dla nas dzień postarajmy się nie napinać i nie dołować staraniami o fasolkę :) Zacieszka- odezwij się jak ślub!!!!! Może zacieszka pojechała w jakąś podroż poślubną czy coś ,dlatego zamilkła :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca2
hey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca2
hey zalozylam wlasnie konto ale czytam sobie was czasami .... czy moge sie dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×