Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Ewelina- jestem jeszcze na innym forum i tam mi na suwaczku pokazuje że mam 15 tydzień i 1 dzień, czyli de facto zaczął się 16 tydzień. Hmmm, a czemu tak ci wyszło? jak wpisuję w jakimkolwiek kalkulatorze ciąży to też mi tak pokazuje (wpisuję zawsze pierwszy dzień ostatniej miesiączki-9.11 u mnie).I na usg tak samo wyszło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina- weszłam teraz na podaną przez Ciebie stronkę i tu mi wyszło zupełnie inaczej niż gdzie indziej. Nie wiem o co chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczkowa 1984
widze ze wpisałam sie do tabelki na samym koncu ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina fajna stronka!! wreszcie widze kiedy dokladnie mialo miejsce zaplodnienie ;) ale tu tez mi wychodzi ze juz jestem w 17 tygodniu,a liczylam ze bede dopiero jutro. no nic, ale fajne obliczenia ogolnie ja sie gole ciagle takimi jednorazowymi golarkami, mam maszynke ale jakos teraz mi tak wolno wlosy rosna na ciele ze i tak jej nie uzywam. a czytalam ze niby w ciazy szybciej rosna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mum to come- pamiętaj, że na tych stronkach podają tylko najbardziej pradopodobną datę zapłodnienia, tzn wtedy, kiedy miałaś szczyt swoich dni płodnych, więc niekoniecznie musiałaś zajść w ciążę akurat w tym dniu, który podaje ta stronka :) bo to tylko Szef na górze wie, kiedy dokładnie wysłał do nas nasze Skarby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja28
mum to come to jaaki podrecznikowy przklad jestem bo mi szybciej rosna ;) ja tez sie zatanawialm jak sie liczy tydz ciazy i moja lekarka mnie uswiadomila, od dnia ostatniej miesiaczki i jak wyjdzie tak jak beti pisze 16tydz i 1 dien to mowimy ze zaczal sie 17 ;) a co wyjdzie z usg to juz inna sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi z tej stronki wychodzi dzisiaj 16 tyg i 3 dni :) czyki ze mowi sie ze to 17 tydzien ??? Mi sie na niej wszystko sprawdza :) nawet poczecie :) ktore bylo testem owulacyjnym potwierdzone :) w poprzedniej ciazy tez mi sie wszystko na niej zgadzalo wiec dlatego ja polecam bo jest sprawdzona :) No i fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK*.....................*WIEK*........* DATA PORODU*.....PŁEĆ agneskaa........................38........... 01.08 .11........... katekiss.........................32............ 02.08.11........... mum to come...................28...........02.08.11.........córka< br /> PurPur27........................27............02.08.11... ......... Szczęśliwa przyszła mama!..30...........04.08.11............. mikusiaaa........................22............04.08.11.. .......... waneska..........................26...........04.08.11... ..... meeg24.........................24.............02.08.11... ......... 024sylwia........................27.............04.08.11. .......... Mania1982......................28.............07.08.11... ... córka szczesliwa ....................23.............09.08.11......???? Ewelina29......................29.............10.08.11... ......... ryba510........................31.............11.08.11...... ..... misiaczkowa....................28............12.08. 11......córka??..... Peska44.........................28.............12.0 8.11............. OlesiaZ..........................27.............12.08.11......synek??... gosia84..........................26..............13. 08.11.............. kleopatra2011.................31..............13.08.11... ........ Agabi 2011......................28..............13.08.11....synek< br /> rosica86........................25..............13.08.11. ........... Leeila............................24..............14.08.1 1............ hjk33............................36...............14.08.1 1............ Myszaa29.......................28..............15.08.11.. ............ Angie S..........................27..............16.08.11......... .... osti ..............................28..............16.08.11...... ........ ewikos29........................29...............16.08.11 ............. Becik-83........................ 28.............. 16.08.2011 mama_dzidka..................33..............18.08.11.... ......... vilia..............................26..............18.08. 11............. sierpniowa mama 2011.......28..............18.08.11.............. Pocahontas-1984.............27..............19.08.11..... ........ Mama Miłoszka................31..............19.08.11....... synek aga15510.......................31...............20.08.11. ............. łazanka........................ 32...............20.08.11............. jagódka1.......................28...............20.08.11 .............. Beti2905........................30..............mama Aniołka....... Izabelka_.......................24...............22.08.11 ............. Grays77.........................34...............22.08.11 ............. **TOSIA**........................23..............23.08.11 .............. Wikula-33........................33.............24.08.11. ............ ciotka julia.....................31.............25.08.11........... .. anitia............................29..............26.08.1 1............. olin_ka ..........................31..............26.08.2011........ ... mama8327......................27.............28.08.11.... ........ szczurkowa ...................34 .............28.08.2011............... annika1983.....................27.............29.08.11... .......... kotkowa........................28..............30.08.11.. ......... koteczkowa 1984............27................22.08.2011......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no niby tak,ale z 3 dni kiedy byl seks akurat ten jeden sie pokrywa wiec by pasowalo ;) u mnie podrecznikowo sprawdza sie pogorszenie cery na dziewczynke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie owulacja była 3 dni później niż na tej stronce. Wiem bo robiłam testy owu i mierzyłam temp. Z resztą jakie to ma znaczenie przecież najważniejszy jest termin wyliczony z usg. Mój dzidziuś w piątek miał wiek godny z ostatnią miesiączką więc teraz jestem w 14 tc. I jest ok! I cieszę się z tego bardzo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja jestem teraz w 14 tyg. 5 dzień. I wg "terminologii" lekarskiej to 14 tydzień. Tak mi tłumaczył lekarz, że to nie jest już 15. Muszę wybrać się na zakupy i kupić sobie jakiś porządny stanik :) Piersi mi bardzo urosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia - Dokladnie mi tez sie tak wydawalo dlatego napisalam ze u mnie jest poczatek 16 tyg ( 16 tyg i 3 dni ) a nie 17 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dziewczyny, zawsze liczy się skończone tygodnie ciąży, a nie rozpoczęte. Ja w I ciąży odczułam pierwsze ruchy w 18 tygodniu, teraz skończył mi się 14 tc, czyli tak jak u łazanki, ale jeszcze nic nie czuję. Natomiast cały czas mam mdłości :/ Pozdrowionka dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja28
no widzicie a mi lekarz na odwrot mowil ;) 15 tydz i 1 dzien wg niego 15 tyg juz jest caly skonczyl sie a zaczal sie 16, no coz kazdy na swoj sposob to interpretuje tak samo z miesiacami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becik-83 jak możesz być w 16 tyg jak ja mam termin na 07.08 a jestem dopiero w 16tyg...a Ty masz termin 9 dni puzniej to jesteś w 14:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja28
chociaz w karcie ciazy jak mialam 6 tydz i 3 dzien zapisal ze to 6 tydz, tak sobie teraz zerknelam i byc tu madrym, mowi co innego i pisze co innego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa :)
Ewelina29 czesc jednak zaczekalismy do wizyty bylm u poloznej i na nastepny dzien juz mialam usg bo mowila ze troche pozno juz bo wychodzil 14 tydz a z usg wyszlo 13tyg 2dni ale najwazniejsze ze widzialam dzidzie :) Becik-83 kurde mi dzisiaj tez sie zaczal 16 tydz a termin mam na 09/08/11 jak to jest bo juz zglupialam to jak oni mi obliczyli ta ciaze hihi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja28
szczesliwa:) ja tez mam termin na 9 sierpnia ale wpisze sie do tabelki jak bede znala plec dziecka ;) u mnie jest rowny 16tydz a jutro 16tydz i 1 dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa :)
Alicja28 A to fajnie :) u mnie tez wlasnie dzisiaj jest rowny 16 tydz :) To Twoja pierwsza ciaza?? ja mam 2 usg 23 marca mam nadzieje ze nie zrobi nam psikusa i sie dowiemy. A to jeszcze tyle czasu tak sie dluzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniczka z L.
Dziewczyny a kto ma termin na 11 sierpnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 4 i jeszcze jestem w 16 tyg. Dopiero w czwartek będzie 17:) Podobno jest prawie nie możliwe czuć ruchy dzidzi wcześniej niż w 16 tyg, będąc szczupłym i w pierwszej ciąży. Mi coś tam też jeździ w brzuchu ale chyba jeszcze nie można uznać tego za ruchy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja28
tak to moja pierwsza ciaza, ja usg mam 4 marca i mam ogromna nadzieje ze sie dowiemy kto to tam sie kryje ;) ja juz w 13 tyg chcialam wiedziec ale nistety nie bylo widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wiem, że wyskakuję jak "Filip z konopii", ale mam pytanie. Może Wy się orientujecie jak wygląda sprawa z urlopem macierzyńskim. Znalazłam taką stronkę: http://www.ciazowy.pl/kalkulator,urlop-macierzynski.html No i nie rozumiem. Bo przysługuje teoretycznie 20 tygodni (+ 2 tygodnie) urlopu macierzyńskiego w 2011 r. I dla terminu urodzenia do 15 sierpnia tak wylicza ten kalkulator. A dla terminu od 15 sierpnia 2011 r.napisane jest, że wylicza wymiar urlopu wg zasad dla roku 2012. Wtedy to jest 2 tyg. więcej. I dodatkowo ojcowski 2 tyg. a nie tylko 1 tydzień. Jak to prawidłowo wyliczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa :)
Ja tez nie wiem jak to jest ja jestem szczupla i wydaje mi sie ze mi cos tam sie przelewa w brzuszku nie nastawiam sie ze to dzidzia ale czekam z niecierpliwoscia na jakis znak wiem ze to za wczesnie zapewne to cos w jelitach ale fajnie by bylo czemu to tak dlugo trwa no nie pewnie kazda z nas nie moze sie juz doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie liczac od okresu jest dzis 16 tyg i 3 dni a zusg 13 i 1 dzien. Termin mam od okresu liczac 8 sierpnia a z usg 10 sierpnia wiec jak by nie liczyc jestem w 16 tyg ciazy a nie w 17 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa :)
Alicja28 a ja bylam tak przejeta pierwszym usg ze nawet do glowy mi nie przyszlo zapytac czy mozna juz okreslic jaka to plec :) wazne ze serduszko slyszalam i widzialam malenstwo to najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa :) tak myslalam ze szybko Ci zrobia usg :) fajnie ze jest wszystko ok z dzidzia a tak sie martwilas ... Ja tez jeszcze ruchow nie czuje, a juz bym mogla bo przy 3 ciazy sa przeciez szybciej :( Usg mam 15 marca i tez mam nadzieje ze dowiem sie kto sie tam ukrywa :) Mam 2 synkow, wiec mi sie coreczka marzy :) Starania tez byly na dziewczynke wiec zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×