Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Ale tu cisza... Ja uciekłam z pracy po połowie dnia, bo od rana słaba jestem jak mucha, coś mi żołądek nie działa, a koło południa doszedł koszmarny ból głowy. Kończę więc gotować rosołek i leżę jak zdechła na kanapie, coś tam podczytując. Skąd ta niemoc? Może jakiś wirus? Panadol nie pomaga na głowę, chyba zjem coś lekkiego i spróbuję się zdrzemnąć. Jak aosa znika z forum to ono od razu traci rozpęd, wracaj koleżanko, tęsknimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jestescie! napisalam pare zdan ale mi skasowalo.. Zebra, chcialam napisac ze jak bylamu chora i bolala mnei glowa i paracetamol nie pomagal ni cholery to gina mi powiedziala bym sprobowala pyralgine, jest mocniejsza i lepsza od paracetamolu i bezpieczna w ciazy. pomogla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatris, dzięki za radę, dzisiaj jeszcze jakoś wytrzymam, może to jednodniowa akcja, mam nadzieję. Zjadłam wielką miskę gorącego rosołku z ryżem i Młoda kopie jak szalona. Też tak macie po jedzeniu? Zawsze mnie to śmieszy :) A pogoda faktycznie coś się zkisiła, jakoś buro i ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aosa- rowniez bylam swiecie przekonana ze nie macie mozliwosci mieszkac u Twojej mamy, ale ciesze sie ze cos drgnelo. Mam nadzieje ze bedzie dobrze i 3mam za to kciuki :) Jak dzdzia sie urodzi to duzo zmieni, zawsze rodzinka lagodnieje, ja z takiego zalozenia wychodze. Moja mama jak powiedziala dziadkom czyli swoim rodzicom ze jest w ciazy to poamietam ze krzyczala ze sami je beda wychowywac ze ona palcem nie kiwnie, a mlody sie urodzil i tyle radosci wniosl ze hoho, teraz babcia co chwile dzwoni i pyta czy moze pomoc to tamto..a maly jest przekochany : Ja z kolei jestem osoba, ktora woli wyjasniac na biezaco, choc czasem jak nie chce mi sie juz totalnie gadac to trzasne drzwiami ochlone troche, a pozniej wracamy do siebie i mowimy co bylo nie tak. Jednak wole wyjasniac tu i teraz, jak posprzeczam sie o cos z Moim zwykle o pierdole to wole jak sie przytulimy niz uciekac on w swoja ja w swoja strone. Nie lubie niedomowien. Mysle dzis nad plackiem, szybkim, tanim, najlepiej z owocami moze sklece cos z niczego bo chce mi sie czasem kawy zbozowej + jakies ciastko a ile mozna jesc herbatniki :P Dzis czuje sie jakas taka rozleniwiona. W sobote jeszcze jedziemy rodzinnie na imieniny do wujka i mysle jaki tu prezent skolowac zeby bylo przydatne, nie zbyt drogie efektowne i w ogole.. :) Mi malenstwo szarzuje w brzuchu jak tylko cos zjem slodkiego wtedy to porzadnie kopie, a po obiadku czesto jak juz poloze sie na momencik zawiazac sadelko jak ja to mowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowka, my ostatnio wielka furore robimy dajac w postaci prezentu taki prosty skladacz do ubran, taki jak na tym zdjeciu: http://www.amazon.fr/gp/product/images/B0012QBYM4/ref=dp_image_0?ie=UTF8&n=57004031&s=kitchen To jest rzecz po prostu rewelacyjna, tania, a ludzie sa sachwyceni, bo ubrania sklada sie w mig i wygladaja potem bardzo efektownie w szafie, gdy sa ulozone w sterte, ktora jest rowniutka jak pod linijke. U nas mozna go kupic w zwyklym hipermarkecie typu Auchan czy Carrefour

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aosa dobrze,że znalazłaś jakieś wyjscie.Tylko przemyśl sobie je dokładnie,czy na pewno jest to najlepszy wybór :) z tego co pamietam to własnie pisałaś że masz 2 pokoje tylko i braciszka,na pewno będzie wam tam dobrze?tzn.chodzi mi o to czy będziecie z mężem mieli miejsce dla siebie,gdzie będziecie mogli razem i porozmawiać o wszystkim i o niczym i znaleść też miejsce na prywatne sprawy?wiesz zawsze trzeba przemyśleć te sprawy 2 razy,żeby za miesiąc znowu mąż nie miał pretensji że nawet nie moze się z tobą dobrze poprzytulac :) Moi rodzice też mają 2 pokoje ale wolałabym chyba mieszkac u teściów gdzie jest więcej ludzi ale mieć chociaz pokoj tylko dla siebie...a u mnie rodzice nie żyją razem.niby inna sprawa,no ale...zreszta ważne zeby WASZEJ juz prawie 3 było NAJLEPIEJ!!! :):):):) Wiec na pewno wiesz co robisz i co bedzie dla was najlepsze :) p.s nie chce nikogo urazić swoim wpisem. a tak wogóle to mój synuś też jak coś zjem to kopie jak szalony :) najbardziej po winogronie :) i wczoraj tatus poczuł 1 kopa :) tak jak któraś z was pisała wcześniej,że teraz po tym kopie chyba poczuł że jest naprawde dzidzia w środku a za pare tygodni będzie tatą :) nawet książke zaczął studiować- w oczekiwaniu na dziecko dział dla przyszłych ojców :) coś w tym chyba jest hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja wreszcie dostałam jakiegoś powera i nadrobiłam przynajmniej część zaległości. ostatnio jakoś trudno mi było się zmobilizować i skoncentrować na pracy, to teraz mam trochę tego... a dzisiaj już przeszłam sama siebie w zapominalstwie. włączyłam rano prostownicę, jak codziennie. po czym w pracy zorientowałam się, że owszem, włączyłam, potem wyłączyłam i schowałam - tylko włosów zapomniałam wyprostować!!! masakra... aosa - dobrze, że się wyniosłaś ale chyba problem się nie za bardzo rozwiązał. przynajmniej jak na mój gust. ja rozumiem względy finansowe, ale mieszkanie na kupie to bardzo rzadko jest dobry pomysł... ale może u was będzie inaczej. ja chyba wolałabym jeść tylko kisiel z biedronki ale mieszkać wyłącznie z partnerem - z resztą mieliśmy kiedyś taki etap;) uff. spadam dalej pracować. dobrze, że urlop już blisko tylko nadal kiecki nie mam żadnej a we włoszech wiosna fantastyczna... buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatris, kochana, dzięki, że pamiętałaś. megatiger@tlen.pl jeszcze raz tabelka, bo gdzieś mi roczek umknął, ehh... NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM Ela1974.........36............02.07............DZ........ ....francja Misia27.........27.............02.07............?........ ......malopolskie dafnia102.......26............03.07...........?.......... .....pomorskie kate1238.......25.............3.07...........?........... .....małopolskie kocio-rybka...35.............04.07..........CH........... ....zach.pom. aluisa25.........27............04.07...........?......... ......świętokrzyskie xAneczQax.....25............05.07........................ ...śląskie InPhasse.........19............05.07.........córeczka... ...małopolska Daria Poznań...21.............07.07..........CH.............Wiel kopolskie Moni 17..........26.............07.07...........................l ubelskie malinówka376..20.............08.07...................... .....dolnoślaskie vivian_2006.....27............09.07..........DZ........ ......dolnośląskie MalaGosia69.....27............10.07.........córeczka.... ....Szczecin sasetka84......27...............10.07.........DZ......... .. ....lubelskie balbiina..........26.............10.07..........DZ?CH?... ... ......ŚLĄSKIE Beatris81.......29.............12.07...........CH........ ....kuj.pomorskie Atena02.........26.............13.07..................... .......małopolskie(Kraków) Oczarowanaaa 24.............13.07...........CH............Małopolskie Susi1978........33.............14.07............DZ....... . ......Śląskie Abecia............31..........14.07...........CH.... ..........mazowieckie Rosa 78...........33............14.07.........CH.......... ......małopolskie Justa_010101....25...........14.07....................... ........śląsk mimowszystko..20.............14.07....................... ....śląskie morelka22.......25.............15.07.........DZ.......... . . .śląsk callaa.............25............15.07................... .........podlasie rubina............33............16.07.................... .......dolnyśląsk zebra1807.......33............18.07.......dziewczynka.... śląskie kasztaanka......27............18.07..........DZ.......... ....łódźkie Kasia508.........24.............19.07.............???.... . ....Śląskie Jadzia .........22..............19.07.......dziewczynka....zach.pom Justyna..........28.............20.07.................... .......mazowieckie Aosa.............23..............21.07....chłopiec...... .sląskie HelloKitty32......32...........22.07..........chłopiec.. ....wielkopolska asia-lipcówka...30.............23.07.........dziewczynka .......śląskie Kornelka_88.....22.............23.07............Córeczka .. .....śląskie kwoka 123.......39.............23.07............?..............pom orskie dżuczek..........29............25.07...........chłopiec .....małopolskie (Kraków) ebudka...........31.............26.07.................... .......mazowieckie (Warszawa) Mala_miii86......24............27.07........Chłopczyk... .... ....śląskie (SOSNOWIEC) anik_82..........29.............26.07..........córcia... . ......dolnośląskie anusiak1507......21............27.07..........???........ ....śląskie freuline..........25..............28.07.........córcia ....śląskie marta100049....34..............28.07..................... . .....łódzkie kubolinka........32.............30.07.................... .......wielkopolska wkreciara........23.............31.07.................... .............śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela a ten skladak do ubran to sie wyciaga potem jakos z tej koszulki ? Ciekawe gdzie u nas takie cos mozna kupic.. Faktycznie super prezent Ja dzis sie tak zarobilam w ogrodzie ze siedziec nie potrafie ale taka szczesliwa ze moglam wkoncu pograbic bo tak lubie sprzatac w ogrodzie :) a dopiero tylko przed domem zrobilam a jeszcze mam 2 dzialki do przegrabienia...czekam tylko na ladna pogode i sie zabiore .. Jak jest ladna pogoda to nawet na pol minuty nie sziede przed kompem tylko caly dzien cos robie..jak perszing normalnie :) kresce sie to tu to tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatris mój maluch też przeważnie jak sie położe i to na boku przed TV to w tedy kopie i kopie :) i najczęściej wieczorem bo w pracy jak siedze cały dzień to cisza,jak makiem zasiał.Czasem chyba jak się przewraca to czuje :) i w nocy jak z lewego boku na prawy się przekładam to też daje czadu.i nie wiem czy zadowolony czy nie bardzo :) wiecie co dziewczyny? mam dziwny problem ;/ kłuje mnie czasami w odbycie;/ normalnie takie nie miłe uczucie;/ ma któraś z was tak? czytałam ze to rozciagajaca sie macica tak wpływa...mam nadzieje że to to a nie hemoroidy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freuline, ten skladak do ubran, nie zostaje w ubraniu, ubranie sie sklada na jego powierzchni, zobacz na tym linku co podalam drugie zdjecie na dole mozna kliknac. Brdzo proste w uzyciu i wygodne. Co prawda moja kolezanka powiedziala, ze jej sie nie podoba, bo nie sklada podkoszulki tak idealnie, jak ona to sama robi, ale wiecie, to taka osoba, ktora prasuje nawet dzieciece rajstopy i skarpety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu dziękuję za podpowiedź :) Beatris- rowniez czytalam ze dziecko bryka tylko 4h a 20spi ;) moja dzidzia dzis bryka dosc czesto :) w ogole to z dnia na dzien te kopniaki sa coraz ostrzejsze ;) anik_82-faktycznie zabawna sprawa z tą prostownica :) Ja wlasnie sklecilam placek kruche ciasto kakowe na to gruszki ze sloika pozniej piana z bialek ze szczypta cynamonu i na to ulozylam szachownice z ciasta. W sumie nie wiem co to wyszlo bo ani nie skubaniec ani nie jablecznik :P Czekam az sie upiecze w piecyku. A zaraz zmykam sie myc i do lozka. Wiec dobrej nocki wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinówka wyślij kawałek tego ciasta mms-em!!! proszeee :):):):) na pewno pyszne wyszło!!! gruszki i w ogóle mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinówka, cholera przez ciebie szlag trafił moje mocne postanowienie niejedzenia słodyczy. jak ja bym zjadła ciasto. no ale mam tylko grześka, więc jak się nie ma co się lubi... jutro robię ciasto, tylko jeszcze nie wiem jakie. chodzi za mną kopiec kreta... dobrej nocki, ja wymiękam i idę spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda dość fajnie, zobaczymy jakie będzie w smaku, ale na razie stygnie, więc przekonam się o tym jutro rano. anik_82- dziekuję za podpowiedź na ciasto na niedzielę, mam jeszcze trochę bananów więc będzie i kopiec kreta :) Ja tez na dziś już uciekam, jeszcze raz dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie śpią a ja nie, jakoś ostatnio zasypiam koło 2 w nocy. Dziś kupiłam dla mojego synka 19 sztuk body z różnym rękawem za 25 zł. Wczoraj byłam na połówkowym, mały zdrów jak ryba 449g a długości nie dało się zmierzyć bo zwinięty w fasolkę był. NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM Ela1974.........36............02.07............DZ............francja Misia27.........27.............02.07............?..............małopolskie dafnia102.......26............03.07...........?...............pomorskie kate1238.......25.............3.07...........?................małopolskie kocio-rybka...35.............04.07..........CH...............zach.pom. aluisa25.........27............04.07...........?...............świętokrzyskie xAneczQax.....25............05.07...........................śląskie InPhasse.........19............05.07.........córeczka.......małopolska Daria Poznań...21.............07.07..........CH.............Wielkopolskie Moni 17..........26.............07.07...........................lubelskie malinówka376..20.............08.07...........................dolnośląskie vivian_2006.....27............09.07..........DZ..............dolnośląskie MalaGosia69.....27............10.07.........córeczka........Szczecin sasetka84......27...............10.07.........DZ...............lubelskie balbiina..........26.............10.07..........DZ?CH?............ŚLĄSKIE Beatris81.......29.............12.07...........CH............kuj.pomorskie Atena02.........26.............13.07............................małopolskie(Kraków) Oczarowanaaa 24.............13.07...........CH............Małopolskie Susi1978........33.............14.07............DZ.............Śląskie Abecia............31..........14.07...........CH..............mazowieckie Rosa 78...........33............14.07.........CH................małopolskie Justa_010101....25...........14.07..............................śląsk mimowszystko..20.............14.07...........................śląskie morelka22.......25.............15.07.........DZ..............śląsk callaa.............25............15.07..........CH............podlaskie rubina............33............16.07...........................dolnyśląsk zebra1807.......33............18.07.......dziewczynka.... śląskie kasztaanka......27............18.07..........DZ..............łódzkie Kasia508.........24.............19.07.............???...........Śląskie Jadzia .........22..............19.07.......dziewczynka....zach.pom Justyna..........28.............20.07..........................mazowieckie Aosa.............23..............21.07....chłopiec.........śląskie HelloKitty32......32...........22.07.........chłopiec.......wielkopolska asia-lipcówka...30.............23.07.........dziewczynka .......śląskie Kornelka_88.....22.............23.07............Córeczka ........śląskie kwoka 123.......39.............23.07............?..............pomorskie dżuczek..........29............25.07...........chłopiec .....małopolskie (Kraków) ebudka...........31.............26.07...........................mazowieckie (Warszawa) Mala_miii86......24............27.07........Chłopczyk...........śląskie (SOSNOWIEC) anik_82..........29.............26.07..........córcia..........dolnośląskie anusiak1507......21............27.07..........???............śląskie freuline..........25..............28.07.........córcia .......śląskie marta100049....34..............28.07...........................łódzkie kubolinka........32.............30.07...........................wielkopolska wkreciara........23.............31.07.................................śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, dziewczyny, Leje u mnie jak z cebra, a musze zaraz z dziecmi do przedszkola... Dobrze, ze mamy 2 minuty drogi. Wlasnie, podajcie dziewczyny mi prosze przepis na ciasto z bananami, bo mam banany, co mi sie zaraz zmarnuja. Tylko taki dokladny, jak dla naukowca :). Lacznie z temperatura piekarnika i czasem pieczenia. Dziekuje bardzxo naprzod. Lece jesc chleb razowy z serkiem grani. Mam wielko ochote na to, by to posypac...wegeta, ale wegety to chyba nigdy w domu nie mialam, i tutaj sie nie sprzedaje w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem :) My już w pracy jesteśmy, właśnie skończyłam jeść śniadanie. Z tymi ciastami, to mi narobiłyście ochoty. Zjadłabym teraz jakiekolwiek - byle ciasto :D Ela, u nas też pogoda nie fajna, chłodno się zrobiło i pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, czytam ten wątek od pierwszego postu ale jakoś pisać nie bardzo miałam kiedy:) Teraz jestem na L4 więc mam sporo czasu i postanowiłam się ujawnić:) Jestem w 23tygodniu, w brzuchu mam córę - co cieszy tym bardziej, że mam już syna 5letniego. Ta ciąża przebiega u mnie zupełnie inaczej- jestem już ogromna a przez pierwsze miesiące wiecznie mnie mdliło. W 1 ciąży miałam mały brzuch do 7 miesiąca a teraz nie da się ukryć ( niczym) że to już nie zjedzony obiad a zaawansowana ciąża:) Jestem na etapie zastanawiania się nad imieniem- może podzielcie się swoimi pomysłami- może i mnie jakoś oświeci w tym względzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Kurcze tyle piszecie o tych ciastach a ze Ja,jako antytalent do pieczenia chyba tez coś upichcę.Zobaczcie jakie to dziwne gotować uwielbiam i nawet mi to ponoć niezłe wychodzi:)ale co do pieczenia to masakra nienawidzę,jedno ciasto tylko piekę jak już coś bo jest łatwe:) Moja dzidzia już tez kopie na całego zazwyczaj jak siedzę na fotelu albo jak już lezę.Wczoraj mój mąż tez poczuł 3 porządne kopniaczki az mu oczka zabłysły:) Pogoda nam się zepsuła,podobno do 2 tygodni ma być brzydko a później znów ładnie:) Dziewczyny a czy któraś ma problem z pękającymi naczynkami? Mi trochę puchną nogi i na jednej mam taki placek popękanych naczynek kurcze brzydko to wygląda i to nad kostka ale zrezygnowałam już z wysokich skarpet tylko stopki nosze żeby mnie nic nie uciskało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka84
Witajcie lipcóweczki:) Byliśmy wczoraj na wizycie u gin zrobił usg badanie serduszka i wszystko jest w porzadku mała ma sie dobrze prawidłowo sie rozwija i wg usg waży 615 g a to dopiero 23 tydzień lekarz powiedział że spora baba będzie jak będzie dalej tak rosła i tak sie zastanawiam czy naprawde to duzo jak na 23 tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, ze pada w calej Europie i tak bedzie do przyszlego tygodnia, potem znow troche ladniej. Zrobilo sie spiaco. Mnie tez od paru dni strasznie ciagnie do slodyczy, czy to notoryczne zmeczenie spowodowane brakiem snu i dlugotrwalym przeziebieniem. Czy ktos gwaltownie rosnie i ssie, tego nie wiem, ale ciezko z tym walczyc, wiec codziennie cos slodkiego wleci. Nie powiem , by to bylo dobre dla mnie, ale smaczne:). Fajnie, ze maluchy sie ozywily w brzuszkach, takie bylo oczekiwanie na pierwszy ruch, a teraz zabawa na calego. Moja wiercipieta tez sie kreci, choc nie lubie jak lokuje sie w miednicy, bo cholernie boli i musza malucha przesuwac :) Co do klucia w odbycie to prawdopodobnie rozrastajaca sie macica, ktora promieniuje obok w koncu pomiedzy nia a odbytem jest bardzo cieniutka blona i czasami trudno zlokalizowac gdzie jest zrodlo nacisku. Jezeli Mala mii nie masz problemow z wyproznianiem to nie myslalabym o hemoroidach, rob cwiczenia typu koci grzbiet kilka razy dziennie, to pomaga zmniejszyc nacisk, no i troszke przemieszcza uciskajaca macice. Aosa swietnie, ze wszystko sie ulozylo po Twojej mysli, potrzebujesz spokoju , a nie ciaglego podminowania. Bylam u ogolnego, powiedzial, ze odgorne testy cukrzycowe dla kazdej ciezarnej to glupota, bo co prawda matce jest tylko niedobrze po glukozie, ale dziecku taka ilosc obciaza mocno watrobe. Zrobilam szczegolowe badania na zawartosc we krwi i moczu bialka i cukru, wyszlo ok, takze krzywa cukrowa sobie odpuszczam. Zreszta w poprzednich ciazach tez nie robilam i urodzilam zdrowe, donoszone maluchy. Oczarowanaa tesciowa bym stlamsila w zarodku, razem z jej cudownymi pomyslami, Ty to musisz miec anielska cierpliwosc przy takim okazie, wspolczuje serdecznie, nie daj sie i rob swoje. Zebra polykaj 3 razy dziennie kulki bialego pieprzu 5 szt, to pomaga w takiej sytuacji. Ela taki skladaczek to u nas na rynku jest juz pare dobrych lat, ale jakos furory nie zrobil, bo ludzie traktuja to jako kolejna zabawke na chwilke, a potem wracaja do swoich przyzwyczajen. Ale sam pomysl ciekawy sam w sobie. Kiedys to w mango kosztowalo majatek, teraz to kawalek plastiku za grosze. Freuline podziwiam t grzebanie sie w ziemi, to jest cos czego nie dzwigam, pielenie, dopatrzywanie czy cos czegos nie zzera, to nie dla mnie. Omka tak to juz jest kolejna ciaza brzuchol wiekszy, bo macica latwiej sie rozciaga. Mamy synkow w tym samym wieku. Co do imion ja stawiam na czysto polskie i nie kieruje sie moda czy sasiadami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekB28
Wiitam dopiszę płeć mojego dzidziusia: NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM Ela1974.........36............02.07............DZ........ ....francja Misia27.........27.............02.07............?........ ......małopolskie dafnia102.......26............03.07...........?.......... .....pomorskie kate1238.......25.............3.07...........?........... .....małopolskie kocio-rybka...35.............04.07..........CH........... ....zach.pom. aluisa25.........27............04.07...........?......... ......świętokrzyskie xAneczQax.....25............05.07........................ ...śląskie InPhasse.........19............05.07.........córeczka... ....małopolska Daria Poznań...21.............07.07..........CH.............Wielk opolskie Moni 17..........26.............07.07...........................l ubelskie malinówka376..20.............08.07...................... .....dolnośląskie vivian_2006.....27............09.07..........DZ.......... ....dolnośląskie MalaGosia69.....27............10.07.........córeczka.... ....Szczecin sasetka84......27...............10.07.........DZ......... ......lubelskie balbiina..........26.............10.07..........DZ?CH?... .........ŚLĄSKIE Beatris81.......29.............12.07...........CH........ ....kuj.pomorskie Atena02.........26.............13.07..................... .......małopolskie(Kraków) Oczarowanaaa 24.............13.07...........CH............Małopolskie Susi1978........33.............14.07............DZ....... ......Śląskie Abecia............31..........14.07...........CH......... .....mazowieckie Rosa 78...........33............14.07.........CH................m ałopolskie Justa_010101....25...........14.07....................... .......śląsk mimowszystko..20.............14.07....................... ....śląskie morelka22.......25.............15.07.........DZ.......... ....śląsk callaa.............25............15.07..........CH....... .....podlaskie rubina............33............16.07.................... .......dolnyśląsk zebra1807.......33............18.07.......dziewczynka.... śląskie kasztaanka......27............18.07..........DZ.......... ....łódzkie Kasia508.........24.............19.07.............???.... .......Śląskie Jadzia .........22..............19.07.......dziewczynka....zach.pom Justyna..........28.............20.07.......dziewczynka.....mazowieckie Aosa.............23..............21.07....chłopiec...... ...śląskie HelloKitty32......32...........22.07.........chłopiec... ....wielkopolska asia-lipcówka...30.............23.07.........dziewczynka .......śląskie Kornelka_88.....22.............23.07............Córeczka ........śląskie kwoka 123.......39.............23.07............?..............pom orskie dżuczek..........29............25.07...........chłopiec .....małopolskie (Kraków) ebudka...........31.............26.07.................... .......mazowieckie (Warszawa) Mala_miii86......24............27.07........Chłopczyk... ........śląskie (SOSNOWIEC) anik_82..........29.............26.07..........córcia... .......dolnośląskie anusiak1507......21............27.07..........???........ ....śląskie freuline..........25..............28.07.........córcia .......śląskie marta100049....34..............28.07..................... ......łódzkie kubolinka........32.............30.07.................... .......wielkopolska wkreciara........23.............31.07.................... .............śląsk Pozdrawiam Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyłam swoje konto żeby nie pisać od męża. Pozdrawiam wszystkie lipcóweczki. NICK ............WIEK ........TERMIN..........PŁEĆ........SKĄD JESTEM Ela1974.........36............02.07............DZ........ ....francja Misia27.........27.............02.07............?........ ......małopolskie dafnia102.......26............03.07...........?.......... .....pomorskie kate1238.......25.............3.07...........?........... .....małopolskie kocio-rybka...35.............04.07..........CH........... ....zach.pom. aluisa25.........27............04.07...........?......... ......świętokrzyskie xAneczQax.....25............05.07........................ ...śląskie InPhasse.........19............05.07.........córeczka... ....małopolska Daria Poznań...21.............07.07..........CH.............Wielk opolskie Moni 17..........26.............07.07...........................l ubelskie malinówka376..20.............08.07...................... .....dolnośląskie vivian_2006.....27............09.07..........DZ.......... ....dolnośląskie MalaGosia69.....27............10.07.........córeczka.... ....Szczecin sasetka84......27...............10.07.........DZ......... ......lubelskie balbiina..........26.............10.07..........DZ?CH?... .........ŚLĄSKIE Beatris81.......29.............12.07...........CH........ ....kuj.pomorskie Atena02.........26.............13.07..................... .......małopolskie(Kraków) Oczarowanaaa 24.............13.07...........CH............Małopolskie Susi1978........33.............14.07............DZ....... ......Śląskie Abecia............31..........14.07...........CH......... .....mazowieckie Rosa 78...........33............14.07.........CH................m ałopolskie Justa_010101....25...........14.07....................... .......śląsk mimowszystko..20.............14.07....................... ....śląskie morelka22.......25.............15.07.........DZ.......... ....śląsk callaa.............25............15.07..........CH....... .....podlaskie rubina............33............16.07.................... .......dolnyśląsk zebra1807.......33............18.07.......dziewczynka.... śląskie kasztaanka......27............18.07..........DZ.......... ....łódzkie Kasia508.........24.............19.07.............???.... .......Śląskie Jadzia .........22..............19.07.......dziewczynka....zach.pom JustynaB28.......28.............20.07.....dziewczynka....mazowieckie Aosa.............23..............21.07....chłopiec...... ...śląskie HelloKitty32......32...........22.07.........chłopiec... ....wielkopolska asia-lipcówka...30.............23.07.........dziewczynka .......śląskie Kornelka_88.....22.............23.07............Córeczka ........śląskie kwoka 123.......39.............23.07............?..............pom orskie dżuczek..........29............25.07...........chłopiec .....małopolskie (Kraków) ebudka...........31.............26.07.................... .......mazowieckie (Warszawa) Mala_miii86......24............27.07........Chłopczyk... ........śląskie (SOSNOWIEC) anik_82..........29.............26.07..........córcia... .......dolnośląskie anusiak1507......21............27.07..........???........ ....śląskie freuline..........25..............28.07.........córcia .......śląskie marta100049....34..............28.07..................... ......łódzkie kubolinka........32.............30.07.................... .......wielkopolska wkreciara........23.............31.07.................... .............śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinówka376 nam tu smaku narobilas.. fajnie ze masz takei zdolnosci, ja to nigdy do pieczenia sie nei garnelam, umiem tylko karpatke z paczki zrobic.. zazdroszcze dziewczynom ze tak potrafia.. ja moze i nawet cos bym tam u piekla ale nie dostrzegam w sobie potencjalu.. :-) jutro ide na to polowkowe i mialam wyniki moczu przyniesc.. oczywiscie dzis w nocy mi sie przypomniallo, wiec mezulek z ranca polecial po pojemniki, kupil 4 sztuki! hehe ze niby na przyszlosc a potem polecial ten mocz szybko zawiezc, cale szczescie ze dzis bedzi edo odbioru. takze jakby ktoras potrzebowala pojemnik to sluze pomoca.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×