Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Ojej...pisałam posta i mi wcięło, ech... No więc, mój m. był dzisiaj u androloga i ten mu powiedział, że wyniki nie sa wcale takie beznadziejne, jak wyczytalismy w necie. Oczywiście mogłoby byc lepiej, ale nie ma co sie załamywać. Dał mu jakieś suplementy diety i kazał powtórzyć badanie za 3 miesiące. Jeśli nie będzie poprawy, to wtedy juz jakieś specjalistyczne badania zleci (oprócz tych, które miał do tej pory, tj. morfologii i podstawowych hormonów - wszystko w normie). Jakoś ostatnio jestem pozytywnie nastrojona i wiem, że prędzej czy później się uda, a póki co trzeba wykorzystywać ostatnie chwile wolności, a raczej niezależności. Planujemy więc sobie jakieś fajne wakacje, co chwila nowy pomysł :) MoniaG---> współczuję ci tych wymiotów, sama wiem, jakie to koszmarne uczucie jak człowieka mdli... ale córka/syn wszystko Ci wynagrodzi :) AnnaP, Skrzatunio-> trzymam za Was mocno kciuki Scooby---> przykro mi, że jest jedna krecha na teście, ale głowa do góry, kiedyś nam się uda! dziastolina ---> nareszcie chyba trafiłaś na dobrego lekarza, a to pierwszy krok do sukcesu. Bettina---> co u Ciebie? Mam nadzieję, że nie obraziłaś się za to, co ostatnio napisałam... wiem, że jesteś w ciężkiej sytuacji w związku z uporem Twojego m., ale może jeszcze zmieni zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja, a widzisz kochana ZAWSZE trzeba wierzyć, ze będzie dobrze :) Na necie często można naczytać się pierdół, a potem się dołowac wiem po sobie :) . A co do lekarza zdaje się być spoko, ale KAŻDA wizyta kosztuje 200 zł nie ważne czy trwa dwie minuty czy godzinę :0 . Poza tym w środę jak u niego byłam zlecił mi badanie, które przecież równie dobrze mógł zlecić mi na poprzedniej wizycie :O nie chcę wyjść na sknerę ale moja środowa wizyta trwała może parę minut, a lekarz zlecił mi tylko jedno badanie . Słowem nie wspomniał o prolaktynie czy tsh (podstawa przy PCO i problemach z zajściem w ciążę) ... Wkurzam się tym bardziej, bo do jasnej anielki płacę 900 zł miesięcznie zusu i gówno z tego mam zresztą wiele jest takich osób. W środe napisałam do mojej koleżanki (również ma PCO, tylko ona ma dłuższy "staż" z ta choroba) opowiedziałam jej moja wizytę to była w lekkim szoku, że tylko to jedno badanie kazał zrobić, a nie "cały pakiet". Jak to stwierdziła "znalazł dojna krowę to trzeba ja przytrzymać jak najdłużej" W poniedziałek idę na ta krzywa cukrowa i przy okazji porobię te badania o których wspomniałam wcześniej, bo poznając mojego doktora obawiam się, ze na najbliższej wizycie znowu zleciłby mi tylko jedno badanie. Ale go zaskoczę ;) W tym cyklu będę mieć stymulację i monitoring czyli CO NAJMNIEJ 3 wizyty. 600 zł + leki ok 100 to dla mnie dużo . Nie wiem co robić. Dziewczyny radźcie co robić ???????????????????????????????????????? Może znacie jakiegoś dobrego i tańszego lekarza niż mój ???? Najlepiej z Warszawy lub okolic ?? Bo w takim tempie to ja moment zbankrutuję . Ale się rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam :)) U mnie nadal cisza z @. Ale z a to dopadła mnie grypa, wraz z moim M leżymy i walczymi. Mamy zapisane antybiotyki :(( Dlaeczgo to wszystko jest takie niesprawiedliwe, jak zmieniłam gin i dowiedizałam sie że bede mieć robione w nowym cyklu HSG ( czyli iskierka nadzieji na fasolkę) to oczywiście ten cykl się pochrzanił i rozregulował czy coś. Takiego długiego to już dawno nie miałam :((( I jak tu myśleć pozytywnie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby,nie ma sprawiedliwości na tym świecie i nigdy niestety nie będzie.zawsze cos musi się dziac nie tak jakbyśmy tego chciały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Dzastolinatoja myślę, że lekarz Cię naciąga :/ Ja od siebie mogę polecić dwa miejsca w Warszawie: --> Katarzynę Przygodę - jak mieszkałam w Warszawie, z okna niemalże widziałam jej gabinet. To ta pani, która po Żanet Kalycie reklamowała Lactacyd ;p Już na pierwszej wizycie zrobiła mi USG i cytologię :] Nie pamiętam już, czy byłą droga, ale była konkretna. Jej strona: http://www.katarzynaprzygoda.ginweb.pl/oferta.htm Przyjmuje na Saskiej Kępie, blisko ronda Waszyngtona. --> Drugi typ to Gabinet Iwony Gruzińskiej. Tam jest zatrudnionych kilku lekarzy. Ja akurat trafiłam na Dr. Ganuszewicz. Można swobodnie pogadać, nie czułam się głupia pytając o to i owo. Przy zapisie telefonicznym możesz powiedzieć, o co Ci dokładnie chodzi, tzn że na przykład starasz sie o dziecko itp. To pani powinna Cię zapisac do lekarza, który sie najlepiej Tobą zajmie.Ja czekałam na wizytę 2-3 dni odkąd zadzwoniłam. Ich strona: http://www.gabinetginekologiczny.pl/ To jest chyba na Bródnie w W-wie Ja dziś mam już urojenia.. Jest mi mdło i nie chce mi się jeść.. Zrobiłam kawę którą uwielbiam i mi nie wchodzi.. ;) Ale to pewnie przez paskudną pogodę.. Ach ta nasza psychika i chęć posiadania dzidzi w brzuszku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja -- nie obrazilam sie, bo nie mam o co :) U mnie wszystko po staremu, postanowiłam nie brać żadnych wspomagaczy, mojemu tez juz nie aplikuje ;) @ przychodzi jak w zegarku, ale za to mam od połowy cyklu plamienia, aż do wystąpienia @... Najbliższa wizyta u gina dopiero 11 kwietnia... sama jestem ciekawa co mi powie. Sądzę, że to moja wina, że sie nie udaje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kochane mam jakieś urojenia:( oczywiście jak co miesiąc wydaje mi się,że się udało. skrzatunio,mi kawa tez nie wchodzi,a tak ją uwielbiam:) najgorsze jednak są te zawroty,nie wiem co jest grane,aż się boję.dodatkowo tak mnie boli w krzyżu,że nie mogę prawie chodzić.Zdaję sobie sprawę,że to wszystko,też są objawy@,ale.... łudzę się.Teraz siedzę w pracy i czytam różne głupty,których nie powinnam czytać bo jeszcze bardziej się nakręcam:( Cały czas czekam. Jutro,pojutrze może przyjdzie@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzatunio kochana dziękuję dziękuję dziękuję ❤️ :D:D:D Na pewno skorzystam !! :D A z tymi mdłościami aby to była ciąża !! trzymam kciuki, zresztą za nas wszystkie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolina ---> moja siostra jest z Warszawy i jest po długim leczeniu niepłodności (ponad 3 lata). Latała od lekarza do lekarza, aż trafiła na dr Taszycka z kliniki Novum w Warszawie. Teraz ma 2 chłopców. Co prawda skończyło się na in vitro, ale nikt jej nie mydlił oczy i w końcu dopiero tam ją prawidłowo zdiagnozowano. Moja druga siostra, która również miała wielkie problemy z zajściem w ciąże leczyła się tutaj w Trójmieście i nic z tego nie wynikało. W końcu pojechała za namową tej pierwszej siostry do novum do Taszyckiej i dzisiaj mam 3 miesięcznego siostrzeńca... Wiem z opowiadań siórt, że w tej klinice i u tej lekarki są zupełnie inne procedury niż gdziekolwiek indziej i wiem na pewno, że jeśli nam się nie uda w ciągu roku, to na 100% do niej pojadę. W novum USG mojej siostrze robił też jakiś inny lekarz (jakiś dziadek), podobno niesamowity jeśli chodzi o usg. Tak czy inaczej, dopiero ci lekarze postawili trafna diagnozę i dzięki nim mam 3 siostrzeńców. Jeśli chcesz, możemy pogadać na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolina---> już wiem, lekarz który jest specem od USG i jest świetnym diagnostykiem w tej dziedzinie to Garwoliński. O wszystkich lekarzach (godziny przyjęć i zdjęcia) jest na tej stronie: http://www.novum.com.pl/lekarze/lekarze Jest tam również oczywiście Taszycka i Garwoliński. Jeśli chodzi o koszty, to musisz się dowiedzieć telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satelite
Witajcie długo mnie tu nie było, kurcze chciałam znaleźć ten temat a to wyskoczyło mi mnóstwo innych "starania na 2011/2012 "starania o dzidzusia "i takie tam nawet nie wiedziałam że jest tyle takich samych postów...ale naszczęście mi sie udało:) ==skrzatunio ja tez zaczełam robić wykres na 28dni, na razie się uczę ale z twojego wykresu wynika że wyższe temperatury zaczełaś od 24 dc troszkę późno no chyba że wszystko się pokręciło taka nasza natura to wtedy faktycznie powinnaś mieć okres ok 21 -22 marca więc do testowania trochę zostało Słuchaj a jak ty robisz te czerwone kreski na wykresie ? Zamieszczam mój i czekam na sugestie ...kurcze jak mogę zamieścić link z moim wykresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzatunio robilam:) Są dwie kreseczki:) Jedna coprawda bledsza od drugiej,ale jest.Myślę,że to dlatego że robiłam w dniu spodziewanej miesiączki. Tak się cieszę. Zrobię za tydzień drugi,żeby się upewnic.kochane chce mi sie wyć ze szczęścia:):):)Czyli te zawroty to była fasolka:)Aż boję się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam dziewczynki:) Wiecie co to się jednak chyba czuję,gdzieś podświadomie. Bolał i boli mnie brzuch caly czas,ale to jest inny ból,taki ciągnący,rozpierający i dodatkowo bóle pachwin. A o zawrotach niewspomnę. Te zawroty wlaśnie mnie zastanawiały,bo nigdy nie miałam,a teraz masakra. Cieszę się:) ale jednoczesnie boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i rzeczywiście temperatura cały czas sie utrzymuje. Dziś 37,27stopni. Zawsze przed zblizajacą się @ spadała do 36 i paru kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania P super wieści:) wkoncu cos sie zaczelo dziac gratulacje:*:*:* ja jeszcze troszke mam do terminu @! 3 mam kciuki za pozostale dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna P Gratuluję!!!!!!!!!!!!! Ale się cieszę! Wiedziałam, że Ci się udało tym razem! Wiedziałam :D Tak bym chciała, żeby i mi się udało!! Dzisiaj miałam 37.26 :] I zachciało mi się wymiotować jak się napiłam coli.. Ale pewnie to subiektywne odczucia, znów sobie wkręcam.. Satelite-->link do skopiowania i wklejenia np. na forum jest nad Twoim wykresem. Chyba że masz nieudostępniony. Wtedy w menu po lewej stronie kliknij: "udostępnianie wykresu" i tam ustaw,na "Dostęp dla użytkowników internetu". Potem powinnaś mieć już ten link. Co do tych czerwonych kresek, klikasz po lewej stronie "analiza wykresu" potem w tym okienku co wyskoczy wybierasz "temperatura" i tam wpisujesz poziom niższych temperatur. Zasady wyznaczania są opisane tu :http://28dni.pl/pomoc/analiza_wykresu. Potem wpisujesz poziom wyższych temp (o 0,2 st. większy niż poziom niższych). I te linie same się pojawią. Sama jestem początkująca, więc mogę się mylić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, dziewczyny!!! Zrobiłam test z odstawionego porannego moczu. Są dwie kreski!!!!! Jedna bladziutka, ale ewidentnie jest... Aż mi się gorąco zrobiło :D :D Powtórzę jeszcze za dwa dni - na szczęście mam zapas testów.. Chyba jednak ta cola i kawa to nie bez powodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, co za dzień!!! :) Skrzatunio, czułam, że tak będzie! :) GRATULACJE!!! Powoli chyba sama zostanę na tym forum... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzatunio gratulacje :* Ignacja nie trać nadziei !! Ty też zostaniesz mamusia :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta nie było mnie bo miałam problemy z netem. Ignacjo -----kochanie dziękuję Ci za pomoc ❤️. Jutro idę na następujące badania: krzywa cukrowa, tsh, morfologia a mąż na badanie nasienia. Jak byś była tak dobra to jak najbardziej proszę byś zapytała siostry co jeszcze zrobić :) Wstyd się przyznać ale nie mam gg jedynie mail : dzastolina@wp.pl :) A to ze boisz sie , że zostaniesz sama to ja mam to samo... ale nadal wierze trzymam kciuki za nas wszystkie niezaciazone . Wiosna idzie to i bociany będą ;) AniaP----- GRATULUJĘ !!!! PRZECUDOWNA WIADOMOŚĆ !!!!!!:):):):):):):):):):):):):)Czyli jednak te zawroty głowy co miałaś to dzidziul :):):):):):):) skrzatunio-------Również moje NAJSZCZERSZE GRATULACJE :):):):):):):) miałaś nosa z ta cola i ta kawa kilka dni temu . Pisałaś, ze to pewnie przez pogodę... hahaha ładna ta "pogoda" się okazała :D:):):):):):):):) To taki spóźniony prezent imieninowy od losu :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzatunio,Boże moje gratulacjeeeeeeeeeeeeee!!!! Jeszcze rodzić będziemy jak wszystko dobrze pójdzie w tym samym terminie:):):)Moja druga kreseczka też jest blada,ale to dlatego,że to bardzo wczesna ciąża. Super tak się cieszę.Napisz czy też boli Cię brzuch czasami i pachwiny? Ignacja i Tobie się wkrótce uda. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzatunio ja miałam zamiar powtórzyć test za tydzień,ale może też powtórzę wcześnej.A kiedy masz zamiar iść do lekarza? Ja myślę,że poczekam jakieś dwa tyg,bo teraz jest jeszcze chyba za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam szłam od razu do ginki... nie czekalam!! upewnilam sie ze to ciaza,powiedziala jakie witaminy brac i ogolnie co robic a co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzatunio wow co za wiadomosci dzis :) gratulacje;] ignacja nie martw sie jesio ja sie zostalam to dziewczyny przeslijcie jakies dobre fluidki:) skrzatunio a u ciebie to kiedy termin spodziewanej @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×