Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adgjm

Ciaza w wieku 18 lat

Polecane posty

Gość Adgjm
Mama kubusia kochanego- czytalam jeszcze ze dobrze jest myc sie gabka i jakies tluste oliwki wcierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 19 lat
hej autorko;-) ja zaszłam w ciąze mając 17 lat bedąc z moim partnerem ponad 2 lata wtedy. urodziłam mając 18 lat, teraz coreczka ma 11 miesięcy i jestem bardzo szczesliwa, przyznam ze na początku żałowałam, było mi żal że "wszystko" trace. ale potem to wszytsko czyli imprezy znajomi i niezalezność nie były juz tym samym, kiedy poczułam pierwsze ruchy, kiedy pierwszy raz zobaczyłam córke zmieniły mi się priorytety. wiesz po prostu zrozumiałam ze to że mam dziecko które kocha mnie niezależnie od wszystkiego jest najlepszym co mogło mnie spotkac, narazie niestety nie udało mi się skonczyc szkoły musiałam przerwac bo nie miałam z kim zostawic małej poniewaz mieszkam z dziadkami no i babcia nie jest w stanie się tak długo zajmowac mała a tesciowa pracuje. ja powiedziałam o ciązy dopiero w 3 miesiącu. dziadkowie nie byli zawiedzeni i zli raczej zaskoczeni potem juz bardzo szczesliwi. powiedz rodzicom jak najwczesniej. zli bedą jesli to zataisz powiesz im za pózno. a tak beda mieli czas zeby się oswoic. nie powiem ci że nie bedą krzyczec bo na pewno bedą;-) ale to jest chwilowe. jestem pewna że to z czasem zaakceptują;-) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Ja mam 19 lat -juz sie prawie oswoilam z mysla o ciazy a wiem juz o niej od tygodnia. Teraz wierze ze moze wszystko sie ulozyc. Dziekuje za wsparcie;) i zycze szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 19 lat
na pewno bedzie dobrze;-) życze ci szczescia i wytrwałości;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
ja mam 19 lat -dzieki :) mam nadzieje ze bedzie ok. Zabije cie chamie a ile ten krem kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
To za duzo jak dla mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
A nie boisz sie bolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
O jej to mam nadzieje ze dlugo rodzic nie bedziesz;) ale kazda kobieta przechodzi ciaze i porod inaczej. Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz odnosnie rozstepow. Ciekawa jestem czy szczupla kobieta ma wiecej czy mniej rozstepow niz kobieta przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smrodek
autorko, nie ma to znaczenia, ponieważ chodzi tu tylko o elastyczność skóry i tendencje do rozstepow. Masz juz jakies? (ja mimo ze szczupla to od 12 roku zycia mam na tylku) Twoja mama ma? Jesli na oba pytania odpowiesz nie to masz bardzo duza szanse na to ze przy stosowaniu samego kremu nic Ci sie nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Jakies pol roku temu jak sie odchudzalam to biale lekkie paseczki mama na tylku. Moja mama nie miala. moze troszeczke tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smrodek
to mozesz przypuszczac ze po ciazy bedziesz wygladac jak mama :) tzn jesli chodzi o rozstepy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
To musze sie pogodzic z ta mysla i naciesyc sie brzuszkiem bez rozstepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___rodzice__
Wiek przedszkolny to szczególny okres w rozwoju dziecka. Do 6 roku życia następuje rzeczywisty rozwój mózgu. Im młodsze jest dziecko, tym szybciej przyswaja nowe informacje. Im później je przyswoi tym dłużej będzie trwał ten proces i będzie coraz trudniejszy. Niestety często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dlatego chcemy Państwu pomóc i zaproponować zestawy, pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Zestaw nr 3 to pond 150 literek i znaków o wysokości 5 cm do samodzielnego przyklejenia na blok techniczny, ( blok nie wchodzi w skład zestawu). Idealna pomoc do nauki alfabetu, pierwszych wyrazów, prostych zdań. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1313276713.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1313720175.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1313720239.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Tylko czego uzywac.. Nie mam pieniedzy na drogie kremy. Moze oliwka pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Musze kupic oliwke. Czytalam na necie ze to niby pomaga. Gabka ja bede wcierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Zabije cie chamie pisz jak sie czujesz i na kiedy masz ten termin? Dziecko spac Ci daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_kubusia_kochanego
Adgjm a Ty jak tam?wiedza w domu juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Czasami mi slabo. Sis wie bo powiedzialam w niedziele ale czuje ze niebawem powiem mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_kubusia_kochanego
wiem ze to ciezkie .bylam w takiej samej sytacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Chciala bym zeby to juz byl poczatek lipca. Juz by chyba bylo po wszystkim choc boje sie porodu. Jak slysze ze kobiety rodza nawet 12 godz to sie az boje ze ze mna tak samo bedzie. Ciekawe jak zabije cie chamie poradzi sobie z tym bolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
A ja JUZ mam takie malutkie prawie nie widoczne prazki na piersiach ale kolo przedzialka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_kubusia_kochanego
ja tak samo moilłam na pocztku ciazy chcialbym zeby to byl juz czerwiec(czyli moj termin)i przyszlo.ja tez sie balam porodu i lekko nie bylo 13 godzin rodzilam.ale wszystko da sie wytrzymac.a zabije Cie chamie napewno sobie poradzi rozmwailam z Nia i to silna kobieta i pragnie tego dzieciatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Aj to wspolczuje takiego rodzenia:-/ ciekawe czemu tak dlugo kobiety rodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_kubusia_kochanego
tak to juz jest i nic na to poradzimy.Juz teraz nie pamietam tak bardzo tego bolu,synek wszystko wynagradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
moze zabije cie chamie jest juz w szpitalu skoro sie nie odzywa? Mam nadzieje ze pozniej tu napisze. A Ty mamo kubusia kochanego jak sie czujesz? Bo ja dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_kubusia_kochanego
a ja dobrze:) maly spi mysle sobie co na obad dzis zrobic i pomyslu brak hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_kubusia_kochanego
a czemu tu taka ciszaq dziewczyny?zabije cie chamie to moze juz na porodowce ale Adgjm Ty to chyba jeszcze nie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! już myślałam, że nigdy nie znajdę forum dla siebie. Też tak jak wy będę młodą mamą:) mam 17 lat i jestem w 12 tyg ciąży;) mam wspaniałego narzeczonego i rodzinę która bardzo mnie wspiera;) mam nadzieję, że ten wątek jeszcze długi czas będzie przez nas odwiedzany:) jesteście naprawdę super dziewczynami i widzę, że każda z was już cieszy się ze swojego maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Jakos ostatnio czasu nie mialam zeby tu zajrzec. Nie zapomnijcie o tym topiku;) bedziemy sie wspierac :). Witaj nowa mloda mamusiu. Jak sie czujecie? Dzisiaj w nocy zle sie czulam ale mi przeszlo jak wypilam herbate z cytryna. A tak ogolnie to ok. Dzisiaj z chlopakiem mamy zamiar powiedziec mojej mamie o ciazy. Napisze wam pozniej jak zareagowala. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×