Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CallMeBlondiee

FOBIA SPOŁECZNA, NIEŚMIAŁOŚĆ. Są chętni na spotkanie??

Polecane posty

Gość mala su
Ja po zebraniu szkolnym. Oczywiście, że nie zgłosiłam się na Mikołaja ! :< hehe Jednak łatwiej wybrać święty spokój niż walkę :/ Uggaa Bugaa jestem za spotkankiem gdzieś w naszych okolicach - ja raczej nie wyrwę się na nocleg na Mazury :/ bo musiałabym się tłumaczyć całej rodzinice, gdzie wybywam i w jakim celu tak daleko, na tak długo i sama ;/ myślę, że wkrótce znajdzie się tu więcej grupek osób ze zbliżonych do siebie terenów, np jest też już poznańska ekipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że skoro nie ma dyskryminacji co do wieku to i co do płci. Przynajmniej ja nie widzę problemu, ale musisz z nami popisać żebyśmy coś o Tobie wiedzieli wszyscy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może Mazury są rzeczywiście daleko. Ja jestem z mazowieckiego na Śląsk też jest kawał drogi, ale chociaż żebyśmy gdzieś w połowie drogi się umówili.. ja mogę nawet i na Śląsk dojechać ok. Ale trochę bałabym się, bo jednak nie znam tych rejonów. Niestety z Radomia nikt się nie zgłosił eh.. nie dzielmy się na grupy zróbmy to razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala su a ja Ci powiem paczkami się nie przejmuj bo to tylko kłopot:P znajdziesz inne okazje by się wykazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że faceci też są mile widziani. Właśnie zauważyłam, że coś zamilkli :) A może to dlatego, że na tym forum większość to jednak kobiety. Wiecie co, musimy ustalić konkretniej kto jest na poważnie zainteresowany spotkaniem i ile maksymalnie km mógłby dojechać. Bo jeżeli np. nie ma nikogo z Podkarpacia, czy Małopolski to promień odległości maleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zdecydowana chęci są ogromne wszystko zależy od tego co zostanie ustalone co do miejsca spotkania. W ostateczności z obawy, że się zgubię wezmę ze sobą chłopa i zostawię go w hotelu na czas spotkania. Bo jednak obawiam się trochę podróżować daleko i sama.. szczególnie w nieznane rejony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie dobrze by było by spotkanie odbyło się mimo wszystko w czyimś mieście tzn któregoś z nas. Łatwiej byłoby pokierować nami, wiedzielibyśmy gdzie pójść, jak trafić z dworca w umówione miejsce, gdzie ew jak ktoś z daleka mógłby się przekimać czy coś w tym stylu. Jakie w ogóle miasta są? Wiem, że jesteście ze Śląska a konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstępnie mogłabym zaproponować np. Wrocław. Wiem że będzie to bardziej korzystne dla osób z zachodniej Polski, ale takie tu chyba przeważają i skoro np. Mała Su nie może dojechać dalej, a i z innych części kraju jest dosyć dobre połączenie, to taka jest moja propozycja (tylko). Poza tym to przyjazne miasto z pięknym rynkiem. Ja sama mam do Wrocka prawie 200 km, więc też nie pod samym nosem. Kto jest przeciwny lub uważa że to dla niego za daleko, niech śmiało pisze, wymyślimy coś innego. Przypominam że wszyscy są mile widziani i oczekiwani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do Wrocławia miałabym bardzo daleko. Ale nie mówię nie chociaż to kawał drogi. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można tego też ustalać, że jedni mieliby bardzo blisko, a inni po 300km trzeba to jakoś wypośrodkować;) ja na razie nie rzucam propozycjami, bo nie mam pojęcia. Ale postaram się dostosować do większości. Ciekawe tylko kiedy jeszcze. Bo nie wiem czy to chodzi o spotkanie już teraz czy myślimy o czymś w jakiś odległych terminach kilku miesięcznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugaaa Bugaaa
Spotkanie nie jest dla mnie przeszkoda ale tez nie usmiecha mi sie jechac na drugi koniec Polski, choc wcale tego nie wykluczam. Sami chyba rozumiecie. Ja do Wrocka mam dosyc blisko wiec to nie zrobi mi zadnej roznicy. Od czego sa wyzwania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugaaa Bugaaa
Dominiko masz racje tylko mamy teraz taki gorący okres, wiesz idą święta, trzeba pozamykać rok wiec nie wiem czy niektórzy nie będą mieli problemu z tym przedsięwzięciem. Moj TW tez pewnie nie będzie kipiał optymizmem, ze mam zamiar wybrać się w Polskę, a tym bardziej na spotkanie pt: "Nieśmiałość". Wcale mnie nie uważa za taka osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że chyba po Nowym Roku. Czas szybko mija, a na takie spotkanie i tak trzeba organizować się z dużym wyprzedzeniem, bo trzeba to sobie zaplanować to nie jest wypad za miasto. Niektórzy musieliby wybrać się w podróż wielogodzinną, więc wziąć urlop, odłożyć na tę okoliczność kilka złotych. Ale planować możemy już dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już napisałam ten Wrocław to tylko propozycja. Poddałam ją z uwagi na małą su, bo mówiła że nie może daleko jechać. Jeśli o mnie chodzi to ja mogę podjechać dalej, własnie tak aby wypośrodkować i było sprawiedliwie dla wszystkich. Ale to już od Was zależy. Co do terminu - faktycznie ten okres przedświąteczny może dla wielu być zbyt intensywny. Ważne jednak że zaczęliśmy rozważać takie "przedsięwzięcie" i jeśli nie wyjdzie w najbliższym czasie, to może być fajnym planem na nowy rok. Starajmy się tylko wspólnie, aby się udało. Grunt to się nie zniechęcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataszkaaa
Witam Was, A jest ktos z B-stoku,Podlasia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala su
Wrocław jest dla mnie całkiem , całkiem osiągalny... ale zobaczymy... myślę, że nie ma się co spieszyć - prawdę mówiąc, to trafiłysmy na jakieś przypadkowe, ogólnodostępne forum, każdy jest dla siebie obcy, nie wiadomo czy nie mu tu jakichś podejrzanych typków :P hehe warto się trochę poznać i rzeczywiście spokojnie poczekać na 2011 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kataszkaa nie ma chyba na razie. Ale i tak możesz do nas dołączyć. Będziemy starali się zorganizować wspólne spotkanie by byli wszyscy. Ale jak nie Wrocław teraz dla Ciebie to kiedyś wybierzemy coś w innym rejonie Polski i kto będzie mógł to dojedzie:) z mazowieckiego też nikogo nie ma. Był ktoś z Warszawy na wcześniejszych stronach, ale zamilkł więc też jestem na razie sama z mazowieckiego:) może kiedyś wybierzemy miejsce spotkania na Podlasiu kto wie lub w okolicach już padł wcześniej pomysł o Mazurach..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin84w
wcale nie zamilkł tylko nie siedzi non stop na cafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin84w
i jak,pasuje Tobie Wrocław? Troche daleko ale możemy sie zabrać razem to podróż taniej wyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ugaaa Bugaaa
Ja tez nie siedzę cały czas na kafe ale jak tylko mogę to tu zaglądam i sledze topic. Dominiko dobrze, ze Ty pilnujesz tu porządku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty jesteś z Warszawy tak? jeśli trzeba i nie będzie innego pomyslu to moze byc Wroclaw ale wolalabym blizej wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin84w
dla mnie miejsce nie ma znaczenia, ale fajnie by było gdzieś się razem wybrać np. na wycieczkę w góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×