Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

pocahontas -dzięki. No to mnie nie pocieszyłaś:( Moj Szymek też ślini się już kilka tygodni tak, że po brodzie mu cieknie. Oczywiście śliniak też zakładam. Ale dwa miesiące? Kurcze, nie dość, ze on taki drażliwy, to mi go po prostu żal że się tak męczy..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka julka no dzieki bogu nie o mnie:) moze tak pisze bez skladni bo mi tu nad glowa a to maz a to corka...a i maly chce walc w klawiature:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa mama = sorki kochana, ale tak jest. Próbuj różne sposoby na łagodzenie bólu. Ja stosuje calgel na dziąsła, podajemy schłodzone gryzaczki,masujemy, gryzie sobie śliniaczka, ale chyba najbardziej Kacper lubi mnie gryźć. Jak tylko złapie rękę, to juz nie wypuszcza i obgryza jak kurczaka. Dziewczyny mamy straszny problem z usypianiem małego. Zasypia TYLKO bujany w nosidełku-foteliku samochodowym. Po prostu masakra. Jeszcze tydzień temu usypiał wieczorem w łóżku, a teraz już tylko w tym nosidełku. Nie mam już pomysłu ,jak go tego oduczyć, jest juz strasznie ciężki. Jak to zmienić? Macie jakieś sposoby? UUUU u nas jeszcze dzisiaj kupki nie było, a mały sie pręży, chyba zaraz jabłuszko wkroczy z pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwile bo ide obiad robic. No ja na szczescie tylko z Wami po kielichu toast wznioslam bo jak opijalam skonczone 6 mniesiecy mojej małej to wypilam 3/4 szamponu bo tak dobrze wchodzil, niby nic nie czulam a rano ból glowy i niewyspanie wiec szamponu juz nie tykam ;) Wole inne trunki :) Pocahontas dobrze piszesz o macierzynstwie, to ciezka robota do konca zycia. Ale usmiech i codzienne sukcesy dzieci wynagradzaja wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymka spoko jak przeczytalam ta historie to od razu zaczailam ze to nie chodzi o ciebie takze nie jest źle z Twoja składnia ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocahontas a przy wlaczonej karuzeli nie zasnie? Bo moj synek zasypial tylko w ten sposob, kilka razy wlaczalam az zasnal z kolei corka jak na razie zasypia sama, w ogole nie uzywam tej karuzelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ja sie moze powtorze ale polecam na plamy Gallseife moze byc w plynie lub w kostce jak zwykle mydlo. Ja mam jeden sliniak z rekawkami i zapieram po jedzeniu i jest czysty. moja dzisiaj siedziala pierwszy raz w krzeselku obiad z nami przy stole ale miala radoche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj dziewczyny,u nas szal cial hehe ze tak powiem ,male nam sie totalnie rozjechaly w kwestii wspolnego karmienoa spania itd nic nie chca od kilku dni robic razem na zmiane karminy usypiamy i zabwiamy a potem tylko wypatrujemy wieczora kiedy mali terrorysci pojda spac ,wiktria budzi sie w nocy o 2 i walczy d 5,6 szkoda gadac ani na spacer nie ma jak wyjsc u nas -16 nawet nosa nie wychylamy ,w kwestii kontuzji jakichkolwiek bo cos mi sie w oczy rzucilo chyba dziadekjacek tak?heh ja wczoraj bieglam po schodach na gore z toną butelek w rece i sie rozczasłam na ostatnim stopniu więc lącze się w bólu ,u nas teź ząbkowanie doprowadza nas do szału juź 3mies się mecza a zębów jak nie bylo tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiapa no to macie wesolo ze tak powiem ;) Dobrze ze ten czas szybko leci a pozniej pamieta sie tylko te same przyjemne chwile. Mnie tez juz strasznie denerwuje ten mroz bo od dwoch dni nigdzie nie wychodze z mala. Dzis poszlam tylko do kosciola i biedronki na szybko, zmarzlam wiec postanowilam małej dzis jednak nei zabierac na dwor. No i lipa bp juz mam dosyc siedzenia bo zaraz zaczynam o glupotach myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo A u mnie dzisiaj słonko zawitało i temp spadła do -6 wiec chociaz na 40min spaceru bylo i szybkie zakupy. pocachontas - my mielismy problem z zasypiniem malego do 3 miesiaca przez kolki, az wzielam sie za ta sprawe i mamy sukces od 3 miesiecy. Postepowalam wg zasad Tracy Hoggs, wzale nie byla drastyczna, nie polegala na zostawianiu dziecka placzacego samego w pokoju bo to jest zbyt brutalne. Jest inna przyjemna metoda. Jakby co to ci napisze w skrócie na fb. \M zrobil grzaneczki z maslem czosnkowym, spadam podjadać. ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to do zaś:P Moja jedna śpi, a druga ślini się w leżaczku, którego pasjami nienawidzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam tylko nadmienić, że mamy stronkę 498....więc 500 za zakrętem:D Która zgarnie? No która?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja tu doglądam wierząc, że urozmaici mi ktoś nudną, samotną niedzielę :) Dziecie mi w macie krzyczy, chyba przeniosę do łóżeczka turystycznego i wŁącze karuzelkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzaaiadku nie wiem która zgarnie ale na bank powinna z tej okazji postawić flaszkę :D. I to nie wirtualną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tnks ja tez bym chetnie urozmaicila sobie te niedziele ;) Dobra to mowic kto ma najwieksza chalupe to zrobimy zlot zeby w koncu w realu sie napić :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja nie jest największa, ale latem w ogrodzie się z dzieciakami pomieścimy :D i nocleg jakiś tanio w okolicy mogę poszukać :D Może urządzimy wspólny "roczek" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha i stronka moja :) a że zgarniałam do tej poryparami to ide flaszke do lodówki wrzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki ;) Ja też tu co trochę zaglądam ;) dziecię dzisiaj spokojniejsze to i niedziela milsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaczynamy wyścig po 500-tkę :) U mnie tylko 50 m2 ale w kupię cieplej więc zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień męczący, w nocy ledwo co spaliśmy, dziecię teraz strasznie marudne. Katar kwitnie. Cholery można dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kqatienka moja też dziś jak nigdy o 2:40 się obudziła i bez cycka się nie obyło :o Też nieprzytomnba jestem :P Dziewczyny wszystkie chcą czytać, ale żadna nie pisze heheh A ja Wam powiem że 500 str będzie moja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj się raczę grzanym piwkiem z miodem w celach leczniczych,oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×