Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adgjm

Ciaza w wieku 18 lat

Polecane posty

Witam :) Przeczytałam cały topik i jestem z was mamusie jako kobieta bardzo dumna :) Życzę Wam dużo cierpliwości, dobrego samopoczucia i zdrowych maluszków :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkowa ja
jestem już :) pan doktor miły, zajebisty facet :) pytałam go o płeć malucha i stwierdził że chyba będzie dziewczynka ;) fajnie :) dziewczyny a robiłyście badania prenatalne? przezierność itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania_20
Droga Autorko,ja mam 18 lat jestem w 6 miesiącu ciąży.Jestem szcześliwa mam wsparcie u rodziców i u narzeczonego. Jestem bardzo szcześliwa z tego powodu że niedługo na świat przyjdzie mój ukochany synek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptioha
ja jeszcze nawet nie mam 18 lat dopiero w kwietniu bede miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptioha
a z chłopakiem jestem juz bardzo długo . rodzice jakos to przyjeli , a teraz nawet zaczynaja sie cieszyc .moj chłopak pracuje a ja do szkoły zaocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Mania_20 ciesze sie ze sobie radzisz;) ja dzisiaj bylam zapisac sie do innego gin i od razu lepiej sie czuje, tak pewniej bo kazdy mi go polecal:) teraz wizyte mam na 2 grudnia. Pielegniarka kazala mi kupic kwas foliowy i jesc 2 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
ptioha najwazniejsze ze masz wsparcie i dobrze ze sie uczysz:) dziekuje za wsparcie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, jak samopoczucie? Ja kolejny dzień umieram, a nie jestem w stanie określić co konkretnie mi dolega.. Temperaturę mam 35,5, całe ciało mnie boli, dłonie mi się trzęsą, że nie jestem w stanie nic ścisnąć ani wstać normalnie z łóżka.. do tego ten ból głowy! Ciążę znoszę wzorowo, zadnych dolegliwości, a tu proszę.. może to pogoda? Na wszelki wypadek zrobię sobie morfologię, bo to może anemia, patrząc na moją bladą twarz, ale z drugiej strony mięska jem sporo.. Mam nadzieję, że mi przejdzie, bo na razie nie jestem w stanie uczyć się do kolokwium z algebry liniowej ;/ a do zajęć coraz bliżej... Pozdrawiam młode mamusie i ciężaróweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania_20
Autorko trzymam za ciebie kciuki .Moi rodzice są w 7 niebie że będą mieć wnuka, może że pierwszy raz zostaną dziadkami. Pamietaj najważniejsze aby dzidizuś był zdrowy. A w którym tygodniu ciąży jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja przezierność miałam ostatnio robioną w 12 tyg ciąży wynosiła 1,8 czyli w porządku:) ciesze sie że jest nas coraz więcej:) u mnie na razie samopoczucie super, chociaż dzisiaj zasłabłam, ale juz jest w porządku:) synek też zdrowy:) jutro do szkoły z rodzicami żeby porozmawiać z dyrektorką. mam nadzieje ze będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_kubusia_ kochanego
hej dziewczyny;) urwanie głowy miałam dzis mały tak strasznie po szczepieniu płakał ze juz sily nie mialm tak mi go bylo szkoda;(ale juz na szczescie zasnal to mam chwile wytchnienia bo cały czas go nosiłam malutko spał;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny urwanie głowy miałam dzis mały tak strasznie po szczepieniu płakał ze juz sily nie mialm tak mi go bylo szkoda;(ale juz na szczescie zasnal to mam chwile wytchnienia bo cały czas go nosiłam malutko spał;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama_kubusia_kochanego współczuję na szczęście moja Oli jakoś jak do tej pory wszystkie sczepiania łagodnie przechodziła... ( prawie cały dzień i noc przesypiała tylko budziła się na mleko ). Ale teraz czeka nas kolejne jakoś w tym miesiącu aż się boje ponieważ w ostatnim czasie jak biliśmy się ważyć itp to jak tylko biały kitel zobaczyła to krzyk i płacz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Mania_20 tak, najwazniejsze zeby dzidzius byl zdrowy. Jestem w 5tyg ciazy. Najwazniejsze ze mam wsparcie w mamie i w chlopaku. Nie wiem co bym bez nich zrobila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny będzie dobrze wszystkie sobie poradzicie ;) ja też sie na początku strasznie bałam ale ,że nie dam sobie rady ale maiłam ogromne wsparcie w mojej rodzinie i teraz olisia ma już rok i jest zdrowym wesołym i strasznie rozpuszczonym dzieckiem najważniejsze to nie tracić optymizmu i nie poddać się lekom ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama_kubusia_kochanego no i właśnie tego się obawiam ... bo ostatnio trzydniówkę przechodziła to 3 doby nie przespane i non stop na rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkowa ja
mama_kubusia_kochanego - ja się dziś czuje strasznie źle... kręgosłup mnie tak boli że szok i słaba jestem potwornie.. a jeszcze musiałam jechac po brata do szkoły i jak tylko poczułam ten deszcz w drodze do auta to brrr... a reszta naszych dziewczynek jak tam? ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Ja to jestem zmeczona.. Dzisiaj ogolnie dobrze sie czuje bo tu na pomorzu nie pada i nie jest tak paskudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adgjm a jak objawy ciazowe masz jakies?:) ja tez strasznie zmeczona jestem no ale szkoła slubem i przeprowadzką;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Migotka jak na razie to jestem zmeczona, zle sie czuje, mam wrazliwosc na zapachy, nie lubie juz czekolady i mizernie jadam. Zobaczymy jak bedzie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Ciekawe jak bedzie pozniej. Poszlam do innego gin i mam wizyte 2 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zminialam ginekologa w 10 tyg ciazy bo tamten nawet karty ciazy mi nie zalozyl bral 120zl za 5 minutowa wiztyte masakra;/ poszlam do innego to od razu skierowanie na badania karta ciazy ,usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuusia
Witajcie dziewczyny :) troszke was poczytalam i mysle ze sie dolacze do grona mlodych ciezarnych :) ja mam 20 lat i jestem w 30 tyg ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Tyle pieniedzy bral zdzierstwo totalne! Ja poszlam do innego gin bo tamten kierowal wlasnie na prywatne wizyty. Na poczatku on nawet nie powiedzial ze to bedzie prywatna wizyta i po wizycie wziol pieniadze. Zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Witaj Fuusia. Jeszcze troche i Twoj dzidzius wyjdzie na swiat:) gratuluje.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkowa ja
witaj Fusia :* fajnie że do nas dołączyłaś :) hmm wiecie co dziewczyny? pasowałoby zebrać w jednym poście na którego mamy terminy, to łatwiej się nam będzie połapać co aktualnie która przechodzi i które pierwsze będą odpadać ;p ja mam na 9 kwietnia :) ps. ciekawe co tam u ZABIJE CIE CHAMIE :) pewnie już urodziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×