Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcelina2222221

UMARLAM JUZ WIELE RAZY - ZNAM KAZDY SZCZEGOL SWOJEJ SMIERCI

Polecane posty

Gość Wręcz przeciwnie
zielona mucha jhhjhjhjhj888 no wlasnie ja mialam to samo co ty i ja sie w te wibracje wglebilam na maxa i mialam uczucie wylotu z ciala, ze tak to nazwe, cholera wie co to jest To się nazywa chyba OBE - poszukaj w necie. Kiedyś było forum na ten temat i pewnie niejedno jest w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen.....
Megi Ren a czym jest dla Ciebie Bóg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
zielona mucha jhhjhjhjhj888 no wlasnie ja mialam to samo co ty i ja sie w te wibracje wglebilam na maxa i mialam uczucie wylotu z ciala, ze tak to nazwe, cholera wie co to jest To się chyba nazywa Obe, czy jakoś tak. Poszukaj w necie. Kiedyś trafiłam na forum o tym. Pewnie jest niejedno takie w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wręcz przeciwnie - no właśnie, miałaś uczucie wykotu z ciała bo to ciało to TYLKO powłoka ale ja bym uważal z takimi wyjściami z ciała bo są duchy które chętnie by się wprowadziły do twojego ciałka w czasie tej nieobecności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwewrr
Jak ktoś się skontaktuje z autorką niech da znać.Ktoś tam maila jej podał. Może napisze. Zresztą powinna napisać bo co ma do stracenia. Osobiście chciałbym ją poznać jeśli to nie prowokacja. (choć wątpię ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
zielona mucha Wręcz przeciwnie a te sny proporocze dotyczyly jakichs waznych spraw ? Jedna była wręcz komiczna, a dwie dotyczyły śmierci osób z rodziny. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wyga
a ja w rejkarnacje wieże a tez jestem katolikiem -seans hipnozy jest na to dowodem !!!!!!!!!!! temat extra dużo się dowiedziałem dziękuje wszystkim!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
Darken rall - ja nie miałam uczucia wyjścia poza ciało, nigdy. Tylko przez przypadek trafiłam kiedyś na takie forum i przez ciekawość zaczęłam o tym czytać, bo nigdy wcześniej o tym nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhjhjhjhj888
do tej reinakarnacji mam duze watpliwości. Nie mam pewnosci czy ta "profesor" i inni badacze zwyczajnie sobie tego nie zmyslili. I dreczy mnie pytanie, czy wedlug reinkrnacji im młodsze pokolenie, tym ma na swoim koncie więcej lęków, wspomnień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Niewidomi łatwo poddawali się hipnozie i póki terapeutka cofała ich w różne momenty obecnego wcielenia, z narodzinami włącznie - było dobrze. Gdy chciała ich cofnąć wcześniej - natychmiast się wybudzali. Mało tego: gdy tylko zdążyła pomyśleć , że za chwilę ich cofnie do poprzedniego wcielenia - już się budzili, przerażeni. Dopiero po ukończeniu trzyletnich badań zrozumiała, że wrodzona ślepota jest karmicznym skutkiem wielkiej niegodziwości w poprzednich wcieleniach. Jeden z niewidomych, zanim się wybudził, zdążył "jedną nogą" wdepnąć w poprzedni żywot, usłyszał przerażający krzyk kobiety, usłyszał strzały, sam zaczął krzyczeć, przerażony tym co robi i siłą woli wydobył się z przeszłości ,wybudzając się." - DARKEN WALL / sam widzisz, że w tym nie ma żadnego DOWODU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
jhhjhjhjhj888 do tej reinakarnacji mam duze watpliwości. Nie mam pewnosci czy ta "profesor" i inni badacze zwyczajnie sobie tego nie zmyslili. I dreczy mnie pytanie, czy wedlug reinkrnacji im młodsze pokolenie, tym ma na swoim koncie więcej lęków, wspomnień? Poczytaj sobie te linki na temat reinkarnacji, które zamieściłam wcześniej, może tam znajdziesz odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen.....
hehe.. ksiądz w kościele też Ci dowody pokazuje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakim dowodem jest ta hipnoza??? Ze 2000 lat temu byl Indianinem i wydlubywal oczy ptakom? A jak to potem sprawdzono, ze te 200o lat temu rzeczywiscie taki wodz byl??? To jakis wymysll umyslu podczas hipnozy i tyle. DOwodem byloby, gdyby ktos powiedzial podczas hipnozy, ze np. miszkal w chinach jakies 60 lat temu , byl np 6 letnia dziewczynka z biednej rodziny. Podal nazwisko i opis dokladny okolicy, opis rodzicow . A potem sprawdzonoby i znalezino w jakis archiwach ta dziewczynke. Okolica i reszta opisow zgadzalyby sie. To balba dowod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchodzę na dziś od kompa uff . Jutro tu zajrzę. Pozdrawiam wszystkich biorących udział w tej ciekawej dyskusji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja wylecialam z ciala:) i jak juz wylecialam, mialam uczucie innej swiadomosci, jakby znieksztalcenia czasu i przestrzeni tzn czulam sie tak, ze moge sie znalezc w jednej chwili 100 lat wczesniej i 100 km dalej, taka mialam swiadomosc;P ale juz wicej nic nie pamietam wiem ze to co pisze jest dziwne, ale i tak mnie nikt tu nie zna wiec moge sie zwierzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwewrr
Dokładnie. Nie ma żadnych dowodów dotyczących reinkarnacji. Ktos sobie kiedyś wymyslił że tak może być i tyle. A to buddyści byli przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwewrr
Darkenrall - trzecie oko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
Madlen..... hehe.. ksiądz w kościele też Ci dowody pokazuje? No właśnie - są pewne sprawy, które mogą się opierać jedynie na wierze, a inne opierają się na wierze do czasu, aż człowiek nie osiągnie takiego poziomu wiedzy, by nauka potrafiła je wyjaśnić i wtedy stają się czymś normalnym, jej częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona mucha - najciekawsze jest to, ze fajtycznie mogłabyś to zrobić dla ducha nie ma ograniczeń ani czasu ani przestrzeni nasze ciało jest paskudnym więzieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni post na dzisiaj. darken wall/ przecież dałeś dowód na to, że niewidomy nie określił się, nie opisywał kolorów.A to, że niby nie chciał, to tylko fakt, że SZATAN, tam już nie miał dojścia, bo nie miał takiej mocy, aby dać człowiekowi wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen.....
"No właśnie - są pewne sprawy, które mogą się opierać jedynie na wierze, a inne opierają się na wierze do czasu, aż człowiek nie osiągnie takiego poziomu wiedzy, by nauka potrafiła je wyjaśnić i wtedy stają się czymś normalnym, jej częścią." Lub człowiek sam sobie nie udowodni poprzez swoje własne doświadczenie i dociekanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen.....
noz kuźwa teaz będą nas szatanami straszyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wręcz przeciwnie
MegiRen - dlaczego dla Ciebie wszystko to od razu szatan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa, taaaa slyszalam juz o tym, ze PODOBNO takie dowody sa. Ale kto to tak naprawde sprawdzil? Kto to rozglosil jako dowod? Gdzies tam cos tam slyszalam, gdzies tam czytalam. Ale w wiadomosciach nie podawali jako odkrycie PRAWDY O Reikarnacji. O Ufoludkach tez juz slyszalam, gdzies tam... jak londuja i porawaja ludzi, albo zostawiaja jakies straszliwe dowody swojego bycia.I tez jakis fanatyk naukowiec cial obcych ma jakies swoje dowody. Ale czy mu trzeba wierzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi Ren jest książka polskiego lekarza który w latach 80 tych prowadził takie badania regresyjne z dziećmi niewidomymi od urodzenia i one pamiatały te poprzednie życia i widziały kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×