Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Witaj Ira1 to mój też 6 cykl starań. Ja czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G...
Hej dziewczyny Aktualizuje naszą tabelkę. U mnie zaczął się 11 tydzień. 14 lutego byłam na pierwszym USG- moja fasolka ma już 2,5 cm. Nick......cykl starań...termin porodu......................syn/córka sara!...........3....................... ........... ....................... ...... zapamietam_cie.5.......5 września................ ......................... Fabiankowa......3.......9 wrzesień....................... ................. G..................3.........18 wrzesień ....................... ....... MOnikaG........3........26 wrzesień....................... ................ zacieszka......1....... 27 wrzesień....................... ................ Lorealka........4.................... ....................... ............... rottana. .......4...... 29września................. .................. Weronika84 ..3 ....... ................. ................................. kiderka........1.......17 lipca.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
hej wszystkim czy jest tu kto.... SZKODA ZE TAK CICHO;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam to i ja sie dołącze ja sie staram juz 2,5 roku prawie zmienilismy lekarza wkoncu i trafilismy na bardzo dobrego specjaliste u mnie podjrzewano zespól policystycznych jajników potem poszlam do innego kolejen badania niby dobrze az wkoncu trafilam na fachowca i jest wporzadku moj zrobil badanie nasienie morfologia jest w porxadku i lesc plemników tęż zadawalająca tylko rychliowsc jest obnizona 4% a norma to 30% ponad mąz przestal palic juz miesac prawie nie zapalil lepeij sie odzywia bierze witaminki przed wszystki ,salfazin ,l karnityne bardzo poprawia ruchliowsc zostalo to udowodnione ze jestes tzn lekiem na lepsze plemniki oprucz tego selen cynk wit,b12 zelazo ,magnez i żenśzen w maju mąz ma powtórzyc 2 spermigram i zobaczymy no chyba ze do tego czasu uda sie sie zajsc w ciąże lub wyjdzie lepsza ruchliowsc mąz przedwszystkim juz nie pali a to tez duzo szkodzi na i ch jakosc tkaze wiec czekamy jak sien i nie zmieni to czeka nas inseminacja albo in vitro ja jeszcze w marcu ide na monitoring olwlacji mialam juz ale ide jszcze raz do tego noweog gina sorki ze tak sie rozpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jednak przyszła @ dziś .Dwa dni za wcześnie. znów się nie udało:( Aktualizuję tabelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............Ostatnia @......Dł. cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Scarlet0983........18.01...........29................2... ..............18.02 Ignacja.............06.02...........30... .............6. ............nie testuję aja_wolę...........30.10.........30-31. ............. 2. ................? dzastolinatoja.....01.12.......37-119....... ...... 4..................? szczęśliwa..........6.11.........28-2 9.. ........... 1 .................. róż-owa.............8.10........30-3 3..... ......... 5 ...............po 12.11 gragragraaaa.....10.11..........28........ ........25 .............. Sylwanka89.........27.10.......29-32................7 ................. kasiula201...........26.11......28-29... ...........3 ..............nie testuję Felicja^.............13.12.......29-33 ..............6. ................ kasia444...........6.12........28-30. ... .........4 .................? celinka88..........1.12.......27-31. ..............5..................nie kiki007...........31.01......37-44 ....... ........4.................. tatonka81...... 8.12 ....? max 51...... ..........1 Bettina81......07.02..........28.... .............13............... klara1984.....14.01..........28.... ..............5................ skrzatunio...12.02...........28-42.... ... ......2................nie testuje scooby84...10.02.............30.... ... .........13...............10.03 AniaMyszula..29.01..........30..... .. ...........3................ Anna P........20.02..........28......... ....... ...6................ Satelite......04.02........30-32. .................2...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
hej dziewczyny u mnie za wczesnie zeby sie badac tym bardziej ze mam corke 3 latka. A jak jest z kalendarzykem owulacyjnym bo jak ja obliczylam to mi sie nie zgadza a w zeszlym miesiacu mialam tylko 2d pllodne 6 cykl wiek 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira 1mnie wyliczenia z kalendarzyka jak do tej pory nie przyniosły efektu:( jednak ja tych dni płodnych wg kalendarzyka mam z 7. Podobno dwa dni przed owulką i jeden po trz sa bardzo pewnymi dniami na zajście w ciążę,jednak jak dotąd u mnie przynajmniej to nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, to znalazłam a propos dni płodnych Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w zależności od dnia stosunku dzień 0 oznacza owulację -5 -4-3-2 -1 0 1 2 3 0%11%15%20%26%15%9%5%0%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche wyszło nieczytelnie to może tak : prawdopodobieństo zajścia w ciązę w zależności od dnia stosunku 5 dni przed owul - 0% 4 -11% 3-15% 2-20% 1- 26% w dniu owulacji - 15% 1 dzień po 9% 2 po- 5% 3 po 0% czyli wychodzi że najlepszy jest dzień przed owulacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satelite
==ira skąd wiesz że miałaś tylko 2 dni płodne?Kalendarzyk podaje tylko przybliżony przedział kiedy są najlepsze szanse na ciążę,ja znalazłam taki kalendarz który podaję że płodne są prawie 2 tygodnie (mam cykle nieregularne) co nie znaczy że mam płodne 2 tygodnie tylko że w tym przedziale powinna wystąpić owulacja i kochając się nawet co 2 dni na pewno się w nią trafi :) ==Anna P wiem że ci smutno ,ale teraz myśl pozytywnie o kolejnym cyklu że teraz się uda..trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
Otoz dni plodne poznalam po sluzie taki jak powinien byc ale to bylo tylko 2 dni a potem sluz bialy, ktory oznacza dni nie plodne tak nie wiem juz sama , bede probowac z mezem co drugi dzien zobaczymy a jak u was jest ze sluzem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satelite
U mnie w tym miesiącu miałam 4 dni takiego śluzu,ale pamiętam że jak kiedyś byłam u ginekologa powiedziała mi ze owulację miałam wieczorem albo dziś rano to zrobiłam wielkie oczy bo żadnych objawów nie miałam na owulację znaczy żadnego śluzu,więc w sumie cholera wie jak jest z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
ja tez nie wiem juz sama dlatego nie moge zajsc w ciaze bo przytulanki sa wtedy gdy mam ten plodny sluz a potem zadko co...... ale w tym cyklu beda co drugi dzien i przez dluzszy okres zobaczymy co z tego wyjdzie a jak u was dziewczyny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira 1 my kochamy sie praktycznie i w płodne i nieplodne dni a nóż sie w końcu uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
teraz tez tak zrobie co drugi dzien testow owul. nie robie bo bede sie nakrecac a tak to jest na luziku, jak narazie jest to moj 6 cykl saran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ira a jak ty to zrobilaś z pierwsza i to córcią w dodatku tez bym chciala dziew\zynke ale teraz to juz to albo to zeby bylo zdrowe a jak szybko zaszlas nim zaczelas sie starac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
predzej nie zabezpiczalismy sie wogole i tak poprostu wpadlam, a teraz chce zajsc i nie moge, predzej nawet nie wiedzialam kiedy sa dni plodne a kiedy nieplodne he he smieszne co!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
ale teraz jest 6 cykl staran i powiem wam ze juz wiem duzo nawet zaczelam sprawdzac szyjke, nie nakrecam sie wcale ale mysle ze teraz powinno sie udac, no i przytulanki co drugi dzien.... Ajak u was dziewczyny czy ktoras z was czeka na @ bo nikt nie pisze wiec nic nie wiadomo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam drugi dzień @:( Jak tylko mi się skończy ide do lekarza. Niech mnie zbada i niewiem co jeszcze. Naprawdę myślałam,że szybciej mi się uda,a tu tyle starań i nic. Powiem Wam,że nawet nie jest mi tak bardzo zle,tylko smutno,że i tym razem klapa. Nie podłamuje się aż tak,bo wiem,że to jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
Anna P glowa do gory moze popelniasz jakies bledy o ktorych sama nie wiesz... ile cykli sie starasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co tj mój szósty cykl. Sama nie wiem co jest nie tak. Na tyle razy ile się z mężem kochamy,to już dawno powinno sie udać,tak mi sie wydaje. A tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna P to też mój 6 cykl starań i tak samo jak Ty uważam że na tyle co się staram z mężem to powinno nam się juz udać. Powiedziałam sobie że jeśli tym razem nie wyjdzie to od razu idę do lekarza nie będę dłużej czekać. Spodziewany @ mam na 11.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kopiujmy cała tabelkę naraz - starających się i tych którym się udało - bo nam się bałagan zrobi :] Nick............Ostatnia @......Dł. cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Scarlet0983........18.01...........29................2... ..............18.02 Ignacja.............06.02...........30... .............6. ............nie testuję aja_wolę...........30.10.........30-31. ............. 2. ................? dzastolinatoja.....01.12.......37-119....... ...... 4..................? szczęśliwa..........6.11.........28-2 9.. ........... 1 .................. róż-owa.............8.10........30-3 3..... ......... 5 ...............po 12.11 gragragraaaa.....10.11..........28........ ........25 .............. Sylwanka89.........27.10.......29-32................7 ................. kasiula201...........26.11......28-29... ...........3 ..............nie testuję Felicja^.............13.12.......29-33 ..............6. ................ kasia444...........6.12........28-30. ... .........4 .................? celinka88..........1.12.......27-31. ..............5..................nie kiki007...........31.01......37-44 ....... ........4.................. tatonka81...... 8.12 ....? max 51...... ..........1 Bettina81......07.02..........28.... .............13............... klara1984.....14.01..........28.... ..............5................ skrzatunio...12.02...........28-42.... ... ......2................nie testuje scooby84...10.02.............30.... ... .........13...............10.03 AniaMyszula..29.01..........30..... .. ...........3................ Anna P........20.02..........28......... ....... ...6................ Satelite......04.02........30-32. .................2................... Nam się udało: Nick......cykl starań...termin porodu......................syn/córka sara!...........3....................... ........... ....................... ...... zapamietam_cie.5.......5 września................ ......................... Fabiankowa......3.......9 wrzesień....................... ................. G..................3.........18 wrzesień ....................... ....... MOnikaG........3........26 wrzesień....................... ................ zacieszka......1....... 27 wrzesień....................... ................ Lorealka........4.................... ....................... ............... rottana. .......4...... 29września................. .................. Weronika84 ..3 ....... ................. ................................. kiderka........1.......17 lipca.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
dziewczyny uda sie napewno ja wierze ze tym razem mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie skończyłam okres/plamienie...coraz gorzej z moimi cyklami..mega nieregularne i juz sama nie wiem ktora to faza czy to okres czy co innego :( owulacji ostatnio nie było :( do tego wizyta u specjalisty ktory mi pomogl przy synku , na ktora czekalam 2 miesiace odwołana i wyznaczyli mi termin dopiero na marzec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki te "stare" i te nowe :) Dziś jestem 6 dzień na Dufastonie. Boli mnie brzuch bardzo nie wiem czy to dobrze. Po 10 dniach mam odstawić i w ciągu kolejnych ma przyjść okres. Pożyjemy zobaczymy. Już oswoiłam się w miarę z myślą, że mam PCO. Może to głupio zabrzmi , ale od zawsze wiedziałam, ze będę mieć problemy z zajściem w ciążę, borykałam się z nieregularnymi okresami, nadwagą i fazami chudości, problemami z cerą. A co do nadwagi to chciałam się pochwalić, ze w ciągu 4 tygodni stosując dietę MniejŻreć schudłam o jeden rozmiar :)Motywację mam ogromna- ponoć chudnąc nawet 10% masy swojego ciała jest szansa, że owulacja powróci samoistnie. Na cud nie liczę, choć kto wie... ciekawe co słychać u założycielki topiku... ? aja_wolę odezwij się :) Pozdrawiam Was Dziewczynki ciepło *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Co tu taka cisza? Dziastolina ---> PCO to jeszcze nie koniec świata, znam 2 dziewczyny, które też to miały i wpadły, jak przestały się starać :) więc głowa do góry! U mnie nic ciekawego się nie dzieje w temacie dziecka... tzn przytulanka były, ale w zasadzie nawet nie wiem, czy w owulację, czy jak, bo w tym miesiącu nie robiłam ani testów owu, ani jakoś specjalnie nie liczyłam dni. W końcu miałam się przestać starać to i przestałam... chociaż chwilami o tym myślę. A co u Was? I jak tam nasze ciężarówki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta. Pytasz co u ciężarówek, ja zaczynam się poszerzać :) Hehe no i co raz częściej odczuwam niedogodności z uciskiem dzidzi na żołądek co kończy się częstą zgagą. A poza tym w połowie marca mam usg więc może dowiem się jakiej płci jest moja dzidzia. Ostatnio oglądałam program i dowiedziałam się, że najbardziej efektywny czas starania się o dziecko to rano po przebudzeniu. Słyszał ktoś o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Kiderka bo wtedy jajuszka maja najnizsza tempke i plemniczki są zwawsze;]:P ponoć:D tylko rano mam takiego leniuszka i tak cieplutko i przytulnie pod kołderka:P ze si pruczec chce:)🌼 3 majcie sie kobitki kiderka dużo zdróweczka i zeby cie ta zgaga tak nie meczyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×