Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Gość Ania P
skrzatunio tak bym chciała,aby twoje słowa,że będzie dobrze,sie sprawdziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie już odebrałaś wyniki :) :) Nie mogę się doczekać aż wrócisz do domu i dasz znać!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P
mam wyniki 41,94 mIU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P
czy to wogóle ciąża? chyba bardzo wczesna.dzis lub jutro ma być @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że ciąża! Ciąża jest już od 5. Tylko, jak sama mówisz, termin @ jest dopiero jutro. Więc to jest bardzo młodziutka ciąża. Najlepiej zadzwoń do swojego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekałam,czekałam i sie doczekałam!! Aniu gratu;uje z całego serduszka ciazy!!! Młoda ciaza,pewnie jakis 2-3 tydzien ale jest!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P
zadzwonie dziś do lekarza,bo nie wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to co? :) Zadzwonić do lekarza, a potem lecieć do niego po coś na podtrzymanie :) Nie stresuj się, przecież fasolki tego nie lubią :) A tak na marginesie, bo już nie pamiętam dokładnie - staracie się o pierwsze dziecko, czy już macie jakieś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąża jak byk :):):):):):) Gratuluję :):):):) ja tez miałam małą betę przed terminem- w końcu od czegoś trzeba zacząć :) ! ale się cieszę :) :):):):) Dzwoń do doktorka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam do Was pytanie: od kilku dni zauwazyłam u siebie ciemno zielone stolce (wiem wiem obrzydliwe, ale prawdziwe :D) . Leki , które zazywam to : metformax (cukrzyca), duphaston, folik, wit B6. Nie zażywam żelaza (wiem ze to częsta przyczyna), dlatego trochę się niepokoję. Wiecie może od czego mogę mieć coś takiego ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania gratuluje!Super wiadomość :D dbaj teraz o siebie i fasoleczkeno i oczywiscie zaglądaj do nas często żeby zdac relacje jak sie czujesz:) Skrzatunio o prasowaniu to juz nawet nie wspomnę..:P pokoje tez mnie wołają tak samo jak i Ciebie..Dziś juz sie troszkę wzięłam :) a jak mam prasować to chora jestem! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==Ania super,ale tak czułam że będzie dobrze:)Dbaj o siebie i malucha i leć do lekarza,teraz trzeba dmuchać na zimne.I uwierz ŻE JESTEŚ W CIĄŻY!!!!!! juppi == dzastolinatoja kurcze nie wiem od czego tak masz,może zmieniłaś dietę i jesz jakieś inne produkty niż dotychczas a w ciąży jelita pracują trochę wolniej i dlatego są wzdęcia,gazy i takie tam inne nieprzyjemne dolegliwości,może ty masz akurat taki objaw:)Ale dla pewności możesz zadzwonić do lekarza i się upewnić ale chyba to nic groźnego ja stawiam że to jest od jedzenia,ja zawsze jak zjem buraczki ćwikłowe to mam koloru czerwonego.Ale mamy tematy nie ma co :) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania P
cholera,od wczoraj nie odbiera mój lekarz telefonu:( oby tylko na urlop nie wyjechał. dziś od rana zaraz będę dzwonić. a jak nie to polece do byle jakiego. dzastolina co do tej nieprzyjemnej sprawy ze stolcami:) aż głupio mi pisac ale ja też dziś zauwazyłam dokładnie to co ty opisujesz:( nie wiem co to znaczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mamy tematy nie ma co :D Przekopałam net-podobno to norma jeśli nie towarzyszą temu bardzo mocne bóle żołądka :)Ania może do innego lekarza zadzwoń ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
Ania P---> gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wspaniała wiadomość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki za parę minut przyjadą do nas nasi najlepsi świadkowie-przyjaciele ( para) i chcemy przekazać im radosną nowinię :) Niedawno mój mąż delikatnie rozbił samochód no i musimy dzielić się moim autkiem na spółę. Przyjaciele wiedzą ,że potrzebujemy drugiego samochodu no i chcemy im pokazać nową brykę jaka chcemy za kilka miesięcy kupić - wózek dziecięcy. Zdjęcie już ściągnęłam z netu na pulpit i podpisałam "nowa bryczka" :) Będą w szoku :):)Tym bardziej , że wiedzą oboje z jakimi problemami się borykaliśmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastolinatoja super sposób na przekazanie tej wiadomości,moze tez kiedys go użyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinatoja super pomysł na pewno minki będą mieli bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak myślałam byli w szoku :D na początku zaczęli się śmiać , bo myśleli że to tak przyszłościowo myślę, a po chwili szok, gratulacje i radość ogromna :)Już myślałam , że nigdy tego nie przeżyję, a jednak cuda się zdarzają jak widać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki co tu taka cisza ?? Powiem Wam , że miałam nadzieje,że podobnie jak moja siostra łagodnie będę przechodzić ciąże ...myliłam sie :( mdłości mnie dobijają, na szczęście tylko poranne. Nawet moje magiczne tabletki, imbir ,herbata, suchary, krakersy, woda i inne nie dają sobie rady rano..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziastolina ja podobnie myślałam jak Ty i też niestety miałam mdłości. Więc jak widać nie ma reguły, niestety. Ja wczoraj obchodziłam 5 urodziny chrześnicy. Siostra wymyśliła zrobić urodziny w swojej pracy (pracuje w prywatnym przedszkolu, kiedyś też tam pracowałam). Miała jej koleżanka z pracy robić ale niestety wycofała się i wszystko spadło na mnie. Jejku powiem szczerze troszkę się denerwowała. Wiecie od stycznia jestem na zwolnieniu to troszkę wyszłam z wprawy z organizację zajęć i w ogóle. No i bałam się czy dobrze będę się czuła bo te leki co biorę są okropne. Ale chyba adrenalina mnie trzymała ponieważ i dobrze się czułam, wybawiłam się z tymi dziećmi i dzieciaczki zadowolone do domów poszły. Choć dziś...to już troszkę gorzej się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
ja myślałam że będę wymiotować na prawo i lewo że nie będę pić kawy i zapachy będą mnie dobijać ale na szczęście mnie to wszystko ominęło i jak na razie czuje się dobrze:D:D:D ja zakładałam najgorsze ale najgorzej nie wyszłam:D:D hihi;] no tylko ta rwa kulszowa mnie zaskoczyła ale narazie przeszło i mam nadzieje że nie wróci:) współczuje wam dziewczyny takiego samopoczucia ale pociecha jest taka że w drugim trymestrze złe samopoczucie puszcza i można cieszyć się urokami ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana na ogół tak, ale u mnie to te mdłości pojawiły się w II trymestrze. Teraz w trzecim przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też zaczęło się w 9 tyg.teraz 12 a wydaje mi się że jest coraz gorzej ale dalej mam nadzieje że jak nadejdzie 14 tydzien czyli ten upragniony 2 trymestr to wszystko minie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta jutro mam wizytę u gina. Dowiem się ilu małych astronautów będę miała :) Dzień zaliczam do okrutnych, sponiewierało mnie dziś ostro :(:(:(:(A mam tyle pracy :( Będę jutro prosić gina o receptę na Torecan, będę go brać tylko w dniu dużych zleceń inaczej nie dam rady :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziastolina jak wrócisz to od razu napisz bo jesteśmy bardzo ciekawe :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem od razu jak tylko wrócę. Jak na razie kombinuje jak tu lepiej się poczuć i chyba znalazłam kolejny sposób, wiec jeśli któraś z Was kochane cierpi na mdłości tak jak ja to polecam. OD RAZU po przebudzeniu z butelka wody przy ustach , najlepiej cały czas popijać i pędem na balkon/taras. Wczoraj wystawiłam sobie krzesło na balkon i o dziwo jak dziś rano wstałam i tak sobie pooddychałam świeżym powietrzem było dużo lepiej. Skończyło się na mdłościach , a nie tak jak wczoraj wymiotach co chwile. Poszukam sobie na necie jakiś delikatnych ćwiczeń rozluźniających dla ciężarnych to od jutra rana zacznę praktykować na balkonie . Co z tego , ze obok balkony sąsiadów. a naprzeciwko ocieplanie bloku i będą się na mnie gapić jak na wariatkę :D Zdrowie jest najważniejsze :):) Zapomniałam Wam opowiedzieć.. Wczoraj wieczorem odwiedzili nas moi staruszkowie z braciszkiem. Siedzimy gadamy, kawka , herbatka, a nagle moja mamusie z tekstem: "A wiecie , że od jakiegoś czasu jak przechodzę koło Waszego bloku to widzę bociany, dzieciaku Ty zrób test bo w naszej rodzinie taki widok zawsze oznacza , ze dziewczyna jest w ciąży. A i jeszcze u nas na balkonie (rodziców) siadają na parapet ptaszki czyli tylko patrzeć będzie nowina " :D My oczywiście powaga , ze niby nas to nie rusza, mój maż jeszcze z tekstem " Mamo a to mało ludzi w naszym bloku mieszka , przecież tu jest ponad 60 mieszkań " a moja mama : "A ja czuje , że to akurat nad waszym " No normalnie moja mama zaw2sze była osoba ze świetna intuicja (zresztą mam też to po niej :)) wie c jak powiemy w Dzień Matki to na banka będzie tekst "A nie mówiłam "" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×