Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

A ja już po kąpieli - mówi się że mężczyźni najbardziej efektywne pomysły mają podczas golenia - to ja chyba pod prysznicem ;) Ubolewam nad brakiem wanny bo bym pewnie ksiązke pisała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z buta to ja dostalam i to po niżej pasa.... A Ty ucho to się przyłóż...ale w odpowiednie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo:) witam wszystkich, mogę sie dołączyć? jestem tu nowa ale niestety tez samotna, moze znajdzie się ktoś do popisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carrie... Niestety ja nie kompetentna jestem w kwestii czy mozesz się przyłaczyć gdyż sama jestem tu hmmmmm że tak powiem last minet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. a ja dzisiaj na poprawe humoru zamiast kupowac prezenty na ktore nie miałam pomysłu kupiłam sobie czarne szpilki:) wcale nie chodze w butach na obcasie ale nie mogłam sie oprzec bo pasowały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzisz??? to bład :) zacznij czem prędzej przy najbliższej nadarzającej się okazji. U mnie Mikolaj był już dziś :) a się niespodziewałam... Oczym.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się masz męczyć to sorki.. Łyżwy lub nart na ten czas można by co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima preferuje buty trekkingowe, zeby nie poobijac sie zanadto i dla wygodnego chodzenia po zaspach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także samo w takich butach śmigam :) aleeee ślizgać się w nich kiepsko idzie :( a od łyżew bolą mnie pęciny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U konia Ha kónia
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) oczy -pytałaś jak u mnie-obecnie miodzio hehe,ale.. ..bywa różnie.krzywo lub podłóżnie ;)W moim związku nie można się nudzić HAHA cieszę się że już tak nie mrozi:) i jeszcze z czego..ś,ale zostawie to dla siebie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na pewno nie to co myślisz:) zupełnie coś innego,coś w stylu,bolało i odeszło :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za troske,bede uwazal ;) Ale jak nawet mowie,z teraz pisze to nie mam go no wierzchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×