Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

A tak swoją drogą to dobrze, że o lakierze wspomniałyście, bo ja akurat tego bym nie wiedziała:O Nogi mam zawsze, ręce rzadko kiedy, bo nic mnie tak nie osłabia jak widok odpryśnięć, a że ja lubię ciemne kolory więc wiecie jak to jest;) A co do czopów, wycieków i upławów...Wszystko co piszecie to racja, ale ja chyba jakaś dziwna jestem:P bo ani mi czop nie wylazł, ani mi wody nie odeszły....tylko kłucie jak na menstruację nie dawało mi spokoju i dla jego świętego:P pojechaliśmy do szpitala, a tam....:O rozwarcie na 6:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczkowa___🌻 ja tam wolę się nie poddawać masażom Kochania, bo to się zawsze kończy "rozrabianiem":P Ale wiem co przeżywasz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek Jacek - Czantoria. Ja na dupie nie usiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyndzielnie też planuję ale najpierw sprawdzę o której jest ostatni zjazd w dół i raczej nie będę już czekać na ostatni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze uspokajacie w sprawie tych wyciekow :) maz wczoraj zlozyl wozek, chyba wszystko gra, nie jest taki ciezki, chyba sobie potem sama poradze. trzeba tylko wyprac wszystkie pokrowce na wozek. tu upal dzis, dobrze ze w domu chlodek. milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka Julia, wózek już od wtorku stoi w domu :) Złożony czeka aż zacznie być przydatny ;) Nie wiem co masz na myśli z budką na stałe, więc nie odpowiem nic na to. Budkę się odpina z gondoli i przepina do spacerówki, więc jest ta sama (plus dodatkowo dopina się do niej taką osłonę, żeby z tyłu dziecku nie wiało). Gondolę ma dużą - my też na to zwracaliśmy uwagę, żeby dziecko zimą w kombinezonie się mieściło. Jest fajnie zamortyzowany (z regulacją). Zobaczymy jak na spacerach będzie się sprawował :) No i plus dla mnie - łatwo się go składa. Kolor mamy 129 (beż z szarymi paskami) - jest trochę ciemniejszy niż na zdjęciu. Dziadek Jacek, to Ty nieświadoma byłaś że to już :D Może i lepiej że tak szybko poszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny . U mnie 34 tydzień się rozpoczyna . Napewno narzekacie na bóle kręgosłupa tak jak ja . Mam czasami takie uczucie jakbym miała dostać okres mały się tak rusza a w szczególności w nocy . Chce zapytać czy też tak macie takie dziwne uczucie jak na okres ? Może to macica się powiększa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta :* U nas upały nadchodzą, już mi gorąco na samą myśl :P Ja leże, tak mnie strasznie brzuch boli ze zdenerwowania, ze chyba jak mi nie przejdzie za godz. to jade do mojej gin... jechałam autkiem i mi jakaś laska wyjechała i 2-3cm przed jej autem się zatrzymałam ale nie mogę przestać się denerwować :(:(:( cała się trzęse jeszcze... nic się nie stało a i tak mi się na płacz ma z tego powodu :( jakaś inna jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka to połóż się do łóżka pooddychaj głęboko albo weź kąpiel, powinno pomóc. Może zaparz sobie melisę. Właśnie dlatego ja już auta nie prowadzę.Wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, spokojnie, połóż się i spróbuj myśleć o czymś innym. Chce Ci sie płakać to sobie poplacz i poczujesz ulge,masz prawo płakać. Ja nadal umieram z bólu kręgosłupa, choć dziś jest lepioej niż przez ostatnie dwa dni:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :D Po pierwsze przekazuję wam pozdrowienia od Jagódki1, która to pozbawiona stałego dostępu do lapa nie może z nami niestety pisać. Mot -> szalona!!! Ale i tak zazdroszczę ci twoich wypraw :). Butelki dostałam w prezencie firmy Tommee Tippee ( aż 5 sztuk), wyglądają zupełnie jak cycek ;) i smoczek robiony na wzór sutka - aż byłam w szoku że takie butelki robią. http://www.tommeetippee.pl/listproducts/parentcat/1/subcat/3/ Dziadek Jacek A miałaś kopiować posty przed wysłaniem ;). I wcale dziwna to ty nie jesteś bo wielu dziewczynom czopy i wody nie odchodzą same - mojej mamie a ostatnio przyjaciółce położna wyrwała czop a gin przeciął pęcherz płodowy. Vilia wózek fajny, sami się nad nim zastanawialiśmy bo w dobrej cenie i ładny ale koniec końców znaleźliśmy nieco wyższy i z fyna zrezygnowaliśmy. A ten twój to wszyscy jego użytkownicy sobie chwalą i ponoć jest bezawaryjny :D. No

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia to ja jestem dumna z tego, że regularnie maluje stopy na czerwono a ty to jeszcze bardziej profesjonalnie dbasz o pedicure - french fiu fiu :D. Koteczkowa, kochana a może łyknij sobie paracetamol 1000mg na te bóle i kiedy ty w końcu udasz się z boleściami do gina??? Bo coś mi się zdaje, że jesteś najbardziej obolałą laską na forum. A jeśli jesteś wysoka to odradzam zakup niskiego wózka - namęczysz się ze schylaniem do dzidzi. Zwrotne koła jak najbardziej są odpowiednie do miasta a 4 duże na peryferie ale przed zakupem sprawdź czy wózek na rzemieniach/paskach nie jest wywrotny. Sylwka u mnie zaczął się32 tydzień i w nocy właśnie macica ciut bolała jak na okres - ale dzidzia też się cały czas przefikiwała - wzięłam 1 nospę i przeszło. Może to normalne na tym etapie... A macica to się na 100% intensywnie rozrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia to ja chyba źle zrozumiałam sprzedawcę- nic nie mówił że budka jest przepinana tylko zrozumiałam ze na stałe i gondolę (spacerówka była zamontowana)pokazywał taką gołą bez gondoli. w takim razie pójdę chyba jeszcze gdzies indziej i dopytam tylko mnie wkurza że w takim miescie jak kraków nie ma jednego porzadnego sklepu z wózkami!!!! a fotelik tez brałaś od jedo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj może jestem najabrdziej obolala, ale dół brzucha powoli odpuszcza, więc się nie udaje do lekarza. A plecy mnie bolą chyba dlatego, że mam lekkie skrzywienie kręgosłupa i lekarz mnie ostrzegal, ze tak bedzie. Moze i lyknę apap zaraz i zobaczymy ale nigdy on mi nie pomógl (jest za słaby) w zadnych bólach wiec pewnie i tu nie zadziala. No ale wierzmy,ze zadziala. Wózeczek na paski stabilny bo sprawdzilam a ja mam 160 cm wzrostu wiec dam rade,gorzej mąż bo ma 183 cm, ale cóz on tam bedzie z tym wozkie chodzil a jak bedzie to jakos wytrzyma:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot___🌻 na Czantorii to byłam ostatnio chyba z wycieczką szkolną:D:D:D Na Szyndzielnię wyjazd jest ok, choć te gondole są dość ciasne, więc lepiej sobie wczesniej pooglądaj ten sprzęt;) Polecam za to wyjazd na Żar!!! Zresztą co ja Ci będę mówić, przecież Ty swoja baba jesteś:P:P:P Mama__🌻 ale mi to nie znika w momencie wysyłania, tylko w trakcie pisania nagle następuje Apokalipsa i albo włącza mi się inna strona, albo wszystko w inny sposób szlag trafia. Pewnie to wina skrótów myślowych mojego laptopa:P:P:P Pochodziłam sobie dzisiaj jak wariatka, upiekłam ciasto...a teraz mam rest time, bo nóg nie czuję:O Villia__🌻 wiedziałam, to już, bo ja rzadko co mam w życiu normalnie:D:D:D Mój mąż był oburzony:D:D:D, że akurat o 2 nad ranem to się musiało zacząć (ha! zaczęło się o 21, ale byłam cicho, że jakby co to ja nic nie czuję i w ogóle mnie tu nie ma), i że jemu chce się spać:D:D: DPotem spał biedak na moim łóżku do rodzenia, choć SPANIEM trudno to nazwać:P proszę Jagódkę ucałować!!!!!!!!! Wszystko ok u niej? Byłam dzisiaj rano oddać honorowo mocz...a jutro idę oglądać Franka:D:D:D To już chyba przedostatni raz za pomocą usg❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka Julia, może coś sprzedawca namieszał. No my już mamy ten wózek w domu, więc na pewno jest tak jak a piszę (przynajmniej przy tym konkretnym modelu). Rączkę ma regulowaną, tzn. wysokość ustawienia rączki. Fotelik kupiliśmy oddzielnie - Maxi Cosi Citi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwka_takie bóle to normalka, ja też to mam, a że macica się awanturuje to inna rzecz:P w końcu w porównaniu do stanu wyjściowego powiększa się ok 1000 razy. ma prawo świrować:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek Jacek, Ty to masz normalnie zamontowany jakiś motorek nie powiem gdzie ;) Jak nie przetwory to gdzieś biegasz, ciasta pieczesz :) kiedy Ty spokojnie usiądziesz? Chyba dopiero jak Cię na łóżku porodowym położą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego brzuszek mi twardnieje jest dość twardy . Dziwnie tak ale mam wahania nastrojów raz chce mi się płakać raz śmiać ale to chyba normalne jak kobieta w ciąży te wahania nastrojów :) . Teraz wróciłam z działki znajomych 2 godzinna jazda mnie wymęczyła . Nie wiem ale odczuwam czasami bóle kręgosłupa bardziej krzyża nie kiedy są takie ból,przerwa,ból przerwa ale przeszło myślałam nad skurczami bo przy 2 poprzednich ciążach miałam skurcze takie właśnie krzyżowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Widzę, że dolegliwości ciążowe pełna parą a jeszcze troszkę nam zostało. W przyszłym tyg mam wizytę u lekarza i już nie mogę się doczekać, będę mieć też już wszystkie badania okołoporodowe typu paciorkowiec itp Wybaczcie, że tak mało się odzywam, ja to jak zwykle zabiegana wiecznie - a przydałoby się w końcu odpocząć. Mot - co do butelek to podobnie jak mama8327 mam firmy Tommee Tippee, taki zestaw startowy, a kupowałam razem z pieluchami tetrowymi i masą innych rzeczy z jednej firmy przez allegro. Co do wózka to my kupiliśmy swój jeszcze w połowie ciąży, tak jakoś nam się trafiło, jest używany ale nam to nie przeszkadza. Nie wiemy nawet jakiej jest firmy. Ale podoba się nam bo jest taki konkretny. Na pewno duża gondola, fajna spacerówka, grube pompowane koła, widać że jest stabilny. A kolory szaro-czerwony. Może nie jest zbyt lekki ale że mieszkamy w domu to dla nas nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dostałam komputer :) Moze przez 24h uda mi sie przeczytac to czego nie czytalam :) (zdarzalo sie od czasu do czasu, ale niestety niezbyt czesto) caluje mame za przekazanie pozdrowien :) pisalam jej ze nie wiem kiedy bedzie komputer a maz zloty facet dal rade :))))) Dzisiaj pojawila mi sie linea negra na brzuszku :) (troche pozno nie ???:)) Z przyjemnością jutro Was poczytam, bo dzisiaj zbieram się do siostry, która 3h temu została magistrem psychologii :)))) NARAZIE POZDRAWIAM WAS MOCNO I SERDECZNIE I ZAMIESZCZAM W PODPISIE LINKA :) z moim zdjęciem hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki ;) Znów jestem wśród żywych,przeszłam to cholerne zapalenie ucha,niestety nie obyło sie bez antybiotyku ale za to dzisiaj znów słysze a dopiero teraz doceniam jakie jest to istotne i wreszcie nic nie boli bo to było najgorsze,no nic najważniejsze,że po wszystkim Malutka dużo się wierci i wypycha swoje gnatki;) Meeg... ogromne gratulacje:) Dziadek Jacek skąd Ty masz tyle energii ja mojemu M obiecałam karpatke ze trzy tygodnie temu i jakoś się nie mogę do niej zabrać on mi nawet kupił wszystkie składniki żeby mnie zdopingować a tu guzik z pętelką Juz łóżeczko zamówione pościel kupiona i chyba czas spakować torbe Dzisiaj na TVN w rozmowach w toku było o porodach i to jakiś horror co się dzieje w naszych szpitalach mam nadzieję że my trafimy lepiej My kupiliśmy butelki z aventu czy jakoś tak z krecikiem mam nadzieje ze dobre Ja żadnych wycieków nie mam poza śluzem ale takim białoprzezroczystym standardowym Ale się rozpisałam ;) muszę nadrobić te pare dni choroby Ściskam Was gorąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko 🖐️ :D Fajne kupujecie wózeczki. Każdy ma na pewno swoje zalety, ale na pewno nie ma wózków idealnych. Ja sie zastanawiam tylko jak w Anglii nie używają w ogóle gondolii tylko pakuja takie noworodki od razu w maclareny i też jakos zyją. Chociaz to jakies podejrzane... Widzę ze nie jestem samotna w moich cierpieniach ciążowych, mam te same bóle pleców, brzucha i ledwno chodzę. Pociesza mnie tylko mysl ze to juz tylko miesiąc i w końcu czlowiek zacznie dochodzic do siebie ;) Ja autem jakos jeżdzę, na razie nie mialam takiej stresujacej sytuacji. Muszę jezdzic bo mieszkam kawalek od miasta wiec zeby dostac sie do metropolii i chociaz by zawiezc syna do przedszkola musze wsiasc w samochod i jechac. Co do butelek to podobno te Tommee Tippee są niezle oraz jeszcze słyszalam o Dr Brown antykolkowych butelkach, podobno godne polecenia i taką sobie zakupie tym razem. Wczesniej uzywałam Aventu, nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello moje ulubione forumowe Wariatki :D U mnie wszystko ok dzięki Bogu. Nawpierdzielałam się czereśni i Mała szaleje na całego - ledwo mogę wysiedzieć. Biegałam dziś caaały dzień po mieście.. jak wpadłam do centrum z farami, tapetami i takimi tam to normalnie głupawa mnie wzięła :D A jak zobaczyłam kącik dziecięcy...... :P Przegięłam trochę chyba.. nogi wchodzą mi w 4 litery i generalnie padam ale jestem zadowolona jak nigdy :D Co do wózka.. czytam Was i.. widzę swoją zieloność w tej kwestii :P Tzn ja jak wybierałam swój to patrzyłam tylko na to, czy jest lekki, nie chciałam zwrotnych kół i chciałam na paskach.. jestem bardzo zadowolona ale do dziś nie mam pojęcia nawet jak ten wózek się nazywa :P W pon odbiorę to Wam napiszę.. w każdym razie fajny :P:P Butelki mam Aventu - dostałam 4 sztuki od kumpeli, której siostra pracuje w aptece :P Wydają się przyzwoite :) Eeeeeee co do bólów każdego rodzaju - dołączam do Waszego klubu niestety. A dziś po całodniowym szaleństwie to aż się boję co to będzie.. jagodka1 i ERISSS - 🖐️ nie znamy się ale poznamy mam nadzieję :D Hehe kupiłam sobie dziś fajny lakier do paznokci :P Moja mama stwierdziła, że w tym stanie to już skłonności sadomasochistyczne :P :D Całuję Was mocno i spadam pod prysznic bo zaraz tu zasnę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do jazdy autem to ja też śmigam, bo nie mam wyjścia - mieszkam teraz 30 km od mojego kochanego mieszkanka i mojego miasta.. więc chcąc dobić się do cywilizacji.... niestety twardniejący brzuch to skutek uboczny :( Teraz to już ide :P :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz ja... Dwie kwestie: 1) LAKTATOR??? Jaki kupić bo już zgłupiałam? A czas najwyższy przygotować się do szpitala. 2) BIAŁKO W MOCZU??? Czy któraś z was ma białkomocz? Jeśli tak to co na to gin? (Tu wyprzedzam jutrzejsze badanie moczu a raczej jego wynik bo nagle zaczęłam puchnąć i ciśnienie krwi wzrosło mi do 130/90 - są przesłanki do białka w moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Dziadek Jacek - wymyśliłam: pisz posty w notatniku albo w wordzie i dopiero później wklejaj w treść odpowiedzi na kafe..? Jagódka nie ma sprawencji... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×