Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

eee no to u mnie niestety inaczej to wygląda więc to pewnie jeszcze nie czop, ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pesel sie czeka do 3 miesiecy. jak zanosicie zaswiadczenie ze szpitala o macierzynski to automatycznie dopisuja malenstwo do waszego ubezp. w poradni w ogóle mnie o to nie pytali. a jak wystawiaja recepte to na wasz pesel. ale niech sie jeszcze ktos wypowie bo moge sie mylic. przepraszam za brak polskich znaków ale pisze jedna reka. wikula 33 co z tego ze maz bedzie widzial cie tam/mysle ze w kluczowym momencie bedzie ci to zwisac, ja tez byłam przeciwnikiem rodzinnych porodów bo po co chłop mi ma tam zagladac ale wyszedł mi poród rodzinny i nie załuje przynajmniej chłop zobaczył jak kobieta cierpi bynajmniej nic mu to nie obrzydziło nic wrecz przeciwnie bardzo duzo sie udziela przy dziecku i wyrecza mnie jak tylko moze szacunek do mnie tez jakby skoczył do góry. tymkowa tys jest wulkan nie baba, mam wrazenie za pykniesz dzidziusia ekspresowo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _NuLa_
aga_jabi ja mam różnie z tym śluzem raz cały dzień a innego dnia po trochu wiec sama sie zastanawiam czy to czop czy nie czop...dobrze by było gdyby to był ten czop ale nie znajdzie sie zdjęć jak on ma wyglądać niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczowej dziecka nie mozna dopisac do swojego ubezp. bez numeru pesel, pesel jest nadawany do 30 dni i przez ten czas wizyty u pediatry sa na podst Twojego ubezpieczenia (wiec pewnie musisz nosic ze soba ZUS RMUA) Wikula - u mnie jak mam skurcz, to natychmiast lazienka, od razu rwie ze mnie strasznie i oprocz tego zdarza mi sie tez ze ide siusiu, a tu sie okazuje ze to wiecej niz siusiu.. ja mam najblizej do wojewodzkiego, ale jak juz mowilam jade do Redlowa rodzic :) moj M powiedzial, ze gdybym rodzila zima albo jesienia to moglibysmy myslec nad Puckiem, a tak to on sie nie podejmie jechac 60km :D ale nie sadze, zeby to byl poczatek porodu, bo czysci mnie tak od poczatku jak mam takie mocne skurcze, czyli od ponad tygodnia dziewczyny, saczacy sie czop to wlasnie taki zolty budyn, ale od czasu do czasu wypada wiekszy glut - wiecie taki bardziej zbity - mi lekarz potw. ze saczy sie czop, chyba _aga_ pisala jak u niej to wyglada i jej tez lekarz potwierdzil nula - czop u kazdego wyglada inaczej, najlepiej zapytaj swojego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotko julio - mi wogóle nie przeszkadza że mąż będzie mi oglądał krocze i nawet w moich wypowiedziach o tym nie wspomniałam. A niech patrzy ile kobieta musi wycierpieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brzuchatki, Donoszę,że 17 sierpnia zostałam szczęśliwą mamą małej Martynki ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaswiadczenie do macierzyńskiego dostaniesz z szpitala przy wypisie tylko musisz o tym wspomnieć lub będą się pytać . Macierzyński wypłaca zakład pracy lub Zus . Wypis z szpitala + dowody osobiste twój i m dodatkowo jeśli masz meldunek stały a gdzie indziej tymczasowy potrzebują pismo o meldunku czasowym to do aktu urodzenia dziecka Dziecko zgłasza się do 14 dni do Urzędu Cywilnego ,tak na Śląsku . Becikowe 1 tysiąc - dowody osobiste -akt urodzenia dziecko - pesel czekam 2 tygodnie Urząd Miasta Becikowe ten drugi z opieki -Dowody osobiste -akt urodzenia -zaświadczenie o dochodach 2010 Urząd Skarbowy (1 tydzień ) -zaświadczenie z pracy o zatrudnieniu -pit 11 - zaświadczenie o zarobkach ważne tylko przez miesiąc . ( ten jeśli nie przekroczy wam dochód) Pmiętajcie o zgłoszeniu do ubezpieczenia dziecka w swoim zakładzie pracy ,można też w recie jeśli ktoś posiada lub dziadkowie nawet mogą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszałam dziecko do ubezpieczenia bez peslu wpisujesz date urodzenia dziecka + akt urodzenia dziecka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje as-80 !!! kolejna mamusia rozpakowana, ale Wam zazdroszczę....ale pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z terminem na dziś zostałam sama. Gratulacje AS!!! Co do ubezpieczenia zdrowotnego jest tak jak pisała Jagódka, a po nadaniu numeru Pesel w kadrach wypełniasz druk ZCNA ( albo robią to za Ciebie kadrówki) i na tej podstawie dziecko zostaje zgłoszone do ubezpieczenia. Potem w poradniach będziesz musiała mieć zaświadczenie o ubezpieczeniu dziecka z Twojego zakładu pracy. Ważne jest ono miesiąc od daty wystawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _NuLa_
as-80 gratuluje:) szybko wypisali Was ze szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za zakręcony ciśnieniowo dzień:-))) wiki pomyliłam nicki:-))) do jagódki miało być. co do tych peselów doinformowałam się urząd ma czas do 3 miesięcy nadać ale zwyczajowo odbywa się to do 30 dni. a tu wklejam dane z NFz :Rodzice noworodka mają obowiązek wystąpić do urzędu gminy lub miasta o nadanie dziecku numeru PESEL. Urząd musi to zrobić w ciągu 3 miesięcy. Przez pierwsze 6 miesięcy dziecko jest zatem zarejestrowane w poradni według tzw. numeru zerowego i daty urodzenia. Noworodek jest pod opieką lekarza, położnej i pielęgniarki środowiskowej - oczywiście bezpłatną. Jeśli jednak do 6. miesiąca życia matka nie zgłosi w poradni numeru PESEL dziecka, zostanie ono skreślone z listy pacjentów. Małgorzata Kucińska Rzecznik praw pacjenta ŁOW NFZ ps gratulacje dla nowych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka julia - fajny ten cytat ze stronki NFZ - rzeczywiście tak jest, a mi chodziło o zgłoszenie do ubezp. zdrowotnego u pracodawcy, ze jest niezbędny PESEL, do lekarza jest na początku bez PESELu, dlatego w województwach, gdzie są jeszcze książeczki zdrowia, na początku recepty wypisuje się na książeczce mamy i UM w Trójmieście wszędzie podają info, że PESEL będzie nadany w ciągu 30 dni, więc rzeczywiście się tego zwyczajowego terminu trzymaja as80 gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja dzis bylam obolala, mialam zastoj mleka w jednej piersi,przyszla polozna i mi pomogla.boli niezle..zeszlo 20ml jak pomasowala. uwazajcie na takie zastoje,ale ponoc sie zdarza co 6tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :D :D :D Gratuluję wszystkim szczęśliwym rodzicom nowo narodzonych pociech!!! 🌼 Jak ja się za wami stęskniłam... Wróciłyśmy ze szpitala po (w sumie) miesięcznym pobycie. Przeszłam prawie wszystkie oddziały w szpitalu położniczym: patologię, pooperacyjny, położniczy, przedłużonego pobytu a Oliwka 2 pierwsze tygodnie życia spędziła na oddziale neonatologii. Więc to było tak - trafiłam na patologię c z gestozą i podejrzeniem cholestazy; po 2 tygodniach pobytu lekarze podjęli decyzję o zakończeniu ciąży (37 tc), miałam jedną indukcję porodu, która zakończyła się porażką - szyjka nawet się nie rozwarła ani nie skróciła za to przez 9 godzin miałam takie bóle podbrzusza, że byłam w stanie poprzestawiać ściany. Po 2 dniach kontrolne usg i okazało się, że grozi nam zamartwica. Podjęto decyzję o cc :O i następnego dnia ( 4.08) urodziła się nasza Oliwia Maria. Ważyła 2200 i mierzyła 50cm. Ponieważ urodziła się mając 36t i 4 dni z niską wagą pierwsze 6 dób życia spędziła w inkubatorze a kolejne dni w łóżeczku na neonatologi. Straszne, że takie malaczki muszą od urodzenia tyle wycierpieć dla ich dobra. Dziesiątki kroplówek, karmienie sondą, setki badań to przeszła nasza córka. Ale jest bardzo dzielna i wyrwała , szybko nauczyła się pić z butelki i zwalczyła żółtaczkę po 2 dobach naświetleń. I ta rozłąka z matką. Przez pierwsze 4 doby życia nawet nie mogłam jej dotknąć, jednak z każdym dniem stawała się coraz silniejsza i teraz jesteśmy już w domku :D. Córcia waży już 2310, ładnie pije z butli jednak nie potrafi jeszcze ssać cyca i dlatego odciągam regularnie pokarm (dzięki Bogu za elektryczne laktatory). Jakie to szczęście być mamą, wystarczy jeden uśmiech na twarzy córeczki ą wszystkie moje smutki i zmartwienia odchodzą w dal. Bardzo mocno ją kocham.Oliwka jest prawdziwym aniołkiem w ogóle nie płacze sami ją wybudzamy na karmienie co 3 godziny. Taka nasza perełeczka A jeśli chodzi o cc to never ever! Masakra :O. Wszystko czułam - nawet cięcie... bryy A po zatruciu ciążowym nie doszłam jeszcze do siebie do tej pory. Dziewczyny ile czasu trwa krwawienie z dróg rodnych po CC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry :) ❤️❤️❤️ Ja będę dzisiaj mamą :)))))))) o 3.15 odeszły mi wody (bezbarwne i zdrowe, nadal sobie jeszcze troszke wylatuje) od 1 do 1.35 miałam straszliwą biegunkę - myślałam, że się zatrułam, ale jak widać jednak moje ciało się oczyściło termin na jutro, więc wszystko super :) Czekamy sobie teraz aż skurcze się rozwiną - jakieś tam są, ale mało bolesne :) Tak się cieszę :)))) Pozdrawiam Was wszystkie :) Nie wiem czy na swoim telefonie dam radę Was czytać, ale życzę powodzenia wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!!! Kto tu jeszcze został: Wikula, Tymkowa i my 3 Agnieszki... Łazanka i termin na koniec sierpnia jakoś się nie meldowały wczoraj. Może już po? Olesia wczoraj urodziła. Jagódka trzymamy kciuki!!! Mama8327 ale miałaś przejścia, najważniejsze że jesteście już wszyscy razem w domku i wszystko się dobrze skończyło. A ja nic. Znów noc przespana z jedną tylko pobudką. Wczoraj pod wieczór jeden skurcz, choć kłucia w dole okropne. Może w końcu skróci mi się ta szyjka... Mamusie piszcie o Waszych doświadczeniach i problemach, ja każdą waszą informacje chłonę jak gąbkę. Wiem że maluszki nie dają za bardzo możliwości przesiadywania na kafe, ale w końcu przecież zmieniamy się powoli w topik dla młodych mam. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł babeczki!! mama- po pierwsze gratuluje!! Ciesz esie ze wszystko juz dobrze u Was! :) Jak czytałam to co przeszlas to az łezka sie zakrecila w oku. Najwazniejsze ze Oliwcia jest taka silna i jakos przetrwaliscie te najgorsze chwile. Ja jestem po cieciu, ogolnie czulam sie bardzo dobrze (pomijajac 1 dobe). Urodzilam 01.08 a ciagle mam lekkie krwawienie. Czasami w dzien cos poleci i wkurzam sie bo chetnie poszlabym na basen. Mogloby sie juz do konca oczyscic tam w srodku... ja na pesel mam czekac 2 tyg. Wczoraj zlozylam o becikowe, potrzebny jest odpis aktu urodzenia, dwa druki z netu ciagnelam, podanie o becikowe i take oswiadczenie o nie pobieraniu zapomogi w innym miejscu oraz zaswiadczenie od lekarza ze sie bylo pod opieka lekarską.Czekam miesiac na wyplacenie. as-80- gratuluje! jagódka- trzymam kciuki, oby wszystko poszlo jak po masle. Coraz mniej brzuchatek u nas. Swieżo upieczone mamusie maja coraz mniej czasu zeby pisac na forum. Wiem po sobie;) No wlasnie, ciekawe jak lazanka... moze tez juz tuli swojego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama - gratulacje , tez łezka mi sie woku zakreciła po przeczyaniu twojej wypowiedzi. jagodka - trzymam kciuki i oczywiście zazdroszcze :) oby sprawnie poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _NuLa_
jagodka1 3mam kciuki:)GRATULACJE, oby wszystko sprawnie poszło.Prawie w termin trafiłaś wiec i ja nie tracę nadziei że urodzę do terminu:) Już Nas coraz mniej...każda odlicza już dni...a już we wrześniu wszystkie będziemy dumnymi mamusiami:) U mnie kolejna noc marnie przespana...co chwile wizyta w wc,a to tak mi nie wygodnie,a to tak...ehhh....brzuszek mega twardy już padam...ale nic się nie zapowiada na poród... Dziewczyny czy wy po porodzie sn macie zamiar stosować lub stosujecie tantum rosa???Jak macie albo jak dbałyście o te miejsca czy co pójście do wc podmywałyście sie czy stosowałyście jeszcze inne rzeczy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Jak już Aga zauważyła pisałam na fb, że urodziłam córeczkę 7 sierpnia. Po prawie dobie niemiłosienie bolących skurczy co 1 min a braku rozwarcia zrobili mi cc. To było moje zbawienie tego samego dnia wstalam i poszlam sama się kąpać, a na 2 dzień zabiłam komary po oddziale:) Niestety w szpitalu byłyśmy 9 dni bo mała miała wrodzone zapalenie płuc jak sie póżniej okazało zaraziła się ode mnie paciorkowcem (miałam badanie wynik ujemny ale tylko z pochwy). A tak mnie nastraszyli, że sepsa, zapalenie opon mózgowo rdzeniowych, respirator... O Boże myślałam, że umre!!!! Na szczęście Malutka szybko zdrowiała i po 2 dniach odłaczyli ją od tlenu i jakiś aparatur. Serduszko zaczeło się normować i oddech też. Mama widzę, że też miałaś przejścia. Ja powoli się odnajduje w nowej sytuacji i organizuje sobie dzień na nowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula ja zaopatrzyłam się w Tantum Rosa. Któraś z dziewczyn niedawno bardzo chwaliła sobie ten specyfik. Moja bratowa natomiast poleca CALIUM - taki fioletowy proszek który rozpuszcza się w wodzie. Inne moje koleżanki polecały natomiast zwykłe szare mydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nie wiem jak u ciebie ale mnie było okropnie smutno że dzidzia na noworodkach sama a ja leżę plackiem. swoje przeszła ale teraz szybko nadrobi :-))) mój tez była kruszyna w rozmiarze 56 się topił a dziś juz segreguję ubranka bo powyrastał:-)))mikusia najważniejsze że jest juz dobrze, a wszystkiego nie przewidzisz. mnie przy końcu przyplątał się grzybek nie zdzążyłam się do konca wyleczyć a teraz podejrzewam że plesniawki u młodego to własnie przez tego grzybka u mnie. CO do TANTUM ROSA ja używałam ale specjalnej poprawy nie widziałam od paru dni jadę właśnie na szarym mydle a cięcie przemywam rivanolem i jest duzo lepiej ładnie sie zgrubienia wchłaniają. gratuluje nowym mamą :-))jagódka czekamy w takim razie na pozytywne wiadomości od ciebie:-))) a TYMKOWA gdzie sie schowała?? pewnie też już rodzi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziły: NICK*......................*WIEK** DATA PORODU*..*PŁEĆ*..*IMIĘ* meeg24......................25.........01.08.11 CÓRKA...Lena(02.07) happy.........................20........01.08.11 SYNEK ...(16.07) mum to come................28.........02.08.11 CÓRKA .Julia(01.07) PurPur27.....................27.........02.08.11 SYNEK ALANEK (27.07) Erisss..........................26........02.08.11 CÓRKA. Alicja (21.07) Szczęśliwa przyszła mama!..30.....04.08.11 CÓRKA Klaudusia ( 28.07) mikusiaaa.....................22.........04.08.11 CÓRKA Nela (07.08) waneska................... .. 26.........04.08.11 CÓRKA NICOLA (11.08) sabinka87.....................23.........06.08.11 Córka Oliwia (27.07) ninka.29......................29.........07.08.11 SYNEK Miłosz (28.07) Mania1982....................28.........07.08.11 CÓRKA Karolinka (28.07) Sylwka1987...................23.........08.08.11 Syn Igor (9.08) mamuska88 ..................23.........09.08.11 CÓRKA Lena (29.06) Lady_Ania109................26.........09.08.11 CÓRECZKA Małgosia (1.08) Ewelina29....................29.........10.08.11 SYNEK Nicolas (4.08) misiaczkowa..................28........12.08.11 CÓRKA Lenka (8.08) OlesiaZ........................27........12.08.11 CÓRKA BASIA ( 19.08) Bożi...........................22.........14.08.11 SYNEK....KEVIN (10.08) garfcia.........................??.........14.08.11 CÓRKA Nadia (16.08) bombastyczna................25.........15.08.11 Córcia (11.08) ewikos29......................29....16.08.11 2 SYNÓW.IGOR i KUBA (22.07) Pocahontas-1984.............27.........16.08.11 SYNEK Kacper (04.08) malkatunka....................28........17.08.11 CÓRKA Gabrysia (10.08) Mama Miłoszka................31........19.08.11 Córeczka Blanka (08.08) as-80...........................31........19.08.11 CÓRCIA Martynka (17.08) Grays77.................34.........22.08.11 SYNEK Adam Alexander(10.08) koteczkowa 1984.............27........22.08.11 CÓRUNIA Żanecia (chyba 12.08 ???) ciotka julia.....................31.........25.08.11 SYNEK Maciuś (4.08) mama8327......................28......28.08.11 CÓRECZKA OLIWIA (04.08) małp@..........................32.......18.08.11 SYNEK (chyba 29.07) Czekające: agneskaa.....................38........ 01.08.11 katekiss.......................32........02.08.11 024sylwia.....................27.........04.08.11 Żabuleńka....................23.........04.08.11 CÓRKA BIANKA.. Majka!........................29.........09.08.11 córka ryba510.......................31.........11.08.11 CÓRKA crazy_green_eye............24.........11.08.11 Peska44.......................28........12.08.11 gosia84........................26........13. 08.11 kleopatra2011................31........13.08.11 SYNEK Agabi 2011....................28........13.08.11 CORCIA rosica86.......................25........13.08.11 Leeila.........................24.........14.08.11 SYNEK hjk33..........................36.........14.08.11 SYNEK Agulekk25.....................25.........14.08.11 SYNEK Myszaa29.....................28.........15.08.11 Pandzia_1.....................27.........15.08.11 Angie S........................27.........16.08.11 osti ............................28.........16.08.11 Becik-83...................... 28.........16.08.11 Rybka1705.....................24........17.08.11 Anitajakubek..................29........17.08.11 SYNUŚ Antoś mama_dzidka..................33........18.08.11 CÓRKA vilia.............................27........18.08.1 1 SYNEK sierpniowa mama 2011......28.........18.08.11 SYNEK Ninka ..........................27........18.08.11 Dawena.....................23..........18.08.11 corcia Nina Magdalena aga15510 ......................32........19.08.11 SYNEK Antoni Mateusz Dziadek Jacek.................33........19.08.11 SYNEK ..Franek! łazanka.........................33........20.08.11 SYNEK..Kamil Aleksander nelka872.......................24.........20.08.11 jagódka1.......................28.........21.08.11 CÓRKA..Natalia Patrycja1989..................22.........21.08.11 syn Franek Izabelka_.......................24.........22.08.11 monisiacz3k....................25........23.08.11 SYNEK Michał **TOSIA**.......................23.........23.08.11 aga_jabi........................28.........23.08.11 SYNEK Piotruś Wikula-33......................33.........24.08.11 CÓRKA anitia...........................29..........26.08.11 olin_ka .........................31.........26.08.11 SYNEK termin na koniec sierpnia......27.........26.08.11 - niespodzianka szczurkowa ...................34 .........28.08.11-chłopczyk tymkowa .......................27 ........28.08.11 synek TYMON annika1983.....................27.........29.08.11 badeve..........................29.........29.08.11 synuś Juliusz Mot .............................29 ........29.08.11 SYNEK Jan Kazimierz _NuLa_.........................24.........29.08.11 ,,kinder niespodzianka" kotkowa.......................28..........30.08.11 _Aga_.........................26.........30.08.11 CÓRECZKA Anastazja Anna Przeklejam tabelkę żeby się nie zagubiła. Uzupełniłam o kilka dziewczyn, te które dawały już znać że urodziły. Jeśli kogoś pominęłam to przepraszam ale tyle się dzieję, że trudno wszystko ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz: Urodziły: NICK*......................*WIEK** DATA PORODU*..*PŁEĆ*..*IMIĘ* meeg24......................25.........01.08.11 CÓRKA...Lena(02.07) happy.........................20........01.08.11 SYNEK ...(16.07) mum to come................28.........02.08.11 CÓRKA .Julia(01.07) PurPur27.....................27.........02.08.11 SYNEK ALANEK (27.07) Erisss..........................26........02.08.11 CÓRKA. Alicja (21.07) Szczęśliwa przyszła mama!..30.....04.08.11 CÓRKA Klaudusia ( 28.07) mikusiaaa.....................22.........04.08.11 CÓRKA Nela (07.08) waneska................... .. 26.........04.08.11 CÓRKA NICOLA (11.08) sabinka87.....................23.........06.08.11 Córka Oliwia (27.07) ninka.29......................29.........07.08.11 SYNEK Miłosz (28.07) Mania1982....................28.........07.08.11 CÓRKA Karolinka (28.07) Sylwka1987...................23.........08.08.11 Syn Igor (9.08) mamuska88 ..................23.........09.08.11 CÓRKA Lena (29.06) Lady_Ania109................26.........09.08.11 CÓRECZKA Małgosia (1.08) Ewelina29....................29.........10.08.11 SYNEK Nicolas (4.08) misiaczkowa..................28........12.08.11 CÓRKA Lenka (8.08) OlesiaZ........................27........12.08.11 CÓRKA BASIA ( 19.08) Bożi...........................22.........14.08.11 SYNEK....KEVIN (10.08) garfcia.........................??.........14.08.11 CÓRKA Nadia (16.08) bombastyczna................25.........15.08.11 Córcia (11.08) ewikos29......................29....16.08.11 2 SYNÓW.IGOR i KUBA (22.07) Pocahontas-1984.............27.........16.08.11 SYNEK Kacper (04.08) malkatunka....................28........17.08.11 CÓRKA Gabrysia (10.08) Mama Miłoszka................31........19.08.11 Córeczka Blanka (08.08) Dziadek Jacek.................33........19.08.11 SYNEK ..Franek! (14.08) as-80...........................31........19.08.11 CÓRCIA Martynka (17.08) Grays77.................34.........22.08.11 SYNEK Adam Alexander(10.08) koteczkowa 1984.............27........22.08.11 CÓRUNIA Żanecia (chyba 12.08 ???) ciotka julia.....................31.........25.08.11 SYNEK Maciuś (4.08) mama8327......................28......28.08.11 CÓRECZKA OLIWIA (04.08) małp@..........................32.......18.08.11 SYNEK (chyba 29.07) Czekające: agneskaa.....................38........ 01.08.11 katekiss.......................32........02.08.11 024sylwia.....................27.........04.08.11 Żabuleńka....................23.........04.08.11 CÓRKA BIANKA.. Majka!........................29.........09.08.11 córka ryba510.......................31.........11.08.11 CÓRKA crazy_green_eye............24.........11.08.11 Peska44.......................28........12.08.11 gosia84........................26........13. 08.11 kleopatra2011................31........13.08.11 SYNEK Agabi 2011....................28........13.08.11 CORCIA rosica86.......................25........13.08.11 Leeila.........................24.........14.08.11 SYNEK hjk33..........................36.........14.08.11 SYNEK Agulekk25.....................25.........14.08.11 SYNEK Myszaa29.....................28.........15.08.11 Pandzia_1.....................27.........15.08.11 Angie S........................27.........16.08.11 osti ............................28.........16.08.11 Becik-83...................... 28.........16.08.11 Rybka1705.....................24........17.08.11 Anitajakubek..................29........17.08.11 SYNUŚ Antoś mama_dzidka..................33........18.08.11 CÓRKA vilia.............................27........18.08.1 1 SYNEK sierpniowa mama 2011......28.........18.08.11 SYNEK Ninka ..........................27........18.08.11 Dawena.....................23..........18.08.11 corcia Nina Magdalena aga15510 ......................32........19.08.11 SYNEK Antoni Mateusz łazanka.........................33........20.08.11 SYNEK..Kamil Aleksander nelka872.......................24.........20.08.11 jagódka1.......................28.........21.08.11 CÓRKA..Natalia Patrycja1989..................22.........21.08.11 syn Franek Izabelka_.......................24.........22.08.11 monisiacz3k....................25........23.08.11 SYNEK Michał **TOSIA**.......................23.........23.08.11 aga_jabi........................28.........23.08.11 SYNEK Piotruś Wikula-33......................33.........24.08.11 CÓRKA anitia...........................29..........26.08.11 olin_ka .........................31.........26.08.11 SYNEK termin na koniec sierpnia......27.........26.08.11 - niespodzianka szczurkowa ...................34 .........28.08.11-chłopczyk tymkowa .......................27 ........28.08.11 synek TYMON annika1983.....................27.........29.08.11 badeve..........................29.........29.08.11 synuś Juliusz Mot .............................29 ........29.08.11 SYNEK Jan Kazimierz _NuLa_.........................24.........29.08.11 ,,kinder niespodzianka" kotkowa.......................28..........30.08.11 _Aga_.........................26.........30.08.11 CÓRECZKA Anastazja Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki. jagodka1 zycze powodzenia w czasie porodu, niech Ci on lekki będzie ;);) fajnie że będziesz już miała dzidzie ze sobą. Innym dziewczyną które już urodziły przesyłam ogromne gratulacje i buziaki dla bobasków :):) mama8327 współczuje że tyle obie przeszłyście ale najważniejsze że teraz wszystko jest w porządku przynajmniej na dobrej drodze. Oby mała Ci szybko rosła. Odpoczywaj dużo. Ja mialam dzis tragiczna noc, wogole nie spalam, brzuch naokraglo twardy ale nic wiecej bez zadnego specjalnego bolu, suszylo mnie jak jakiegos starego pijaka przez co, co godzina wedrowka do wc. Nie wspomne o moich zebrach strasznie skopane nie moge dotknac ich nawet bo tak bola. Mala dala mi najwidoczniej nauczke po wczorajszych igraszkach z M ;) czy którąś z was też tak zebra bolą? ja już nie mogę się nawet położyć na lewym boku bo strasznie mnie bolą, a mała nie chce się nade mną zlitować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, powoli dochodze do siebie, ale gdyby nie mama i maz to byłaby katastrofa, nadal wstac z pozycjii na boku i w ogole polozyc sie na boku nie bardzo sie da. Brzuch chudnie, uczulenie rozwalilo sie na całe cialo i teraz znika powoli z brzucha chociaz. Malutka lepiej, zoltaczka przechodzi, dzis zdrowo sie podarła, nie wiem, dlaczego:-) Ogólnie jest oki. Zjada coraz wiecej, ale wole jej sciagac, zreszta i tak musze bo musze kontrolowac ile je, akle w nocy od 4-6 siedziala przy cycku i jadła a o 7 poprawila odciaganym, o 8 raz jeszcze, myslalam,ze sie wykoncze. Nie spie od czwartej, teraz mi sie nie chce spac, ale pewnie padne po poludniu. Gratulacje dla nowych mamus i kciukasy za nastepne mamy:-) Dziadek Jacek, Ty oczywiscie wszystko migiem:-) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya laseczki. mama - to co przezylas to sie odwdzieczy w radości z dzieciatka. Bidulka Twoja wytrwała i jest zdrowiutka na szczescie. Tobie pojdzie w niepamiec ta gestoza napewno z czasem. Teraz odpoczywajcie i cieszcie sie soba. jagodka - jaka agentka z Ciebie hehe ;) TAK spokojnie udalo Ci sie zdac relacje i w ogole bez paniki wszystko fajnie ogarniasz. Superowo, Oby porod trwal 20min!! No i skrobnij cos z komórki, wage i wymiar i jaką drogą urodzilas;) Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczkowa1984 ale Ty się musisz namęczyć dobrze chociaż że mała ma apetyt i je Ci bardzo dobrze. Pocieszam że jeszcze z 2 lub 3 tygodnie i będzie lepiej. KOteczkowa1984 proszę jakbyś mogła poprawic swoje dane w tabelce bo aga15510 nie jest pewna dnia urodzenia Twojego maluszka. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×