Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adgjm

Ciaza w wieku 18 lat

Polecane posty

Gość Adgjm
Ale fajnie masz. Tylko szkoda ze musisz tyle czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze przez jego glupią prace ktorej mam dosyc bo pracuje czasem po 12 h:( jakos trzeba bedzie wytrzymac ja juz spakowana wiec poczekam cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
A moj chlopak jutro przyjdzie do mnie. Przy nim wszystko staje sie prostsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smrodek
adgjm a jakie wojewódźtwo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mam jeszcze taką rade ze lepiej by było jak bys najpierw sama z mamą pogadała na spokojnie a dopiero po tem razem oczywiscie nie masz sie co spieszyc musisz byc gotowa na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Ja pierwsze dziecko urodzilam jak mialam 18 l, a zaszlam w ciaze zaraz po mojej 18nastce... Na poczatku nie bylo latwo, rodzice sie wciekli, maturalna klasa... i moj chlopak wtedy jeszcze tez nie zbyt zadowolony, sis go buntowala przeciwko mnie i, ze ciaza nie jego.... Ale dalam rade, matura zdana, rodzicom po 3 mc przesla zlosc bo najbardziej bali sie o szkole, ale zauwazyli, ze sie staralam i wrzucili na luz... A chlopak jeszcze wtedy z rosnacym brzuchem zmienial nastaiwenie i na szczescie zauwazyl, ze ma stuknieta sis, ona podobno namawiala go na aborcje mojej ciazy, ale on mi nigdy takiego czegos na szczescie nie zaproponowal... W 8 mc ciazy wzielismy cywilny,a miesiac pozniej moj maluszek byl juz z nami...:) Dzis jest super, maz pracuje, ja dorabiam i wychowujemy dwoje synkow. Wtedy bylo ciezko, ale mysle, ze nie zamianilabym sie z nikim... Ty tez dasz rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Ja jestem z pomorskiego. Widze ze dajecie sobie rade. Dobrze ze Twoj maz sie wtedy sis nie posluchal. Tak zeby powiedziec mamie musze sama pogodzic sie z ta ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smrodek
ja z 3miasta :) Ty też jakoś? :) Jak już mówiłam, za jakiś czas bede miałą sporo małych rzeczy po bratanku i chętnie pomogę :) ew. także w szkole, nauce czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy by sie posluchal czy nie, to jeszcze moje zdanie by sie liczylo, biorac sie za sex trzeba brac pod uwage ciaze nawet przy super zabezpieczeniu... Wiem napewno, ze bardzo chciala drugiego dziecka, ale jej maz kategorycznie nie chcial.... jak ja urodzilam moje drugie, to i ona zaciazyla..... teraz mam spokoj... Jesli twoj partner pracuje i chce dziecka, uda sie wam wszystko... Ja na szczescie nie musialam mowic mamie, ona sama zakapowala i jedna bolaczke mialam mniej.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
smrodek z ubrankami to problemu miec raczej nie bede:) sasiadka ma mala coreczke i kuzynka roczna corke takze z tym sie da ale dzieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
ja daje mleko Gerber 3 masz racje. Chlopak mi powtarza ze sobie poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Jeszcze nie mam i boje sie tych objawow.. A Ty jakie mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
O jak fajnie masz:) tez bym tak chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaterinaMamusia18
Hej Dziewczyny, jestem w 7 miesiącu ciąży termin mam na luty. Mam prawie 19 latek ( dopiero w kwietniu w 2011) I bedę szczęśliwą mamusią Małego Brajana:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Oo no to gratuluje:) a jak rodzice zareagowali na wiesc o tym ze zostana dziadkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
zabije cie chamie to ja pytalam. To wspolczuje.. A moglas brac te antybiotyki? Nie obawialas sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do naukiiii
i dalej gówniarze sie pieprzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Oo..:) a zielona herbate moge pic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaaja1111111111111111111111
do naukiiii : z takimi tekstami to sie schwaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_kubusia_kochanego
witam dzieczyny;)chwile mnie nie bylo ale juz powrocilam .jak tam samopoczucie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_kubusia_kochanego
zabije cie chamie Tobie juz długo nie zostało to dasz rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_kubusia_kochanego
Adgjm a u Ciebie jak tam ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Hej dziewczyny. No u mnie dobrze:) dzisiaj nic mnie nie boli ale wieczorem troche w glowie sie krecilo. Szukalam tu na kafe jakis olejkow lub balsamow na rozstepy i kazda kobietka inny produkt poleca.. Sama juz nie wiem czego uzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_kubusia_kochanego
zabije cie chamie to ja Ci wspolczuje naprawde przeprowadzki w tym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_kubusia_kochanego
Adgjm to dopiero poczatki wiec tak bedzie.ja uzywalam balsamu takiego na rozstepy a rozstepy mam tyle ze ja za pozno zaczelam go stosowac bo dopiero w piatym mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×