Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Hej hej hej :):):):):) Co do materacy, nam Pani w sklepie doradziła kokosowo-piankowy. Koszt ok. 50-60zł :) Ja już rezygnuję z częstych jazd samochodem, teraz tylko bede do mamy jechać i niegdzie dalej się sama nie puszczam po tej wczorajszej akcji, a do mamy mam prawie w lini prostej :P Teraz będę robić listę "co trzeba jeszcze dokupić" :D czyli same pierdołki pewnie :D Mój mąż już jest chory na tą myśl, On tak nienawidzi zakupów :D Laktator ja już chyba kupie po porodzie albo mi mąż zakupi jak będe w hospital, zobaczymy czy wogóle będzie mi potrzebny.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AneXis- tak, to o czym piszesz to najprawdopodobniej czkawka:) monisiacz3k- ty kurczę nie strasz tylko leż jak kłoda i nie wygłupiaj się. Wiem o czym piszesz, ja co prawda plamień nie miałam ale skurcze i też mi powiedzieli, żebym chociaż kilka tygodni jeszcze robaka ponosiła to będzie bezpieczniejszy jak się urodzi przed terminem. Te brzuchy to twardnieją nawet jak nam się wydaje, że nic forsownego nie robimy:(. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeśli ma ta czkawke tak często jak jest w śroku to ja nie wiem co będzie jak wyjdzie już sie boje..i widze te nie przespane noce z płaczem bąbla przez trzy miesiące...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny:) Nie pisałam tutuaj bardzooooo długooo ale czytam Was na bierząco :) Postanowiłam wkońcu się odezwać.Byłam w środę w gin. jestem w 34 tyg. a,, mała'' waży 3350 kg .Przeraziłam się. Myślicie ,że dużo jeszcze przybędzie na wadze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo :D to rzeczywiście duuużo :) nooo jeszcze troche mu czasu zostało więc możesz rodzić dzidzie ponad 4 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waneska- o mamusiu, ale masz klocka...nie masz przypadkiem cukrzycy? Jak nie to taka już uroda maleństwa :), że takie tycie tycie:) Pewnie Ci ciężko biedactwo, a my narzekamy na nasze ciężkie brzuchy...no teraz to mi wstyd, że tak jęczę. Ja dowiem się jutro jak tam mój Klocek. AneXis- powinnaś się cieszyć, że tak często ma tą czkawicę, to tylko świadczy o właściwym rozwoju dzieciątka. Ono sobie w ten sposób ćwiczy na przyszłość płucka oraz układ nerwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łazaznka - to świetna wiadomość :) tak sie właśnie zastanawiałam co to może być... :) dzięki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cieżko cieżko szczególnie jak mam wyjść na 4 -te piętro :D masakraaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Kto to widział budować bloki bez windy jakby mężczyźni mieli nosić ciąże i widzieli by jaki to wysiłek wyjść na 4 czy 5 piętro kobiecie w ciąży to uwierzcie w każdym bloku by wybudowaliby winde :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kobietki których wcześniej nie widziałam 🖐️ Szalejecie dziś od rana :) Dopiero dziś się zczaiłam, że ja z deka w zaawansowanej ciąży jestem :P 34 tydz to nie przelewki.. a ja dalej biegałabym jak rusałka :P:P Dostarczono mi godz temu łóżeczko po mojej chrześniaczce - jak nowe - tylko trochę trzeba odświeżyć :D Dziewczyny duuuuże już "Maleństwa" macie :D Moja coś ponad 2 waży, ale dokładnie nawet nie wiem.. tzn ważyła tydz temu :) Dbać o siebie Kochane! Wrócę poczytać Was wieczorem :D Aaaaaa i najleprzego z okazji 200 strony :D :D 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piszecie od rana, że hoho... bombastyczna - a ja pamiętam jak myślałam w pierwszym trymestrze, że drugi to już coś ale jak będzie po trzydziestym tygodniu to już tuz tuż i że w ogóle nie umie sobie tego wyobrazić. W sumie kiedyś nie umiałam sobie wyobrazić siebie w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dokładnie .Ogólnie każdy facet chciaż raz powinien być w ciązy hihi ale by było narzekania ulalal :) ciekawe czy nie będe miała cesarki przez to ,że dzidzia duża rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za wsparcie,dzisiaj pojechałam zmierzyc tetno płodu,co prawda tetno podczas "snu" bylo w górnych granicach ale jade ok 16 na ktg,jezeli cos bedzie nie tak to jade do szpitala a bardziej zaniepokoiła b.mala aktywnosc ruchowa malej.Rusza sie tylko 3-4 x dziennie i to nic takiego specjalnego i musza to sprawdzic.Uwierzcie mi ze mam juz dosc tego"cudownego stanu" czekam na to malenstwo z niecierpliwoscia ale juz nigdy wiecej dzieci!! zbyt wiele mnie to kosztuje.....emocjonalnie. Najbardziej boje sie ze cos jej bedzie jak juz przyjdzie na swiat;/ Białko wychodzi w podstawowych bad.moczu a jezeli jest juz go duzo w moczu to i wychodzi w bad.krwi a to juz swiadczy o zatruciu. W niektórych bad.okreslaja jaka jest ilosc białka w moczu a w niektórych pisze tylko czy białko jest obecne lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brzuchatki ;) Nam sprzedawca polecał materac gryczano-piankowy podobno jest najzdrowszy Moja malutka w 30 tygodniu warzyła 1500 ciekawa jestem ile teraz warzy a jestem w 33 tygodniu, tylko ze ja miałam już trzy standardowe usg wiec chyba wiecej mi nie zrobią Stukła nam 200 wszystkiego najlepszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilą oglądałam pogodę i była mapa polski i tak sobie pomyslałam że my Kochane jesteśmy rozrzucone po całym kraju a i nawet poza ja np jestem z samego centrum okolice łodzi a sa dziewczynki z nad morza z gór itd a jak by sie kiedyś spotkac już z naszymi brzdącami toby wesolo bylo ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak więcej niż trzy usg (gdy wszystko jest w porządku) nie robią więc moja informacja o wadze jest ostatnia przed porodem...później porównamy :) Zostaje czekanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Was czytam to ja i tak miałam bardzo wczesnie to ostatnie usg bo w 30 tyg i teraz tylko musze czekac ;) a 18 lipca mam ktg i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meeg czekamy na wiadomości od Ciebie i nie martw sie moze maleństwo ma dzień leniuszka ale sprawdzic nie zaszkodzi, wszystko będzie dobrze Ściskam Cię gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meeg___❤️ bo za dużo tego wszystkiego Ci się zebrało:O Stąd zapewne te lęki. Zapewniam Cię, że to zupełnie zrozumiałe. Pamiętam sama jak świrowałam podczas ciąży z Bronkiem, kiedy mialam potężne skurcze, brałam tony prochów i bałam się każdego ruchu swojego i dziecka, bo jak tylko młody zaczynał wariować mój brzuch stał na baczność godzinami:O:O:O A teraz już prawie tego nie pamiętam, bo widzę jak on rośnie, jak rośnie na drożdżach:D:D:D i każdego dnia dziwię się, że można aż tak kochać❤️ Nawet kiedy terroryzuje nas po swojemu:D:D:D Poza tym pamiętaj, że wszystko co dobre i piękne rodzi się bólach, więc wyobraź sobie jakie cudowne będzie to Twoje dziecko👄 A mój franciszek kochany ma już ponad 2500g i za cholerę nie chciał dać się pooglądać. Zasłonił twarz pięścią i dobrze, że środkowego palca nie wystawił:P:P:P Co ciekawe, moja waga trochę spadla:O, więc dziecko rośnie, a ja na diecie truskawkowo arbuzowej nie rosnę:D:D:D Właśnie...truskawki się powoli kończą:(:(:( Łazanka:d najadaj się teraz, bo lipa z nimi może być już niedługo! Aga15510__🌻 ja też nienawidzę kafeterii od czasu do czasu A...i jeszcze Franciszek raczył przekoziołkować i obecnie jego głowa jest na dole Co za niedobre dziecko! I teraz doktorek będzie musiał się nagimnastykować, żeby mi CC wywalczyć:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek Jacek- o masakra tak się napchałam tych czerwonych słodkości!!! Co do wagi,to jestem w szoku bo nie przybrałam ani kg. Za to dzidziuś większy więc ja chyba straciłam na wadze albo po kuracji antybiotykiem zaszła za nie woda która siedziała w obrzękach. No nic jutro dowiem się ile Maleńkie waży. Ile razy miałyście do tej pory usg? Ja jutro mam piąte, 32 tydzień i 3 dzień. Kurcze jeszcze mam stertę pieluch tetrowych do przepłukania:(, dobrze że to mój M prasuje :). No właśnie babeczki, Grays, Misiaczkowa i inne !!! Stuka nam już 200 stron a Was nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łazanka___no toż Ci kobieto piszę:P, że trza się najadać, bo braknie. Ja właśnie skapitulowałam przed arbuzem:O:O:O Z wagą mam tak samo! Młody rosnie, ja nie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podzielę się doświadczeniem powiem moja 1 córka ważyła 4 kg poród naturalny ale mnie w czasie porodu nacinali nawet nie poczułam bo i tak były bóle parte . Więc lepiej gdy lekarz nacina niż kobieta sama ma pęknąc. A co do czkawek mój maluszek też miewa czkawki :) Powiem wam że dziś jechałam autobusem ludzie są tak okropni nie mówiąc o młodych nie ustąpili mi miejsca ,więc pani która stała obok mnie poszła do innej kobiety dopiero mi ustąpiła miejsca normalnie masakra :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smallgirl
Niestety to sie bardzo często zdarza w autobusach i tramwajach:/ Dziewczyny ile już przytyłyście od początku ciaży?ja niestety już 18 kg masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwka1987-mój mężczyzna też ważył 4 kg i mnie również nacinali ale i tak popękałam, nikomu nie życzę tej wątpliwej przyjemności, miesiąc nie można siąść na 4 literkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do piżam w szpitalu będziecie rodziły w swoich kupionych , bo ja zawsze chciałam w swojej a oni każeli mi przebierac swoje takie jeszcze co pupę widac . Teraz wolała bym w swojej jednak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec tak...ktg wyszło dobrzetylko te ruchy.. mam obserwowac czy dziecko rusza sie mniej niz normalnie,jezeli duzo mniej to mam pojechac do szpitala.Wczoraj pani doktor powiedziała ze" tam" jest bez zmian i dziwi sie ze mam pessar a dzis okazało sie ze szyjki prawie juz nie ma nawet nie był w stanie ocenic dł.przez badanie bo to kwestia mm i szyjka mieciutka wiec musze sie wygimnastykowac by dotrzymac do 22 lipca.Wody...prawdopodobnie jest nadgórnepekniecie pecherza ale tego na usg nie zobaczy,jezeli zacznie sie saczyc wiecej to normalka szpital ale jak w takich ilosciach to jestem juz w takiej ciazy ze to nie grozi płodowiponiewaz wody sie reprodukuja i nadrabiam to co strace w ciągu dnia,jezeli peknie pechez bardziej to poprostu rodzimy a plamienia to z powodu tej szyjki,tez zapytal czy zciągnac pessar ale wilalam nie bo wiadomo czym to moze sie skonczyc;) a teraz nie bardzo chce. Jestem ustysfakcjonowana tą wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny bylam dzis u ginki zamiast w piatek bo rano odeszla mi jakas wydzeilina jasno brazowa. czesc byla bezbarwna,pojechalismy, ktg zrobione, wszystko ok, ale juz czynnosc skurczowa macicy jest.. poza tym jak pokazalam te wydzieline gince to powiedziala ze to juz ten wlasciwy czop sluzowy odchodzi.. potem zmierzyla mi szyjke- z 3.6cm zrobilo sie 0.8cm... wiec juz powiedziala ze to kwestia czasu kiedy urodze,ale do sierpnia w calosci nie dotrwam... moze byc kwestia godzin lub kwestia tyg , dwoch. ahhh mam dola ze tak szybko chce dziecko wyjsc.. no ale coz zrobic,mam obserwowac skurcze-jak beda regularne co 10min badz odejda wody plodowe to mam leciec do szpitala. dzis zaczynam 35tydzien. ponoc zle nie jest... 3majcie kciuki dziewczyny, uwazajcie na siebie. jak nie bede odpisywac dlugo tzn ze nie ma mnie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meeg- no przynajmniej jakieś konkrety usłyszałaś, ważne że wiesz na czym stoicie i że najpewniej przywitasz Robaczka jako jedna z pierwszych. Mimo wszystko proponuję abyś leżała i hodowała szyjkę,żeby wytrzymać jak najdłużej bo to dla dzidziusia najlepsze. To dobrze, że organizm może się bronić przed małą utratą wód, trzymaj się Skarbie i lej na wszystko bo masz dotrwać przynajmniej do 22. Buźka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×