Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adgjm

Ciaza w wieku 18 lat

Polecane posty

Gość Adgjm
A rozmawiacie w ciazy ze swoja dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dasz rade napewno bedziesz miała duzo miłosci dziecko tyle czasu Ci zajmie ze nie bedzie kiedy o nim myslec!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 u mnie to było tak ze zawsze kochalismy sie z gumka i nie wiem kiedy i jak ale musiał peknąc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smrodek
a myslalyscie juz co bedzie ze szkola? dokonczycie rok pozniej czy jak? naprawde zazdroszcze Wam optymizmu... ja mimo wieku zalamalabym sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze normalnie do szkoły od drugiego semstru zaocznie jestem w klasie maturalnej a od pazdziernika 2011 studia mnie czekaja zadnej przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
To musi byc slodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smrodek
A jak u Was z finansami? Mam miesięcznego bratanka i niedługo sporo rzeczy będzie na niego za małych, może potrzebujecie ubranek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smrodek
z miala chlopca? mysle, ze ubranka na 56 bede mogla tak za miesiac Ci wysłać... (mały jak sie urodzil to byl malutki, narazie nosi r. 50)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smrodek
ogolnie z jakich wojewodztw jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
A co z rozstepami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Nazywam sie Agnieszka. Dziekuje ze pytasz;) Teraz juz lepiej choc plecy mnie bola. Czasem mam ochote na placz nie wiem czemu. Boje sie ciazy. Wolala bym zeby malenstwo bylo juz na tym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te bóle to sa normalne kochana nie martw sie to dopieor poczatek...zobaczysz jak dzidzia urosnie to bedzie hoho:P podaj moze mi swoj numer popiszemy sobie cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama_kubusia_kochanego - tez nie mialas za wesolo ale ciesze sie ze ci sie tak udalo...najwazniejsze ze jestes szczsliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Tel najwyzej 788632239

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Dorotko szkoda ze z heyah nie masz:( a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabije cie chamie-ale pomysl jakbys miala sie z nim meczyc to by bylo jeszcze gorzej..wiem ze jest ci ciazko bo nigdy nie przestaje sie tak szybko kogos nie kochac..wiem cos o tym...ale 3mam kciuki aby u ciebie wszytsko bylo ok szczerze to tak mi ciebie zal ze szok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam z plusa bo mam tyle ludzi ze szok...kiedys mialam z plusa..ja mam 22 tez bylam w ciazy miesiac temu poronilam w 6 tyg ale ciesze sie waszymi szczesciami i to mnie bardzo mobilizuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia334
Tez kiedys bylam 18-letnia mama :) POczatek byl trudny,nie ma co ukrywac,musialam pogodzic nauke z macierzynstwem i obowiazkami domowymi,bo odrazu z mezem bylismy na swoim,zarowno moi jak i meza rodzice pracowali,wiec na dziadkow zabardzo nie moglam liczyc,ale dalam rade wystarczy chciec a mozna duzo :) Czasami slyszalam jakis glupi tekst typu"czy nie szkoda Ci zmarnowanych lat?" Wtedy pytam jakich zmarnowanych? mam wspaniala 20 letnia corke sama tez jestem jeszcze mloda,ludzie ktorzy tak gadaja nie wiedza poprostu o czym mowia.Zreszta ja nigdy nie bylam typem imprezowiczki wiec nigdy mi tego nie brakowalo. Dziewczyny dacie rade :) trzymam kciuki,a gadaniami innych sie nie przejmujcie niech ich biadolenie bedzie dla Was kopniakiem,ze pokazecie innym na co Was stac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Dorotko to musialo byc straszne przezycie. Trzymam kciuki zeby sie udalo nastepnym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Andzia334 masz sluszna racje a ja tez nie jestem typem imprezowiczki wiec imprez nie bedzie mi brakowac. Wiecie co.. odkad jestem w ciazy to bardziej sie zblizylam uczuciowo do mojego chlopaka. Mam w nim wsparcie to jest wspanialy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_kubusia_kochanego
Niunia888 a dziękuję;) dalam rade i teraz do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_kubusia_kochanego
ja z podkarpackiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
2 listopada zrobilam test ciazowy, 3 bylam u gin i dal mi skierowanie na badanie krwi, 4 zrobilam badania odebralam wyniki i prywatnie bylam u gin. Zrobil usg dopochwowe i ocenil plod na 4 tyg. Zrobil zdjecie i mam je przy sobie. Za 2 tyg ide znowu do gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×