Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adgjm

Ciaza w wieku 18 lat

Polecane posty

moi rodzice zareagowali super,chociaż bardzo sie bałam. Dużym wparciem było dla mnie to ze narzeczony był ze mną i mogłam scisnąć go mocno za rękę. nic sie nie bój, jestem pewna ze rodzice beda za toba murem w każdej sytuacji:) wiec głowa do góry i nie denerwuj sie,bo jeszcze zaszkodzi to maluszkowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkowaa ja
hej dziewczyny :) tak sobie ziorkam na Wasz topic i pomyślalam że się dołącze :) za kilka dni kończe 19 lat i jestem w 19 tc.. więc już prawie połowa. Oj mam nadzieje że ta druga połowa dużo szybciej poleci bo chciałabym żeby dziecina już była na świecie. Damy rade dziewczyny, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Mam nadzieje ze bedzie ok:) ja w chlopaku tez mam wsparcie. Zachcianki? Hmm jeszcze nie mam;). Ciesze ze podoba wam sie moj topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ze sie rozwija topik:) ja juz w 23 tygodniu hehe, brzuszek lekko widac nareszcie :) jak tam dziewczyny sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkowa jaa
ja mam straszne smaki na mandarynki, pomarańcze, truskawki i przede wszystkim CYTRYNE :) jem bez cukru i nawet sie nie skrzywiam ;) a ogólne samopoczucie hmm... zaparcia mnie męczą i łapią mnie zapalenia, ale da sie przeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wszystko co kwaśne jadam tonami:) a na słodkie nie moge patrzeć(np.czekolada-fuuj;p) samopoczucie jak na razie super, żadnych mdłości, wymiotów. tylko niestety jestem migrenowcem i czasami bez leków przeciwbólowych trudno wytrzymać ale jakoś musze dawać radę:) a jak traktują was tatusiowie waszych maluszków?;) mój narzeczony to najchętniej skakałby dookoła mnie przez cały czas tylko żebym nic sobie i dziecku nie zrobiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkowa jaa
migotka8765 jeszcze nie wiem czy to będzie syn czy córka. Dowiem się 2 grudnia bo wtedy mam wizyte. Tak akurat 3 dni przed moimi 19 ur. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkowa jaa
MamaKangurzyca ==> co do mojego chłopaka to w sumie też się stara, ale mało czasu mi poświęca.. praca pracą, ale raz na tydz. się widzimy więc to dramatycznie mało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wiem ze bedzie chłopak. Miała być dziewczynka,cała rodzina chciała dziewczynkę a tu wyszedł chłopiec;) ja tam sie ciesze:) a poza tym nieważna płeć,ważne żeby zdrowe było:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkowa jaa
bez spacji i kropek bezmyślne gówniary? Przynajmniej mamy na tyle odwagi by urodzić i wychowywać te dzieci, a nie usunąć i po sprawie!!! Wpadnąć można w każdym wieku i przy każdym zabezpieczeniu! Seks jest dla ludzi normalną fizjologiczną potrzebą cwaniaro, a żadna z nas nie ma 14, 15 czy mniej żebyś sie tak wyrażała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bez spacji i kropek a ty ile masz lat?? że niby taka dojrzała i dorosła sie znalazła. nikt tu nie mówi, że mając 18 lat człowiek od razu jest dojrzały i dorosły. Twoje zachowanie mówi samo za siebie i nawet jakbyś miała 30 lat, stwierdziłabym, że ja jestem przynajmniej o wiele lepiej od Ciebie wychowana,a nawet może i dojrzała. To forum jest po to aby każda mama mogła sie wypowiedzieć, poradzić czy po prostu pogadać. A Tobie nic do tego która ile ma lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ale to śmieszne...no i tragiczne...jakie to nie mamusie...ciekawe co za pare lat będziecie mówić...spędzicie resztę życia czyszcząc kible w szkole albo hipermarkecie. bo może mi powiedziecie, że zamierzacie studiować i że macie maturę? i nie mówicie, ze wykształcenie nie czyni człowieka, bo bez kasy jest się nikim w dzisiejszym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkowa jaa
fakt, jest się dojrzałym BIOLOGICZNIE bo emocjonalnie i społecznie niekoniecznie.. kwestia 3 - 5 lat. ALE nikt mi nigdy nie mówi że seks uprawia sie tylko i wyłącznie po to aby mieć dzieci, bo gdyby tak było, to nie istniałaby taka instytucja jak środki anty, a że wpadki niestety się zdarzają to już trudno! Jedni mają szczęście inni nie i tak to już jest urządzone. Wszystko jest dla ludzi, a sądze ze 18 lat to nie jest mało na współżycie biorąc pod uwagę to że w dzisiejszych czasach nawet 12 latki sie za to biorą! Proste że nie chciałam być w tym wieku matką, bo miałam inne plany i marzenia, ale jak już się stało jak się stało to próbuje jakoś to poukładać żeby było ok. Był dramat, były łzy i załamanie bo miałam iść na studia, ale jakby nie było tu chodzi o DZIECKO, więc bez sensu płakać bez końca.. pogodziłam się z tym i żyje, a na studia ide w przyszłym roku. Tępić powinnaś te wygodnisie co wpadną i usuną bo nie mają jaj żeby stawić czoła tej sytuacji :/ może jak sama będziesz w ciąży to zrozumiesz co przechodzimy i ile trzeba dać od siebie i ile zaparcia trzeba w sobie mieć żeby zlewać opinie takich ludzi jak Ty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkowa jaa
bez spacji i kropek dla Twojej wiadomości MAM MATURE i to zdaną elegancko :) dostałam się na fizjoterapie i to dzienną, ale musiałam zrezygnować bo akurat ciąża trafiła w czas decyzji, a że byłam podłamana to pod wpływem tego zabrałam papiery i amen. W przyszłym roku ide na studia i bede miała zajebistą satysfakcje!! Tak btw. to mając mature na studia można iść byle kiedy, więc daruj sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra już spokojnie, młode mamy nie stresujcie sie i cieszcie sie waszymi maluszkami:) ja pomimo tego,że zostane mamą w młodym wieku i tak zdam mature i tak pojdę na studia, bo wiem ze dam rade. wiem, że jak ustale sobie cel i będę dążyć do niego to go osiągnę :) nie przejmujcie sie komentarzami zgorzkniałych bab, bo bez sensu zawracać sobie tym głowę;p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie ciesze ze bede mamą i tyle, nic mnie nie obchodzi co kto o tym mysli, najwazniejsza jest dla mnie moja rodzina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkowa jaa
no proste dziewczyny bo matura wcale nie jest taka straszna :) faktycznie, do ustnych trzeba sie troche przygotować bo mogą uwalić, ale pisemne na 30% to jest pikuś... ja ang. napisałam na 91% a przez 3 lata najwięcej wagarów robiłam sobie właśnie na tym przedmiocie więc o czym to mówić :) jeszcze sie te zfrustrowane wielkie PANIE zdziwią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja zmykam na razie, bo zaraz przyszli teściowie do mnie wpadają;) późnym wieczorem w razie co sie odezwe:) trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkowa ja
ja już od samego rana buszuje, a wy jeszcze pewnie śpicie :) niestety męczą mnie te zaparcia i zapalenie.. :( macie jakieś sposoby na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Czesc dziewczyny. Ja dzisiaj jestem strasznie senna i nie mam ochoty na jedzenie. Zaraz bede musiala isc w miasto.. a jak wt sie czujecie??limonkowa ja- niestety nie mam sposobow na zaparcia..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja musze wam przyznać, że od pewnego czasu ciąża daję mi taką siłe i chęć na wszystko:) oczywiście czasami lubie pospać w dzień, poleniuchować, ale też uwielbiam być w ruchu:) ja jak na razie przez cała ciąże czuję sie swietnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam 18 lat gdy urodzilam. Mialam wielka awanture w domu ale minelo wszystko po jakims czasie. Pozniej juz tylko mialam wsparcie. Corcia ma juz roczek i nie oddalabym jej za zadne skarby swiata!! Troszke mi szkoda mojej wolnosci ale..mam niunie:)A Ty Dasz rade dziewczyno!! To nie koniec swiata!! Dzidzius zmienia nie tylko osobe ale przede wszystkim zycie! Moje corcia zmienila na pozytywnie:) Mimo ze jest ciezko (bo wychowuje sama) daje rade:) Za ciebie tez trzymam kciuki. Powiedz jak najszybciej rodzicom. Kazdy reaguje inaczej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiia
Cześć dziewczyny. :) Mam 17 lat i termin na maj. Ze strony chłopaka z którym jestem ponad 2 lata mam ogromne wsparcie tak jak ze strony rodziców. :) Powiedzcie mi dziewczyny jak z waszą szkołą ? Ja jestem w 2 klasie technikum fryzjerskiego więc jeszcze niecałe 3 lata przede mną :P Ten rok skończę bez problemu jednak zastanawiam się co dalej ? Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×