Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Nick............Ostatnia @......Dł. cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Scarlet0983........18.01...........29................2... ..............18.02 Ignacja.............06.02...........30... .............6. ............nie testuję aja_wolę...........30.10.........30-31. ............. 2. ................? dzastolinatoja.....01.12.......37-119....... ...... 4..................? szczęśliwa..........6.11.........28-2 9.. ........... 1 .................. róż-owa.............8.10........30-3 3..... ......... 5 ...............po 12.11 gragragraaaa.....10.11..........28........ ........25 .............. Sylwanka89.........27.10.......29-32................7 ................. kasiula201...........26.11......28-29... ...........3 ..............nie testuję Felicja^.............13.12.......29-33 ..............6. ................ kasia444...........6.12........28-30. ... .........4 .................? celinka88..........1.12.......27-31. ..............5..................nie kiki007...........31.01......37-44 ....... ........4.................. tatonka81...... 8.12 ....? max 51...... ..........1 Bettina81......07.02..........28.... .............13............... klara1984.....14.01..........28.... ..............5................ skrzatunio...12.02...........28-42.... ... ......2................nie testuje scooby84...10.02.............30.... ... .........13...............10.03 AniaMyszula..29.01..........30..... .. ...........3................ Anna P........25.01..........28......... ....... ...5................ Satelite......04.02........30-32. .................2................... Nam się udało : Nick......cykl starań...termin porodu......................syn/córka sara!...........3....................... ........... ....................... ...... zapamietam_cie.5.......5 września................ ......................... Fabiankowa......3.......9 wrzesień....................... ................. G..................3.......................... ....................... ....... MOnikaG........3........26 wrzesień....................... ................ zacieszka......1....... 27 wrzesień....................... ................ Lorealka........4.................... ....................... ............... rottana. .......4...... 29września................. .................. Weronika84 ..3 ....... ................. ................................. kiderka........1.......17 lipca................. aktualizuje date. A za was dziewczynki trzymam kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............Ostatnia @......Dł. cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Scarlet0983........18.01...........29................2... ..............18.02 Ignacja.............06.02...........30... .............6. ............nie testuję aja_wolę...........30.10.........30-31. ............. 2. ................? dzastolinatoja.....01.12.......37-119....... ...... 4..................? szczęśliwa..........6.11.........28-2 9.. ........... 1 .................. róż-owa.............8.10........30-3 3..... ......... 5 ...............po 12.11 gragragraaaa.....10.11..........28........ ........25 .............. Sylwanka89.........27.10.......29-32................7 ................. kasiula201...........26.11......28-29... ...........3 ..............nie testuję Felicja^.............13.12.......29-33 ..............6. ................ kasia444...........6.12........28-30. ... .........4 .................? celinka88..........1.12.......27-31. ..............5..................nie kiki007...........31.01......37-44 ....... ........4.................. tatonka81...... 8.12 ....? max 51...... ..........1 Bettina81......07.02..........28.... .............13............... klara1984.....14.01..........28.... ..............6................ skrzatunio...12.02...........28-42.... ... ......2................nie testuje scooby84...10.02.............30.... ... .........13...............10.03 AniaMyszula..29.01..........30..... .. ...........3................ Anna P........25.01..........28......... ....... ...5................ Satelite......04.02........30-32. .................2................... w końcu trzeba zaktualizowac tabelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettina-------- mam problem z cyklami tj są bardzo długie (mój rekord 119 dni) i bezowulacyjne :( mam takie cyrki po odstawieniu rok temu pigułek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny (te szczęśliwe z fasolką :)) jak czułyście się przed @ - bolały was jajniki czy zupełnie nic?? Bo ja mam tak dziwnie czasami pobolewaja, a potem cisza i sama nie wiem co myślec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastolinatoja - ja mialam isc do gina, ale mojej lekarki nie ma, bedzie dopiero w kwietniu... Ja mam problem z miesiaczka, jest zbyt krótka, trwa 2 dni i wiem, ze nie jest to normalne :( Na razie popijam ziółka, nie wiem co bedzie dalej, bo co do mojego M... nie wierze, by test wykazał ze problem lezy po jego stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny ja tez z mezem spedzilam mile chwile 14 zabral mnie na romantyczną kolacje kupil bukiet czerwonych róż i ladniutka bielizne sie postaral M jeden:) ale mnie tu zaciekawilo co wy pijecie i biezecie jakies leki napiszcie o co chodzi z tymi zi.ołkami pana sroki jak sie je stosuje i gdzie mozna kipic i jakis olej z wiesiolka do czego on jesr=t mogłybyscie napisać plizz!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oeparol i costagnus tez napiszecie do czego to jest jakies wspomagacze czy cos napiszcie pliz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............Ostatnia @......Dł. cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Scarlet0983........18.01...........29................2... ..............18.02 Ignacja.............06.02...........30... .............6. ............nie testuję aja_wolę...........30.10.........30-31. ............. 2. ................? dzastolinatoja.....01.12.......37-119....... ...... 4..................? szczęśliwa..........6.11.........28-2 9.. ........... 1 .................. róż-owa.............8.10........30-3 3..... ......... 5 ...............po 12.11 gragragraaaa.....10.11..........28........ ........25 .............. Sylwanka89.........27.10.......29-32................7 ................. kasiula201...........26.11......28-29... ...........3 ..............nie testuję Felicja^.............13.12.......29-33 ..............6. ................ kasia444...........6.12........28-30. ... .........4 .................? celinka88..........1.12.......27-31. ..............5..................nie kiki007...........31.01......37-44 ....... ........4.................. tatonka81...... 8.12 ....? max 51...... ..........1 Bettina81......07.02..........28.... .............13............... klara1984.....14.01..........28.... ..............5................ skrzatunio...12.02...........28-42.... ... ......2................nie testuje scooby84...10.02.............30.... ... .........13...............10.03 AniaMyszula..29.01..........30..... .. ...........3................ Anna P........25.01..........28......... ....... ...5................ Satelite......04.02........30-32. .................2................... Nam się udało : Nick......cykl starań...termin porodu......................syn/córka sara!...........3....................... ........... ....................... ...... zapamietam_cie.5.......5 września................ ......................... Fabiankowa......3.......9 wrzesień....................... ................. G..................3.......................... ....................... ....... MOnikaG........3........26 wrzesień....................... ................ zacieszka......1....... 27 wrzesień....................... ................ Lorealka........4.................... ....................... ............... rottana. .......4...... 29września................. .................. Weronika84 ..3 ....... ................. ................................. kiderka........1.......17 lipca................. Bardzo prosze o kopiowanie całej tabelki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki:)) dawno mnie tu nie było:) W poniedzialek mialam drugie usg i malenstwo ma juz 1,56 cm:)))) serducho bije jak szalone:)) a co kobietki u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Jak ja zazdroszczę tym dziewczynom co mają już fasoleczki u siebie pod serduchem:) Ja mimo iż test wyszedł negatywnie,zaczynam sobie wkręcać różne jazdy. Do @ zostało 6 dni:( Wiem, że nadejdzie. Teraz jak się nie uda idę do swojego lekarza. Ja nie piję ani ziółek,ani nie biorę tabletek,prócz kwasu foliowego. Zaczynam się zastanawiać jak to jest,chcesz bardzo a nie jesteś i nie możesz zajść w ciążę,nie chcesz zachodzisz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dawno mnie nie było, a to dlatego, że tak jak pisałam dajemy sobie spokój z próbami przez 2 miesiące. Kochamy się w-tedy kiedy chcemy i już nie licze bez przerwy dni... :) MoniaG---> właśnie zauważyłam, że masz termin w urodziny mojej mamy :) Kolejny punkt, który nas łączy :) Pozdrawiam Cie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy naprawdę skuteczne są te tabletki femifertil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja------> zartujesz?? to jak we wrzesniu bedziesz składac zyczenia mamie to pomysl o mnie, ze ja w tym czasie moze bede sie meczyc na porodowce:))) Anna P----> mi bladziutka 2 krecha wyszla dwa dni po terminie @ wiec nic straconego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam dziś u lekarza. Zrobił usg dopochwowe. Jeden jajnik jest przerośnięty i otoczony pęcherzykami, drugi jest normalnej wielkości również z pęcherzykami. Lekarz zdiagnozował PCO 😭 . jestem załamana 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinatoja...hej spokojnie...mi to też zdiagnozowano w październiku 2008 a w styczniu już byłam w ciązy :) spokojnie :) dostaniesz pewnie coś na wywołanie owulacji ja miałam clostilbegyt...a potem pewnie luteine lub duphaston. głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonikaG dzięki za pocieszenie,ale jakoś w to nie bardzo wierzę. Zobaczyny ,co będzie to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia---- dziękuję Ci za słowa wsparcia. To co powiedział mi wczoraj lekarz rozwaliło mnie totalnie. Pojechałam z płaczem do teściów mówię o co chodzi a teściowa " Oj nie przesadzaj, najwyżej nie będziesz mieć dzieci. Ilu ludzi nie ma i są szczęśliwi. Przecież maż cie przez to nie zostawi. To nie koniec świata."- byłam w SZOKU!:( tej złości i żalu do teściowej nie potrafię nawet opisać. Strasznie mnie to zabolało. Nie spodziewałam się z jej ust czegoś takiego hmm ..nawet nie wiem jak to nazwać... okrutnego chyba pasuje. Przeryczałam prawie cała noc . Zawsze żyłam z nią naprawdę dobrze, ale po tym co wczoraj usłyszałam ograniczę nasze spotkania do minimum. Gdy maż wrócił z pracy opowiedziałam jak jego mamusia z uśmiechem na ustach mnie "pocieszała". Wściekł się bardzo, ale zabroniłam mu cokolwiek mówić matce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinatoja naprawdę Ci współczuję,tzn tego co usłyszałaś od szanownej teściowej,jeśli takiego słowa mogę użyć. Jak mogła Ci tak powiedzieć??:( Powinna wiedzieć,że takie słowa bolą. Przykro mi. Wierzę jednak ,że bedzie dobrze. I u Ciebie,i u mnie i u nas tu wszystkich .PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinatoja - tesciowa rzeczywiscie wypalila jak Filip z konopii :(- nie chce jej usprawiedliwiac, ale moze nie wiedziala co powiedziec i tak glupio palnela gafe... A co do PCO - to ja wlasnie jak bylam ostatnio u ginekologa w PL, pytalam sie o ta chorobe, a moj ginekolog mi odpowiedzial, ze to bardzo prosto wyleczyc - a niektorzy ginekolodzy ponoc tylko strasza pacjentki albo naciagaja i lecza nie wiadomo ile.. nie wiem jak to w rzeczywistosci jest, bo u mnie nic tam nie zobaczyl (mialam usg i wszystko jest ok) choc pewnie to jest prawda, bo mojej kumpeli kolezanka chodzila do gina, wykryl u niej PCO i naopowiadal jej bzdur, zmienila gina (nie wiem czy na tego samego co ja chodze, chyba nie)- ten nowy ja wyleczyl i teraz juz jest mamusia :) takze kochana uszy do gory!! na pewno niedlugo bedziesz zdrowa !!! sciskam mocno !! U mnie narazie cisza, ani owulacji ( bo w sumie castagnus zaczelam brac od niedzieli a okres dostalam w poniedzialek), dzis 18dc. Owulke zazwyczja mam 21dnia - przy moich dlugich. Nie kochalismy sie z Mezem juz z 3 dni.. moze dzis wieczorkiem cos zdzialamy ;) ogolnie zmeczenie po pracy powoduje to, ze ide sie kapac i padam..spie momentalnie - dzis mam troszke wiecej sily. Ogolnie jakos specialnie nie staramy sie w tym cyklu.. biore tylko castagnusa, olejek z wiesiolka i fwas foliowy..na pewno nie zaszkodza.. pozdrawiam dziewczyny :) jutro piatek !!! juupii !! w sobote musze isc na zakupy jakies, bo juz nie mam w czym do biura chodzic - czuje sie jak ostatni lump ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki tu spokój Może dlatego że w końcu weekend. Pora odpocząć od pracy i zając się przyjemniejszymi rzeczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki tu spokój lalalala,nic się nie dzieje,lalala:) Wszystkie widze zapracowane ciężko:) Mnie dziś tak kłuje prawy jajnik i boli pachwina,że szok. Za 4 dni ma nadejść niechciana @. Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie nadejdzie :) trzymam kciuki. dzastolinatoja przykro mi słysząc takie wieści, ale dziewczęta mają rację to da się wyleczyć. Więc bądź silna dasz radę, a niedługo potem będziesz cieszyła się z upragnionej fasolki. A co do Twojej teściowej, fakt nie zachowała się taktownie. Pewnie chciała Cię pocieszyć ale jak widać źle dobrała słowa. scarlet0983 i jak dziś dzień @?? Oby nie było. Jeny dziewczęta jak ja wam wszystkim życzę tych fasolek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satelite
===dzastolinatoja najważniejsze że wiadomo jaki jest problem a od tego prosta droga żeby to wyleczyć.Trzymam kciuki żeby tak było:) U mnie temperatura skoczyła z 36,3 na 36,5 czyli 2 kreski to chyba była owulacja,śluz płodny się skończył a mnie zaczęły boleć sutki, to jest nienormalne że zaraz po owulacji zaczął się ból i ciągle narasta....Słyszałyście o czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
Hej dziewczyny chce sie do was przylaczyc to jest moj 6 cykl staran disiaj jest moj 2 dc bedziemy co drugi dzien no i zobaczymy chce sie z wami dzielic bo tak mi smutno i zle jest kiedy sie w koncu uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
bardzo sie ciesze i do jutra i czekam na wasze postu czy komus tu sie udalo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam dawno mnie nie było, troszke zapracowana byłam. U nas nic @ poszła sobie już. Dziś 10 dc, już nie mierze zadnej tempki, nie robie żadnych testów. Niech się dzieje wola Boża. 28.02 na 10.40 jedziemy do kliniki leczenia niepłoności w Poznaniu Med-Art do Pani Beaty Kubiaczyk-Paluch. Mam nadzieję że zmiana lekarza pomoże nam wkońcu ujrzeć na monitorze fasoleczke :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×