Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

a wierzycie co mowi ten jasnowidz? bo niby w pon.juz przewidzial ze mala nie zyje tylko nie napisali tego taki wywiad jest na wp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez to czytalam, teraz to juz w nic nie wierze. Czekam na nowe info Na razie przerwali poszukiwania madzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT78 dzieki, wlasnie patrze na AWO, jest cos kolo nas, sprobuje zameldowac. z prywatnych znalazlam tylko jeden gdzie pisze ze7miejsc wolnych..ale po drugiej stronie miasta..ehh zamiescilam sie na jednej stronie ze szukam opiekunki,zglosila sie juz jedna, niby 10lat doswiadczenia,3euro za 1h, ale jakos wole najpierw poszperac po zlobkach,tu jest na pewno wieksze zaufanie,no i dziecko sie bedzie lepiej rozwijac,tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja już chyba tak regularnie co 2 dni się tu pojawiam, bo codziennie mi się nie udaje. O Madzi ......tragedia, ale jeszcze mam nadzieje, że może ona żyje. Płakać się chce. U nas nareszcie śnieg spadł, Oliweczka miała wielką radochę. A ja znowu chora, wcześniejszego nie doleczyłam chyba i teraz mówić prawie nie mogę. Jeszcze przez antybiotyk co chwila do toalety biegam. I znowu drineczka z wami nie wypiję, bo na lekach jestem. Kurcze. Ale jutro stawiam szampana i serniczek, Kacperek skończy pół roczku więc zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mój mały od wczoraj wieczór gorączkuje zaczeło się 37,7 do nawet 38,5 i tak dziś raz spada raz wzrasta no i ma troszkę rzadsze kupki (dzisiaj miał 3 ale zazwyczaj tyle ma dziennie) robię okłady dałam czopek a później syropek ibum dzwoniłam do pediatry kazała przyjechać sprawdzić ale kurcze nie pojechałam bo wtedy ta gorączka spadła myślałam że już tak zostanie a nie chciałam na taki mróz wychodzić bo u nas ponad -20 . Mały senny troszkę ale je normalnie.Wiem że któraś dziewczyna pisała że też walczy z gorączką ? no nie wiem jak myślicie mogę troszkę poczekać czy lepiej jechać do pediatry?? której najzwyczajniej nie ufam ostatnio jak byliśmy na szczepieniach to dorośli chorzy stali w jednym pomieszczeniu z malutkimi dziećmi do szczepienia dlatego mam te uprzedzenia do przychodni boje się że jeszcze gorzej narobimy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mum - a ta niania to na czarno za 3 eur czy ma zameldowana dzialalnosc.Ja nawet nie wiem jakie sa stawki u nas w miescie. Monisiacz3k - dawaj duzo picia to najwazniejsze. U mnie lekarz twierdzi ze goraczka jest od 38,3 ponizej nie ma potrzeby podawac czopka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ma jakies objawy na przeziebienie albo w domu jest ktos chory? bo jak nie to ja bym poczekala. Syn kolezanki ma 3 lata i niedawno mial goraczke 40 lekarze powiedzieli ze tak moze byc 3 dni, potem kontrol stwierdzili ze tak moze byc 5dni, po kolejnej kontroli stwierdzili ze do tygodnia moze sie utrzymac.Zrobili wymaz z gardla nic nie wyszlo, stwierdzili ze jak nie ma bakterii to pewnie jakis wirus i jak sie cos rozwinie to ma przyjsc a moze byc ze samo przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadek ja tam myslę że policja tez by do tego etapu doszła tylko by było mniej spektakularnie no bo ciężko żeby policjant non stop stał przed kamerami i mówił:hipoteza nr 3,,,się nie potwierdziła. zresztą cos mi świta że rutkowski to nawet licencji nie ma . ja mam nadzieję że ta mała jednak zyje....niechby ta matka nawet ja po kryjomu sprzedała tylko niech ona zyje. bo jesli nie a ciała nie ma to matce się upiecze, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka julia no właśnie nic mu nie ma poza tymi czerwonymi,szorstkimi policzkami dlatego mam nadzieję,że to nie skaza.Ale znowu mróz idzie brrrrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka🌻 na widok pana R. robi mi się niedobrze, autentycznie odrzuca mnie od bydlaka, a jakie kierowały nim intencje najlepiej obrazuje fakt NATYCHMIASTOWEGO udostępnienia filmu nagranego "z rękawa" (matka przyznaje się, że dziecko upuściła i wywiozła) telewizji! NIe kuźwa policji, tylko telewizji! Rano było mi strasznie smutno....teraz jestem już wkoorwiona na maksa, jak tu nie nienawidzić ludzi? No jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjk to przeanalizuj kiedy to jej wyszło i co w tym dniu jadła, czy dzien przed. ale powiem ci że ja tez mam niezły mętlik- wczoraj jadł zupkę z selerem i nic mu nie było. dzisiaj znowu jadł zupke z selerem (z tej samej co wczoraj produkcji) i ma mega czerwone policzki. takze wiem ze nic nie wiem dziadek ja się nie wyspałam cały dzien chodzę do tyłu. a nie wyspałam się bo miałam nerwy zresztą mój mąz tez. pocahontas to ja jutro tez stawiam szampana:-D jako ze sernik ty przynosisz to ja załatwie torta orzechowego jak dla was porzadnie nasączonego szpirytusem:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam cos napisac ale jak przeczytalam to co napisala jacek to wlasciwie ujela to samo co ja chcialam powiedziec. Jestem wkurwiona!! To wszystko sie kupy nie trzyma i albo ona zabila to dziecko bo byla w depresji albo sprzedala i ona gdzies jest. W kazdym razie pozbyla sie "ciezaru" 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko... przez Was nie dosc ze sie rozpije to i roztyje ;):P Ale ciastem i drineczkiem nie pogardze... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bydle jeszcze pewnie niezla kase dostal od mediow za to nagranie, caly czas ich nagrywal, w uwadze pokazali jak sie gowniara z tesciowa klocila. Hiena wszystko nagrala i sprzedala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nigdzie sie nie wybieram dalej siedzę i grzeje 4 litery w domu, ale nie bede miała internetu:-((( :-((( :-((( konczy mi sie umowa a nie chce przedłużac u tego samego operatora, wynalazłam sobie inną opcje ale za póżno się do tego zabrałam i bedzie przerwa:-( z komórki nie lubię- długo mi sie łączy (chyba ze w kieszeni niezablokowana to wtedy ma funkcje express) i zle się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to szkoda, a dlugo to bedzie trwalo? Nie wiem jak wytrzymasz... Ja jak kiedys nie mialam neta to sobie kupilam z oragne taka karte ze tel podlaczalam pod komputer i mialam neta. Karta za 20 zl starcza na bardzo dluigo, Polecam na takie sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MT78-ta babka sie odezwala do mnie, jest opiekunka chyba zameldowana, bo jak bylismy u jednej opiekunki w zeszlym tyg to mowila nam walsnie ona ze stawki sa 3euro a ona chciala 4euro z kilku powodow.wiec to chyba normalna stawka, jednak to wciaz opiekunka a nie zlobek... :/ chodzimy z mala na basen dla maluszkow, bylismy raz juz, jeszcze kilka spotkan, straszna frajda dla nas i dla dzieci, jakies 30min sia bawia a potem nasza juz marudzi bo glodna.potem pieknie zasnela i zjadla :) ten kurs jest u nas w klinice. czy ktoras z was karmi jeszcze piersia??? czy zostalam sama??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde naskrobałam i zżarło. wrrrrrrrrrrrrr.... teraz mi sie juz nie chce pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA KARMIĘ NA PEWNO JESZCZE TNKS A DALEJ NIE PAMIETAM Dziewczyny pytałam o kupki po wprowadzeniu zupek? Jak to u Was wygląda? U mnie maly zjada jabłuszko i zupkę codziennie i zaczął robić po 3x dziennie, gęściutkie...a dziś zrobił jedną rzadszą? Nadmiar jabłka czy nietolerancja na coś? Podpowiedzcie proszę raz jeszcze jak sprać plamy z marchewki? Wziełąm vanishem i nie zeszły z ubranek :( pal sześć pieluchy tetrowe, ale z ubranek mogłyby zejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciotko :( jestem a jakby mnie nie było :( Właśnie znaleźli ciało Madzi :( serce pęka... Patrze na moją kruszynę i uwierzyć nie potrafię... Barak mi słów i ciężko mi na serduchu... Zbyt ciężko by tu o czymkolwiek pisać :( odezwe się jak ochłonę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez karmie piersia i dopiero zaczynam wprowadzać jedzonko, ale mleczko wiedzie prym. Sprawy małej Madzi nie komentuje bo nie mam sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dopiero sie dowiedzialam ze znaleźli malutka madzie. Brak slow.... te wszystkie zdjecia... a ona caly czas tam lezala Co za patologia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bałam się rano włączyć telewizor, omijałam programy informacyjne, bo czułam, że nie mogę ich oglądać. Wpadł mąż i włączył tvn24. A mnie znowu się wszystkiego odechciało.... Chyba muszę przestać o tym myśleć, bo zwariuję:O:O:O Ja już niczego nie rozumiem... Śpij sobie kochanie...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za każdym razem jak patrzę na moje dziecko chce mi się płakać po tamtym zmarłym... Ech, brak słów, same wiecie, co chcę napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×