Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycata blondyna

Problem prawiczkow to Charakter --- paskudny charakter :/

Polecane posty

Gość Medionka111
prawiczy prawiczek 28 Bardzo się mylisz. Jakoś nikt mnie nigdzie nie zaprasza. Może chodzi o bardzo przeciętny wygląd i nudny charakter. ale przecież nie jestem aż tak okropna. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfddgdgdgdg
dokładnie w tym jest problem - ale nie za kase bo wtedy problem nie minie, bo problem jest w samoocenie a zeby ja zmnienic to musisz doswiadczyc czegos co spowoduje ze zdasz sobie sprawe ze blednie myslales i kompleksy mina - a wiec musisz wziasc jakas laske i z nia sypiac przez jakis czas nie musi byc to kandydatka na zone- zreszta i tak sie nie da tak powiedziec czy bedzie zona czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Z czym się mylę? Łatwością znalezienia seksu przez kobietę? To niestety chyba Ty nie zrozumiałaś wypowiedzi, w kontekście stwierdzenia Cherry_Darling o problemach w znalezieniu partnera do seksu. Gdybyś chciała to dając ogłoszenie w necie miała byś na weekend w łóżku adonisa. Przecież jest pełno mężczyzn, w tym przystojnych, co z chęcią prześpią się z każdą. Więc jak chodzi o partnerów do seksu to kobiety nie mają z tym żadnych problemów bo wystarcza ich chęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w samoocenie a zeby ja zmnienic to musisz doswiadczyc czegos co spowoduje ze zdasz sobie sprawe ze blednie myslales i kompleksy mina" Chyba kompletnie upadles na glowe skoro uwazasz ze poderwe dziewczyne ktora pod zadnym wzgledem mi nie odpowiada :D🖐️ A na dodatek samoocena po takim eksperymencie spadnie ponizej 0 :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfddgdgdgdg
prawiczy prawiczek 28 - tak masz racje ale one maja inne potrzeby i dlatego problem jest taki sam dla nich jak i dla nas a te potrzeby to: 1. chca czuc chemie - a to zazwyczaj wymaga poznania - taki facet na necie nie zawsze bedzie mial na to ochote 2. po seksie wymagaja kontynuacji - a ZDECYDOWANA wiekszosc nie zapewni im tego - zaliczyl to juz nie potrzebuje 3. maja duzo roznych wymagan przed sexem - a taki w necie chce sie umowic i nie marnowac czasu wtedy obnizy wymagania tak bardzoi ze sie zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medionka111
dfddgdgdgdg na zdjęciu nie widać dokładnie twarzy i oczu, chociaż je dużo powiekszyłam. Przypominasz mi kilka osób, które znam, wyglądasz przeciętnie czyli tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfddgdgdgdg
dokładnie w tym jest problem - dlatego polecam najpierw poczytac jak dzialaja z kobietami tzw ludzie ktorzy nie maja z nimi problemow i zaobserwowac - powiem ci pewna wskazowke bo obserwowalem to juz pare razy - idzie na impreze podchodzi do xxx niech bedzie ze jest to 7 olewa go podchodzi do nastepnej olewa go po chwili tanczy przy troche grubszej juz jakos idzie ale olewa go przed pocalunkiem a tutaj nagle patrzymy bierze numer to zabawie z gruba tak - dzialal prawidlowo - jako samiec szykam samicy i wizal najlepsza jaka byla nim zainteresowana - byla to gruba - ale za 2 m-ce bedzie to szczupla atrakcyjna laska przeanalizuj to i wyszujaj bledy a dowiesz sie czemu jeszcze jestes i jak na razie bedziesz prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara .... nieprawda one nie lubią kiboli :O wiesz jak to z nimi jestgadają ze lubią ale to sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Następny miłośnik imprezowego zaliczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfddgdgdgdg
prawiczy prawiczek 28 - chlopie ocknij sie - to sie dzieje w kazdym miejscy i o kazdej porze ale taki jest tegoi charakter toi jest genetycznie zaprogramowane u faceta przeciez masz poped tylko kurwa przestan go zaspokajac reka i idz i zrob cos zebys go zaspokoil tak oni dzialaja mozesz w necie na ulocy w szkole pracy wsrod znajomych to nie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczy prawiczek - chyba żartujesz? Do każdej kobiety w necie dobijają się dziesiątki facetów? Wiele moich znajomych tak próbowała kogoś poznać i na tłumy adoratorów nie narzekały ;) Brzydkiej kobiecie również trudno znaleźć partnera - sam powiedz czy dla mężczyzn nie liczy się wygląd? Wolałbyś poznać i umówić się z ładną kobietą czy z brzydką? Idąc Twoim tokiem myślenia to już na świecie niemal nie było by dziewic (tych nie z włąsnego wyboru). Znam dziewczyny które są już "pod trzydziestkę" a nigdy nie miały chłopaka, nie całowały się, nie mówiąc już o innych rzeczach. Nie bądzmy hipokrytami - każdy człowiek niezależnie od włąsnego wylądu chciałby mieć jak najatrakcyjniejszego partnera. Nie każdy ma na to szansę i niektórzy wolą pozostać samotni niż obniżyć próg wymagań ;) Co do tego jak kobiety postrzegają prawiczków po 25 roku życia - no cóż, różnie to bywa i nie zawsze sprawiedliwie. Jeśli kobieta jest dziewicą to otoczenie też nie zawsze pomyśli : "szanuje sie", jeśli facet jest prawiczkiem, części ludzi także pewnie przejdzie przez myśl: "nikt go nie chciał". ie bedę tu generalizować ale dla mnie to nie ma większego znaczenia. Mój facet o którym wspomniałam w poprzednim poście też miał ponad 20 lat i był prawiczkiem (do czasu ;) ). W zasadzie ta wiadomość nie zrobiłą na mnie wrażenia - bez przesady z czego tu robić wielkie halo ? Jest nim to dobrze, nie jest - też dobrze. Jego przeszłość seksualna (pomijając jakieś ekstremalne sytuacje) z czasów kiedy nie byliśmy razem nie jest moją sprawą. Ale spotkałam się już z opiniami, że dziewczyny też często chcą prawiczków, bo to niesprawiedliwe, że każdy facet patrzy tylko, żeby jak najwięcej sobie pobzykać, ale partnerkę chce dziewicę, bo co to za frajda jak "towar był już macany przez innych facetów". Można i tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Aamelia
Prawiczek bez wiary - zrobisz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Pisałem w kontekście seksu. Zrób test. Daj ogłoszenie na jakimś portalu, że jesteś singielką szukającą miłego partnera do igraszek. Możemy się założyć "o co tylko chcesz", że napaleni faceci zaspamują skrzynkę w pół godziny. Bo przecież sama zaczęłaś swój wpis o trudnościach w znalezieniu partnera do seksu i związku. Rozumiem, że oddzielnie bo inaczej został by sam związek a seks był w domyśle. :P Teraz piszesz o związku więc trochę inna sprawa. Ale te Twoje znajome 30 letnie dziewice nie miałby żadnego problemu, żeby przestać nimi być. Za to takie prawiczki, jak by chciały się tylko rozprawiczyć, to zostaje im tylko prostytucja. Przecież przez 30 lat to dziewczyny same by poderwały fajnego faceta. dfddgdgdgdg człowieku opanuj się. Wpierw bzdury o tym jak to zarabiasz 100000, masz dom i jesteś super tylko nie masz babki a potem porady o podrywaniu w klubie. To tak absurdalne, że sam się chyba nie czytasz :D. Mając takie dochody w rok, chcąc, można skorygować wszelkie wady wyglądu, dobre ciuchy, dobry samochód... co za tym idzie samoocena w górę. A kobiety same się będą interesowały. Więc kończ waść, wstydu oszczędź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gdyby nie przeczytać dokładnie wszystkich Twoich wypowiedzi można by odnieść wrażenie, że prawiczkiem jesteś z wyboru" Na szczęście tylko wrażenie. "Piszesz że się nie podobasz - problem tkwi tylko w wylądzie?" Nie tylko. "Jeśli rzeczywiście prowadzisz raczej mało rozrywkowy tryb życia i nie preferujesz podrywania obcych dziewczyn na ulicy to może internet nie jest jednak takim złym rozwiązaniem? " Internet jest dla desperatów. Aż tak mi nie zależy aby sobie serie fotek robiś pod ocenę niczym bydło na targu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...aaa
Chłopaki znowu marudzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'dfddgdgdgdg dokładnie w tym jest problem - dlatego polecam najpierw poczytac jak dzialaja z kobietami tzw ludzie ktorzy nie maja z nimi problemow i zaobserwowac - powiem ci pewna wskazowke bo obserwowalem to juz pare razy - idzie na impreze podchodzi do xxx niech bedzie ze jest to 7 olewa go podchodzi do nastepnej olewa go po chwili tanczy przy troche grubszej juz jakos idzie ale olewa go przed pocalunkiem a tutaj nagle patrzymy bierze numer to zabawie z gruba tak - dzialal prawidlowo - jako samiec szykam samicy i wizal najlepsza jaka byla nim zainteresowana - byla to gruba - ale za 2 m-ce bedzie to szczupla atrakcyjna laska" albo znowu gruba i znowu kaszalot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź się leczyć
"kobiety nie lubią kiboli" cream :classic_cool:🖐️ Tobie to nawet dziara na pysku nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
O właśnie! Na coś zwróciłem uwagę czytając cytat Darkera z porady tego dfdgdgdgdgdg. Przecież jeżeli dziewczyna zorientuje się, że gościu podchodzi do każdej: od najlepszej do najgorszej to da mu kosza. :D Przecież nikt nie chce się przyznać, że ten tam podszedł do niej bo wszystkie lepsze go spławiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Olewa go przed pocałunkiem? Całować się z obcą, pierwszy raz widzianą na oczy babą w disco? No weź i sobie daruj miszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...aaa
Kolega od 10000 miesięcznie nie powinien udzielać porad. Są bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie był cytat Darkera, tylko mój poza tym są takie kaszaloty, które polecą na kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
To zmień nick i się nie podszywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...aaa
Kaszalot to wieloryb!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×