Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adgjm

Ciaza w wieku 18 lat

Polecane posty

Gość Adgjm
Ja jeszcze dokkadnie nie znam terminu ale cos koniec czerwca poczatek lipca. Zabije cie chamie tez tak mysle ze pewnie juz urodzila. Moze niebawem napisze do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja termin mam na 14 maja;) a jak tam wasze brzuszki?? pokazują sie już?;) moj ostatnio rośnie chyba z dnia na dzień;p jak byłam na ostatniej wizycie to lekarz stwierdził że strasznie duże to maleństwo;) i ciekawe jak ja taka drobna( mam 160cm i 48kg) bede nosić taka wielką kule pod sercem;p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
U mnie to jeszcze za wczesnie na brzuszek:) oby tylko bylo zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkowa ja
Adgjm - podaj termin ostatniej miesiączki to ja Ci wylicze :) Co do brzucha to jeszcze jest w miare ok.. chyba nie wygląda na 5 miesiąc :) ale ja się ciesze, bo im dłużej będzie taki mały tym lepiej... wcale mi się nie spieszy do dużego brzucha. Czekam na reszte z tymi terminami bo chce je spisać w jednym poście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
25 wrzesnia mialam ostatnia miesiaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkowa ja
Adgjm - przy założeniu że masz regularne 28-dniowe cykle termin wypada na 2 lipca 2011 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) też Was czytam od kilku dni i od dziś dołączam:) wczoraj robiłam test krwi B-HCG wyszło że jestem w ciąży już około 4 tydzień:) lat mam 18:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Jezeli faktycznie urodzila bym w lipcu to byloby fajnie bo ja i moj chlopak mamy urodziny w lipcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Jest_super:) witaj, to miedzy nami jest okolo 2tyg roznicy:) planowalas ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:)co tam u was?ja dzis caly dzien w szkole bylam normalnie sily nie mam i jutro tez caly dzien;( a zabije Cie chamie w srode jeszcze nie urodzila bo pislam z nia na gg miala w czwartek isc do szpitala nie pisala na forum bo net jej kiepsko chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adgjm ciązy nieplanowałam, ale to nie znaczy że się nie ciesze:) ciesze się bardzo, ale boję się okropnie....kwestia szkoły i przede wszystkim presja otoczenia:) moge się dowiedzieć która z Was miała chłopaka starszego o 11 lat? i która jest już moze po slubie? a ze 2 tygodnie róznicy to się ciesze, przynajmniej będę miała wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
No dzisiaj wyjatkowo dobrze sie czuje:) to zabije cie chamie jest pewnie w szpitalu. Dziewczyny ja mam pytanie bo slyszalam ze jezeli kobieta rodzi po terminie to dluzej rodzi, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdę mówiąc ja nie wiem. nie wiem czy jest na to jakaś reguła...każda kobieta inaczej wszystko przechodzi., ale nie wiem,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem o porodach to kazdy porod jest kwestia indywidulana wiec watpie zeby ta było poprostu jedna dziewczyna ma ciezki porod a druga lzejszy chyba ze dzidzia przenoszona i duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Jest_super:) ja jestem z chlopakiem starszym o 11 lat ale nie jestesmy po slubie. Ja na poczatku nie bardzo sie cieszylam ale juz jest inaczej:) fajnie ze jest miedzy naszymi maluszkami taka mala roznica bo bynajmniej jestesmy w podobnym etapie:) a masz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 tydzien, w norlamniej szkole koncze tylko semstr pozniej ide na zaoczne zeby lepiej przygotowac sie do matury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Czyli to sie tak nie sprawdza.. A jak macie na imie? Bo ja Agnieszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff..nawet nie wiesz jak sie ciesze Adgjm :) mój meżczyzna starszy o 8 lat więc jak u Ciebie 11 to od razu mi lepiej:) a planujecie brać ślub? masz w Nim oparcie i pomoc? objawy to byly takie: może zaczne od początku. równo miesiąc w drugim dniu @ bolał mnie brzuch, i wogole typowe objawy grypy jelitowej. zrobilam test negatywny. po 2 tygodniach czyli 2 tyg temu zrobilam znow test ale wyszedl negatywny, na drugi dzien zrobilam badanie krwi i zostala mi przekazana informacja ze wynik negatywny. ale coś sie dziwnie czułam. i teraz w tym tygodniu @ nie dostałam, w środe zrobiłam test i wyszedł pozytywny, na drugi dzień krew. pozytywny - ilosc B-HCG pokazuje mniej wiecej 4 tydzien. wiec od 3 dni wiem ze będe mama:) wiec inf dowiem sie 1 grudnia u gin....boje sie tego badania...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena, miło mi równiez;) a co do objawów. to czesto brzuch mnie pobolewa tak jak na okres, piersi bolą tak ze na brzuchu spac nie moge, brak apetytu, i taka jakas o dziwna jestem. a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj starszy tylko o 5 lat:) ja osatnio sie tak slabo czuje ale to przemeczenie w sumie a tak to brak objawów, a jesli chodzi o biust to zastanawiam sie kiedy mi przestanie rosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×